Logo oorboekje.nl

De radiogids van woensdag 27 oktober 2021 om 19:00 uur

2021

woensdag

27

oktober

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

< 19:00 >
20:00
21:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

19:00 Bureau Buitenland (VPRO)

Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Sophie Derkzen.

19:30 Kunststof: Lisa Weeda (NTR)

Talkshow met prominenten over cultuur en media.
Vandaag is regisseur Lisa Weeda te gast.

Presentatie: Jellie Brouwer.

20:30 - 23:00 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)

Vanavond is er in dit programma voornamelijk aandacht voor de wedstrijden die gespeeld worden in de KNVB Beker.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

18:00 Wout2Day (kro-ncrv)

Muziek, een samenvatting van de dag en het nieuws van de avond.

Presentatie: Wouter van der Goes.

20:00 - 22:00 De Staat van Stasse (kro-ncrv)

Programma met ruimte voor het unieke persoonlijke verhaal van gewone mensen.

Presentatie: Stefan Stasse.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

19:00 Vrij (bnnvara)

Gekke kronkels, scherpe muziek, opmerkelijke fascinaties en rare wendingen.

Presentatie: Rámon Verkoeijen & Mark van der Molen.

21:00 - 00:00 3voor12 Radio (VPRO)

De allernieuwste muzikale trends, alternative tracks en de actualiteit van vandaag en morgen.

Presentatie: Sagid Carter.

NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

19:00 Passaggio (kro-ncrv)

Muziek om bij te komen van de dag en op te laden voor de avond.

Presentatie: Lex Bohlmeijer.

20:00 - 22:30 Avondconcert (NTR)

Rechtstreeks vanuit de Oosterpoort in Groningen is een optreden te horen van het Noord Nederlands Orkest, Tung - Chieh Chuang (dirigent) en Liza Ferschtman (viool)

  • Mosolov - De ijzergieterij
  • Moessorgski - Nacht op de Kale Berg (ork. Rimski-Korsakov)
  • Saint-Saëns - Introductie en Rondo capriccioso
  • Herrmann - Psycho Suite
  • Sarasate - Carmen-Fantasie
  • Dukas - De tovenaarsleerling
  • Tsjaikovski - Francesca da Rimini op.32

Presentatie: Beitske de Jong.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

18:00 De Max (Max)

Muziek uit de afgelopen acht decennia, met de nadruk op de jaren ’60 en ’70. Daarbij worden verhalen verteld achter de gedraaide muziek.

Presentatie: Henkjan Smits & Manuëla Kemp.

20:00 - 22:00 Volgspot (kro-ncrv)

Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.

Presentatie: Hijlco Span.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

19:00 Phil Horneman (NTR)

Phil Horneman draait vergeten soul-pareltjes en nieuw werk van artiesten die door het grote publiek pas jaren later ontdekt zullen worden.

20:00 Avondconcert (NTR)

Concertregistratie.

21:00 - 00:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

NPO FunX

Luister naar NPO FunX Meer informatie over NPO FunX

19:00 - 23:00 Tannaz

Presentatie: Tannaz Hajeby.

Landelijk, commercieel:

< 19:00 >
20:00
21:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

19:00 - 00:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

19:00 Rock of Ages Non-stop muziek

21:00 - 23:00 Bluestown Radio Non-stop muziek

Non-stop blues en bluesrock, samengesteld door Harry Radstake.

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

19:00 Europa Podcast

Europawatchers Geert Jan Hahn en Stefan de Vries houden Brussel en het Europese continent nauwlettend in de gaten.

19:30 Cryptocast Herhaling

Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

20:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

21:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

21:30 - 22:00 Koplopers Herhaling

Een programma dat de ontwikkelingen volgt waar duurzaamheid, innovatie en ondernemen elkaar ontmoeten.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

18:00 - 22:00 Classic In De Avond Non-stop muziek

Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio Non-stop muziek

Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.

Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

19:00 - 22:00 Kink 1500 (herhalingen dag 3 van 12)

Herhaling van nummers die eerder vandaag te horen waren.

Presentatie: Mick Hummel.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

19:00 - 22:00 Kai Merckx

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

19:00 Edwin Ouwehand

Met: 20:00 - 21:00 80’s @ 8
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.

21:00 - 00:00 Laat met Lex

Terugblik op de dag. De leden van het rariteitenkabinet bezingen en bespreken op hilarische wijze het nieuws van de dag. Luisteraars bepalen wat er in het laatste uur van de dag gedraaid wordt.

Presentatie: Lex Gaarthuis.

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

19:00 Barend van Deelen

21:00 - 00:00 Bas en Mart

Hits, gezellige belletjes en lachen.

Presentatie: Bas Menting & Mart Meijer.

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

19:00 - 22:00 Studio Marisa

Presentatie: Marisa Heutink.

