dinsdag
26
maart
De Matthäuspassion door de Nederlandse Bachvereniging
Suhoor Stories
80’s Top 1500
Top 1000 van de ’90s
17:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)
Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.
Presentatie: Fleur Wallenburg.
18:30 Dit Is De Dag (EO)
Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.
Presentatie: Joram Kaat.
19:00 Kunststof: Rob Oudkerk, oud-poiliticus (NTR)
Talkshow met prominenten over cultuur en media.
Vandaag is publicist Rob Oudkerk, oud-poiliticus te gast.
Presentatie: Willemijn Veenhoven.
20:00 5 Dagen (NTR)
Programma dat vijf dagen lang uit één gemeente komt. Met vijf persoonlijke verhalen bij het nieuws, één hoofdpijndossier en één prachtig burgerinitiatief.
Presentatie: Jo van Egmond.
20:30 - 23:00 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)
Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.
18:00 Het Oor Wil Ook Wat (kro-ncrv)
Liefde voor muziek, verhalen van luisteraars, pijnlijke ontboezemingen en vrolijke onzin.
Presentatie: Emmely de Wilt.
20:00 - 22:00 Met Morad (bnnvara)
Presentatie: Morad El Ouakili.
16:00 Barend & Benner (PowNed)
Humor, de zin en onzin van het leven en muziek.
Presentatie: Barend van Deelen & Nellie Benner.
19:00 - 22:00 Mark van der Molen (bnnvara)
16:00 Podium (NTR)
Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.
Presentatie: Hans Haffmans.
19:00 - 22:30 Avondconcert: de Matthäuspassion door de Nederlandse Bachvereniging (NTR)
Rechtstreeks vanuit het Concertgebouw in Amsterdam is een optreden te horen van de Nederlandse Bachvereniging, het Kampen Boys Choir, Johanna Soller (dirigent), Thomas Hobbs (tenor, evangelist) Felix Schwandtke (bas, Christus) Isabel Jantschek-Schicketanz (sopraan), Alex Potter (countertenor), Raphael Höhn (tenor), Myriam Arbouz (sopraan), Marine Fribourg (mezzosopraan), Guy Cutting (tenor) en Drew Santini (bas)
Presentatie: Beitske de Jong.
18:00 De Avondstart (Max)
Een muzikale reis, van soul en pop tot country en funk. Met muziek van vroeger en het spel De Notenkraker. Ook wordt er gedoken in de archieven van het legendarische Countdown.
Presentatie: Simone Walraven.
20:00 - 23:00 De Avond Van 5 (EO)
Gezellig en sfeervol programma. Met veel muziek, nieuws uit de regio, een spelletje en het laatste muzieknieuws.
Presentatie: Gerja Wolf.
16:00 Nordin & Vonneke
Muziek, gekke vragen en gesprekken over wat er in de wereld speelt.
Presentatie: Nordin Besling & Vonneke Bonneke.
19:00 - 23:00 De Avondshow
Presentatie: Imani Gonçalves.
16:00 The Daily Move
Het laatste nieuws en verdieping met deskundige tafelgasten.
Presentatie: Liesbeth Staats & Kees Dorresteijn.
18:30 Beurs
Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.
19:00 Werkverkenners
Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.
Presentatie: Rens de Jong.
20:00 - 21:00 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
16:00 Kai Merckx
Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90 en het laatste nieuws.
19:00 - 07:00 Dit is Joe
Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
16:00 Domien Verschuuren
Presentatie: Domien Verschuuren & Anton Griep.
19:00 - 22:00 Joost Swinkels
16:00 Somertijd / 80’s Top 1500 (dag 9 van 12)
De grootste hits uit de jaren ’80, afgewisseld met moppen, limericks en een humoristische kijk op het nieuws van de dag.
19:00 80’s Top 1500 (dag 9 van 12)
De grootste hits uit de jaren ’80.
Presentatie: Edwin Ouwehand.
20:00 - 21:00 Edwin Ouwehand
16:00 De 538 Middagshow
Het laatste (showbizz)nieuws en muziek.
Presentatie: Frank Dane.
19:00 - 21:00 Martijn La Grouw
15:00 Gezeur Met Leur
Presentatie: Stefan Leur.
18:30 - 21:00 Dag In, Dag Uit
Presentatie: Ivo Pasveer.
16:00 Non-Stop
Non-stop happy beats.
20:00 - 22:00 Out Loud
Radioshow voor de regenboogcommunity.
Presentatie: Henri Haan & Hemmo de Vries.
16:00 Spitsstrook
Nieuws, weer en verkeer, vaste rubrieken, humor, gasten en muziek.
