woensdag
24
april
Extra sportuitzending
Koninklijke 500
Vorstelijke 500
Q-Top 500 van de 00s
@ Work Top 500
16:00 EenVandaag (AvroTros)
Actualiteitenprogramma.
Presentatie: Pieter Jan Hagens.
17:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)
Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.
Presentatie: Dieuwke Teertstra.
18:30 - 19:00 Dit Is De Dag (EO)
Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.
Presentatie: Tijs van den Brink.
16:00 De Koninklijke 500 (dag 3 van 5)
De beste muziek van eigen bodem.
Presentatie: Ruud de Wild.
18:00 - 20:00 Het Oor Wil Ook Wat (kro-ncrv)
Liefde voor muziek, verhalen van luisteraars, pijnlijke ontboezemingen en vrolijke onzin.
Presentatie: Paul Rabbering.
16:00 - 19:00 Barend & Benner (PowNed)
Humor, de zin en onzin van het leven en muziek.
Presentatie: Barend van Deelen & Nellie Benner.
16:00 - 19:00 Podium (NTR)
Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.
Presentatie: Hans Haffmans.
16:00 De Vorstelijke 500 (dag 3 van 5)
De 500 beste hits van Nederlandse bodem.
Presentatie: Barry Paf.
17:00 - 19:00 De Barry Paf Show
Presentatie: Barry Paf.
16:00 - 18:30 The Daily Move
Het laatste nieuws en verdieping met deskundige tafelgasten.
Presentatie: Liesbeth Staats & Kees Dorresteijn.
18:30 - 19:00 Beurs
Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.
16:00 Q-Top 500 van de 00s (dag 3 van 5)
De beste tracks uit de jaren 2000 tot en met 2009.
Presentatie: Domien Verschuuren & Anton Griep.
18:00 - 19:00 Domien Verschuuren
Presentatie: Domien Verschuuren & Anton Griep.
16:00 - 19:00 Somertijd
Moppen, limericks en een humoristische kijk op het nieuws van de dag.
Presentatie: Rob van Someren.
16:00 - 19:00 De 538 Middagshow
Het laatste (showbizz)nieuws en muziek.
Presentatie: Frank Dane.
15:00 - 18:30 Gezeur Met Leur
Presentatie: Stefan Leur.
18:30 - 21:00 Dag In, Dag Uit
Presentatie: Ivo Pasveer.
16:00 De Veronica Middagshow
Presentatie: Marisa Heutink.
18:00 - 19:00 Veronica Anthems
Presentatie: Herman Hofman.
09:00 @ Work Top 500
Hitlijst met de beste muziek om bij werken.
18:00 - 19:00 Feel Good Afternoon
16:00 Reinout Zorge
18:00 - 20:00 Rigter’s Rock Ravage
Jip Rigter draait muziek naar haar smaak: pop van vrouwen in het alternatieve circuit en een flinke dosis alternatief werk.
16:00 - 19:00 Middagshow
Gezellige chaos, spanning, onvoorspelbaarheid en muziek.
Presentatie: Jarno van der Wielen, Erik-Jan Rosendahl & Julia Maan.
16:00 Studio Grunn
Een mix van muziek en informatie.
Presentatie: Eric Bats.
18:00 - 19:00 Vandaag op Noord
Een selectie uit de verhalen en interviews van vandaag, afgewisseld met non-stop muziek.
16:00 Underweis
Het nieuws van de dag.
Presentatie: Eric Ennema & Jan Dirk de Haan.
18:00 - 19:00 Noardewyn
Een podium voor muziek die in Fryslân wordt gemaakt. Met Friese bands, troubadours, dj’s, maar ook dichters.
Presentatie: Willem de Vries.
16:00 Studio Steenbergen
Muziek, shownieuws, een spelletje en theater- en filmtips.
Presentatie: René Steenbergen.
18:00 - 19:00 Muziek voor Volwassenen
Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.
