zaterdag
20
april
Hoe Word Je Zo Als ...
Extra sportuitzendingen
20:00 Langs de Lijn (NOS)
Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.
Presentatie: Elisabeth Steinz.
00:00 - 01:00 De Ongelooflijke Radio (EO)
Interviewprogramma over de relevantie van het geloof in een steeds ongeloviger Nederland. Journalist David Boogerd en theoloog Stefan Paas voeren verdiepende gesprekken met spraakmakende gasten.
21:00 Soul Night met Shay (bnnvara)
De lekkerste soul, funk en disco.
Presentatie: Shay Kreuger.
00:00 - 07:00 Soul Night Dossier
19:00 Opera Live: La Rondine (NTR)
Vanavond is Puccini’s bitterzoete liefdesverhaal La Rondine te horen, vanuit de Metroopolitan Opera in New York, met sopraan Angel Blue in de hoofdrol als de Franse courtisane Magda, tegenover tenor Jonathan Tetelman in zijn langverwachte debuut bij het gezelschap als Ruggero, een idealistische jongeman die haar een alternatief biedt voor haar leven van overdaad.
Presentatie: Hein van Eekert.
23:00 Vrije Geluiden (VPRO)
Nieuwe CD’s, oude platen, concerttips en archiefopnamen aan de grenzen van de klassieke muziek.
Presentatie: Aad van Nieuwkerk.
00:00 - 07:00 De Nacht
Ontspannende klassieke muziek.
20:00 Volgspot (kro-ncrv)
Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.
Presentatie: Robin Peters.
23:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5)
00:00 Non-stop
De mooiste soul & jazz.
23:00 Cor’s Jazz Podium (Max)
Presentatie: Cor Bakker.
00:00 - 23:00 Non-stop
De mooiste soul & jazz.
22:00 DJ Wef
23:00 Flava B2B Superior
Presentatie: DJ Flava.
00:00 - 01:00 The Encore Radio Show
DJ Prime en DJ Waxfiend.
21:00 The Friday Move
Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.
Presentatie: Wilfred Genee.
23:30 Wereldspelers
Jelle Maasbach volgt ondernemers die de stap naar het buitenland maken.
00:00 Cryptocast
Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.
Presentatie: Herbert Blankesteijn.
00:30 - 01:00 Baanbrekende Businessmodellen
Gesprekken met bedrijven die de spelregels in hun branche herschrijven.
Presentatie: John van Schagen & Patrick van der Pijl.
00:00 - 23:59 Dit is Joe
Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
00:00 - 23:59 Dit is Joe
Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
22:00 Worldwide Club 20
De twintig grootste clubhits, wereldwijd.
Presentatie: Joost Swinkels.
00:00 - 01:00 Maximum Weekend Mix
Een mix van de allerlekkerste tracks van het weekend.
Presentatie: Tom van der Weerd.
21:00 Sven’s Classix
Sven van Veen draait de lekkerste dance-platen die ooit zijn gemaakt.
00:00 - 01:00 Disco Mix
21:00 Dance Department
Nieuwe dance-tracks en spraakmakende dj’s van over de hele wereld.
Presentatie: Armin van Buuren.
00:00 - 01:00 Club Life
Tiësto.
15:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
00:00 - 16:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
00:00 - 09:00 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
22:00 Mindradio
De beste muziek om tot rust te komen.
23:00 Nachtkastjesconcert
Klassieke muziek die zorgt voor een betere en diepere slaap.
00:00 - 01:00 Mindradio
De beste muziek om tot rust te komen.
22:00 Deep Jazz
Een programma dat zich op jazzmuziek richt in internationaal opzicht, waarbij de Nederlandse component niet ontbreekt.
Presentatie: Hans Mantel.
23:00 The Art of The Improvisers
Internationale avant-garde.
00:00 - 01:00 Dansen en de Blues
Een podcast over jazz, met kleurrijke gasten en swingende muziek.
Presentatie: Ben van den Dungen.
00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio
Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.
00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio
Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.
20:00 Muziekavond
Non-stop christelijke muziek.
00:00 - 05:30 De Nacht
Non-stop christelijke muziek.
21:00 00’s Party
De fijnste alternatieve muziek uit de jaren ’00.
Presentatie: Lisa Konings.
00:00 - 07:00 Non-Stop
20:00 The Boom Room
Deephouse, techno en techhouse. Met de beste nieuwe releases en DJ’s in de studio om een live-set te draaien.
Presentatie: Gijs Alkemade.
00:00 - 01:00 Joris Voorn
DJ-set gemixt door Joris Voorn.
10:00 Weekend
Non-stop funk, soul en jazz.
00:00 - 06:00 Night Shift
Non-stop funk, soul en jazz.
20:00 FC Groningen Live
Verslag van de wedstrijd FC Groningen - SC Cambuur (aftrap: 21:00 uur).
00:00 - 08:00 Noord Nonstop
Gevarieerde muziek.
20:45 Omrop Fryslân Sport
Verslag van de wedstrijd FC Groningen - SC Cambuur (aftrap: 21:00 uur).
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Fryslân Nonstop
18:00 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
00:00 - 08:00 De Nacht van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
18:00 De Avond
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 07:00 Nachtsessie
Non-stop de beste pop- en lichte muziek.
18:00 Non-Stop Muziek
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek
22:00 - 07:00 Non-stop Muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
21:00 Muziek
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 09:00 Muziek
19:00 - 08:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
22:00 Eveliens Lovesongs
De meest romantische muziek van toen en nu.
Presentatie: Evelien de Bruijn.
23:00 - 08:00 De Nacht van M
21:00 Romantiek op West
Ballads en liefdesliedjes.
23:00 Met het Oog op Morgen
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek
22:00 Lovesongs
Non-stop lovesongs.
23:00 Non-Stop
00:00 - 06:00 Rijnmond In De Nacht
22:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
00:00 - 09:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
00:00 - 23:59 Hitzzz Only Weekend
Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.
00:00 - 23:59 Hitzzz Only Weekend
Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.
19:00 - 02:00 Het Zaterdag Avondcafé
Non-stop muziek met een hoog feestgehalte.
00:00 - 23:59 Non-Stop
Non-stop hits, vooral uit de jaren ’90.
00:00 - 01:00 Summer House
Groovy & Funky Jacking en Tech-House tracks, met een voorkeur voor Italiaanse producers. Niet alleen maar vette beats maar ook piano’s, zang en andere instrumenten.
Presentatie: Andrew Summer.
18:00 Dance Classics
00:00 - 23:59 Hits & Classics
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.
18:00 Sporza
Sportprogramma.
23:00 Belpop Late Night
De beste muziek uit België.
00:00 - 07:00 De Nacht van Radio 1
22:00 Unwind
Ontspanning.
00:00 - 02:00 Top30
Populaire hitlijst.
Presentatie: Peter Hermans.
20:00 Klara Live
Eigen opnamen van binnenlandse concerten en een selectie uit het Europese concertaanbod.
23:00 - 07:00 Continuo
20:00 Untz
Non-stop beats.
Presentatie: Jeroen Delodder.
23:00 - 03:00 Untz
Non-stop beats.