Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, woensdag 1 december 2021 om 11:00 uur

2021

woensdag

1

december

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

< 11:00 >
12:00
13:00

NPO Radio 1

Ziggo: kanaal 801

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Ghislaine Plag.

11:30 Sven Op 1 (WNL)

Interviewprogramma rond het nieuws van de dag of de week. Bij voorkeur met de hoofdpersoon uit of bij dat nieuws.

Presentatie: Sven Kockelmann.

12:00 De Nieuws BV (bnnvara)

Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.

Presentatie: Natasja Gibbs.

13:30 - 14:00 B.V.S.C. (bnnvara)

Het belangrijkste sportnieuws. Met ruimte voor het gesprek van de dag, maar ook voor kleedkamerpraat, kantineroddels en bijzondere verhalen

Presentatie: Wouter Bouwman.

NPO Radio 2

Ziggo: kanaal 802

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

09:00 Top 2000 Stemweek (dag 5 van 7)

Presentatie: Bart Arens.

12:00 - 14:00 Top 2000 Stemweek (dag 5 van 7)

Presentatie: Annemieke Schollaardt.

NPO 3FM

Ziggo: kanaal 803

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

09:00 Het Betere Werk (AvroTros)

Bekende classics, nieuwe ontdekkingen en verhalen achter de muziek.

Presentatie: Jorien Renkema.

12:00 - 14:00 Timur (bnnvara)

Verrassende anekdotes, een vrolijke noot en bekende spelletjes zoals de Mama Appelsap en Hond of Kat.

Presentatie: Timur Perlin.

NPO Radio 4

Ziggo: kanaal 804

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

09:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

12:00 - 14:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Carine Lacor.

NPO Radio 5

Ziggo: kanaal 805

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

09:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Corné Klijn.

12:00 - 14:00 Lunch Lekker (Max)

Evergreens en hits van eigen bodem. Daarnaast is er aandacht voor interessante gebeurtenissen in het land. Muziekkenners die het origineel van een kopie weten te onderscheiden kunnen meespelen met het spel ’DubbelDekker’.

Presentatie: Daniël Dekker.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Ziggo: kanaal 817

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

NPO FunX

Ziggo: kanaal 816

Luister naar NPO FunX Meer informatie over NPO FunX

10:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.

13:00 - 16:00 Jouw Stad

Het laatste nieuws, entertainment en culturele activiteiten in de buurt. Met interviews en reportages met bekende gasten en willekeurige luisteraars, afgewisseld met no nonsense muziek.

Presentatie: Susanne Potiek.

Landelijk, commercieel:

< 11:00 >
12:00
13:00

100%NL

Ziggo: kanaal 821

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

10:00 Thomas van Empelen

13:00 - 16:00 Colin Banks

Arrow Classic Rock

Ziggo: kanaal 811

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

09:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

12:00 - 16:00 Rocktemple Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Ziggo: kanaal 815

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

11:00 Breekt

Originele invalshoeken bij het nieuws en de opiniemakers van morgen.

12:00 - 14:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Ziggo: kanaal 814

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

06:00 Classic In De Ochtend Non-stop muziek

12:00 - 18:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

Concertzender

Ziggo: kanaal 819

Luister naar Concertzender Meer informatie over Concertzender

11:00 Willem Brons Presenteert

12:00 Tussen Droom en Daad Herhaling

Fin de siècle, impressionisme, expressionisme, industrialisme, futurisme en ook weemoedigheid, die niemand kan verklaren.

13:00 - 14:00 Geen Dag Zonder Bach

Programma over het oeuvre van Johann Sebastian Bach.

Presentatie: Govert Jan Bach.

Efteling Kids Radio

Ziggo: kanaal 820

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio Non-stop muziek

Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.

