Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, dinsdag 18 juni 2019 om 19:00 uur

2019

dinsdag

18

juni

Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

19:00
20:00
21:00
22:00

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

19:00 Bureau Buitenland (VPRO)

Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Chris Kijne.

19:30 Kunststof (NTR)

Talkshow met prominenten over cultuur en media.
Vandaag is acteur Majd Mardo te gast.

Presentatie: Gijs Groenteman.

20:30 - 23:00 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)

Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.

Presentatie: Robbert Meeder & Henk van Steeg.

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

18:00 Wout2Day (kro-ncrv)

Muziek en het allerlaatste nieuws.

Presentatie: Wouter van der Goes.

20:00 De Staat van Stasse (kro-ncrv)

Programma met ruimte voor het unieke persoonlijke verhaal van gewone mensen.

Presentatie: Stefan Stasse.

22:00 - 00:00 Rabbering Laat (AvroTros)

Presentatie: Paul Rabbering.

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

18:00 De Bende van Van Der Lende (bnnvara)

Presentatie: Herman Hofman.

21:00 - 00:00 3voor12 Radio (VPRO)

De allernieuwste muzikale trends, alternative tracks en de actualiteit van vandaag en morgen.

Presentatie: Mark van der Molen.

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

19:00 Passaggio (kro-ncrv)

Muziek om bij te komen van de dag en op te laden voor de avond.

Presentatie: Lex Bohlmeijer.

20:00 - 22:30 Avondconcert (NTR)

Opname van de NDR Elbphilharmonie o.l.v. Krzustof Urbanski, samen met Harriët Krijgh (cello), Anna Vinnitskaya (piano), Guillaume Coulomy (trompet) en het Jugendkammerchor des Musikgymnasiums Schwerin:

  • Graeme Koehne – Festival Ouverture voor cello en koor
  • Dimitri Sjostakovitsj – Pianoconcert nr. 1 op. 35
  • Dimitri Sjostakovitsj – Pianoconcert nr. 2 op. 102
  • Peter Tsjaikovsky – Symfonie nr. 4 op. 36

Presentatie: Wouter Pleijsier.

22:30 - 00:00 Opium (AvroTros)

Kunst- en cultuurprogramma, deze week live vanaf Oerol. Met speciale gasten, verslagen van de voorstellingen en veel live muziek.

Presentatie: Andrea van Pol.

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

18:00 De Max (Max)

De beste muziek uit de afgelopen zeven decennia, met de nadruk op de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Henkjan Smits.

20:00 Volgspot (kro-ncrv)

Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.

Presentatie: Astrid de Jong.

22:00 - 00:00 Thuis op 5 (EO)

Deze zomer staat iedere week een andere provincie centraal. Daarbij wordt gekeken naar toeristische tips, mooie fiets- en wandelroutes, regionale gerechten en actualiteit.
Deze week staat de provincie Zuid-Holland centraal.

Presentatie: Petra de Joode.

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

19:00 Benjamin’s Lijst (NTR)

Benjamin Herman draait zijn favoriete muziek en zoomt in op specifieke genres, muzikanten of bands.

20:00 NTR Presenteert ... (NTR)

Een documentaire, serie of special.

21:00 - 00:00 Non-stop

De mooiste soul & jazz.

Logo FunX FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

19:00 - 23:00 7/11

Hits, favoriete artiesten en het nieuws van de dag.

Presentatie: Sander Bellekom.

Landelijk, commercieel:

19:00
20:00
21:00
22:00

Logo 100%NL 100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

19:00 Stephan Jacobs

21:00 - 00:00 Muziekavond

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

19:00 Rock of Ages

21:00 Symfomania

De beste klassieke en hedendaagse symfonische rocktracks.

Presentatie: Arie Verstegen.

22:00 - 23:00 Rock of Ages

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

19:00 Werkverkenners

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

19:30 Techniektour

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

20:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

21:00 Beeldbepalers

Programma over media, marketing en communicatie.

Presentatie: Diana Matroos.

21:30 Juridische Zaken

Aandacht voor alles wat met recht en onrecht te maken heeft.

Presentatie: Paul van Liempt.

22:00 Werkverkenners

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

22:30 - 23:00 The Green Quest

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

Logo Classic FM Classic FM

Luister naar Classic FM Meer informatie over Classic FM

19:00 Lounge Classics

Een mix van de meest rustgevende, licht klassieke muziek.

21:00 - 00:00 Non-stop

De beste licht klassieke muziek voor iedereen.

Logo Efteling Kids Radio Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

18:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.

21:00 - 06:00 Een Droom Vol Wonderen

Wegdromen bij sprookjesachtige klassieke muziek en Efteling-melodieën.

Logo Kink Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

19:00 Shift Kink

Presentatie: Stefan Koren.

21:00 - 23:00 St. Paul’s Boutique

Presentatie: DJ St. Paul.

Logo Qmusic Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

19:00 - 22:00 Kai Merckx

22:00 - 00:00 Joost Swinkels

Logo Radio 10 Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

19:00 Edwin Ouwehand

Met: 20:00 - 21:00 80’s @ 8
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.

21:00 - 00:00 Laat met Lex

Presentatie: Lex Gaarthuis.

Logo Radio 538 Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

19:00 - 22:00 Barend van Deelen

22:00 - 00:00 Daniël Lippens

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

18:00 Dennis Hoebee

21:00 - 01:00 Martijn Muijs

Logo Sky Radio Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

19:00 - 22:00 Feel Good Evening

22:00 - 01:00 Late Night

De meest relaxte hits.

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

19:00 - 22:00 Club Ondersteboven

Tom van der Weerd en Bram Krikke maken een programma samen met luisteraars en artiesten.

