Logo oorboekje.nl

De radiogids van zondag 26 januari 2020 om 12:00 uur

2020

zondag

26

januari

Bijzonderheden, vandaag:

Landelijk, publiek:

12:00
13:00
14:00

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Digitenne: kanaal 101

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

12:00 De Perstribune (Max)

Programma met prominente gasten uit de wereld van de media en sport. Met hen worden actuele en persoonlijke zaken besproken.

Presentatie: Margreet Reijntjes.

13:30 - 19:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.

Presentatie: Henry Schut en Hugo Borst.

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Digitenne: kanaal 102

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

12:00 Bureau De Wilt (kro-ncrv)

Programma waarin antwoord op vragen gezocht wordt.

Presentatie: Emmely de Wilt.

14:00 - 16:00 Annemiekes A-Lijst (AvroTros)

Verzoekplaten.

Presentatie: Annemieke Schollaardt.

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Digitenne: kanaal 103

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

12:00 Radio Op ’n Broodje (AvroTros)

Presentatie: Rob Janssen.

14:00 - 16:00 Olivier (AvroTros)

Presentatie: Olivier Bakker.

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Digitenne: kanaal 104

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

11:00 Het Zondagochtend Concert (AvroTros)

Live vanuit het Concertgebouw in Amsterdam: het Marinierskapel der Koninklijke Marine onder leiding van Arjan Tien, samen met Olivier Patey (klarinet) en Jan Bouman (operator pianola)

  • R. Glière - Plechtige Ouverture voor de 20e verjaardag van de Oktober-revolutie
  • N. Rimsky-Korsakov - Concertino voor klarinet en blaasorkest
  • S. Prokofjev - Mars, op. 99
  • J. Adams - Short ride in a fast machine
  • G. Gershwin - Rhapsody in blue (pianorol met Gershwin zélf)
  • A. Copland - El Salon Mexico
  • D. Sjostakovitsj - Mars van de Soviet Militia, op. 139

Presentatie: Hans van den Boom.

12:15 De Muziekfabriek (AvroTros)

Een brug tussen het zondagochtend- en zondagmiddagconcert. Rechtstreeks vanuit de artiestenfoyer van het Concertgebouw in Amsterdam.

Presentatie: Hans van den Boom.

14:00 - 16:30 Het Zondagmiddagconcert (AvroTros)

Opname van het Koninklijk Concertgebouworkest onder leiding van Andris Nelsons, met medewerking van Hakan Hardenberger (trompet), Pierre-Laurent Aimard (piano) en het Groot Omroepkoor

  • Ludwig van Beethoven – Die Geschöpfe des Prometheus
  • Brett Dean – Dramatis personae
  • Alexander Skrjabin – Prometheus

Presentatie: Sander Zwiep.

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Digitenne: kanaal 105

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

12:00 Adres Onbekend (kro-ncrv)

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 - 16:00 Goudmijn (kro-ncrv)

Bijzondere vertellingen van gewone mensen.

Presentatie: Stefan Stasse.

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Digitenne: kanaal 106

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

Logo FunX FunX (landelijk)

Digitenne: kanaal 118

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

10:00 Weekend Request

13:00 - 15:00 Tannaz

Positive vibes en het laatste nieuws.

Presentatie: Tannaz Hajeby.

Landelijk, commercieel:

12:00
13:00
14:00

Logo 100%NL 100%NL

Digitenne: kanaal 110

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

09:00 Martijn La Grouw

13:00 - 17:00 Colin Banks

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Digitenne: kanaal 114

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

12:00 - 18:00 Rock of Ages Non-stop muziek

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Digitenne: kanaal 115

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

12:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

13:00 Beurswatch Herhaling

De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

13:30 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

14:00 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

14:30 - 15:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

Logo ClassicNL ClassicNL (voorheen Classic FM)

Digitenne: kanaal 112

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

12:00 Top 10 Non-stop muziek

Wekelijkse lijst met meest populaire en best verkochte klassieke werken, samengesteld met hulp van de stichting Nederlandse Top 40.

