donderdag
29
mei
Hemelvaartsdag
Opwekking
Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.
Presentatie: Robbert Meeder & Jan Willem Wesselink.
Presentatie: Thomas Hekker.
Verrassende muziek en een lach.
Presentatie: Tim op het Broek.
Nieuwe muziek en informatie over festivals, met gitaren, hiphop en dance. Ook worden de verhalen achter de nummers verteld.
Presentatie: Vera Siemons.
Een genre-overstijgend programma met veel aandacht voor beatsculture.
Presentatie: Vincent Reinders & Veronica van Hoogdalem.
Rechtstreeks vanuit TivoliVredenburg, Utrecht is een optreden te horen van Amsterdam Sinfonietta, Maria Włoszczowska (leiding / viool) en Thomas Oliemans (bariton)
Presentatie: Wouter Pleijsier.
Presentatie: Lex Bohlmeijer.
Gezellig en sfeervol programma. Met veel muziek, nieuws uit de regio, een spelletje en het laatste muzieknieuws.
Presentatie: Gerja Wolf.
Bijzondere interviews, nieuwe tracks uit de buurt en alles wat er speelt in de stad.
Presentatie: Annelijn.
Jelle Maasbach volgt ondernemers die de stap naar het buitenland maken.
Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.
Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.
Muziek, live optredens, gasten, winacties en veel gezelligheid.
Presentatie: Bas Menting & Dylan Boet.
Actiedag om leden te werven voor de Radio Veronica Club.
Presentatie: Gijs Alkemade.
De beste lovesongs aller tijden.
Non-stop classic rock en modern rock.
Non-stop weergaloze symfonieën, piano- en vioolconcerten, inspirerende kamermuziek, filmmuziek, beroemde orkesten en grootse solisten.
Non-stop muziekmix.
Diverse muziek, van zacht tot hard, met een hart voor een wereld in vele kleuren. Artiesten komen langs met nieuwe releases en luisteren naar elkaars werk. Pop, rock, soul, Afro, jazz, chanson en blues.
Presentatie: Michael Robberechts.
De beste muziek uit België.
Inspiratie voor het leven.
Presentatie: Karolien Debecker.
Ontspanning.
Uitzending van een finale van de Koningin Elisabethwedstrijd voor piano.
Twee finalisten spelen een werk vertolken, dat speciaal voor de finale van deze pianosessie geschreven werd, en een concerto naar keuze. Ze worden begeleid door Brussels Philharmonic, geleid door Kazushi Ono.
Presentatie: Nicole Van Opstal.