dinsdag
23
april
Koninklijke 500
Vorstelijke 500
Q-Top 500 van de 00s
@ Work Top 500
06:00 Radio 1-Journaal (NOS)
Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.
Presentatie: Astrid Kersseboom.
09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)
Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.
Presentatie: Roos Abelman.
11:30 - 12:00 Sven Op 1 (WNL)
Interviewprogramma rond het nieuws van de dag of de week. Bij voorkeur met de hoofdpersoon uit of bij dat nieuws.
Presentatie: Sven Kockelmann.
09:00 - 12:00 De Koninklijke 500 (dag 2 van 5)
De beste muziek van eigen bodem.
Presentatie: Bart Arens.
09:00 Tom & Joe (bnnvara)
Presentatie: Tom de Graaf & Joe Stam.
10:00 - 13:00 Ivo van Breukelen (kro-ncrv)
09:00 - 12:00 De Klassieken (AvroTros)
De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.
Presentatie: Ab Nieuwdorp.
09:00 - 12:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)
Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.
Presentatie: Hans Schiffers.
06:00 Start met Fernando
Energie, muziek, nieuws en de laatste updates over sport, entertainment en tech.
Presentatie: Fernando Halman.
10:00 - 13:00 ClassX
Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.
Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.
09:00 De Vorstelijke 500 (dag 2 van 5)
De 500 beste hits van Nederlandse bodem.
Presentatie: Giorgio Hokstam & Ingrid Jansen.
10:00 - 13:00 De Vorstelijke 500 (dag 2 van 5)
De 500 beste hits van Nederlandse bodem.
Presentatie: Erik van Roekel.
06:00 De Ochtendspits
Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland.
Presentatie: Bas van Werven.
10:00 Big Five
Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.
Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.
11:00 - 13:30 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
07:00 Kimberley Dekker
Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
09:30 - 10:00 Singalong
Regelrechte meezingers.
10:00 - 13:00 Timur Perlin
Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
12:00 - 13:00 80’s Lunch
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.
06:00 Q-Top 500 van de 00s (dag 2 van 5)
De beste tracks uit de jaren 2000 tot en met 2009.
Presentatie: Mattie Valk & Marieke Elsinga.
10:00 - 13:00 Q-Top 500 van de 00s (dag 2 van 5)
De beste tracks uit de jaren 2000 tot en met 2009.
Presentatie: Bas van Nimwegen.
06:00 Ekdom in de Morgen
Vrolijk wakker worden met Dokter Pop, het laatste nieuws en (live)muziek.
Presentatie: Gerard Ekdom.
10:00 - 12:00 Martijn Kolkman
06:00 De 538 Ochtendshow
Muziek, het laatste nieuws, gesprekken met politici en gezellige belletjes met BN’ers en luisteraars.
Presentatie: Tim Klijn, Rick Romijn, Niels van Baarlen & Florentien van der Meulen.
10:00 - 12:00 Greatest Hits
Presentatie: Dennis Ruyer.
09:00 - 12:00 Goud van Oud
Een reis naar tracks uit het verleden.
Presentatie: Sander Hoogendoorn.
09:00 - 18:00 @ Work Top 500
Hitlijst met de beste muziek om bij werken.
00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
07:00 Ochtendeditie
Klassieke muziek.
10:00 Zwerven Door de Barok
Muziek uit de 17e en 18e eeuw.
11:00 - 12:00 Orgelwerk
Oude Muziek op authentieke orgels.
00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio
Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.
09:00 Blessings
Verzoekplaten.
Presentatie: Tim Hendriks.
10:00 - 12:00 Bij Jorieke
Geloofsverdieping, bijzondere levensverhalen en thema’s die uit het leven van luisteraars gegrepen zijn.
Presentatie: Jorieke Eijlers & Thijs Noorlandt.
06:00 Kinkstart
No-nonsense ochtendshow.
Presentatie: Michiel Veenstra.
10:00 - 13:00 Eric Corton
07:00 Early Birds
Een frisse kijk op de wereld, actuele onderwerpen en vooral veel muziek.
Presentatie: Anoûl Hendriks & Marijn Oosterveen.
10:00 - 12:00 Thomas van Empelen
06:00 Ochtendshow
Muziek, achtergrondverhalen, actualiteit, en gesprekken met gasten.
