donderdag
23
mei
Het BNR Ondernemersdebat
Extra sportuitzendingen
Zeroes Week
Top 500 van de 00’s
Paul Rabbering
Top 1000 van de ‘80s
06:00 Radio 1-Journaal (NOS)
Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.
Presentatie: Simone Weimans.
09:30 - 11:30 Spraakmakers (kro-ncrv)
Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.
Presentatie: Roos Abelman.
09:00 - 12:00 Aan de Slag (AvroTros)
Muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.
Presentatie: Bart Arens.
09:00 - 12:00 De Klassieken (AvroTros)
De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.
Presentatie: Ab Nieuwdorp.
09:00 - 12:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)
Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.
Presentatie: Hans Schiffers.
00:00 - 23:00 Non-stop
De mooiste soul & jazz.
06:00 Start met Fernando
Energie, muziek, nieuws en de laatste updates over sport, entertainment en tech.
Presentatie: Fernando Halman.
10:00 - 13:00 ClassX
Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.
Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.
06:00 Goedemorgen
Muziek, nieuws en humor.
Presentatie: Giorgio Hokstam & Ingrid Jansen.
10:00 - 13:00 Erik van Roekel
06:00 De Ochtendspits
Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland.
Presentatie: Bas van Werven.
10:00 - 11:00 Big Five
Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.
Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.
06:00 De Coen & Sander Show
De dag beginnen met een lach. Coen Swijnenberg en Sander Lantinga delen hun verhalen, bespreken de opvallendste dingen uit het nieuws en draaien muziek uit de jaren ’70, ’80 en ’90. Daarbij worden ze ondersteund door Merel Westrik, die het laatste nieuws brengt.
10:00 - 13:00 Timur Perlin
Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
12:00 - 13:00 80’s Lunch
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.
06:00 Mattie & Marieke
Presentatie: Mattie Valk & Marieke Elsinga.
10:00 - 11:00 Het Foute Uur
Alleen maar ’foute’ muziek.
Presentatie: Menno Barreveld.
06:00 Ekdom in de Morgen
Vrolijk wakker worden met Dokter Pop, het laatste nieuws en (live)muziek.
Presentatie: Gerard Ekdom.
10:00 - 12:00 Martijn Kolkman
06:00 De 538 Ochtendshow
Muziek, het laatste nieuws, gesprekken met politici en gezellige belletjes met BN’ers en luisteraars.
Presentatie: Tim Klijn, Rick Romijn, Niels van Baarlen & Florentien van der Meulen.
10:00 - 12:00 Greatest Hits
Presentatie: Dennis Ruyer.
09:00 - 12:00 De Top 1000 Van De ’80s (dag 4 van 10)
De populairste muziek uit de jaren ’80.
Presentatie: Sander Hoogendoorn.
09:00 Top 5 Over 9
Vijf favoriete hits van een luisteraar.
09:30 - 13:00 Nonstop @Work
Up-tempo hits.
00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
06:00 - 12:00 Classic In De Ochtend
07:00 Ochtendeditie
Klassieke muziek.
10:00 - 11:00 Kroniek van de Nederlandse Muziek
Muziek van Nederlandse componisten of uitvoerenden.
00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio
Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.
09:00 Blessings
Verzoekplaten.
Presentatie: Tim Hendriks.
10:00 - 12:00 Bij Jorieke
Geloofsverdieping, bijzondere levensverhalen en thema’s die uit het leven van luisteraars gegrepen zijn.
Presentatie: Jorieke Eijlers & Thijs Noorlandt.
06:00 Kinkstart
No-nonsense ochtendshow.
Presentatie: Michiel Veenstra.
10:00 - 13:00 Eric Corton
09:00 Top 500 van de 00’s (dag 5 van 5)
De 500 lekkerste tracks uit de jaren ’00.
Presentatie: Anoûl Hendriks.
10:00 - 13:00 Top 500 van de 00’s (dag 5 van 5)
De 500 lekkerste tracks uit de jaren ’00.
Presentatie: Thomas van Empelen.
06:00 Ochtendshow
Muziek, achtergrondverhalen, actualiteit, en gesprekken met gasten.
Presentatie: Jaap Brienen.
10:00 - 18:00 Non-Stop Werkdag
De beste funk, soul & jazzmuziek zonder onderbreking.
