zaterdag
4
mei
Dodenherdenking
De Stand van het Water
Millennium Top 1500
Best of Joe Top 500
20:30 De Stand van het Water (NTR)
Programma over diverse problemen met het water in Nederland, zoals overstroming, extreme droogte en zorgen over de waterkwaliteit.
Presentatie: Mirthe van der Drift.
22:00 - 23:00 Langs de Lijn (NOS)
Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.
21:00 - 00:00 Soul Night met Shay (bnnvara)
De lekkerste soul, funk en disco.
Presentatie: Shay Kreuger.
19:00 Vera on Track (NTR)
De beste nieuwe muziek, het laatste festivalnieuws en interviews die een kijkje achter de schermen geven van festivals en artiesten.
Presentatie: Vera Siemons.
22:00 - 01:00 The Beat (NTR)
Presentatie: Justin Verkijk.
19:00 - 23:00 Opera Live: Roberto Devereux door DNO (NTR)
De uitzending van vanavond begint met stemmige muziek in de aanloop naar de Dodenherdenking.
Vanaf ongeveer 20.10 uur is een uitvoering te horen van de opera Roberto Devereux, uitgevoerd door De Nationale Opera.
Presentatie: Hein van Eekert.
17:00 - 09:00 Non-Stop
21:00 - 23:30 The Friday Move
Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.
Presentatie: Wilfred Genee.
19:00 - 00:00 Dit is Joe
Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
21:00 Kris Kross Amsterdam
22:00 - 00:00 Worldwide Club 20
De twintig grootste clubhits, wereldwijd.
Presentatie: Joost Swinkels.
21:00 - 00:00 Sven’s Classix
Sven van Veen draait de lekkerste dance-platen die ooit zijn gemaakt.
21:00 - 00:00 Dance Department
Nieuwe dance-tracks en spraakmakende dj’s van over de hele wereld.
Presentatie: Armin van Buuren.
15:00 - 00:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
20:00 The 70s & 80s Files
Serie waarin alle nummers voorbijkomen die in de jaren ’70 en ’80 in de Nederlandse hitparades stonden. Ieder nummer wordt slechts één keer gedraaid.
Presentatie: Arjan Snijders.
22:00 - 00:00 Veronica Anthems
20:00 Hedkandi
De lekkerste Hedkandi-tunes. Moderne disco uit het verleden, om het weekend mee in te gaan.
Presentatie: Mike van Loon.
22:00 - 00:00 Musica di Maestro
Afrobeat, jazz, funk en disco, maar bovenal veel materiaal van vinyl.
Presentatie: Dj Maestro.
21:00 - 00:00 00’s Party
De fijnste alternatieve muziek uit de jaren ’00.
Presentatie: Lisa Konings.
20:00 - 00:00 The Boom Room
Deephouse, techno en techhouse. Met de beste nieuwe releases en DJ’s in de studio om een live-set te draaien.
Presentatie: Gijs Alkemade.
18:00 - 00:00 De Avond van Noord
Gevarieerde muziek.
20:30 De Jûn Fan Fryslân
Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.
22:00 - 23:00 De Dei Foarby
Terugblik op de dag met een selectie uit reportages en interview die eerder vandaag te horen waren.
20:15 - 00:00 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
18:00 - 23:00 De Avond
00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek
18:00 - 23:00 Non-Stop Muziek
18:00 - 07:00 Non-stop Muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
20:00 - 23:00 Muziek
19:00 - 08:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
20:00 De Avond Van De Nostalgie
Non-stop muziek uit de jaren ’50, ’60, ’70 en ’80.
22:00 - 23:00 Eveliens Lovesongs
De meest romantische muziek van toen en nu.
Presentatie: Evelien de Bruijn.
18:00 - 09:00 Muziek
00:00 - 23:59 Frysk FM
19:00 DJ Carrousel
Een diversiteit aan muziek en een mix van verschillende DJ’s.
22:00 - 00:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
00:00 - 23:59 Hitzzz Only Weekend
Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.
18:30 - 00:00 Non Stop
19:00 - 00:00 Non Stop Hits
00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
20:00 - 00:00 Non-Stop
18:00 - 00:00 Dance Classics
00:00 - 23:59 Tukker FM
Non-stop piratenmuziek.
00:00 - 23:59 Waterstad FM
Non-stop hits van de jaren ’70 tot nu.
18:00 - 23:00 Sporza
Sportprogramma.
20:00 80, 90 & Nillies
Muziek uit de jaren ’80, ’90 en ’00.
Presentatie: Dirk Ghijs.
22:00 - 00:00 Unwind
Ontspanning.
20:00 - 23:00 Classic
Presentatie: Sylvia Broeckaert.
20:00 - 23:00 Untz
Non-stop beats.
Presentatie: Jeroen Delodder.