zaterdag
20
april
Hoe Word Je Zo Als ...
Extra sportuitzendingen
20:00 - 23:00 Langs de Lijn (NOS)
Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.
18:00 Soul Night met Corné (AvroTros)
De lekkerste soul, funk en disco.
Presentatie: Corné Klijn.
21:00 - 00:00 Soul Night met Shay (bnnvara)
De lekkerste soul, funk en disco.
Presentatie: Shay Kreuger.
19:00 - 22:00 Vera on Track (NTR)
De beste nieuwe muziek, het laatste festivalnieuws en interviews die een kijkje achter de schermen geven van festivals en artiesten.
Presentatie: Vera Siemons.
19:00 - 23:00 Opera Live: La Rondine (NTR)
Vanavond is Puccini’s bitterzoete liefdesverhaal La Rondine te horen, vanuit de Metroopolitan Opera in New York, met sopraan Angel Blue in de hoofdrol als de Franse courtisane Magda, tegenover tenor Jonathan Tetelman in zijn langverwachte debuut bij het gezelschap als Ruggero, een idealistische jongeman die haar een alternatief biedt voor haar leven van overdaad.
Presentatie: Hein van Eekert.
20:00 - 23:00 Volgspot (kro-ncrv)
Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.
Presentatie: Robin Peters.
00:00 - 23:00 Non-stop
De mooiste soul & jazz.
19:00 Club Cartiez
Fissa, vibes, leuke gasten en goede sets.
Presentatie: Cartiez.
21:00 - 22:00 The Partysquad
17:00 - 09:00 Non-Stop
20:00 Napleiten
Misdaadjournalist Wouter Laumans en strafpleiter Christian Flokstra praten met advocaten en officieren van justitie over bijzondere zaken die hen altijd zullen bijblijven.
21:00 - 23:30 The Friday Move
Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.
Presentatie: Wilfred Genee.
00:00 - 23:59 Dit is Joe
Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
18:00 Jules van Hest
21:00 - 00:00 Sven’s Classix
Sven van Veen draait de lekkerste dance-platen die ooit zijn gemaakt.
19:00 Global Dance Chart
De 40 grootste dance hits op aarde.
Presentatie: Wessel van Diepen.
21:00 - 00:00 Dance Department
Nieuwe dance-tracks en spraakmakende dj’s van over de hele wereld.
Presentatie: Armin van Buuren.
15:00 - 00:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
20:00 - 22:00 The 70s & 80s Files
Serie waarin alle nummers voorbijkomen die in de jaren ’70 en ’80 in de Nederlandse hitparades stonden. Ieder nummer wordt slechts één keer gedraaid.
Presentatie: Arjan Snijders.
19:00 - 22:00 Feel Good Evening
19:00 Club 4ever49
Presentatie: Klaas van ’t Hof & IDJ René.
21:00 - 08:00 Non-Stop Muziek
00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
18:00 - 22:00 Classic In De Avond
20:00 De Jazz Delta
Nederjazz en meer.
21:00 - 22:00 InJazz Radio
Veel hedendaagse en Nederlandse jazz.
Presentatie: Co de Kloet.
00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio
Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.
18:00 Lars Wijnhoven
21:00 - 00:00 00’s Party
De fijnste alternatieve muziek uit de jaren ’00.
Presentatie: Lisa Konings.
20:00 - 00:00 The Boom Room
Deephouse, techno en techhouse. Met de beste nieuwe releases en DJ’s in de studio om een live-set te draaien.
Presentatie: Gijs Alkemade.
10:00 - 00:00 Weekend
Non-stop funk, soul en jazz.
20:00 - 00:00 FC Groningen Live
Verslag van de wedstrijd FC Groningen - SC Cambuur (aftrap: 21:00 uur).
18:00 De Jûn Fan Fryslân
Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.
20:45 - 23:00 Omrop Fryslân Sport
Verslag van de wedstrijd FC Groningen - SC Cambuur (aftrap: 21:00 uur).
18:00 - 00:00 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
18:00 - 23:00 De Avond
00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek
18:00 - 23:00 Non-Stop Muziek
18:00 - 22:00 Daaansen & Sjaaansen
Disco en soul uit de jaren ’70.
18:30 L1 Sport Radio
Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd MVV Maastricht - Willem II (aftrap: 18:45 uur).
21:00 - 23:00 Muziek
19:00 - 08:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
20:00 - 22:00 De Avond Van De Nostalgie
Non-stop muziek uit de jaren ’50, ’60, ’70 en ’80.
19:00 Non-Stop Muziek
21:00 - 23:00 Romantiek op West
Ballads en liefdesliedjes.
20:00 80’s Na Achten
Non-stop muziek uit de jaren ’80.
21:00 - 22:00 90’s Na Negenen
Non-stop muziek uit de jaren ’90.
18:00 - 09:00 Muziek
19:00 - 02:00 Het Zaterdag Avondcafé
Non-stop muziek met een hoog feestgehalte.
00:00 - 23:59 Non-Stop
Non-stop hits, vooral uit de jaren ’90.
18:00 - 23:00 Sporza
Sportprogramma.
20:00 - 22:00 80, 90 & Nillies
Muziek uit de jaren ’80, ’90 en ’00.
Presentatie: Dirk Ghijs.
20:00 - 23:00 Klara Live
Eigen opnamen van binnenlandse concerten en een selectie uit het Europese concertaanbod.
19:00 Party
Feesten op de vetste beats en heetste tracks.
Presentatie: Esther Nwanu.
21:00 - 23:00 Party Hits