Logo oorboekje.nl

De radiogids van vrijdag 10 februari 2023 om 19:00 uur

2023

vrijdag

10

februari

Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

< 19:00 >
20:00
21:00

NPO Radio 1

T-Mobile: 1001

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

19:00 Het Misdaadbureau (WNL)

Onderzoeksprogramma naar misdaad in Nederland.

Presentatie: Maaike Timmerman.

20:00 5 Dagen (NTR)

Programma dat vijf dagen lang uit één gemeente komt. Met vijf persoonlijke verhalen bij het nieuws, één hoofdpijndossier en één prachtig burgerinitiatief.

Presentatie: Ajouad El Miloudi.

20:30 - 23:00 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)

Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.

Presentatie: Margje Fikse & Suse van Kleef.

NPO Radio 2

T-Mobile: 1002

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

16:00 Wout & Frank (bnnvara)

Presentatie: Wouter van der Goes & Frank van ’t Hof.

20:00 - 22:00 Stavermans Disco (kro-ncrv)

De lekkerste discomuziek.

Presentatie: Gijs Staverman.

NPO 3FM

T-Mobile: 1003

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

19:00 - 22:00 De Avondvrijdagshow (PowNed)

Presentatie: Jamie Reuter & Olivier Bakker.

NPO Klassiek (voorheen NPO Radio 4)

T-Mobile: 1004

Luister naar NPO Klassiek Meer informatie over NPO Klassiek

19:00 Opium (AvroTros)

Kunst- en cultuurprogramma, met interviews en reportages.

20:00 - 22:30 Vrijdagconcert (AvroTros)

Concert, rechtstreeks vanuit TivoliVredenburg.

Presentatie: Leonard Evers.

NPO Radio 5

T-Mobile: 1005

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 Evergreen Toplijst van de Jaren 60

De populairste hits uit de jaren ’60.
Presentatie:

  • 06:00 Bert Haandrikman
  • 09:00 Hans Schiffers
  • 12:00 Daniël Dekker
  • 14:00 Henk van Steeg
  • 16:00 Jan Paparazzi
  • 18:00 Erik de Zwart

20:00 - 22:00 Volgspot (kro-ncrv)

Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.

Presentatie: Hijlco Span.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

T-Mobile: 1006

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 23:59 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

NPO FunX

T-Mobile: 1007

Luister naar NPO FunX Meer informatie over NPO FunX

19:00 Club Cartiez

Fissa, vibes, leuke gasten en goede sets.

Presentatie: Cartiez.

21:00 - 22:00 Moreira’s Mansion

Freddy Moreira draait de lekkerste tunes in zijn eigen exclusieve huisfeestje.

Landelijk, commercieel:

< 19:00 >
20:00
21:00

100%NL

T-Mobile: 1023

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

19:00 - 09:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Arrow Classic Rock

T-Mobile: 1019

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

18:00 - 00:00 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

BNR Nieuwsradio

T-Mobile: 1011

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

19:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

20:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

21:00 Studio Den Haag Herhaling

Politiek verslaggevers Sophie van Leeuwen en Leendert Beekman praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.

Presentatie: Mark Beekhuis.

21:30 - 22:00 Beurs Herhaling

Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

T-Mobile: 1022

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

18:00 - 22:00 Classic In De Avond Non-stop muziek

Efteling Kids Radio

T-Mobile: 1024

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio Non-stop muziek

Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.

Qmusic

T-Mobile: 1018

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

19:00 Kai, Tom & Bram

Presentatie: Kai Merckx, Tom van der Weerd & Bram Krikke.

21:00 - 00:00 Stephan Bouwman

Radio 10

T-Mobile: 1012

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

19:00 Happy Hours

Verzoekplaten.

Presentatie: Luuk van den Braak.

21:00 - 23:00 Den’s Fever

De beste disco, dance en soul track.

Presentatie: Dennis Verheugd.

Radio 538

T-Mobile: 1009

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

19:00 - 22:00 Bas & Iris

Presentatie: Bas Menting & Iris Enthoven.

Radio Veronica

T-Mobile: 1010

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

19:00 Soundz Live

Programma met veel live-muziek.

Presentatie: Frank van der Lende.

21:00 - 23:00 Ik Vraag Dit Voor Een Vriend

Antwoord op vragen die aan je blijven knagen en waarvan luisteraars soms denken dat ze te ongemakkelijk zijn.

Presentatie: Bas van Teylingen.

Sky Radio

T-Mobile: 1008

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

19:00 - 22:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

Slam

T-Mobile: 1014

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

19:00 MixMarathon: Nicky Romero

DJ-set van Nicky Romero.