13:00 Middagconcert Non-stop muziek

14:00 - 18:00 Onder De Naald Non-stop muziek

Actuele cd’s, aangevuld met mooie tracks van lp’s.

Logo Qmusic Qmusic

Digitenne: kanaal 111

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

12:00 - 15:00 Stephan Bouwman

Logo Radio 10 Radio 10

Digitenne: kanaal 113

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

10:00 Robert Feller

13:00 - 16:00 René Verkerk

Logo Radio 538 Radio 538

Digitenne: kanaal 109

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

12:00 - 15:00 Wietze de Jager

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Digitenne: kanaal 107

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

12:00 - 15:00 Lindo Duvall

Logo Sky Radio Sky Radio

Digitenne: kanaal 108

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

09:00 Non Stop Non-stop muziek

13:00 - 16:00 Weekend Hits Non-stop muziek

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Digitenne: kanaal 116

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

12:00 - 15:00 Anoûl Hendriks

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Digitenne: kanaal 123

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

00:00 - 21:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

12:00
13:00
14:00

Logo Radio Noord Radio Noord

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

12:00 Goud op Noord

Liedjes uit het grote archief. Luisteraars kunnen favoriete nummers aanvragen.

Presentatie: Stephan Kosters.

14:00 - 17:00 FC Groningen Live

Verslag van de wedstrijd FC Groningen - Ajax (aftrap: 14:30 uur).

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

11:00 Buro de Vries

Moaie dokumintêres, nijsgjirrige gasten en ferrassende gesprekken. Mei in soad omtinken foar natuer, kultuer en skiednis.

13:00 - 18:00 Snein yn Fryslân

De moaiste muzyk mei alle wiken in jier as kroanjier. Mei ûnder oare muzyk en nijs út dat jier en tv fan doe. Njonken de muzyk komt de aktuele sport oan bod.

Presentatie: Johan Terpstra.

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

12:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

12:10 - 15:00 Sport

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd Vitesse - FC Emmen (aftrap: 12:15 uur).

Logo Radio Oost Radio Oost

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

10:00 Ziezo Zondag

Gezellig verzoekplatenprogramma.

Presentatie: Dorothy Oosting.

13:00 - 18:00 De Oosttribune

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met verslagen van de volgende wedstrijden:

  • Go Ahead Eagles - NAC Breda (aftrap: 14:30 uur)
  • Willem II - PEC Zwolle (aftrap: 14:30 uur)
  • PSV - FC Twente (aftrap: 16:45 uur)

Presentatie: Paul Schabbink.

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

12:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en de kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

12:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en de kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 - 18:00 Café GLD

Presentatie: Maarten Daam.

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

12:00 De Zuidtribune

Sport in de breedste zin van het woord. Met sportnieuwtjes en verhalen achter de sport, afgewisseld met muziek.

14:00 - 18:00 Zet ’m OB

Muziekprogramma.

Presentatie: Ronny Balk.

Logo L1 Radio L1 Radio

Digitenne: kanaal 117

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

11:00 De Stemming

Interview- en discussieprogramma over actuele Limburgse politiek, cultuur, economie, wetenschap en media.

Presentatie: Fons Geraets & Frank Ruber.

13:00 - 17:15 Sport & Co

Een mix van informatie, sportverslagen, achtergronden en muziek.

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Digitenne: kanaal 117

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

12:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s. Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en de kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 - 18:00 Helemaal NH

Muziek van Noord-Hollandse helden, van toen en nu, met gekende hits en nieuwe singles.

Presentatie: Tommas Eggens.

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

12:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en de kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 - 18:00 Namen & Rugnummers

Regionaal sportprogramma.

Logo Radio West Radio West

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

12:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en de kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 - 19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

12:00 Het Opkamertje

Muzikale curiosa van buiten het Rijnmond-gebied.

Presentatie: Roland Vonk.

14:00 - 17:00 RR Sport

Een uitgebreide update van al het regionale sportnieuws en (live) verslag van (voetbal) wedstrijden.

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

12:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en de kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 - 17:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Ronald Verburg.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl