woensdag
24
april
Extra sportuitzending
Koninklijke 500
Vorstelijke 500
Q-Top 500 van de 00s
@ Work Top 500
09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)
Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.
Presentatie: Roos Abelman.
11:30 - 12:00 Sven Op 1 (WNL)
Interviewprogramma rond het nieuws van de dag of de week. Bij voorkeur met de hoofdpersoon uit of bij dat nieuws.
Presentatie: Sven Kockelmann.
09:00 - 12:00 De Koninklijke 500 (dag 3 van 5)
De beste muziek van eigen bodem.
Presentatie: Bart Arens.
09:00 - 12:00 De Klassieken (AvroTros)
De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.
Presentatie: Ab Nieuwdorp.
09:00 - 12:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)
Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.
Presentatie: Hans Schiffers.
00:00 - 23:00 Non-stop
De mooiste soul & jazz.
10:00 - 13:00 ClassX
Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.
Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.
10:00 - 13:00 De Vorstelijke 500 (dag 3 van 5)
De 500 beste hits van Nederlandse bodem.
Presentatie: Erik van Roekel.
10:00 Big Five
Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.
Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.
11:00 - 13:30 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
10:00 - 13:00 Timur Perlin
Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
12:00 - 13:00 80’s Lunch
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.
10:00 - 13:00 Q-Top 500 van de 00s (dag 3 van 5)
De beste tracks uit de jaren 2000 tot en met 2009.
Presentatie: Bas van Nimwegen.
09:00 - 12:00 Werk in Uitvoering
Presentatie: Taeke Wouda.
09:00 - 12:00 Goud van Oud
Een reis naar tracks uit het verleden.
Presentatie: Sander Hoogendoorn.
09:00 - 18:00 @ Work Top 500
Hitlijst met de beste muziek om bij werken.
00:00 - 21:00 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
06:00 - 12:00 Classic In De Ochtend
10:00 Het Strijkkwartet
Opnames van diverse strijkkwartetten.
Presentatie: Leo Samama.
11:00 - 12:00 Madge-point
Meesterpianist Geoffrey Madge en Louis Thörig over belangwekkende musici en hun interpretaties uit heden en verleden.
00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio
Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.
10:00 - 12:00 Bij Jorieke
Geloofsverdieping, bijzondere levensverhalen en thema’s die uit het leven van luisteraars gegrepen zijn.
Presentatie: Jorieke Eijlers & Thijs Noorlandt.
10:00 - 18:00 Non-Stop Werkdag
De beste funk, soul & jazzmuziek zonder onderbreking.
09:30 - 12:00 No Derfoar
Veel muziek, afgewisseld met interessante onderwerpen en gasten.
Presentatie: Harm Weistra.
09:00 - 13:00 Bert van Losser
Muziek, gesprekken en spelletjes.
09:00 Flevoland Muziekland
Muziekprogramma met ruimte voor de keuze van luisteraars en kijkers.
11:00 - 14:00 Herberg Flevoland
Programma met ruimte voor gezelligheid, lokale- en nationale bekende artiesten, cultuur én wekelijkse rubrieken verzorgd door diverse deskundigen.
Presentatie: Marco Verhagen en Aernout Pleket.
09:00 - 12:00 Op de Koffie
Presentatie: Rob Kleijs.
10:00 - 13:00 Brabants Bont
Gasten, gesprekken en gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.
Presentatie: Hubert Mol.
10:00 - 13:00 Route Regio
Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.
Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.
10:00 - 12:00 Goeiemorgen
Muziekprogramma.
Presentatie: Bart Slim.
10:00 - 12:00 Tijd voor U
Gezelligheid, gevarieerde muziek en het spel Woordbouwer.
Presentatie: Pieter Vorage.
09:00 - 12:00 De Boer Op
Muziek en gezelligheid.
Presentatie: Ruud de Boer.
09:00 - 12:00 Goedemorgen Zeeland
Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.
Presentatie: Elsa van Hermon.
09:00 - 12:00 De Ochtend Met Kevin
Presentatie: Kevin Terpstra.
09:00 - 12:00 WinWin
Consumentenprogramma.
Presentatie: Xavier Taveirne.
09:00 - 12:00 Ampersand
Programma met de nadruk op muziek, maar met ook ruimte voor persoonlijke verhalen.
Presentatie: Sieglinde Michiel.
09:00 - 12:00 Kenneth Berth