donderdag
19
maart
Extra lange ochtendshow
Filmmuziek Top 400
80’s Top 1500
(S)Top 520
Gevarieerde talkshow met een originele kijk van de redactie op het nieuws van die dag, met antwoord op vragen waarvan je nog niet wist dat je ze had. Verdiepende gesprekken met gasten uit de wereld van cultuur, media, politiek en sport, in samenwerking met andere journalistieke platforms.
Presentatie: Natasja Gibbs.
Liefde voor muziek, verhalen van luisteraars, pijnlijke ontboezemingen en vrolijke onzin.
Presentatie: Emmely de Wilt.
Presentatie: Morad El Ouakili.
Kunst- en cultuurprogramma, met interviews en reportages.
Presentatie: Beitske de Jong.
Vanavond zijn de volgende opnames te horen:
Presentatie: Beitske de Jong.
Een muzikale reis, van soul en pop tot country en funk. Met muziek van vroeger en het spel De Notenkraker. Ook wordt er gedoken in de archieven van het legendarische Countdown.
Presentatie: Simone Walraven.
Gezellig en sfeervol programma. Met veel muziek, nieuws uit de regio, een spelletje en het laatste muzieknieuws.
Presentatie: Gerja Wolf.
Bijzondere interviews, nieuwe tracks uit de buurt en alles wat er speelt in de stad.
Presentatie: Naomi.
Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.
Nina van den Dungen en Jim Tehupuring richten de schijnwerper op de bedrijven achter favoriete aandelen, zodat luisteraars (als belegger) kunnen bepalen wat ze nou écht waard zijn.
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
De grootste hits uit de jaren tachtig.
Presentatie: Wouter Kooiman.
Non-stop classic rock en modern rock.
Gezellige chaos, spanning, onvoorspelbaarheid en muziek.
Presentatie: Patrick Wolda, Erik-Jan Rosendahl & Julia Maan.
Non-stop muziekmix.
Sportprogramma.
Presentatie: Niels Van Duyse.
Muziek uit België.
Presentatie: Kim Debrie.
Muziek om mee te ontspannen.
Presentatie: Sharon Slegers.
Een mix van jazz, klassiek en filmmuziek.
Presentatie: Tine De Donder.
Presentatie: Kristof Lowyck.
Het nieuwste uit de muziekwereld, met nieuwe platen, opvallende muzikale trends en niet te missen concerten.
Presentatie: Thomas Michiels.
Een hilarische radiotrip vol verrassingen. Van zelfgemaakte songs voor luisteraars tot personages als ’De West-Vlaamse Waarzegger’. De lijnen staan open voor luisteraars.
Presentatie: Robin Keyaert.