maandag
15
juni
80’s & 90’s Top 1500
Foute 1500
Olé Olé Olé: Barend & Benner in de USA
De Evergreen Week van de Jaren 70
Week van de Seventies
Summer 500
Gevarieerde talkshow met een originele kijk van de redactie op het nieuws van die dag, met antwoord op vragen waarvan je nog niet wist dat je ze had. Verdiepende gesprekken met gasten uit de wereld van cultuur, media, politiek en sport, in samenwerking met andere journalistieke platforms.
Presentatie: Stephan Komduur.
Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.
Rechtstreeks vanuit het Concertgebouw van Amsterdam is een optreden te horen van het Iceland Symphony Orchestra, Hildur Guðnadóttir (cello) en Daníel Bjarnason (dirigent). Zij spelen een programma met muziek uit films als Joker, Tár, A Haunting in Venice en werk van Saariaho, Sakamoto, Pärt, Lucier, Levi en Guðnadóttir.
Presentatie: Wouter Pleijsier.
Gezellig en sfeervol programma. Met veel muziek, nieuws uit de regio, een spelletje en het laatste muzieknieuws.
Presentatie: Gerja Wolf.
Bijzondere interviews, nieuwe tracks uit de buurt en alles wat er speelt in de stad.
Presentatie: Annelijn Oviawe.
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
Verhalen van mensen die vandaag al werk maken van een mooie en schone planeet. Van duurzame startup-ondernemers tot verschilmakers bij grote bedrijven.
Presentatie: Harm Edens.
Europakenners Geert Jan Hahn, Stefan de Vries en Michal van der Toorn praten luisteraars bij over wat zich afspeelt op het Europese continent.
Presentatie: Lex Gaarthuis.
Presentatie: Edwin Ouwehand.
Muziek, live optredens, gasten, winacties en veel gezelligheid.
Presentatie: Bas Menting & Dylan Boet.
Non-stop classic rock en modern rock.
Non-stop muziekmix.
Muziek om mee te ontspannen.
Presentatie: Michaël Joossens.
Radio om op te blokken.
Presentatie: Julie Van den Steen & Robin Keyaert.
De beste zomerhits in de mix.
Presentatie: Laurens Luyten & MagiK.
© 2026 oorboekje.nl