zaterdag
4
mei
Dodenherdenking
De Stand van het Water
Millennium Top 1500
Best of Joe Top 500
22:00 Langs de Lijn (NOS)
Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.
Presentatie: Cees Grimbergen.
21:00 - 00:00 Soul Night met Shay (bnnvara)
De lekkerste soul, funk en disco.
Presentatie: Shay Kreuger.
19:00 Opera Live: Roberto Devereux door DNO (NTR)
De uitzending van vanavond begint met stemmige muziek in de aanloop naar de Dodenherdenking.
Vanaf ongeveer 20.10 uur is een uitvoering te horen van de opera Roberto Devereux, uitgevoerd door De Nationale Opera.
Presentatie: Hein van Eekert.
23:00 - 00:00 Vrije Geluiden (VPRO)
Nieuwe CD’s, oude platen, concerttips en archiefopnamen aan de grenzen van de klassieke muziek.
Presentatie: Aad van Nieuwkerk.
20:00 Volgspot (kro-ncrv)
Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.
Presentatie: Hijlco Span.
23:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5)
00:00 Non-stop
De mooiste soul & jazz.
23:00 - 00:00 Cor’s Jazz Podium (Max)
Presentatie: Cor Bakker.
22:00 DJ Wef
23:00 - 00:00 Flava B2B Superior
Presentatie: DJ Superior & DJ Flava.
17:00 - 09:00 Non-Stop
21:00 The Friday Move
Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.
Presentatie: Wilfred Genee.
23:30 - 00:00 Wereldspelers
Jelle Maasbach volgt ondernemers die de stap naar het buitenland maken.
22:00 - 00:00 Worldwide Club 20
De twintig grootste clubhits, wereldwijd.
Presentatie: Joost Swinkels.
21:00 - 00:00 Sven’s Classix
Sven van Veen draait de lekkerste dance-platen die ooit zijn gemaakt.
21:00 - 00:00 Dance Department
Nieuwe dance-tracks en spraakmakende dj’s van over de hele wereld.
Presentatie: Armin van Buuren.
00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
22:00 Mindradio
De beste muziek om tot rust te komen.
23:00 - 00:00 Nachtkastjesconcert
Klassieke muziek die zorgt voor een betere en diepere slaap.
20:00 - 00:00 The Boom Room
Deephouse, techno en techhouse. Met de beste nieuwe releases en DJ’s in de studio om een live-set te draaien.
Presentatie: Gijs Alkemade.
10:00 - 00:00 Weekend
Non-stop funk, soul en jazz.
18:00 - 00:00 De Avond van Noord
Gevarieerde muziek.
22:00 De Dei Foarby
Terugblik op de dag met een selectie uit reportages en interview die eerder vandaag te horen waren.
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
20:15 - 00:00 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
18:00 De Avond
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek
18:00 Non-Stop Muziek
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
18:00 - 07:00 Non-stop Muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
20:00 Muziek
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
19:00 - 08:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
22:00 Eveliens Lovesongs
De meest romantische muziek van toen en nu.
Presentatie: Evelien de Bruijn.
23:00 - 08:00 De Nacht van M
21:00 Romantiek op West
Ballads en liefdesliedjes.
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen
Overname van NPO Radio 1.
18:00 - 09:00 Muziek
18:00 Sporza
Sportprogramma.
23:00 - 00:00 Belpop Late Night
De beste muziek uit België.
20:00 Untz
Non-stop beats.
Presentatie: Jeroen Delodder.
23:00 - 03:00 Untz
Non-stop beats.
21:00 Party Hits
23:00 - 00:00 Smash The House
Feesten op de vetste beats en heetste tracks van Dimitri Vegas & Like Mike.