06:00 De Ochtendploeg
Nieuws uit Groningen en weer en verkeer.
Presentatie: Edwin Pasveer.
10:00 - 12:00 De Ochtend Door
Presentatie: Femke de Walle.
06:00 Fryslân Fan ’e Moarn
Nijs, sport, waar, muzyk en in ferslachjouwer op ’en paad.
Presentatie: Jacob Stelwagen en Jantine Weidenaar.
09:30 - 12:00 No Derfoar
Veel muziek, afgewisseld met interessante onderwerpen en gasten.
Presentatie: Harm Weistra.
09:00 Koffie en Keuvelen Nederpop
Muziek van Nederlandse bodem.
Presentatie: Wim Boer.
10:00 - 12:00 Koffie en Keuvelen
Presentatie: Wim Boer.
09:00 - 11:00 Flevoland Muziekland
Muziekprogramma met ruimte voor de keuze van luisteraars en kijkers.
06:00 Wakker
Nieuws, weer, verkeersinformatie en muziek. Daarnaast is er ruimte voor een goed gesprek over de achtergronden bij het nieuws.
Presentatie: Koen Wijn.
10:00 - 13:00 Brabants Bont
Gasten, gesprekken en gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.
Presentatie: Hubert Mol.
06:00 Nieuwsshow
Regionaal nieuws, weer en verkeer.
Presentatie: Pascal Verlinden & Maarten Bonnemaijers.
10:00 - 13:00 Route Regio
Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.
Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.
06:00 De Ontbijttafel
Het laatste nieuws uit de buurt en de rest van de wereld.
Presentatie: Pieter Kok.
10:00 - 12:00 Goeiemorgen
Muziekprogramma.
Presentatie: Bart Slim.
09:00 93 1.NL
Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.
Presentatie: Edwin Meerman.
10:00 - 12:00 Tijd voor U
Gezelligheid, gevarieerde muziek en het spel Woordbouwer.
Presentatie: Pieter Vorage.
06:00 West Wordt Wakker
Regionaal nieuws en hoofdpunten uit het landelijke en internationale nieuws.
Presentatie: Tjeerd Spoor & Jorinda Teeuwen.
10:00 - 12:00 Aan de Bak
Presentatie: Patrick van Houten.
09:00 - 12:00 De Boer Op
Muziek en gezelligheid.
Presentatie: Ruud de Boer.
09:00 - 12:00 Goedemorgen Zeeland
Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.
Presentatie: Elsa van Hermon.
08:00 - 12:00 Amor FM
00:00 - 19:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
07:00 Drent Draait Hitzzz
Gezellige radio met hits in verschillende talen. Met een uitgebreid weerbericht, opvallende dingen op Facebook, interactieve spelletjes en humor met onder andere Evert Baptist.
Presentatie: Wim Drent.
10:00 - 00:00 Non-Stop Hitzzz
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.
09:00 Stefan In De Morgen
Presentatie: Stefan Brau.
10:00 - 00:00 Non-Stop
Non-stop hits, vooral uit de jaren ’90.
09:00 - 12:00 De Vos is Los
De beste vinyl platen en hits uit de jaren ’70, ’80, ’90 en ’00. Ook zijn er interviews en spelletjes.
Presentatie: Bert Vos.
09:00 Classic Stories
De verhalen achter popklassiekers. Ook is er ruimte voor persoonlijke verhalen over liedjes of artiesten die een grote rol gespeeld hebben in iemands leven.
Presentatie: Korneel De Clercq.
10:00 - 12:00 De Wereld van Sofie
Presentatie: Sofie Lemaire.
09:00 WinWin
Consumentenprogramma.
Presentatie: Xavier Taveirne.
10:00 - 12:00 Ann&Daan
Praktische tips en de meest uiteenlopende onderwerpen, zoals: lifestyle, gezondheid, sport, natuur en cultuur.
Presentatie: Daan Masset & Ann Reymen.
09:00 - 12:00 Ampersand
Programma met de nadruk op muziek, maar met ook ruimte voor persoonlijke verhalen.
Presentatie: Sieglinde Michiel.
09:00 Sing Your Song
Meezingen met de allergrootste hits.
Presentatie: Brahim Attaeb.
10:00 - 12:00 Brahim
Hits.
Presentatie: Brahim Attaeb.