Qmusic

Ziggo: kanaal 808

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

11:00 Menno Barreveld

13:00 - 16:00 Wim van Helden

Radio 10

Ziggo: kanaal 810

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

10:00 Jeroen Nieuwenhuize

13:00 - 16:00 Edwin Diergaarde

Radio 538

Ziggo: kanaal 807

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

10:00 Lindo Duvall

12:00 - 14:00 Niek van der Bruggen

Radio Veronica

Ziggo: kanaal 809

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

09:30 Ruyer’s Goud van Oud

Een reis naar tracks uit het verleden.

Presentatie: Dennis Ruyer.

12:00 - 14:00 De Piepshow

Presentatie: Martijn Muijs.

Sky Radio

Ziggo: kanaal 806

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

00:00 - 23:59 The Christmas Station Non-stop muziek

Non-stop kerstmuziek.

Slam

Ziggo: kanaal 813

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

10:00 Joost Burger

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

13:00 - 16:00 Jarno van der Wielen

Sublime

Ziggo: kanaal 812

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

10:00 - 16:00 Non-Stop Werkdag Non-stop muziek

De beste funk, soul & jazzmuziek zonder onderbreking.

Regionaal, publiek:

< 11:00 >
12:00
13:00

Radio Noord

Ziggo: kanaal 832

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

10:00 Babette op Noord

Muziek, actualiteiten en informatie.

Presentatie: Babette Alma.

13:00 - 16:00 Karel op Noord

Muziek en het laatste nieuws uit de provincie.

Presentatie: Karel Oosterhuis.

Omrop Fryslân

Ziggo: kanaal 824

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

09:30 No Derfoar

Veel muziek, afgewisseld met interessante onderwerpen en gasten.

Presentatie: Harm Weistra.

12:00 No Yn Fryslân

Nieuws en het weerbericht van Piet Paulusma.

Presentatie: Tiete Sijens en Simone Scheffer.

13:00 - 16:00 Goeiemiddei

Middagmagazine met muziek, maar ook verschillende wisselende onderdelen en gasten.

Presentatie: Diana de Groot en Johan Terpstra.

Radio Drenthe

Ziggo: kanaal 836

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

09:00 De Dag van Drenthe met Anouk

Veel muziek, een spelletje en veel interactie.

Presentatie: Anouk Middel.

12:00 - 15:00 De Dag van Drenthe met Judith

Opvallende gasten, veel muziek en prijzen.

Presentatie: Judith Regendorp.

Radio Oost

Ziggo: kanaal 834

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

09:00 Goeiemorgen Overijssel

Gezellig ochtendmagazine met veel muziek en leuke onderwerpen.

Presentatie: Bert van Losser.

12:00 - 14:00 Sarah

Verhalen uit Overijssel en een flinke portie muziek.

Presentatie: Sarah de Geest.

Omroep Flevoland

Ziggo: kanaal 825

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

06:00 - 19:00 Dit is Flevoland

Nieuws, informatie, weer, verkeer en muziek.

Radio Gelderland

Ziggo: kanaal 828

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

09:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

12:00 - 14:00 Lunchpauze

Presentatie: Irene ten Voorde.

Omroep Brabant

Ziggo: kanaal 830

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

10:00 Brabants Bont

Gasten, gesprekken en gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

13:00 - 16:00 Muziek & Zo

Veel muziek; van klassiekers tot Brabants goed.

Presentatie: Eefke Boelhouwers.

L1 Radio

Ziggo: kanaal 831

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

10:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.

13:00 - 16:00 Hithappen

Hits van nu en toen, en Limburgse cultuur in Kwizzele.

Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.

NH Radio (Noord-Holland)

Ziggo: kanaal 826

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

09:00 June Tot Twaalf

Verhalen van Noord-Hollanders en een studiogast.

Presentatie: June Hoogcarspel.

12:00 - 14:00 Lunchroom

Het laatste nieuws, reportages op locatie, de Rijdende Reporter en NH Peilt.

Presentatie: Patricia Nagelkerke.

Radio M Utrecht

Ziggo: kanaal 827

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

10:00 Tijd voor U

Gezelligheid, gevarieerde muziek en het spel Woordbouwer.

