zaterdag
30
maart
Het Beste Van Tomorrowland Winter
De Top van de 80’s Top 1500
Extra sportuitzendingen
Seventies Weekend
Suhoor Stories
House Top 1000
19:00 Langs de Lijn (NOS)
Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.
Presentatie: Elisabeth Steinz.
00:00 - 01:00 De Ongelooflijke Radio (EO)
Interviewprogramma over de relevantie van het geloof in een steeds ongeloviger Nederland. Journalist David Boogerd en theoloog Stefan Paas voeren verdiepende gesprekken met spraakmakende gasten.
21:00 Soul Night met Shay (bnnvara)
De lekkerste soul, funk en disco.
Presentatie: Shay Kreuger.
00:00 - 07:00 Soul Night Dossier
19:00 Opera Live - Wagner: Der fliegende Holländer (NTR)
Vandaag is een opname te horen van Wagners opera Der fliegende Holländer.
Presentatie: Hein van Eekert.
23:00 Vrije Geluiden (VPRO)
Nieuwe CD’s, oude platen, concerttips en archiefopnamen aan de grenzen van de klassieke muziek.
Presentatie: Aad van Nieuwkerk.
00:00 - 07:00 De Nacht
Ontspannende klassieke muziek.
21:00 The Friday Move
Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.
Presentatie: Wilfred Genee.
23:30 Wereldspelers
Jelle Maasbach volgt ondernemers die de stap naar het buitenland maken.
00:00 Cryptocast
Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.
Presentatie: Herbert Blankesteijn.
00:30 - 01:00 Baanbrekende Businessmodellen
Gesprekken met bedrijven die de spelregels in hun branche herschrijven.
Presentatie: John van Schagen & Patrick van der Pijl.
00:00 - 23:59 Dit is Joe
Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
00:00 - 23:59 Dit is Joe
Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
22:00 Worldwide Club 20
De twintig grootste clubhits, wereldwijd.
Presentatie: Joost Swinkels.
00:00 - 04:00 Beste van Tomorrowland Winter (deel 2 van 2)
De beste dj-sets van Tomorrowland Winter.
Presentatie: Menno Barreveld & Joost Swinkels.
21:00 Sven’s Classix
Sven van Veen draait de lekkerste dance-platen die ooit zijn gemaakt.
00:00 - 01:00 Disco Mix
21:00 Dance Department
Nieuwe dance-tracks en spraakmakende dj’s van over de hele wereld.
Presentatie: Armin van Buuren.
00:00 - 01:00 Club Life
Tiësto.
15:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
00:00 - 16:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
22:00 Musica di Maestro
Afrobeat, jazz, funk en disco, maar bovenal veel materiaal van vinyl.
Presentatie: Dj Maestro.
00:00 - 01:00 Koen van Tijn In The Mix
Afro house, latin house en een vleugje classic house.
21:00 00’s Party
De fijnste alternatieve muziek uit de jaren ’00.
Presentatie: Jim Vorwald.
00:00 - 07:00 Non-Stop
20:00 The Boom Room
Deephouse, techno en techhouse. Met de beste nieuwe releases en DJ’s in de studio om een live-set te draaien.
Presentatie: Gijs Alkemade.
00:00 - 01:00 Joris Voorn
DJ-set gemixt door Joris Voorn.
18:00 De Avond van Noord
Gevarieerde muziek.
00:00 - 08:00 Noord Nonstop
Gevarieerde muziek.
22:00 De Dei Foarby
Terugblik op de dag met een selectie uit reportages en interview die eerder vandaag te horen waren.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Fryslân Nonstop
18:00 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
00:00 - 08:00 De Nacht van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
22:00 De Avond
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 07:00 Nachtsessie
Non-stop de beste pop- en lichte muziek.
18:00 Non-Stop Muziek
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek
21:00 Muziek
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 09:00 Muziek
19:00 - 08:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
22:00 Eveliens Lovesongs
De meest romantische muziek van toen en nu.
Presentatie: Evelien de Bruijn.
23:00 - 08:00 De Nacht van M
21:00 Romantiek op West
Ballads en liefdesliedjes.
23:00 Met het Oog op Morgen
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek
22:00 Lovesongs
Non-stop lovesongs.
23:00 Non-Stop
00:00 - 06:00 Rijnmond In De Nacht
22:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
00:00 - 09:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
00:00 - 23:59 Hitzzz Only Weekend
Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.
00:00 - 23:59 Hitzzz Only Weekend
Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.
00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
18:00 Dance Classics
00:00 - 23:59 Hits & Classics
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.
00:00 - 23:59 Tukker FM
Non-stop piratenmuziek.
00:00 - 23:59 Tukker FM
Non-stop piratenmuziek.
00:00 - 23:59 Waterstad FM
Non-stop hits van de jaren ’70 tot nu.
00:00 - 23:59 Waterstad FM
Non-stop hits van de jaren ’70 tot nu.
21:00 House Top 1000 (dag 2 van 4)
De beste house tracks aller tijden.
Presentatie: Eric van Kleef.
23:00 House Top 1000 (dag 2 van 4)
De beste house tracks aller tijden.
Presentatie: Lucas Degen.
00:00 - 04:00 House Top 1000 (dag 3 van 4)
De beste house tracks aller tijden.
Presentatie: Peter van Leeuwen.
18:00 Sporza
Sportprogramma.
23:00 Belpop Late Night
De beste muziek uit België.
00:00 - 07:00 De Nacht van Radio 1
22:00 80, 90 & Nillies
Muziek uit de jaren ’80, ’90 en ’00.
Presentatie: Dirk Ghijs.
00:00 - 03:00 Back To The 80s, 90s & Nillies - Best Of The Nillies
De beste muziek uit de jaren ’00.