donderdag
23
mei
Het BNR Ondernemersdebat
Extra sportuitzendingen
Zeroes Week
Top 500 van de 00’s
Paul Rabbering
Top 1000 van de ‘80s
06:00 Radio 1-Journaal (NOS)
Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.
Presentatie: Simone Weimans.
09:30 - 11:30 Spraakmakers (kro-ncrv)
Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.
Presentatie: Roos Abelman.
06:00 Jan-Willem Start Op (bnnvara)
Presentatie: Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte.
09:00 - 12:00 Aan de Slag (AvroTros)
Muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.
Presentatie: Bart Arens.
06:00 Wijnand In De Ochtend (kro-ncrv)
Een flinke dosis nieuwe muziek en de laatste nieuwtjes.
Presentatie: Wijnand Speelman.
09:00 - 10:00 Tom & Joe (bnnvara)
07:00 De Ochtend (kro-ncrv)
Klassieke muziek en het laatste nieuws.
Presentatie: Jeroen van Kan.
09:00 - 12:00 De Klassieken (AvroTros)
De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.
Presentatie: Ab Nieuwdorp.
06:00 Goeiedag Haandrikman (Max)
Het laatste nieuws en bijzondere verhalen. Ook is er een spel, de verjaardagskalender, De Brievenbus en veel muziek.
Presentatie: Bert Haandrikman.
09:00 - 12:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)
Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.
Presentatie: Hans Schiffers.
06:00 - 10:00 Start met Fernando
Energie, muziek, nieuws en de laatste updates over sport, entertainment en tech.
Presentatie: Fernando Halman.
06:00 - 10:00 Goedemorgen
Muziek, nieuws en humor.
Presentatie: Giorgio Hokstam & Ingrid Jansen.
06:00 - 10:00 De Ochtendspits
Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland.
Presentatie: Bas van Werven.
06:00 - 10:00 Ekdom in de Morgen
Vrolijk wakker worden met Dokter Pop, het laatste nieuws en (live)muziek.
Presentatie: Gerard Ekdom.
06:00 - 10:00 De 538 Ochtendshow
Muziek, het laatste nieuws, gesprekken met politici en gezellige belletjes met BN’ers en luisteraars.
Presentatie: Tim Klijn, Rick Romijn, Niels van Baarlen & Florentien van der Meulen.
06:00 Ook Goeiemorgen
Presentatie: Martijn Muijs.
09:00 - 12:00 De Top 1000 Van De ’80s (dag 4 van 10)
De populairste muziek uit de jaren ’80.
Presentatie: Sander Hoogendoorn.
05:00 Nonstop Music Morning Show
09:00 Top 5 Over 9
Vijf favoriete hits van een luisteraar.
09:30 - 13:00 Nonstop @Work
Up-tempo hits.
00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
06:00 - 12:00 Classic In De Ochtend
07:00 Early Birds
Een frisse kijk op de wereld, actuele onderwerpen en vooral veel muziek.
Presentatie: Anoûl Hendriks & Marijn Oosterveen.
09:00 - 10:00 Top 500 van de 00’s (dag 5 van 5)
De 500 lekkerste tracks uit de jaren ’00.
Presentatie: Anoûl Hendriks.
06:00 Marcel & Bastiaan
Het laatste (regionale) nieuws, een vooruitblik op de dag en muziek.
Presentatie: Marcel Oosten & Bastiaan Kleinjan.
09:00 - 13:00 Bert van Losser
Muziek, gesprekken en spelletjes.
06:00 Goedemorgen Gelderland
Nieuws, weer, verkeer en muziek.
Presentatie: Frank van Dijk.
09:00 - 12:00 Op de Koffie
Presentatie: Rob Kleijs.
06:00 - 10:00 Nieuwsshow
Regionaal nieuws, weer en verkeer.
Presentatie: Pascal Verlinden & Maarten Bonnemaijers.
06:00 De Ochtend
Een overzicht van wat vandaag van belang is. Sleutelfiguren komen langs voor reacties en interviews. Eigen en externe experts zorgen voor analyses en duiding.
Presentatie: Ruth Joos & Benedikte Coussement.
09:00 - 10:00 Classic Stories
De verhalen achter popklassiekers. Ook is er ruimte voor persoonlijke verhalen over liedjes of artiesten die een grote rol gespeeld hebben in iemands leven.
Presentatie: Korneel De Clercq.
06:00 Goeiemorgen Morgen
Presentatie: Peter Van De Veire & Margaux Van De Regio.
09:00 - 10:00 WinWin
Consumentenprogramma.
Presentatie: Xavier Taveirne.
06:00 Espresso
Rustige muziek en nieuws over het culturele leven in Vlaanderen.
Presentatie: Greet Samyn.
09:00 - 12:00 Ampersand
Programma met de nadruk op muziek, maar met ook ruimte voor persoonlijke verhalen.
Presentatie: Sieglinde Michiel.
06:00 Fien en Thibault Staan Op
Presentatie: Fien Germijns & Thibault Christiaensen.
09:00 - 12:00 Joris Brys
06:00 Kawtar & Keyaert
Presentatie: Kawtar Ehlalouch & Robin Keyaert.
09:00 - 10:00 Sing Your Song
Meezingen met de allergrootste hits.
Presentatie: Brahim Attaeb.