Presentatie: Jaap Brienen.
10:00 - 18:00 Non-Stop Werkdag
De beste funk, soul & jazzmuziek zonder onderbreking.
06:00 De Ochtendploeg
Nieuws uit Groningen en weer en verkeer.
Presentatie: Edwin Pasveer.
10:00 - 12:00 De Ochtend Door
Presentatie: Femke de Walle.
06:00 Fryslân Fan ’e Moarn
Nijs, sport, waar, muzyk en in ferslachjouwer op ’en paad.
Presentatie: Jacob Stelwagen en Jantine Weidenaar.
09:30 - 12:00 No Derfoar
Veel muziek, afgewisseld met interessante onderwerpen en gasten.
Presentatie: Harm Weistra.
09:00 Koffie en Keuvelen Nederpop
Muziek van Nederlandse bodem.
Presentatie: Wim Boer.
10:00 - 12:00 Koffie en Keuvelen
Presentatie: Wim Boer.
09:00 Flevoland Muziekland
Muziekprogramma met ruimte voor de keuze van luisteraars en kijkers.
11:00 - 14:00 Herberg Flevoland
Programma met ruimte voor gezelligheid, lokale- en nationale bekende artiesten, cultuur én wekelijkse rubrieken verzorgd door diverse deskundigen.
Presentatie: Marco Verhagen en Aernout Pleket.
06:00 Wakker
Nieuws, weer, verkeersinformatie en muziek. Daarnaast is er ruimte voor een goed gesprek over de achtergronden bij het nieuws.
Presentatie: Koen Wijn.
10:00 - 13:00 Brabants Bont
Gasten, gesprekken en gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.
Presentatie: Hubert Mol.
06:00 Nieuwsshow
Regionaal nieuws, weer en verkeer.
Presentatie: Pascal Verlinden & Maarten Bonnemaijers.
10:00 - 13:00 Route Regio
Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.
Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.
06:00 De Ontbijttafel
Het laatste nieuws uit de buurt en de rest van de wereld.
Presentatie: Pieter Kok.
10:00 - 12:00 Goeiemorgen
Muziekprogramma.
Presentatie: Bart Slim.
09:00 93 1.NL
Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.
Presentatie: Edwin Meerman.
10:00 - 12:00 Tijd voor U
Gezelligheid, gevarieerde muziek en het spel Woordbouwer.
Presentatie: Pieter Vorage.
06:00 West Wordt Wakker
Regionaal nieuws en hoofdpunten uit het landelijke en internationale nieuws.
Presentatie: Tjeerd Spoor & Jorinda Teeuwen.
10:00 - 12:00 Aan de Bak
Presentatie: Patrick van Houten.
09:00 - 12:00 De Boer Op
Muziek en gezelligheid.
Presentatie: Ruud de Boer.
09:00 - 12:00 Goedemorgen Zeeland
Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.
Presentatie: Elsa van Hermon.
00:00 - 19:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
07:00 Drent Draait Hitzzz
Gezellige radio met hits in verschillende talen. Met een uitgebreid weerbericht, opvallende dingen op Facebook, interactieve spelletjes en humor met onder andere Evert Baptist.
Presentatie: Wim Drent.
10:00 - 00:00 Non-Stop Hitzzz
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.
09:00 Stefan In De Morgen
Presentatie: Stefan Brau.
10:00 - 00:00 Non-Stop
Non-stop hits, vooral uit de jaren ’90.
09:00 - 12:00 De Vos is Los
De beste vinyl platen en hits uit de jaren ’70, ’80, ’90 en ’00. Ook zijn er interviews en spelletjes.
Presentatie: Bert Vos.
09:00 Classic Stories
De verhalen achter popklassiekers. Ook is er ruimte voor persoonlijke verhalen over liedjes of artiesten die een grote rol gespeeld hebben in iemands leven.
Presentatie: Korneel De Clercq.
10:00 - 12:00 De Wereld van Sofie
Presentatie: Sofie Lemaire.
09:00 - 12:00 WinWin
Consumentenprogramma.
Presentatie: Xavier Taveirne.
09:00 - 12:00 Ampersand
Programma met de nadruk op muziek, maar met ook ruimte voor persoonlijke verhalen.
Presentatie: Katleen Van Bavel.