Logo oorboekje.nl

De radiogids van dinsdag 27 augustus 2019 om 12:00 uur

2019

dinsdag

27

augustus

Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

12:00
13:00
14:00
15:00

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

12:00 De Nieuws BV (bnnvara)

Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.

Presentatie: Patrick Lodiers & Willemijn Veenhoven.

13:30 B.V.S.C. (bnnvara)

Het belangrijkste sportnieuws. Met ruimte voor het gesprek van de dag, maar ook voor kleedkamerpraat, kantineroddels en bijzondere verhalen.

Presentatie: Roelof de Vries.

14:00 - 16:00 Radio EenVandaag (AvroTros)

Actualiteitenprogramma.

Presentatie: Jojanneke van den Berge.

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

12:00 Gijs 2.0 (kro-ncrv)

Programma waarin veel prettige muziek te horen is.

Presentatie: Gijs Staverman.

14:00 - 16:00 Stenders’ Platenbonanza (bnnvara)

Verzoekplaten.

Presentatie: Rob Stenders.

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

09:00 - 21:00 Festival Top 999 (deel 4 van 7)

Classics, meezingers, festival-anthems en artiesten die niet zouden misstaan op een festival.
Presentatie:

  • 09:00 Sander Hoogendoorn
  • 10:00 Jorien Renkema
  • 14:00 Wijnand Speelman
  • 16:00 Mark van der Molen
  • 18:00 Frank van der Lende

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Carine Lacor.

14:00 - 16:00 4 de Middag (Max)

Presentatie: Wouter Pleijsier.

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

12:00 Haandrikman (Max)

Presentatie: Bert Haandrikman.

14:00 - 16:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Tom Herlaar.

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

Logo FunX FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

10:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Dulci.

13:00 - 16:00 Jouw Stad

Het laatste nieuws, entertainment en culturele activiteiten in de buurt. Met interviews en reportages met bekende gasten en willekeurige luisteraars, afgewisseld met no nonsense muziek.

Landelijk, commercieel:

12:00
13:00
14:00
15:00

Logo 100%NL 100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

10:00 Thomas van Empelen

13:00 - 16:00 Koen Hansen

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

12:00 - 16:00 Rocktemple Non-stop muziek

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

12:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

14:00 Podcast Uur

De dagelijkse nieuwspodcast Newsroom en een selectie uit de nieuwste, beste en opmerkelijkste podcasts.

15:00 Techniektour

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

15:30 - 16:00 Werkverkenners

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

Logo Classic FM Classic FM

Luister naar Classic FM Meer informatie over Classic FM

12:00 Intermezzo Non-stop muziek

Lichte klassieke muziek met een opgewekt tintje en voldoende rustmomenten.

14:00 - 17:00 Tea After Two Non-stop muziek

Muziekmix tegen de middagdip.

Logo Efteling Kids Radio Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

12:00 Met Sprookjesboom aan Tafel

De grootste Efteling-hits en er komen enkele Sprookjesbosbewoners voorbij.

13:00 - 16:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.

Logo Kink Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

10:00 DNA

Het beste uit de archieven van Kink.

Presentatie: Tessa Mol.

13:00 - 16:00 Workflow

Presentatie: Jasper Leijdens.

Logo Qmusic Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

10:00 Menno Barreveld

13:00 - 16:00 Wim van Helden

Logo Radio 10 Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

10:00 Jeroen Nieuwenhuize

13:00 - 16:00 Edwin Diergaarde

Logo Radio 538 Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

10:00 Mark Labrand

13:00 - 16:00 Ivo van Breukelen

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

10:00 Dennis Ruyer

13:00 - 16:00 Tim Klijn

Logo Sky Radio Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

09:00 Nonstop @Work Non-stop muziek

Up-tempo hits. 09:05 Top 5 over 9
De vijf favoriete hits van een bepaalde luisteraar.

13:00 - 16:00 Non Stop Non-stop muziek

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

13:00 - 16:00 Dimitris Kops

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

09:00 - 00:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

12:00
13:00
14:00
15:00

Logo Radio Noord Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

10:00 Babette op Noord

Muziek, actualiteiten en informatie.

Presentatie: Babette Alma.

13:00 - 16:00 Karel op Noord

Presentatie: Karel Oosterhuis.

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

12:00 No yn Fryslân

It Fryske nijs, de sport en it waar, mar ek opfallende lanlike of ynternasjonale saken en wat der yn Fryslân online spilet yn it Media-oersjoch.

Presentatie: Tiete Sijens.

13:00 - 16:00 De Middei fan Fryslân

Nijsgjirrige ferhalen en muzyk út alle hoeken fan ’e wrâld.

Presentatie: Femke de Walle.

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

12:00 - 15:00 Met Judith door de Middag

Opvallende gasten, veel muziek en prijzen.

Presentatie: Judith Regendorp.

