dinsdag
23
april
Koninklijke 500
Vorstelijke 500
Q-Top 500 van de 00s
@ Work Top 500
09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)
Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.
Presentatie: Roos Abelman.
11:30 Sven Op 1 (WNL)
Interviewprogramma rond het nieuws van de dag of de week. Bij voorkeur met de hoofdpersoon uit of bij dat nieuws.
Presentatie: Sven Kockelmann.
12:00 De Nieuws BV (bnnvara)
Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.
Presentatie: Stephan Komduur.
13:30 - 14:00 Bureau Buitenland (VPRO)
Nieuws en achtergronden uit het buitenland.
Presentatie: Sophie Derkzen.
09:00 De Koninklijke 500 (dag 2 van 5)
De beste muziek van eigen bodem.
Presentatie: Bart Arens.
12:00 - 14:00 De Koninklijke 500 (dag 2 van 5)
De beste muziek van eigen bodem.
Presentatie: Annemieke Schollaardt.
10:00 Ivo van Breukelen (kro-ncrv)
13:00 - 16:00 Sophie Hijlkema (AvroTros)
09:00 De Klassieken (AvroTros)
De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.
Presentatie: Ab Nieuwdorp.
12:00 - 14:00 De Muziekfabriek (AvroTros)
Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.
Presentatie: Carine Lacor.
09:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)
Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.
Presentatie: Hans Schiffers.
12:00 - 14:00 Lunch Lekker (Max)
Evergreens en hits van eigen bodem. Daarnaast is er aandacht voor interessante gebeurtenissen in het land. Muziekkenners die het origineel van een kopie weten te onderscheiden kunnen meespelen met het spel ’DubbelDekker’.
Presentatie: Daniël Dekker.
10:00 ClassX
Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.
Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.
13:00 - 16:00 Imani
De beste muziek van nu en aandacht voor luisteraars en alles wat er buiten de randstad gebeurt.
Presentatie: Imani Gonçalves.
10:00 De Vorstelijke 500 (dag 2 van 5)
De 500 beste hits van Nederlandse bodem.
Presentatie: Erik van Roekel.
13:00 - 16:00 De Vorstelijke 500 (dag 2 van 5)
De 500 beste hits van Nederlandse bodem.
Presentatie: Colin Banks.
11:00 - 13:30 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
13:30 - 14:00 Cryptocast
Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.
Presentatie: Herbert Blankesteijn.
10:00 Greatest Hits
Presentatie: Dennis Ruyer.
12:00 - 14:00 Lindo Duvall
09:00 Goud van Oud
Een reis naar tracks uit het verleden.
Presentatie: Sander Hoogendoorn.
12:00 - 14:00 Frank op Veronica
Presentatie: Frank van der Lende.
09:00 - 18:00 @ Work Top 500
Hitlijst met de beste muziek om bij werken.
00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
06:00 Classic In De Ochtend
12:00 - 18:00 Classic In De Middag
10:00 Thomas van Empelen
12:00 Housuh in de Pauzuh
Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.
Presentatie: Thomas van Empelen.
13:00 - 14:00 Housuh in de Pauzuh
Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.
Presentatie: Hielke Boersma.
09:00 Bert van Losser
Muziek, gesprekken en spelletjes.
13:00 - 16:00 Paula Keizer
Muziek en alles wat er speelt in Overijssel en daarbuiten.
09:00 Op de Koffie
Presentatie: Rob Kleijs.
12:00 - 14:00 Lunchpauze
Het laatste nieuws.
10:00 Route Regio
Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.
Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.
13:00 - 16:00 Hithappen
Hits van nu en toen.
Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.
10:00 De Wereld van Sofie
Presentatie: Sofie Lemaire.
12:00 Nieuwe Feiten
Presentatie: Lieven Vandenhaute.
13:00 - 16:00 Ayco
Muziek en nieuws.
Presentatie: Ayco Duyster.
09:00 WinWin
Consumentenprogramma.
Presentatie: Xavier Taveirne.
12:00 Middag
Regionaal programma, met het nieuws uit één van de Belgische provincies.
13:00 - 16:00 Hitmix
Presentatie: Benjamien Schollaert.
09:00 Ampersand
Programma met de nadruk op muziek, maar met ook ruimte voor persoonlijke verhalen.
Presentatie: Katleen Van Bavel.
12:00 - 14:00 Music Matters
Muzieknieuws over klassieke muziek, jazz en global. Met vooral aandacht voor straf, jong talent van eigen bodem, verrassende muzikale keuzes en gesprekken met gepassioneerde musici die vertellen over hun plannen en liefde voor muziek.
Presentatie: Olav Grondelaers.
09:00 Kenneth Berth
12:00 The Missing Link
Muzikale rebussen, waarbij het verband gezocht wordt tussen de platen.
Presentatie: Marie Neefs.
13:00 - 16:00 Kirsten Lemaire