woensdag
17
december
Q-escape Room
Extra sportuitzendingen
The Christmas Station
Top 4000
Nieuws Top 200
Yoursafe Radio Non-Stop
Album Top 1000 A La Carte
Final 500
Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.
Presentatie: Morad El Ouakili.
Verrassende muziek en een lach.
Presentatie: Tim op het Broek.
Avondprogramma vol nieuwe muziek, muzikale trends, alternative tracks, livemuziek, festivalnieuws, concertverslagen en de actualiteit van vandaag en morgen.
Presentatie: Jasper Leijdens.
Rechtstreeks vanuit het Concertgebouw in Amsterdam is een optreden te horen van het Esmé Quartet
Presentatie: Wouter Pleijsier.
Presentatie: Lex Bohlmeijer.
Gezellig en sfeervol programma. Met veel muziek, nieuws uit de regio, een spelletje en het laatste muzieknieuws.
Presentatie: Gerja Wolf.
Bijzondere interviews, nieuwe tracks uit de buurt en alles wat er speelt in de stad.
Presentatie: Annelijn.
Lijst met de belangrijkste nieuwsgebeurtenissen van 2025.
Herhaling van de nummers die eerder vandaag te horen waren in de Top 4000.
Presentatie: Edwin Ouwehand.
Muziek, live optredens, gasten, winacties en veel gezelligheid.
Presentatie: Bas Menting & Dylan Boet.
Programma waarin veel muziek gedraaid wordt en waar over goede muziek gesproken wordt.
Presentatie: Gijs Alkemade.
Non-stop kerstmuziek.
Non-stop blues en bluesrock, samengesteld door Harry Radstake.
Non-stop weergaloze symfonieën, piano- en vioolconcerten, inspirerende kamermuziek, filmmuziek, beroemde orkesten en grootse solisten.
Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd Roda JC - Go Ahead Eagles (aftrap: 20:00 uur).
Non-stop muziekmix.
Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met verslagen van de volgende wedstrijden:
Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.
Presentatie: Rick Cremers.
De beste muziek uit België.
Verhalen voor het slapengaan.
Presentatie: Joris Vergeyle.
Muziek om mee te ontspannen.
Presentatie: Caren Meynen.
Muziek om mee te ontspannen.
Concertopname uit Bozar, met de Messiah van Georg Frederic Handel, uitgevoerd door Gli Angeli Genève. Het levensverhaal van de Messias vanaf diens geboorte, over zijn dood en heropstanding tot het Eeuwig Leven worden door Jennens en Händel in een meeslepend oratorium getoonzet. De solopartijen worden gezongen door Jeanine De Bique, Alex Potter, Samuel Boden en Stephan MacLeod. Deze bas-bariton is tevens de dirigent van koor en orkest.
Presentatie: Nicole Van Opstal.
Presentatie: Margaux Amant.
Een hilarische radiotrip vol verrassingen. Van zelfgemaakte songs voor luisteraars tot personages als ’De West-Vlaamse Waarzegger’. De lijnen staan open voor luisteraars.
Presentatie: Robin Keyaert.