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

19:00 - 22:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

Slam

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

19:00 - 22:00 Het Avondcircus

Gezellige chaos, spanning, onvoorspelbaarheid en muziek.

Presentatie: Anoûl Hendriks & Erik-Jan Rosendahl.

Sublime

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

19:00 Experience

Een frisse en verrassende muziekmix. Van B-kantjes, fijne herkenbare hits tot aan pareltjes die nergens anders eerder te horen waren.

Presentatie: Francis Broekhuijsen.

21:00 - 00:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

< 19:00 >
20:00
21:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

20:30 - 23:30 FC Groningen Live

Verslag van de wedstrijd FC Groningen - Helmond Sport (aftrap: 21:00 uur).

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

19:00 De Jûn Fan Fryslân Non-stop muziek

Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.

19:30 Sport

Verslag van de wedstrijd Harkemase Boys - DOVO (aftrap: 20:00 uur).

21:30 - 22:00 De Jûn Fan Fryslân Non-stop muziek

Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 00:00 De Avond van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 22:00 De Oosttribune

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd Almere City FC - Go Ahead Eagles (aftrap: 20:00 uur).

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

19:00 Het Beste van Flevoland

21:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 23:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

19:00 - 06:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

19:00 Plat-eweg Herhaling

Muziek in het Limburgs. (Herhaling van afgelopen zaterdag.)

Presentatie: Henk Hover.

20:00 - 23:00 Sport

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd Fortuna Sittard - TOP Oss (aftrap: 20:00 uur).

NH Radio (Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

18:00 - 06:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

19:00 De Dag

Terugblik op de programma's van vandaag.

20:00 - 22:00 Namen & Rugnummers

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met verslagen van de volgende wedstrijden:

  • 20:00 uur GVVV - Sparta Rotterdam
  • 20:00 uur Capelle - IJsselmeervogels

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

19:00 - 22:30 Sport

Sportprogramma waarin vanavond verslag gedaan wordt van de wedstrijd Westlandia - Excelsior Maassluis (aftrap: 20:00 uur).

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

19:00 - 22:00 RR Sport

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd GVVV - Sparta Rotterdam (aftrap: 20:00 uur).

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

19:00 - 00:00 Muziek Non-stop muziek

Regionaal, commercieel:

< 19:00 >
20:00
21:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

19:00 Amor FM

20:00 Herhaling Nieuws

20:10 Amor FM

21:00 - 00:00 Bollywood

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

19:00 Wens

Verzoekplatenprogramma met de mooiste psalmen, gezangen en geestelijke liederen.

Presentatie: Tim Hendriks.

20:00 - 22:00 Gebedsavond

Maandelijkse gebedsavond aan de hand van een wisselend thema.

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

18:30 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

11:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Radio 10 Brabant

Luister naar Radio 10 Brabant Meer informatie over Radio 10 Brabant

00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

19:00 - 00:00 Non-Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

18:00 - 08:00 Join The Music Non-stop muziek

Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

19:00 - 22:00 De Avond van JND Non-stop muziek

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

18:30 Dag In, Dag Uit

Presentatie: Ivo Pasveer.

21:00 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

19:00 - 00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Wild FM (Hitradio)

Luister naar Wild FM Meer informatie over Wild FM

18:00 6 @ 6

Presentatie: Luuk Milo.

20:00 - 22:00 Wild Faith

Christelijk programma.

Presentatie: Joost Bastiaans.

Vlaams:

< 19:00 >
20:00
21:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

19:00 - 23:00 Sporza

Sportprogramma.

Presentatie: Aster Nzeyimana.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

18:00 Bene Bene

Muziek van Vlaamse artiesten. Met nieuw werk, live-sessies en interviews.

Presentatie: Vanessa Vanhove.

20:00 - 22:00 Unwind

Ontspanning.

Presentatie: Lars De Groote.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

18:00 Django

Een mix van jazz, klassiek en filmmuziek.

Presentatie: Heidi Lenaerts.

20:00 - 22:00 Klara Live

Eigen opnamen van binnenlandse concerten en een uitgelezen selectie uit het indrukwekkende Europese concertaanbod.

Presentatie: Nicole Van Opstal.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

19:00 Rik De Bruycker

Rik De Bruycker draait zijn favoriete nieuwe releases, aangevuld met ontdekkingen uit de krochten van de platenwinkels. Een hoop muziek en gasten die mee achter de decks kruipen.

21:00 - 00:00 Sander En Beter

Presentatie: Sander Vandenhende.

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

18:00 Cato Peeters

Hits en de nieuwste tracks.

20:00 - 22:00 Generation M

De wereld van jongeren, met gesprekken over zaken die hen bezighouden. Van seks, liefde en vrienden tot school, werk, klimaat en politiek.

Presentatie: Dorianne Aussems.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2021 oorboekje.nl