zaterdag
20
april
Hoe Word Je Zo Als ...
Extra sportuitzendingen
08:30 Nieuwsweekend (Max)
Magazine met studiogasten, waarin gesproken wordt over nieuws uit binnen- en buitenland.
Presentatie: Pieter van der Wielen & Mieke van der Weij.
11:00 - 13:00 De Taalstaat (kro-ncrv)
Programma waarin de Nederlandse taal het middelpunt vormt.
Presentatie: Margriet Vroomans.
10:00 - 12:00 Een Goedemorgen Met ... (AvroTros)
Een muzikaal portret van een prominente Nederlander.
10:00 - 12:00 FM Op 5 (bnnvara)
Gesprekken met luisteraars die vandaag iets bijzonders meemaken, waar ze altijd al van droomden. Daarnaast zit in het programma een geheim telefoonnummer verstopt, waarmee een prijs te winnen valt.
Presentatie: Felix Meurders.
00:00 - 23:00 Non-stop
De mooiste soul & jazz.
09:00 - 12:00 Timo Kamst
10:00 Napleiten
Misdaadjournalist Wouter Laumans en strafpleiter Christian Flokstra praten met advocaten en officieren van justitie over bijzondere zaken die hen altijd zullen bijblijven.
11:00 Boekestijn & De Wijk
Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.
11:30 - 12:00 Van Bekhovens Britten
Lia van Bekhoven en Connor Clerx praten over de grootste nieuwsonderwerpen en de belangrijkste ontwikkelingen in het Verenigd Koninkrijk.
09:00 - 12:00 Edwin Noorlander
09:00 - 12:00 Het Beste van De 538 Ochtendshow
Presentatie: Niels van der Veen.
09:00 - 12:00 Verschuurens Goud van Oud
Presentatie: Maurice Verschuuren.
09:00 - 13:00 Nonstop Weekend
00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
06:00 - 12:00 Classic In De Ochtend
10:00 Nuove Musiche
Muziek van nieuwe, bijzondere cd’s met Oude Muziek.
11:00 - 12:00 Zwerven Door de Barok
Muziek uit de 17e en 18e eeuw.
00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio
Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.
06:00 - 12:00 Non Stop
08:00 Noord en Ommeland
Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.
Presentatie: Marcel Nieuwenweg.
11:00 - 14:00 Noord en Ommeland
Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.
Presentatie: Sergej in ‘t Veen.
09:00 - 12:00 Op & Ut
Programma met aandacht voor een verscheidenheid aan voorstellingen en tentoonstellingen en andere onderwerpen op het gebied van cultuur in Fryslân.
Presentatie: Douwe Heeringa & Roelof Lousma.
09:15 - 12:00 Hemmeltied
Drentstalig radioprogramma voor de hele familie.
Presentatie: Harm Dijkstra & Leonie van der Werf.
08:00 - 12:00 Bas & Bert
Muziek en gasten.
Presentatie: Bert van Losser & Bas Nijhuis.
00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek
10:00 - 12:00 De Hoop op Zaterdag
Presentatie: Jan de Hoop & Ad van Gameren.
09:00 - 12:00 Weekend
Presentatie: Kristian Westerveld.
10:00 - 12:00 Cultuurcafé
Limburgse kunst, cultuur en volkscultuur.
Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.
10:00 - 12:00 Sportcafé
Gasten uit de sportwereld en een panel van deskundigen.
Presentatie: Leo Driessen.
10:00 - 12:00 De Servicelijn
Programma waarin luisteraars oproepen kunnen doen.
Presentatie: Vivian Boelen.
09:00 - 12:00 Uit
Uitgaansprogramma met reportages, interviews uit de wereld van kunst en cultuur en uitgaanstips.
Presentatie: Rogier van der Zanden.
09:00 - 12:00 De Rijnmond Blues
Blues in al haar muzikale varianten.
09:00 - 12:00 Weekend
Zeeuws nieuws, muziek, het antwoordapparaat, gesprekken met Zeeuwen in het buitenland.
Presentatie: Elias den Hollander.
00:00 - 19:00 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.
00:00 - 23:59 Non-Stop
Non-stop hits, vooral uit de jaren ’90.
09:00 Vox
Muzieklijst, samengesteld door luisteraars.
Presentatie: Max Vryens.
11:00 - 12:00 Het Uur Van De Waarheid
Een duik in de wondere wereld van bedrog, nepnieuws en complotten en gesprekken met factcheckers, experten en luisteraars over de moeilijke zoektocht naar wat feit is en wat fictie.
Presentatie: Dennis van den Buijs.
10:00 De Zoete Inval
Spelprogramma.
Presentatie: Luc Appermont.
11:00 - 13:00 Top30
Populaire hitlijst.
Presentatie: Peter Hermans.
10:00 - 12:00 De Liefhebber
Een duik in het muzikale verleden en de platenkast van een bekende muziekliefhebber.
Presentatie: Katelijne Boon.
10:00 - 12:00 De Afrekening
Muzieklijst, gebaseerd op stemmen van luisteraars.
Presentatie: Olga Leyers.
09:00 - 12:00 MNM50
De beste hits van dit moment, gekozen door luisteraars.
Presentatie: Anke Goergen.