Presentatie: Debby Roukens & Bernard ter Horst.
19:00 - 21:00 Meer Muziek Met Ronald
Presentatie: Ronald van der Meer.
16:00 De Dag Van Vandaag
Het nieuws van de dag, een quiz en inspiratie.
Presentatie: Laurens van de Kraats.
19:00 Wens
Verzoekplatenprogramma met de mooiste psalmen, gezangen en geestelijke liederen.
Presentatie: Tim Hendriks.
20:00 - 22:00 Muziekavond
Non-stop christelijke muziek.
16:00 Tim op het Broek
19:00 - 23:00 In Touch
De beste nieuwe muziek.
Presentatie: Jasper Leijdens.
16:00 Middagshow
Gezellige chaos, spanning, onvoorspelbaarheid en muziek.
Presentatie: Daniël Lippens, Erik-Jan Rosendahl & Julia Maan.
19:00 - 06:00 Non Stop
18:00 Classics
Non-stop essentials en bekende artiesten uit de funk, soul en jazz.
20:00 - 22:00 Evening Bites
De tofste artiesten van nu, in de mix met de grootste iconen uit de funk, soul en jazz.
18:00 Vandaag op Noord
Een selectie uit de verhalen en interviews van vandaag, afgewisseld met non-stop muziek.
19:00 - 00:00 De Avond van Noord
Gevarieerde muziek.
18:00 Noardewyn
Een podium voor muziek die in Fryslân wordt gemaakt. Met Friese bands, troubadours, dj’s, maar ook dichters.
Presentatie: Willem de Vries.
19:00 - 22:00 De Jûn Fan Fryslân
Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.
18:00 Muziek voor Volwassenen
Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.
19:00 - 00:00 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
15:00 Studio Flevoland
Programma waarin interessante, opvallende gasten ontvangen worden. Met hen wordt onder andere gepraat over het nieuws van de dag en de achtergronden bij het Flevolandse nieuws.
Presentatie: Odeke de Jong en Jordy Bouw.
19:00 - 21:00 Het Beste van Flevoland
16:00 Thuis in Gelderland
Het belangrijkste (regionale) nieuws van de dag en muziek.
Presentatie: Eric van den Berg.
19:00 - 23:00 Non-Stop Muziek
16:00 Afslag Zuid
Het nieuws van de dag, de beste muziek van toen en nu en weer en verkeer.
Presentatie: Ronny Balk.
19:00 - 06:00 Non-stop Muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
16:00 L1 Vandaag
Het (regionale) nieuws van vandaag.
Presentatie: Ruben Weekers & Janna Hoofs.
19:00 Plat-eweg
Dialectmuziek. (Herhaling van afgelopen zaterdag.)
Presentatie: Henk Hover.
20:00 - 22:00 Cultuurcafé
Limburgse kunst, cultuur en volkscultuur.
Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.
16:00 Vandaag De Dag
Terugblik op de dag en een vooruitblik naar morgen. Luisteraars mogen hun mening geven in ’De Peiling’ en er komen gasten langs.
Presentatie: Patricia Nagelkerke.
19:00 - 06:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
17:00 Utrecht komt thuis
Regionaal nieuws, het weer, verkeer, muziek en vaste servicerubrieken.
Presentatie: Aart van Eldik.
19:00 Studio Seventies
Non-stop muziek uit de jaren ’70.
20:00 - 22:00 De Avond Van De Nostalgie
Non-stop muziek uit de jaren ’50, ’60, ’70 en ’80.
16:00 West komt Thuis
Terugblik op de dag en het nieuws uit de regio.
Presentatie: Bas Martinius.
19:00 - 21:00 Non-Stop Muziek
16:00 Afslag Rijnmond
Muziek, nieuws, weer en verkeer.
Presentatie: Reint Jan Potze.
19:00 Van Eigen Bodem
Non-stop muziek van artiesten uit eigen land, met de grootste hits en bijna vergeten juweeltjes.
20:00 - 21:00 80’s Na Achten
Non-stop muziek uit de jaren ’80.
00:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
19:00 - 22:00 Net Even Anders
Presentatie: Arco de Boed.
10:00 - 00:00 Non-Stop Hitzzz
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.
10:00 - 00:00 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
18:00 Goud van Oud
Non-stop de beste internationale hits uit vervlogen tijden. Met muziek uit de jaren ’60, ’70, ’80 en ’90.
19:00 - 00:00 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.
18:00 Non-Stop
Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.
20:00 - 22:00 De Avond van JND
Presentatie: Johan Linssen.