Presentatie: Pieter Vorage.

12:00 - 14:00 Aan Tafel

Gevarieerde muziek, interessante gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.

Presentatie: Conny Kraaijeveld.

Radio West

Ziggo: kanaal 833

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

10:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

12:00 - 14:00 De Lunchshow

Nieuws, gesprekken, muziek en lol.

Presentatie: Paul van der Lugt.

Radio Rijnmond

Ziggo: kanaal 829

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

10:00 Dwars Door Rijnmond

Programma dat iedere dag op een bijzondere plek in de regio is, met een mix van gesprekken en veel muziek.

Presentatie: Erik Lemmers.

13:00 - 16:00 Rijnmond In De Middag

Veel muziek, gasten en bijzondere verhalen, met humor en positiviteit.

Omroep Zeeland

Ziggo: kanaal 835

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

09:00 Goedemorgen Zeeland

Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

12:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws, achtergronden, sport, weer en verkeer. 12:30 - 13:00 De Zeeuwse Kamer
Discussie over een actueel onderwerp.

Presentatie: Michiel van der Velde.

13:00 - 16:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Elias den Hollander.

Regionaal, commercieel:

< 11:00 >
12:00
13:00

Groot Nieuws Radio

Ziggo: kanaal 860

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

10:00 Bij Jorieke

Geloofsverdieping, bijzondere levensverhalen en thema’s die uit het leven van luisteraars gegrepen zijn.

Presentatie: Jorieke Eijlers.

12:00 - 14:00 Laurens’ Lunchroom

Positiviteit, nieuws, nieuwe muziek en wetenschap.

Presentatie: Laurens van de Kraats.

Radio Continu

Ziggo: kanaal 837

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

10:00 Non-Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

12:00 - 14:00 Continu in Bedrijf

Programma waarin bedrijven centraal staan. Ondernemers en werknemers vertellen over hun bedrijf, hun gedrevenheid, mooie verhalen en de muziek op de werkvloer.

Presentatie: Jan Procee.

Radio Decibel

Ziggo: kanaal 818

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

10:00 - 16:00 Join The Music Non-stop muziek

Radio NL

Ziggo: kanaal 838

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

10:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Taeke Wouda.

12:00 - 15:00 Op Volle Kracht

Programma met veel verzoekplaten.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

Vlaams:

< 11:00 >
12:00
13:00

VRT Radio 1

Ziggo: kanaal 844

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

10:00 De Wereld van Sofie

Presentatie: Sofie Lemaire.

12:00 Nieuwe Feiten

Presentatie: Lieven Vandenhaute.

13:00 - 16:00 Ayco

Muziek en nieuws.

Presentatie: Ayco Duyster.

VRT Radio 2

Ziggo: kanaal 845

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

10:00 De Madammen

Presentatie: Anja Daems, Cathérine Vandoorne & Siska Schoeters.

12:00 Radio 2

Regionaal programma, met het nieuws uit één van de Belgische provincies.

13:00 - 16:00 Topcollectie

De grootste hits en de beste klassiekers.

Presentatie: Peter Verhulst.

Klara (VRT)

Ziggo: kanaal 847

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

09:00 Ampersand

Presentatie: Sieglinde Michiel.

12:00 - 14:00 Music Matters

Muziekprogramma met klassiek maar ook jazz en world.

Presentatie: Olav Grondelaers.

Studio Brussel (VRT)

Ziggo: kanaal 846

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

09:00 Joris Brys

12:00 De Tijdloze

De beste tijdloze muziek.

Presentatie: Roos Van Acker.

13:00 - 16:00 Kirsten Lemaire

MNM (VRT)

Ziggo: kanaal 848

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

10:00 Brahim

Hits.

Presentatie: Brahim Attaeb.

12:00 Hits

Hits, gekozen door luisteraars.

13:00 - 16:00 Astrid Demeure

Hits.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2021 oorboekje.nl