donderdag
23
mei
Het BNR Ondernemersdebat
Extra sportuitzendingen
Zeroes Week
Top 500 van de 00’s
Paul Rabbering
Top 1000 van de ‘80s
12:00 De Nieuws BV (bnnvara)
Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.
Presentatie: Natasja Gibbs.
13:30 - 14:00 Bureau Buitenland (VPRO)
Nieuws en achtergronden uit het buitenland.
Presentatie: Sophie Derkzen.
12:00 - 14:00 Annemiekes A-Lunch (AvroTros)
Veel muziek, aandacht voor nieuwe podcasts, boeken, theatershows, albums en spraakmakend nieuws uit de media.
Presentatie: Annemieke Schollaardt.
12:00 - 14:00 De Muziekfabriek (AvroTros)
Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.
Presentatie: Carine Lacor.
12:00 - 14:00 Lunch Lekker (Max)
Evergreens en hits van eigen bodem. Daarnaast is er aandacht voor interessante gebeurtenissen in het land. Muziekkenners die het origineel van een kopie weten te onderscheiden kunnen meespelen met het spel ’DubbelDekker’.
Presentatie: Jan Rietman.
00:00 - 23:00 Non-stop
De mooiste soul & jazz.
10:00 ClassX
Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.
Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.
13:00 - 16:00 Imani
De beste muziek van nu en aandacht voor luisteraars en alles wat er buiten de randstad gebeurt.
Presentatie: Imani Gonçalves.
11:00 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
13:30 - 14:00 Wereldspelers
Jelle Maasbach volgt ondernemers die de stap naar het buitenland maken.
10:00 Timur Perlin
Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
12:00 - 13:00 80’s Lunch
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.
13:00 - 16:00 Eline La Croix
Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
12:00 - 15:00 Op Volle Kracht
Programma met veel verzoekplaten.
Presentatie: Hessel Wijkstra.
12:00 - 14:00 De Top 1000 Van De ’80s (dag 4 van 10)
De populairste muziek uit de jaren ’80.
Presentatie: Frank van der Lende.
12:00 De Podcastparade
Podcastmakers worden geïnterviewd over de podcasts die ze maken.
Presentatie: Werner Steenbergen.
13:00 - 14:00 Radio Vastgoed Journaal
Nieuws uit de wereld van vastgoed, de woningmarkt, winkels, kantoor en logistiek.
Presentatie: Ariana Manduzai.
12:00 Lunch Hour
Luchtig programma met hits van toen en nu.
Presentatie: Klaas van het Hof.
13:00 - 15:00 Hottentotten
Presentatie: Harald Bos.
00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
12:00 - 14:00 De Lunchroom
Positiviteit, nieuws, nieuwe muziek en wetenschap.
Presentatie: Daan Hartgers.
10:00 Top 500 van de 00’s (dag 5 van 5)
De 500 lekkerste tracks uit de jaren ’00.
Presentatie: Thomas van Empelen.
13:00 - 16:00 Top 500 van de 00’s (dag 5 van 5)
De 500 lekkerste tracks uit de jaren ’00.
Presentatie: Jarno van der Wielen.
10:00 - 18:00 Non-Stop Werkdag
De beste funk, soul & jazzmuziek zonder onderbreking.
12:00 - 14:00 Tussen De Middag
Presentatie: Niiwino Geertsema.
12:00 No Yn Fryslân
Regionaal nieuws.
Presentatie: Tiete Sijens en Simone Scheffer.
13:00 - 16:00 Goeiemiddei
Middagmagazine met muziek, maar ook verschillende wisselende onderdelen en gasten.
Presentatie: Diana de Groot & Johan Terpstra.
12:00 - 15:00 Anouk In De Middag
Muziek, nieuws, tips en een spelletje.
Presentatie: Anouk Middel.
09:00 Bert van Losser
Muziek, gesprekken en spelletjes.
13:00 - 16:00 Paula Keizer
Muziek en alles wat er speelt in Overijssel en daarbuiten.
11:00 - 14:00 Herberg Flevoland
Programma met ruimte voor gezelligheid, lokale en nationale bekende artiesten, cultuur en wekelijkse rubrieken verzorgd door diverse deskundigen.
Presentatie: Marco Verhagen en Aernout Pleket.
12:00 - 14:00 Lunchpauze
Nieuwe en mooie verhalen uit de provincie, tijd voor een goed, vrolijk gesprek en ruimte voor verhalen van luisteraars.
Presentatie: Xandra Rakier.
10:00 Brabants Bont
Gasten, gesprekken en gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.
Presentatie: Hubert Mol.
13:00 - 16:00 Jordy Draait Door
Muziekprogramma.
Presentatie: Jordy Graat.
10:00 Route Regio
Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.
Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.
13:00 - 16:00 Hithappen
Hits van nu en toen.
Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.
12:00 - 14:00 June Tot Twee
Muziek, verslaggevers op locatie, een uitgebreid weerbericht en het spel Pim Pam Pet.
Presentatie: June Hoogcarspel.
12:00 - 14:00 Aan Tafel
Gevarieerde muziek, gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.
Presentatie: Conny Kraaijeveld.
12:00 - 14:00 Menno in de Middag
Muziek, nieuws uit de regio, verslaggevers in de regio op zoek naar bijzondere verhalen, De WestWeter en het laatste show- en filmnieuws.
Presentatie: Menno Tamming.
12:00 Zeeland Nu
Zeeuws nieuws, achtergronden, sport, weer en verkeer.
12:30 Zeeuwse Kamer
Discussie over een actueel onderwerp.
13:00 - 16:00 De Muziekmiddag
Presentatie: Elias den Hollander.
00:00 - 23:59 Frysk FM
00:00 - 19:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
10:00 - 00:00 Non-Stop Hitzzz
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.
00:00 - 18:00 Non Stop
11:00 - 00:00 Non Stop Hits
10:00 - 00:00 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
12:00 - 16:00 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.
09:00 - 16:00 Dwars Door Je Werkdag
00:00 - 23:59 Tukker FM
Non-stop piratenmuziek.
00:00 - 23:59 Waterstad FM
Non-stop hits van de jaren ’70 tot nu.