zaterdag
20
april
Hoe Word Je Zo Als ...
Extra sportuitzendingen
01:00 Vink (AvroTros)
Programma over Nederlandse podcasts, met diverse luistertips. Twee podcastmakers geven een kijkje achter de schermen.
Presentatie: Mischa Blok.
02:00 - 06:00 Nachtzuster (Max)
Hulp en verzachting bij vragen en zoektochten, met respect voor de luisteraar en zijn of haar ervaring en kennis. Centraal staan mooie verhalen over bijzondere onderwerpen, die de luisteraars met rijke ervaring graag met elkaar delen.
Presentatie: Astrid de Jong.
00:00 Eddy’s Nachtwacht (PowNed)
Muziekshow, met aandacht voor liefde, relaties en seksualiteit.
Presentatie: Eddy Keur.
02:00 - 07:00 Top 2000 Dossier
23:00 The Friday Move
Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.
Presentatie: Wilfred Genee.
01:30 Beurs
Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.
02:00 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
03:00 - 04:00 Werkverkenners
Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.
Presentatie: Rens de Jong.
01:00 MixMarathon: Mike Williams
DJ-set van Mike Williams.
02:00 MixMarathon: Dimitri Vegas and Like Mike
DJ-set van Dimitri Vegas and Like Mike.
03:00 - 04:00 MixMarathon: Solardo
DJ-set van Solardo.
00:00 - 08:00 De Nacht van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
00:00 Brabantse Nachten Zijn Lang
Live nachtprogramma waarin alles mogelijk is: lekkere muziek die je overdag nou net niet hoort, een goed gesprek dat vooral ’s nachts tot zijn recht komt of gewoon een portie kletsen met een luisteraar.
02:00 - 07:00 Non-stop Muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
22:00 - 08:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
00:00 - 23:59 Hitzzz Only Weekend
Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.
00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.