woensdag
17
april
De Evergreen Week Van De Jaren 80
Top Megahit
09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)
Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.
Presentatie: Roos Abelman.
11:30 Sven Op 1 (WNL)
Interviewprogramma rond het nieuws van de dag of de week. Bij voorkeur met de hoofdpersoon uit of bij dat nieuws.
Presentatie: Sven Kockelmann.
12:00 De Nieuws BV (bnnvara)
Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.
Presentatie: Natasja Gibbs.
13:30 - 14:00 Bureau Buitenland (VPRO)
Nieuws en achtergronden uit het buitenland.
Presentatie: Tim de Wit.
09:00 Aan de Slag (AvroTros)
Muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.
Presentatie: Bart Arens.
12:00 - 14:00 Annemiekes A-Lunch (AvroTros)
Veel muziek, aandacht voor nieuwe podcasts, boeken, theatershows, albums en spraakmakend nieuws uit de media.
Presentatie: Annemieke Schollaardt.
10:00 Top Megahit (dag 3 van 5)
Lijst met de populairste Megahits.
Presentatie: Ivo van Breukelen.
13:00 - 16:00 Top Megahit (dag 3 van 5)
Lijst met de populairste Megahits.
Presentatie: Sophie Hijlkema.
09:00 De Klassieken (AvroTros)
De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.
Presentatie: Ab Nieuwdorp.
12:00 - 14:00 De Muziekfabriek (AvroTros)
Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.
Presentatie: Carine Lacor.
09:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)
Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.
Presentatie: Hans Schiffers.
12:00 - 14:00 Lunch Lekker (Max)
Evergreens en hits van eigen bodem. Daarnaast is er aandacht voor interessante gebeurtenissen in het land. Muziekkenners die het origineel van een kopie weten te onderscheiden kunnen meespelen met het spel ’DubbelDekker’.
Presentatie: Daniël Dekker.
10:00 ClassX
Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.
Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.
13:00 - 16:00 Imani
De beste muziek van nu en aandacht voor luisteraars en alles wat er buiten de randstad gebeurt.
Presentatie: Imani Gonçalves.
11:00 - 13:30 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
13:30 - 14:00 Baanbrekende Businessmodellen
Gesprekken met bedrijven die de spelregels in hun branche herschrijven.
Presentatie: John van Schagen & Patrick van der Pijl.
09:00 Goud van Oud
Een reis naar tracks uit het verleden.
Presentatie: Sander Hoogendoorn.
12:00 - 14:00 Frank op Veronica
Presentatie: Frank van der Lende.
00:00 - 21:00 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
06:00 Classic In De Ochtend
12:00 - 18:00 Classic In De Middag
10:00 Thomas van Empelen
12:00 Housuh in de Pauzuh
Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.
Presentatie: Thomas van Empelen.
13:00 - 14:00 Housuh in de Pauzuh
Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.
Presentatie: Jarno van der Wielen.
10:00 - 18:00 Non-Stop Werkdag
De beste funk, soul & jazzmuziek zonder onderbreking.
10:00 De Ochtend Door
Presentatie: Femke de Walle.
12:00 - 14:00 Tussen De Middag
Presentatie: Niiwino Geertsema.
09:30 No Derfoar
Veel muziek, afgewisseld met interessante onderwerpen en gasten.
Presentatie: Harm Weistra.
12:00 No Yn Fryslân
Regionaal nieuws.
Presentatie: Tiete Sijens en Simone Scheffer.
13:00 - 16:00 Goeiemiddei
Middagmagazine met muziek, maar ook verschillende wisselende onderdelen en gasten.
Presentatie: Diana de Groot & Johan Terpstra.
10:00 Koffie en Keuvelen
Presentatie: Wim Boer.
12:00 - 15:00 Anouk In De Middag
Muziek, nieuws, tips en een spelletje.
Presentatie: Anouk Middel.
09:00 Bert van Losser
Muziek, gesprekken en spelletjes.
13:00 - 16:00 Paula Keizer
Muziek en alles wat er speelt in Overijssel en daarbuiten.
11:00 - 14:00 Herberg Flevoland
Programma met ruimte voor gezelligheid, lokale- en nationale bekende artiesten, cultuur én wekelijkse rubrieken verzorgd door diverse deskundigen.
Presentatie: Marco Verhagen en Aernout Pleket.
09:00 Op de Koffie
Presentatie: Rob Kleijs.
12:00 - 14:00 Lunchpauze
Het laatste nieuws.
10:00 Brabants Bont
Gasten, gesprekken en gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.
Presentatie: Hubert Mol.
13:00 - 16:00 Jordy Draait Door
Muziekprogramma.
Presentatie: Jordy Graat.
10:00 Route Regio
Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.
Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.
13:00 - 16:00 Hithappen
Hits van nu en toen.
Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.
10:00 Goeiemorgen
Muziekprogramma.
Presentatie: Bart Slim.
12:00 - 14:00 June Tot Twee
Muziek, verslaggevers op locatie, een uitgebreid weerbericht en het spel Pim Pam Pet.
Presentatie: June Hoogcarspel.
10:00 Tijd voor U
Gezelligheid, gevarieerde muziek en het spel Woordbouwer.
Presentatie: Pieter Vorage.
12:00 - 14:00 Aan Tafel
Gevarieerde muziek, gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.
Presentatie: Conny Kraaijeveld.
10:00 Aan de Bak
Presentatie: Patrick van Houten.
12:00 - 14:00 Menno in de Middag
Muziek, nieuws uit de regio, verslaggevers in de regio op zoek naar bijzondere verhalen, De WestWeter en het laatste show- en filmnieuws.
Presentatie: Menno Tamming.
09:00 De Boer Op
Muziek en gezelligheid.
Presentatie: Ruud de Boer.
12:00 - 14:00 Lunchbreak
Nieuws, De Lunchbox en muziek.
Presentatie: Erik Lemmers.
09:00 Goedemorgen Zeeland
Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.
Presentatie: Elsa van Hermon.
12:00 Zeeland Nu
Zeeuws nieuws, achtergronden, sport, weer en verkeer.
12:30 Zeeuwse Kamer
Discussie over een actueel onderwerp.
13:00 - 16:00 De Muziekmiddag
Presentatie: Elias den Hollander.
10:00 De Wereld van Sofie
Presentatie: Sofie Lemaire.
12:00 Nieuwe Feiten
Presentatie: Lieven Vandenhaute.
13:00 - 16:00 Ayco
Muziek en nieuws.
Presentatie: Ayco Duyster.
10:00 Ann&Daan
Praktische tips en de meest uiteenlopende onderwerpen, zoals: lifestyle, gezondheid, sport, natuur en cultuur.
Presentatie: Daan Masset & Ann Reymen.
12:00 Middag
Regionaal programma, met het nieuws uit één van de Belgische provincies.
13:00 - 16:00 Hitmix
Presentatie: Anja Daems.
09:00 Ampersand
Programma met de nadruk op muziek, maar met ook ruimte voor persoonlijke verhalen.
Presentatie: Sieglinde Michiel.
12:00 - 14:00 Music Matters
Muzieknieuws over klassieke muziek, jazz en global. Met vooral aandacht voor straf, jong talent van eigen bodem, verrassende muzikale keuzes en gesprekken met gepassioneerde musici die vertellen over hun plannen en liefde voor muziek.
Presentatie: Olav Grondelaers.
09:00 Marie Neefs
12:00 The Missing Link
Muzikale rebussen, waarbij het verband gezocht wordt tussen de platen.
Presentatie: Marie Neefs.
13:00 - 16:00 Margaux Amant