vrijdag
29
maart
Foute Vrijdag
Extra sportuitzendingen
House Top 1000
Suhoor Stories
80’s Top 1500
Top 1000 van de ’90s
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.
Presentatie: Simone Weimans.
00:00 Nooit Meer Slapen (VPRO)
Cultuurprogramma, met (onder andere) een lang studiogesprek met een gast uit de cultuur of de actualiteit.
Presentatie: Lotje IJzermans.
01:00 - 02:00 Vink (AvroTros)
Programma over Nederlandse podcasts, met diverse luistertips. Twee podcastmakers geven een kijkje achter de schermen.
Presentatie: Mischa Blok.
22:00 Club Staverman (kro-ncrv)
Presentatie: Gijs Staverman.
00:00 - 02:00 Eddy’s Nachtwacht (PowNed)
Muziekshow, met aandacht voor liefde, relaties en seksualiteit.
Presentatie: Eddy Keur.
22:00 3voor12 Radio (VPRO)
Nieuwe muziek, muzikale trends, alternative tracks, livemuziek, festivalnieuws, concertverslagen en de actualiteit van vandaag en morgen.
Daarbij is er volop aandacht voor nieuw Nederlands talent, aanstormende internationale acts en achtergronden bij muziek.
Presentatie: Eva Koreman.
01:00 - 04:00 Sebastiaan Ockhuysen
22:30 Passaggio Late Night (kro-ncrv)
Presentatie: Pieter van Nes.
00:00 - 07:00 De Nacht
Ontspannende klassieke muziek.
23:00 - 01:30 The Friday Move
Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.
Presentatie: Wilfred Genee.
01:30 - 02:00 Beurs
Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.
20:00 Dit is Joe
Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
00:00 - 23:59 Dit is Joe
Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
21:00 Foute Vrijdag
Alleen maar ’foute’ muziek.
Presentatie: Stephan Bouwman.
00:00 - 02:00 Cain Slobbe
21:00 Den’s Fever
De beste disco, dance en soul track.
Presentatie: Dennis Verheugd.
00:00 - 07:00 Het Weekend van 10
23:00 Sunnery & Ryan
Sunnery James & Ryan Marciano.
00:00 Skyline Sessions
Lucas & Steve.
01:00 - 02:00 David Guetta Radio Show
21:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
00:00 - 13:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
21:00 Ferry Oomen
00:00 Muziek Voor Volwassenen
Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.
01:00 - 06:00 Oh Wat Een Nacht
22:00 Klapstoel Live
Onderwerpen die jongeren bezighouden en hoogtepunten van deze week op TikTok.
Presentatie: Klapstoel.
00:00 Imimi - Ibiza Mirror Mind
DJ-mix gemaakt door Disco Sparks.
01:00 - 12:00 Non-Stop
Non-stop happy beats.
21:00 90’s Party
De fijnste alternatieve muziek uit de jaren ’90.
Presentatie: Jim Vorwald.
00:00 - 02:00 Joy Stempher
23:00 MixMarathon
De beste dj-sets.
00:00 MixMarathon: Mau P
DJ-set van Mau P.
01:00 - 02:00 MixMarathon: Mike Williams
DJ-set van Mike Williams.
23:00 De Avond van Noord
Gevarieerde muziek
00:00 - 08:00 Noord Nonstop
Gevarieerde muziek.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 Noardewyn
Een podium voor muziek die in Fryslân wordt gemaakt. Met Friese bands, troubadours, dj’s, maar ook dichters.
Presentatie: Willem de Vries.
01:00 - 08:00 Fryslân Nonstop
22:30 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
00:00 - 08:00 De Nacht van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 07:00 Nachtsessie
Non-stop de beste pop- en lichte muziek.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek
21:00 Non-stop Muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
00:00 - 02:00 Brabantse Nachten Zijn Lang
Live nachtprogramma waarin alles mogelijk is: lekkere muziek die je overdag nou net niet hoort, een goed gesprek dat vooral ’s nachts tot zijn recht komt of gewoon een portie kletsen met een luisteraar.
22:00 - 08:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
21:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
00:00 - 10:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
20:00 Hitzzz Only Weekend
Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.
00:00 - 23:59 Hitzzz Only Weekend
Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.
10:00 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
23:00 Non-Stop
Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.
00:00 - 06:00 The Nightshift
18:00 Dance Classics
00:00 - 09:00 Hits & Classics
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.
00:00 - 23:59 Tukker FM
Non-stop piratenmuziek.
00:00 - 23:59 Tukker FM
Non-stop piratenmuziek.
00:00 - 23:59 Waterstad FM
Non-stop hits van de jaren ’70 tot nu.
00:00 - 23:59 Waterstad FM
Non-stop hits van de jaren ’70 tot nu.
21:00 House Top 1000 (dag 1 van 4)
De beste house tracks aller tijden.
Presentatie: Erwin van der Bliek.
00:00 - 02:00 House Top 1000 (dag 2 van 4)
De beste house tracks aller tijden.
Presentatie: Gerard Krom.
22:00 Valckenaers & Vanhoudt
Zoektocht naar pure schoonheid in grensverleggende muziek van vroeger en nu. Met verrassende zijsprongen en onverwachte combinaties, met nieuwe geluiden en boeiende schemerzones.
Presentatie: Gerrit Valckenaers en Bart Vanhoudt.
00:00 - 07:00 Continuo