20:00 MixMarathon: R3hab

DJ-set van R3hab.

21:00 - 22:00 MixMarathon: Alok

DJ-set van Alok.

Sublime

T-Mobile: 1021

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

19:00 Candy’s World

Candy Dulfer deelt haar persoonlijke smaak en ervaringen.

21:00 - 01:00 WeekendMix

Turne Edwards mixt de beste hiphop, soul, r&b en funkmuziek.

Regionaal, publiek:

< 19:00 >
20:00
21:00

Radio Noord

T-Mobile: 1825

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

19:00 - 00:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Omrop Fryslân

T-Mobile: 1820

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

19:00 - 22:00 De Jûn Fan Fryslân Non-stop muziek

Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.

Radio Drenthe

T-Mobile: 1830

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

19:00 - 00:00 De Avond van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Radio Oost

T-Mobile: 1840

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

19:00 De Avond Non-stop muziek

20:00 - 23:00 De Oosttribune

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met verslagen van de volgende wedstrijden:

  • 20:00 uur PEC Zwolle - Jong AZ
  • 20:00 uur VVV-Venlo - Heracles Almelo

Omroep Flevoland

T-Mobile: 1835

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

19:00 Het Beste van Flevoland

21:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Gelderland

T-Mobile: 1850

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

19:00 - 23:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Omroep Brabant

T-Mobile: 1865

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

19:00 - 00:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

L1 Radio

T-Mobile: 1870

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

19:00 Plat-eweg

Dialectmuziek.

Presentatie: Henk Hover.

20:00 - 22:00 Sport

Regionaal sportprogramma.

NH Radio (Noord-Holland)

T-Mobile: 1815

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

19:00 - 22:00 NH Sport

Sportprogramma met veel aandacht voor de verrichtingen van Noord-Hollandse voetbalclubs in de Keuken Kampioen Divisie en de Eredivisie.

Radio M Utrecht

T-Mobile: 1845

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

19:00 De Dag

Terugblik op de programma's van vandaag.

20:00 - 22:00 De Avond van M

Afwisselende muziek van toen en nu.

Presentatie: Gertjan van Stralen.

Radio West

T-Mobile: 1801

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

19:00 - 23:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Rijnmond

T-Mobile: 1855

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

19:00 Van Eigen Bodem Non-stop muziek

Non-stop muziek van artiesten uit eigen land, met de grootste hits en bijna vergeten juweeltjes.

20:00 80’s Na Achten Non-stop muziek

Non-stop muziek uit de jaren ’80.

21:00 - 22:00 90’s Na Negenen Non-stop muziek

Non-stop muziek uit de jaren ’90.

Omroep Zeeland

T-Mobile: 1860

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

19:00 - 09:00 Muziek Non-stop muziek

Regionaal, commercieel:

< 19:00 >
20:00
21:00

Radio Continu

T-Mobile: 1027

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

19:00 - 00:00 Non Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

Radio Decibel

T-Mobile: 1026

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

19:00 Non-Stop Non-stop muziek

20:00 - 22:00 EuroDanceNight

De beste Eurodance uit de 90’s.

Presentatie: Dick Liefting.

Vlaams:

< 19:00 >
20:00
21:00

VRT Radio 1

T-Mobile: 1101

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

18:00 Culture Club

Culturele agenda.

Presentatie: Bent Van Looy.

20:00 - 23:00 Sporza

Sportprogramma.

VRT Radio 2

T-Mobile: 1102

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

18:00 - 22:00 80, 90 & Nillies

Muziek uit de jaren ’80, ’90 en ’00.

Presentatie: Marc Pinte.

Klara (VRT)

T-Mobile: 1107

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

18:00 Take 6

Presentatie: Tine De Donder.

20:00 - 22:00 Klara Live

Eigen opnamen van binnenlandse concerten en een uitgelezen selectie uit het indrukwekkende Europese concertaanbod.

Presentatie: Geertje De Ceuleneer.

Studio Brussel (VRT)

T-Mobile: 1109

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

18:00 Hallo Met Flo

Gesprekken met luisteraars en verzoekplaten.

Presentatie: Flo Windey.

21:00 - 23:00 Untz

Non-stop beats.

Presentatie: Amber Broos.

MNM (VRT)

T-Mobile: 1108

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

19:00 Party

Feesten op de vetste beats en heetste tracks.

Presentatie: Laurens Luyten.

21:00 - 22:00 Mix & Match

Feesten op de beats van Erwin De Nul.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2023 oorboekje.nl