15:00 - 18:00 Met Arnold naar de Avond

De grootste hits, prijzen en nieuws uit Drenthe.

Presentatie: Arnold Jeuring.

Logo Radio Oost Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

12:00 Sarah

Verhalen uit Overijssel en een flinke portie muziek.

Presentatie: Sarah de Geest.

14:00 - 17:00 Goeiemiddag Overijssel

Luchtig programma met veel muziek.

Presentatie: Marcel Spijkerman.

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

06:30 - 18:30 Dit is Flevoland

Nieuws, informatie, weer, verkeer en muziek.

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

09:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

13:00 - 16:00 Gelderland Muziekland

Presentatie: Eric van den Berg.

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

10:00 Brabants Bont

Leuke gasten, interessante gesprekken en heel veel gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

13:00 - 16:00 Muziek & Zo

Veel muziek; van klassiekers tot Brabants goed.

Presentatie: Eefke Boelhouwers.

Logo L1 Radio L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

10:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.

13:00 - 16:00 Hithappen

Hits van nu en toen, en Limburgse cultuur in Kwizzele.

Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

12:00 - 15:00 Lunchroom

Het laatste nieuws, reportages op locatie, de Rijdende Reporter en NH Peilt.

Presentatie: Patricia Nagelkerke.

15:00 - 18:00 Spitstijd

Het laatste nieuws, NH Peilt, HiHaHilarius en veel meer.

Presentatie: Aart van Eldik & Barbara Mulder.

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

12:00 Aan Tafel

Gevarieerde muziek, interessante gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.

Presentatie: Conny Kraaijeveld.

14:00 Studio Sixties

Terug naar de jaren zestig met de grootste hits uit die tijd.

Presentatie: Edwin Meerman.

15:00 - 17:00 Goedemiddag

Muziek van toen en nu en spelletjes met prijzen.

Presentatie: Jos van Heerden.

Logo Radio West Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

12:00 Broodje West

Fris nieuws, goede gesprekken, fijne muziek en een hoop lol.

Presentatie: Justin Verkijk.

14:00 - 16:00 Margriet

Gezelligheid, met verzoekplaten, een roddelrubriek en een bosje bloemen voor een luisteraar.

Presentatie: Margriet van der Eijk.

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

10:00 Erik Lemmers

13:00 - 16:00 Ruud de Boer

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

12:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws, achtergronden, sport, weer en verkeer. 12:30 - 13:00 De Zeeuwse Kamer
Discussie over een actueel onderwerp.

Presentatie: Jan Vogel.

13:00 - 16:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Elias den Hollander.

Regionaal, commercieel:

12:00
13:00
14:00
15:00

Logo Amor FM Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

12:00 Overlijdensberichten

13:00 - 17:00 Vermais

Logo Coastline Coastline

Luister naar Coastline Meer informatie over Coastline

12:00 Lunchuur

Presentatie: Harry Smit.

13:00 Classic Hits Non-stop muziek

15:00 - 17:00 De Middagshow

Presentatie: Johan Koning.

Logo Frysk FM Frysk FM

Luister naar Frysk FM Meer informatie over Frysk FM

12:00 - 00:00 Frysk FM Non-stop muziek

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

12:00 - 16:00 Zomerradio Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

Logo Joy Radio Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

10:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Logo Radio Continu Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

12:00 - 15:00 Middag Kevin

Kevin Terpstra draait de gezelligste muziek. Luisteraars kunnen hun muzikale bijdrage leveren, er zijn prijzen te winnen en er komen regelmatig artiesten op bezoek.

15:00 - 18:00 Gezeur met Leur

Stefan Leur laat zijn creatieve geest de vrije loop. Met een zoektocht naar de mooiste liedjes, verzoekplaten en veel andere muziek.

Presentatie: Stefan Leur.

Logo Radio Decibel Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

10:00 - 16:00 Non-Stop Non-stop muziek

Logo Radio JND Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

12:00 - 19:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

Logo Radio NL Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

12:00 - 15:00 Op Volle Kracht

Programma met veel verzoekplaten.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

15:00 - 19:00 Dag In, Dag Uit

Muziek van eigen bodem, ‘Het Spelletje van de Dag’, het actuele nieuws, weer en verkeer.
Tussen 17:00 en 18:00 uur alleen maar verzoekplaten in ’Appy Hour’.

Presentatie: Ivo Pasveer.

Logo Radio Royaal Radio Royaal

Luister naar Radio Royaal Meer informatie over Radio Royaal

12:00 - 16:00 Non-Stop Non-stop muziek

Logo Simone FM Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

12:00 - 16:00 Jordi Mulderij

Logo Wild Hitradio Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Luister naar Wild Hitradio Meer informatie over Wild Hitradio

12:00 Lunch

Presentatie: Erwin van der Bliek.

14:00 - 16:00 Hits

Presentatie: Dimitris Kops.

Non-stop muziek = Non-stop muziek      
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2019 oorboekje.nl