zondag
31
maart
Album2Daagse
Extra sportuitzending
Suhoor Stories
House Top 1000
Seventies Weekend
06:00 Een Uur Cultuur (VPRO)
Cultuurprogramma.
Presentatie: Eva Koreman.
07:00 - 10:00 Vroege Vogels (bnnvara)
Programma over natuur, milieu, klimaat en duurzaamheid.
Presentatie: Menno Bentveld.
00:00 Soul Night Dossier
07:00 - 10:00 Album2Daagse (dag 1 van 2)
Muziek van de beste albums. Van ieder album wordt een grote hit en een typische albumtrack gedraaid.
Presentatie: Evert Duipmans.
00:00 De Nacht
Ontspannende klassieke muziek.
07:00 - 09:00 De Ochtend (kro-ncrv)
Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast wordt het belangrijkste nieuws van de dag kort behandeld.
Presentatie: Pieter van Nes.
06:00 - 09:00 Groot Nieuws (EO)
De mooiste gospelmuziek en een overdenking van Jurjen ten Brinke.
Presentatie: Jurjen ten Brinke.
06:00 Wereldspelers
Jelle Maasbach volgt ondernemers die de stap naar het buitenland maken.
06:30 Werkverkenners
Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.
Presentatie: Rens de Jong.
07:30 Beurs
Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.
08:00 Doorgelicht
Nina van den Dungen en Jim Tehupuring richten de schijnwerper op de bedrijven achter favoriete aandelen, zodat luisteraars (als belegger) kunnen bepalen wat ze nou écht waard zijn.
08:30 - 09:00 Studio Den Haag
Politiek verslaggevers Mats Akkerman en Leendert Beekman praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.
Presentatie: Mark Beekhuis.
01:00 Het Weekend van 10
07:00 - 10:00 De Top van de 80’s Top 1500
De grootste hits uit de 80’s Top 1500.
Presentatie: Silvan Stoet.
00:00 - 09:00 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
06:00 - 10:00 Morning Moods
Relaxen met een non-stop selectie van fijne soul en relaxte jazz.
00:00 Noord Nonstop
Gevarieerde muziek.
08:00 - 10:00 Leven In Muziek
Een bekende Groninger vertelt welke muziek een grote rol speelt in zijn of haar leven.
06:00 Koperkanaal FM
Muziek van harmonie, fanfare en brassband.
08:00 - 09:00 Prelude
Spirituele muziek, zoals koormuziek van koren en korpsen in Friesland.
00:00 De Nacht van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
08:00 - 09:00 Veur de Preek
Muziek op religieuze grondslag.
Presentatie: Aaldert Oosterhuis.
00:00 Nachtsessie
Non-stop de beste pop- en lichte muziek.
07:00 - 10:00 Thuis op Zondag
Programma met een ontspannen en relaxte zondagochtendsfeer, met muziek en ruimte voor reflectie, natuur, het weer, uitgaanstips en levensbeschouwing.
Presentatie: Bas Treffers.
00:00 Non-Stop Muziek
07:00 - 10:00 Seventies Weekend
Golden Oldies, natuurreportages van Marc Loeven en tips voor een Gelders concert.
Presentatie: Liesbeth de Moor.
18:00 Non-stop Muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
07:00 - 09:00 Nu Al Wakker
Een mix van bekende hits en af en toe een muzikale tip.
Presentatie: Maarten Kortlever.
19:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
08:00 - 10:00 De Agenda
Tips voor uitstapjes in de provincie.
Presentatie: Nicolas Ruis.
23:00 De Nacht van M
08:00 - 10:00 Prettig Weekend
Programma vol weekendtips en afwisselende muziek.
Presentatie: Ingrid Corvers.
00:00 Non-Stop Muziek
07:00 - 09:00 Klassiek op West
Bekende en onbekende klassieke muziek. Van de symfonieën en sonates van Mozart en Beethoven tot de opera’s van Verdi en Rossini. Ook wordt er wereldmuziek gedraaid.
Presentatie: Aad de Been.
06:00 Non-Stop
08:00 - 10:00 De Rijnmond Jukebox
Muziek; van soulmuziek en rock’n roll tot de muziek uit het Great American Songbook.
Presentatie: Dennis Kranenburg.
00:00 De Nacht van Radio 1
07:00 - 10:00 De Ochtend
Presentatie: Jan Van Delm.
05:00 Back To The 80s, 90s & Nillies - Best Of The 80s
De beste muziek uit de jaren ’80.
07:00 - 10:00 Wat Een Weekend
Presentatie: Sharon Slegers.
23:00 Continuo
07:00 - 10:00 Klara Staat Op
Een soundtrack met nieuwe en tijdloze platen; met muzikale weetjes en ontdekkingen.
Presentatie: Sander De Keere.
03:00 Life Is Music
07:00 - 10:00 Gunther Staat Op
Presentatie: Gunther Desamblanx.