maandag
15
april
Top Megahit
Extra sportuitzending
De Evergreen Week Van De Jaren 80
20:30 Haagse Lobby (WNL)
Programma met een scherpe blik op politiek Den Haag.
Presentatie: Martijn de Greve.
21:30 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)
Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.
Presentatie: Chris Kijne.
20:00 Met Morad (bnnvara)
Presentatie: Morad El Ouakili.
22:00 - 00:00 Dees Moet Je Horen (PowNed)
Presentatie: Desiree van der Heiden.
19:00 Jaimy de Ruijter (bnnvara)
22:00 - 01:00 VoorAan (PowNed)
Presentatie: Jamie Reuter & Olivier Bakker.
20:00 Avondconcert (NTR)
Vanavond zijn de volgende opnames te horen:
Presentatie: Wouter Pleijsier.
22:30 - 00:00 Passaggio Late Night (kro-ncrv)
Presentatie: Lex Bohlmeijer.
20:00 De Avond Van 5 (EO)
Gezellig en sfeervol programma. Met veel muziek, nieuws uit de regio, een spelletje en het laatste muzieknieuws.
Presentatie: Gerja Wolf.
23:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5)
19:00 De Avondshow
Presentatie: Chanel.
23:00 - 01:00 Slow Jamz
De beste muziek om de avond te eindigen en de nacht te beginnen. Van de grootste classics tot de allernieuwste bedrooms anthems.
21:00 Duurzaam
Zoektocht naar concrete oplossingen voor een duurzamere wereld.
Presentatie: Harm Edens.
21:30 Beurs
Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.
22:00 Big Five
Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.
Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.
23:00 Wereldspelers
Jelle Maasbach volgt ondernemers die de stap naar het buitenland maken.
23:30 - 00:00 BNR Mobility
Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.
Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.
21:00 René Verkerk
23:00 - 00:00 De Nacht Wacht
Relaxte muziek.
Presentatie: Rob van Someren.
21:00 - 00:00 Bas & Dylan
Muziek, live optredens, gasten, winacties en veel gezelligheid.
Presentatie: Bas Menting & Dylan Boet.
19:00 Feel Good Evening
22:00 - 00:00 Lovesongs
De beste lovesongs aller tijden.
00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
20:00 Soundtracks
Bekende filmmuziek en klassieke werken uit films.
22:00 Mindradio
De beste muziek om tot rust te komen.
23:00 - 00:00 Nachtkastjesconcert
Klassieke muziek die zorgt voor een betere en diepere slaap.
19:00 De Avond
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
19:00 Non-Stop Muziek
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
20:00 De Stemming
Interview- en discussieprogramma over actuele Limburgse politiek, cultuur, economie, wetenschap en media.
Presentatie: Fons Geraets & Frank Ruber.
22:00 Muziek
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
19:00 Wonderland
Muziekprogramma.
Presentatie: Hannelore van Besouw.
22:00 - 00:00 Duyster
Presentatie: Ayco Duyster.
20:00 Unwind
Ontspanning.
Presentatie: Lars De Groote.
22:00 - 00:00 Unwind
Ontspanning.
20:00 Jazz
Wekelijkse update rond jazz actua, nieuwe releases, concerten en verrassende vondsten.
Presentatie: Lies Steppe.
22:00 Undercover
Muziek in een sensuele, gedempte sfeer, met onder andere onbekende filmmuziek, neostijlen en rustige jazz.
23:00 - 06:00 Continuo
21:00 De Zwaarste Show
Zware gitaren.
Presentatie: Thomas Michiels.
23:00 - 06:00 Life is Music