22:00 - 00:00 Non Stop

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

09:00 - 00:00 Sublime

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

19:00
20:00
21:00
22:00

Logo Radio Noord Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

19:00 Alles Plat

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 00:00 De Avond van Noord

Gevarieerde muziek.

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

19:00 Casa Ennema

Muzyk fan Fryske artysten en talint; fan Frysktalige lústerferskes oant Ingelsktalige popmuzyk fan Fryske boaiem.

Presentatie: Eric Ennema.

20:00 De Jûn fan Fryslân

In greep út de popmuzyk fan de lêste 40 jier.

22:00 - 23:00 De Dei Foarby

In weromblik op de dei mei in seleksje fan reportaazjes en petearen dy ’t te hearen wienen.

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

19:00 Alles Plat

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 00:00 Drenthe’s Muziekmix

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Logo Radio Oost Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

19:00 Alles Plat

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 23:00 De Avond

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

19:00 Het Beste van Flevoland

21:00 - 00:00 Non-Stop Muziek

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

19:00 Alles Plat

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 23:00 Muziek

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

19:00 Van Brabantse Bodem

Muziek uit Brabant.

Presentatie: Jordy Graat.

20:00 - 00:00 Non-stop Muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Logo L1 Radio L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

19:00 Plat-eweg

Muziek in het Limburgs. (Herhaling van afgelopen zaterdag.)

Presentatie: Henk Hover.

20:00 Cultuurcafé

Programma boordevol nieuws en evenementen uit de cultuurwereld.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

22:00 - 23:00 Klassieke Gast

Emil Szarkowicz praat met een gast uit de klassieke muziek.

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

19:00 Die 60’s Show

Alle hits die in de jaren ’60 in de top 50 gestaan hebben in Nederland, Engeland en Amerika. Met grote hits en vergeten pareltjes op min of meer alfabetische volgorde. In deze serie komen alle hits maar één keer voorbij.

Presentatie: William van de Logt.

21:00 Gevoelige Snaren

Jean-Pierre Geelen draait zijn favoriete muziek. Hij houdt van rustige gitaren en ander mooi muzikaal werk.

22:00 - 23:00 On Top of the Blues

Marijn Ooijman en Ingrid Bosch verkennen de grenzen van de blues. Zij rekken dit begrip op met rootsmuziek, americana, country, rock, bluegrass, folk R&B, funk en nog veel meer. Kortom, alles wat riekt naar, inspireerde tot of klinkt als blues.

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

19:00 De Dag

Terugblik op de programma's van vandaag.

20:00 De Avond van M

De beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

22:00 - 23:00 Eveliens Lovesongs

De meest romantische muziek van toen en nu.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

Logo Radio West Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

19:00 Rudo

Heel veel muziek en de hoogtepunten van de dag.

Presentatie: Rudo Slappendel.

20:00 - 23:00 Non-stop Muziek

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

19:00 Ruud de Boer ontmoet...

Bijzondere gesprekken waarvoor echt de tijd is genomen.

20:00 - 00:00 Non-Stop

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

19:00 - 00:00 Muziek

Regionaal, commercieel:

19:00
20:00
21:00
22:00

Logo Amor FM Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

19:00 - 23:00 Vermais

Logo Coastline Coastline

Luister naar Coastline Meer informatie over Coastline

18:00 - 00:00 Classic Hits

Logo Frysk FM Frysk FM

Luister naar Frysk FM Meer informatie over Frysk FM

12:00 - 00:00 Frysk FM

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

19:00 Wens

Verzoekplatenprogramma met gewijde muziek.

Presentatie: Tim Hendriks.

20:00 Muziekavond

22:00 Op weg met de Bijbel

Bijbelstudieprogramma.

Presentatie: Carola Veldhuizen.

22:30 - 00:00 Muziekavond

Logo Grunn FM Grunn FM

Luister naar Grunn FM Meer informatie over Grunn FM

00:00 - 23:59 Grunn FM

Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Groningen waarvan het grootste deel in het Gronings dialect is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Groningse muzikanten of tekstschrijvers.

Logo Joy Radio Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

18:30 - 00:00 Non Stop

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

10:00 - 00:00 Non Stop Hits

Logo Radio 8FM Radio 8FM

Luister naar Radio 8FM Meer informatie over Radio 8FM

00:00 - 23:59 Nonstop Classic Hits

Logo Radio Continu Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

19:00 - 00:00 Non-Stop Muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Logo Radio JND Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

19:00 Jetzt Geht’s Los

20:00 - 23:00 Backstage

Presentatie: DJ Fonzz.

Logo Radio NL Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

19:00 - 00:00 Non-Stop

Nederlandstalige muziek.

Logo Radio Royaal Radio Royaal

Luister naar Radio Royaal Meer informatie over Radio Royaal

19:00 - 00:00 Radio Royaal

De beste hits uit Nederland, afgewisseld met bekende hits.

Logo Simone FM Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

19:00 - 00:00 Hits & Classics

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Logo Ujala Radio Ujala Radio

Luister naar Ujala Radio Meer informatie over Ujala Radio

00:00 - 23:59 Ujala Radio

Logo Waterstad FM Waterstad FM

Luister naar Waterstad FM Meer informatie over Waterstad FM

00:00 - 23:59 Waterstad FM

Muziek uit de jaren ’70, ’80, ’90, ’00 en de hits van nu.

Logo Wild Hitradio Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Luister naar Wild Hitradio Meer informatie over Wild Hitradio

18:00 Avondshow

Onder andere met de 6@6.

21:00 - 00:00 Avond

Non-stop de beste hits.

Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2019 oorboekje.nl