zondag
12
mei
Extra sportuitzendingen
00:00 De Ongelooflijke Radio (EO)
Interviewprogramma over de relevantie van het geloof in een steeds ongeloviger Nederland. Journalist David Boogerd en theoloog Stefan Paas voeren verdiepende gesprekken met spraakmakende gasten.
01:00 - 03:00 De Wereld van bnnvara
Gesprekken met Nederlanders die in het buitenland wonen. Zij reageren op de actualiteit in eigen land en in Nederland.
Presentatie: Rosa Wierda.
21:00 Het Eurovisie Songfestival 2024 (AvroTros)
Speciale uitzending rondom de finale van het Eurovisie Songfestival 2024. Er wordt live geschakeld met Liverpool en de optredens van alle deelnemers zijn te horen.
Presentatie: Splinter Chabot & Carolien Borgers.
01:00 - 07:00 Soul Night Dossier
22:00 The Beat (NTR)
Presentatie: Justin Verkijk.
01:00 - 04:00 Annan Verboom
00:00 - 07:00 De Nacht
Ontspannende klassieke muziek.
23:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5)
00:00 The Encore Radio Show
DJ Prime en DJ Waxfiend.
01:00 - 04:00 The Encore Clubnacht
Live vanuit de Melkweg.
17:00 - 09:00 Non-Stop
00:00 Doorgelicht
Nina van den Dungen en Jim Tehupuring richten de schijnwerper op de bedrijven achter favoriete aandelen, zodat luisteraars (als belegger) kunnen bepalen wat ze nou écht waard zijn.
00:30 Baanbrekende Businessmodellen
Gesprekken met bedrijven die de spelregels in hun branche herschrijven.
Presentatie: John van Schagen & Patrick van der Pijl.
01:00 - 02:00 Digitaal
Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.
Presentatie: Joe van Burik & Ben van der Burg.
00:00 Maximum Weekend Mix
Een mix van de allerlekkerste tracks van het weekend.
Presentatie: Tom van der Weerd.
01:00 - 02:00 Lost Radio
Lost Frequencies.
00:00 Club Life
Tiësto.
01:00 - 03:00 A State Of Trance
Armin van Buuren.
00:00 - 09:00 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
00:00 Mindradio
De beste muziek om tot rust te komen.
01:00 - 06:00 Classic In De Nacht
00:00 Dansen en de Blues
Een podcast over jazz, met kleurrijke gasten en swingende muziek.
Presentatie: Ben van den Dungen.
01:00 - 03:00 Concertzender Live
Opnames van concerten uit het hele land.
00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio
Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.
00:00 Joris Voorn
DJ-set gemixt door Joris Voorn.
01:00 - 02:00 Eelke Kleijn
DJ-set gemixt door Eelke Kleijn.
00:00 - 08:00 De Nacht van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
18:00 - 07:00 Non-stop Muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
19:00 - 08:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
23:00 - 08:00 De Nacht van M
18:00 - 09:00 Muziek
00:00 - 09:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
00:00 - 23:59 Hitzzz Only Weekend
Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.
19:00 - 02:00 Het Zaterdag Avondcafé
Non-stop muziek met een hoog feestgehalte.
00:00 Summer House
Groovy & Funky Jacking en Tech-House tracks, met een voorkeur voor Italiaanse producers. Niet alleen maar vette beats maar ook piano’s, zang en andere instrumenten.
Presentatie: Andrew Summer.
01:00 - 02:00 TranceLogic
De beste en grootste trancehits, gemixt door Dave Weerdinge.
20:00 Eurovisie Songfestival 2024
01:00 - 03:00 Top30
Populaire hitlijst.
Presentatie: Peter Hermans.
23:00 - 07:00 Continuo
23:00 - 03:00 Untz
Non-stop beats.