zaterdag
20
april
Hoe Word Je Zo Als ...
Extra sportuitzendingen
19:00 Hoe Word Je Zo Als .. (kro-ncrv)
Anne van der Veen schetst een profiel van een persoon uit het nieuws aan de hand van één kenmerkende eigenschap.
20:00 - 23:00 Langs de Lijn (NOS)
Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.
18:00 - 21:00 Soul Night met Corné (AvroTros)
De lekkerste soul, funk en disco.
Presentatie: Corné Klijn.
19:00 - 22:00 Vera on Track (NTR)
De beste nieuwe muziek, het laatste festivalnieuws en interviews die een kijkje achter de schermen geven van festivals en artiesten.
Presentatie: Vera Siemons.
19:00 - 23:00 Opera Live: La Rondine (NTR)
Vanavond is Puccini’s bitterzoete liefdesverhaal La Rondine te horen, vanuit de Metroopolitan Opera in New York, met sopraan Angel Blue in de hoofdrol als de Franse courtisane Magda, tegenover tenor Jonathan Tetelman in zijn langverwachte debuut bij het gezelschap als Ruggero, een idealistische jongeman die haar een alternatief biedt voor haar leven van overdaad.
Presentatie: Hein van Eekert.
18:00 De Muzikale Fruitmand (EO)
Verzoekprogramma voor psalmen, lofzangen en geestelijke liederen.
Presentatie: Petra de Joode.
20:00 - 23:00 Volgspot (kro-ncrv)
Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.
Presentatie: Robin Peters.
00:00 - 23:00 Non-stop
De mooiste soul & jazz.
19:00 - 21:00 Club Cartiez
Fissa, vibes, leuke gasten en goede sets.
Presentatie: Cartiez.
17:00 - 09:00 Non-Stop
19:00 BNR Mobility
Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.
Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.
19:30 Beter
De nieuwste zorginnovaties.
Presentatie: Nina van den Dungen.
20:00 - 21:00 Napleiten
Misdaadjournalist Wouter Laumans en strafpleiter Christian Flokstra praten met advocaten en officieren van justitie over bijzondere zaken die hen altijd zullen bijblijven.
18:00 - 21:00 Jules van Hest
19:00 - 21:00 Global Dance Chart
De 40 grootste dance hits op aarde.
Presentatie: Wessel van Diepen.
18:00 Ed Struijlaart
De fijnste gitaarmuziek.
20:00 - 22:00 The 70s & 80s Files
Serie waarin alle nummers voorbijkomen die in de jaren ’70 en ’80 in de Nederlandse hitparades stonden. Ieder nummer wordt slechts één keer gedraaid.
Presentatie: Arjan Snijders.
00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
18:00 - 22:00 Classic In De Avond
19:00 Het Paleis van de Weemoed
Jazz, blues en het kauwgomplaatjesgevoel.
Presentatie: Sjaak Roodenburg.
20:00 - 21:00 De Jazz Delta
Nederjazz en meer.
00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio
Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.
18:00 Wkndmx
De grootste en meest dansbare hits van dit moment in een energieke mix van Martin Pieters.
Presentatie: Daniël Lippens.
20:00 - 00:00 The Boom Room
Deephouse, techno en techhouse. Met de beste nieuwe releases en DJ’s in de studio om een live-set te draaien.
Presentatie: Gijs Alkemade.
10:00 - 00:00 Weekend
Non-stop funk, soul en jazz.
18:00 De Avond van Noord
Gevarieerde muziek.
20:00 - 00:00 FC Groningen Live
Verslag van de wedstrijd FC Groningen - SC Cambuur (aftrap: 21:00 uur).
18:00 De Jûn Fan Fryslân
Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.
20:45 - 23:00 Omrop Fryslân Sport
Verslag van de wedstrijd FC Groningen - SC Cambuur (aftrap: 21:00 uur).
18:00 - 00:00 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
18:00 - 23:00 De Avond
00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek
18:00 - 23:00 Non-Stop Muziek
18:00 - 22:00 Daaansen & Sjaaansen
Disco en soul uit de jaren ’70.
18:30 - 21:00 L1 Sport Radio
Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd MVV Maastricht - Willem II (aftrap: 18:45 uur).
19:00 - 08:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
17:00 Het Gouden Weekend
Terugblik op een specifieke periode van 30 jaar of langer geleden. Met muziek en radio- en tv-fragmenten.
Presentatie: Edwin Meerman.
20:00 - 22:00 De Avond Van De Nostalgie
Non-stop muziek uit de jaren ’50, ’60, ’70 en ’80.
19:00 Van Eigen Bodem
Non-stop muziek van artiesten uit eigen land, met de grootste hits en bijna vergeten juweeltjes.
20:00 - 21:00 80’s Na Achten
Non-stop muziek uit de jaren ’80.
18:00 - 09:00 Muziek
19:00 - 02:00 Het Zaterdag Avondcafé
Non-stop muziek met een hoog feestgehalte.
00:00 - 23:59 Non-Stop
Non-stop hits, vooral uit de jaren ’90.
18:00 - 23:00 Sporza
Sportprogramma.
18:00 Album200
Zoektocht naar de mooiste albums die Vlaanderen de afgelopen week heeft gekocht. Met hits van vroeger en nu en tips voor de muzieklijsten.
Presentatie: Romy Deridder.
20:00 - 22:00 80, 90 & Nillies
Muziek uit de jaren ’80, ’90 en ’00.
Presentatie: Dirk Ghijs.
18:00 Caramba
Ritmische muziek.
Presentatie: Nicky Aerts.
20:00 - 23:00 Klara Live
Eigen opnamen van binnenlandse concerten en een selectie uit het Europese concertaanbod.
18:00 Hallo Met Flo
Gesprekken met luisteraars en verzoekplaten.
Presentatie: Flo Windey.
20:00 - 23:00 Untz
Non-stop beats.
Presentatie: Jeroen Delodder.
19:00 - 21:00 Party
Feesten op de vetste beats en heetste tracks.
Presentatie: Esther Nwanu.