vrijdag
24
april
NL Top 100
Extra sportuitzendingen
Dutch 1000
De Koninklijke 500
Q-Top 500 van de 00s
Top 480 van de Jaren ’80
Onderzoeksprogramma naar misdaad in Nederland.
Presentatie: Maaike Timmerman.
Programma waarin - samen met studiogasten - de stand van de Nederlandse economie doorgenomen wordt. Ze bespreken het opvallendste economische nieuws. Eén economische kwestie komt uitgebreider aan bod, aan de hand van vragen van luisteraars. Ook wordt een blik geworpen op de beurs.
Presentatie: Sam Hagens.
Presentatie: Jasper de Vries.
Muziek uit de jaren ’90 en herinneringen van luisteraars aan dat decennium. Ook komen (album)parels voorbij en worden interessante achtergrondverhalen verteld.
Presentatie: Gijs Hakkert.
Onvoorspelbaarheid en humor.
Presentatie: Andres Odijk.
Kunst- en cultuurprogramma, met interviews en reportages.
Presentatie: Brecht van Hulten.
Rechtstreeks vanuit de Grote Zaal van TivoliVredenburg in Utrecht is een optreden te horen van het Groot Omroepkoor, Benjamin Goodson (dirigent), het Dianto Reed Quintet, Nino Gvetadze (piano) en Ramsey Nasr (spreker)
Presentatie: Leonard Evers.
Een muzikale reis, van soul en pop tot country en funk. Met muziek van vroeger en het spel De Notenkraker. Ook wordt er gedoken in de archieven van het legendarische Countdown.
Presentatie: Simone Walraven.
Gezellig en sfeervol programma. Met veel muziek, nieuws uit de regio, een spelletje en het laatste muzieknieuws.
Presentatie: Jeroen Snel.
De lekkerste meezingers.
Presentatie: Koen Hansen.
Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.
Europakenners Geert Jan Hahn, Stefan de Vries en Michal van der Toorn praten luisteraars bij over wat zich afspeelt op het Europese continent.
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
Muziek, live optredens, gasten, winacties en veel gezelligheid.
Presentatie: Bas Menting & Dylan Boet.
Een hitlijst uit het verleden, opnieuw samengesteld met de oren en streamingcijfers van nu.
Presentatie: Dennis Hoebee.
Non-stop classic rock en modern rock.
DJ-set van Nicky Romero.
DJ-set van Franky Rizardo.
Non-stop muziekmix.
Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met verslagen van de volgende wedstrijden:
Muziekprogramma.
Presentatie: Joren Carels.
Muziek uit de jaren ’80, ’90 en ’00.
Presentatie: Dirk Ghijs.
Een selectie wonderlijke jazz en aanverwanten.
Presentatie: Lies Steppe.
Rechtstreeks vanuit Brugge: een concert dat volledig in het teken staat van Joseph Haydn. Kammerorchester Basel en IL Giardino Armonico staan onder leiding van Giovanni Antonini; samen werken zij sinds enige jaren aan een integrale opname van Haydns symfonieën. De jonge sopraan Lilit Davtyan vervolledigt het programma vanavond met enkel operafragmenten.
Presentatie: Nicole Van Opstal.
Presentatie: Jeff Bronder & Pieterjan Marchand.
Party beats.
Presentatie: Julie Van den Steen & Bregje Iding.
De vrijdagavond op gang knallen.
Presentatie: Laurens Luyten & Nina Black.