16:00 - 18:30 Jan-Willem Kobes
Terugblik op de dag.
18:30 - 21:00 De Oosttribune
Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd FC Twente - Almere City FC (aftrap: 18:45 uur).
15:00 - 19:00 Studio Flevoland
Programma waarin interessante, opvallende gasten ontvangen worden. Met hen wordt onder andere gepraat over het nieuws van de dag en de achtergronden bij het Flevolandse nieuws.
Presentatie: Odeke de Jong en Jordy Bouw.
16:00 - 19:00 Thuis in Gelderland
Het belangrijkste (regionale) nieuws van de dag en muziek.
Presentatie: Eric van den Berg.
16:00 - 19:00 Afslag Zuid
Het nieuws van de dag, de beste muziek van toen en nu en weer en verkeer.
Presentatie: Ronny Balk.
16:00 - 19:00 L1 Vandaag
Het (regionale) nieuws van vandaag.
Presentatie: Ruben Weekers & Janna Hoofs.
16:00 - 19:00 Vandaag De Dag
Terugblik op de dag en een vooruitblik naar morgen. Luisteraars mogen hun mening geven in ’De Peiling’ en er komen gasten langs.
Presentatie: Patricia Nagelkerke.
15:00 Goedemiddag
Muziek van toen en nu en spelletjes met prijzen.
Presentatie: Jos van Heerden.
17:00 - 19:00 Utrecht komt thuis
Regionaal nieuws, het weer, verkeer, muziek en vaste servicerubrieken.
Presentatie: Aart van Eldik.
16:00 - 19:00 West komt Thuis
Terugblik op de dag en het nieuws uit de regio.
Presentatie: Bas Martinius.
16:00 - 19:00 Afslag Rijnmond
Muziek, nieuws, weer en verkeer.
Presentatie: Reint Jan Potze.
16:00 Zeeland komt Thuis
Nieuws, weer en verkeer.
17:30 Zegt u ’t Maar
Reactieprogramma over het nieuws van de dag, maar ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.
18:00 - 19:00 Zeeland komt Thuis
Nieuws, weer en verkeer.
13:00 Amor FM
17:00 Nieuws
17:10 Bhojan ke Samai par chutney
18:00 - 19:00 Overlijdensberichten
10:00 - 00:00 Non-Stop Hitzzz
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.
10:00 - 00:00 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
09:00 Dwars Door Je Werkdag
17:00 De Middagshow
Presentatie: Erik Kerkhof.
18:00 - 20:00 Non-Stop
Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.
16:00 De Wereld Vandaag
De belangrijkste actualiteit van de dag, gepaard met scherpe interviews en analyses.
18:00 Het Kwartier
Feiten en achtergrond bij drie nieuwsverhalen van de dag.
18:30 - 19:00 Voorproevers
Een keuze uit het non-fictie-aanbod van boeken, documentaires en podcasts.
Presentatie: Raf Njotea.
16:00 Spits
Het nieuws van de dag.
Presentatie: David Van Ooteghem.
18:00 - 20:00 BeneBene
Muziek van Vlaamse artiesten. Met nieuw werk, live-sessies en interviews.
Presentatie: Kim Debrie.
14:00 Maestro
De grote klassiekers in uitvoeringen van vandaag en gisteren. Met elke week een internationale artiest in de kijker, een blik op de belangrijkste concerten in België, de nieuwste cd’s, en retro-momenten met artiesten die de klassieke muziek kleur en uitstraling gaven.
Presentatie: Mark Janssens.
17:00 Pompidou
De wereld van de kunst.
Presentatie: Chantal Pattyn.
18:00 - 20:00 Django
Een mix van jazz, klassiek en filmmuziek.
Presentatie: Tine De Donder.
16:00 De Roo & De Rycke
Presentatie: Eva De Roo & Xander De Rycke.
18:00 - 19:00 De Jaren Nul
De beste muziek uit de jaren ’00.
Presentatie: Sam De Bruyn.