zaterdag
4
mei
Dodenherdenking
De Stand van het Water
Millennium Top 1500
Best of Joe Top 500
00:00 Nooit Meer Slapen (VPRO)
Cultuurprogramma, met (onder andere) een lang studiogesprek met een gast uit de cultuur of de actualiteit.
Presentatie: Lotje IJzermans.
01:00 Vink (AvroTros)
Programma over Nederlandse podcasts, met diverse luistertips. Twee podcastmakers geven een kijkje achter de schermen.
Presentatie: Redouan Ait Ouarg.
02:00 - 06:00 Nachtzuster (Max)
Hulp en verzachting bij vragen en zoektochten, met respect voor de luisteraar en zijn of haar ervaring en kennis. Centraal staan mooie verhalen over bijzondere onderwerpen, die de luisteraars met rijke ervaring graag met elkaar delen.
Presentatie: Ron Vergouwen.
00:00 Eddy’s Nachtwacht (PowNed)
Muziekshow, met aandacht voor liefde, relaties en seksualiteit.
Presentatie: Eddy Keur.
02:00 - 07:00 Top 2000 Dossier
22:00 3voor12 Radio (VPRO)
Nieuwe muziek, muzikale trends, alternative tracks, livemuziek, festivalnieuws, concertverslagen en de actualiteit van vandaag en morgen.
Daarbij is er volop aandacht voor nieuw Nederlands talent, aanstormende internationale acts en achtergronden bij muziek.
Presentatie: Eva Koreman.
01:00 - 04:00 Annan Verboom
23:00 The Friday Move
Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.
Presentatie: Wilfred Genee.
01:30 Beurs
Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.
02:00 - 03:00 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
00:00 Skyline Sessions
Lucas & Steve.
01:00 David Guetta Radio Show
02:00 - 03:00 Hardwell On Air
00:00 Muziek Voor Volwassenen
Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.
01:00 - 06:00 Oh Wat Een Nacht
00:00 Mindradio
De beste muziek om tot rust te komen.
01:00 - 06:00 Classic In De Nacht
00:00 Ritmundo
Wereldmuziek, verzameld en uitgezocht door Stan Rijven.
01:00 - 07:00 De Nacht: Wereld
00:00 MixMarathon: Mau P
DJ-set van Mau P.
01:00 MixMarathon: Mike Williams
DJ-set van Mike Williams.
02:00 - 03:00 MixMarathon: Dimitri Vegas and Like Mike
DJ-set van Dimitri Vegas and Like Mike.
00:00 Noardewyn
Een podium voor muziek die in Fryslân wordt gemaakt. Met Friese bands, troubadours, dj’s, maar ook dichters.
Presentatie: Willem de Vries.
01:00 - 08:00 Fryslân Nonstop
00:00 - 08:00 De Nacht van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
00:00 Brabantse Nachten Zijn Lang
Live nachtprogramma waarin alles mogelijk is: lekkere muziek die je overdag nou net niet hoort, een goed gesprek dat vooral ’s nachts tot zijn recht komt of gewoon een portie kletsen met een luisteraar.
02:00 - 07:00 Non-stop Muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
22:00 - 08:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
00:00 - 23:59 Hitzzz Only Weekend
Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.
00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
00:00 - 19:00 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.