Logo oorboekje.nl

De radiogids van woensdag 21 februari 2024 om 11:00 uur

2024

woensdag

21

februari

Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

< 11:00 >
12:00
13:00

NPO Radio 1

Odido: 1001

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Herman van der Zandt.

11:30 Sven Op 1 (WNL)

Interviewprogramma rond het nieuws van de dag of de week. Bij voorkeur met de hoofdpersoon uit of bij dat nieuws.

Presentatie: Sven Kockelmann.

12:00 De Nieuws BV (bnnvara)

Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.

Presentatie: Natasja Gibbs.

13:30 - 14:00 Bureau Buitenland (VPRO)

Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Tim de Wit.

NPO Radio 2

Odido: 1002

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

09:00 Aan de Slag (AvroTros)

Muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Bart Arens.

12:00 - 14:00 Annemiekes A-Lunch (AvroTros)

Veel muziek, aandacht voor nieuwe podcasts, boeken, theatershows, albums en spraakmakend nieuws uit de media.

Presentatie: Annemieke Schollaardt.

NPO 3FM

Odido: 1003

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

10:00 Het Betere Werk (AvroTros)

Bekende classics, nieuwe ontdekkingen en verhalen achter de muziek.

Presentatie: Jorien Renkema.

13:00 - 16:00 Ivo van Breukelen (kro-ncrv)

NPO Klassiek (voorheen NPO Radio 4)

Odido: 1004

Luister naar NPO Klassiek Meer informatie over NPO Klassiek

09:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Selma van Dijk.

12:00 - 14:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Willem de Vries.

NPO Radio 5

Odido: 1005

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

09:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Corné Klijn.

12:00 - 14:00 Lunch Lekker (Max)

Evergreens en hits van eigen bodem. Daarnaast is er aandacht voor interessante gebeurtenissen in het land. Muziekkenners die het origineel van een kopie weten te onderscheiden kunnen meespelen met het spel ’DubbelDekker’.

Presentatie: Daniël Dekker.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Odido: 1006

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 23:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

NPO FunX

Odido: 1007

Luister naar NPO FunX Meer informatie over NPO FunX

10:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.

13:00 - 16:00 Imani

De beste muziek van nu en aandacht voor luisteraars en alles wat er buiten de randstad gebeurt.

Presentatie: Imani Gonçalves.

Landelijk, FM:

< 11:00 >
12:00
13:00

100%NL

Odido: 1023

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

10:00 Erik van Roekel

13:00 - 16:00 Colin Banks

BNR Nieuwsradio

Odido: 1011

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

11:00 - 13:30 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

13:30 - 14:00 Baanbrekende Businessmodellen

Gesprekken met bedrijven die de spelregels in hun branche herschrijven.

Presentatie: John van Schagen & Patrick van der Pijl.

Joe

Odido: 1016

Luister naar Joe Meer informatie over Joe

10:00 Timur Perlin

Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90. 12:00 - 13:00 80’s Lunch
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.

13:00 - 16:00 Edwin Noorlander

Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.

Qmusic

Odido: 1018

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

11:00 Menno Barreveld

13:00 - 16:00 Bas van Nimwegen

Radio 10

Odido: 1012

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

10:00 Martijn Kolkman

12:00 - 14:00 Jeroen Nieuwenhuize

Radio 538

Odido: 1009

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

10:00 90’s Top 750 (dag 5 van 7)

De populairste hits uit de jaren ’90.

Presentatie: Lindo Duvall.

13:00 - 16:00 90’s Top 750 (dag 5 van 7)

De populairste hits uit de jaren ’90.

Presentatie: Mark Labrand.

Radio NL

Odido: 1032

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

09:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Taeke Wouda.

12:00 - 15:00 Op Volle Kracht

Programma met veel verzoekplaten.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

Radio Veronica

Odido: 1010

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

09:00 Goud van Oud

Een reis naar tracks uit het verleden.

Presentatie: Sander Hoogendoorn.

12:00 - 14:00 Frank op Veronica

Presentatie: Frank van der Lende.

Sky Radio

Odido: 1008

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

09:30 Nonstop @Work Non-stop muziek

Up-tempo hits.

13:00 - 16:00 Non Stop Non-stop muziek

Landelijk, overig:

< 11:00 >
12:00
13:00

Arrow Classic Rock

Odido: 1019

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

00:00 - 21:00 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Odido: 1022

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

06:00 Classic In De Ochtend Non-stop muziek

12:00 - 18:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

Efteling Kids Radio

Odido: 1024

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio Non-stop muziek

Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.

Groot Nieuws Radio

Odido: 1031

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

10:00 Bij Jorieke

Geloofsverdieping, bijzondere levensverhalen en thema’s die uit het leven van luisteraars gegrepen zijn.

Presentatie: Jorieke Eijlers.

12:00 - 14:00 De Lunchroom

Positiviteit, nieuws, nieuwe muziek en wetenschap.

Presentatie: Daan Hartgers.

Kink

Odido: 1030

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

10:00 Eric Corton

13:00 - 16:00 Mick Hummel

Slam

Odido: 1014

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

10:00 Thomas van Empelen

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

Presentatie: Thomas van Empelen.

13:00 - 14:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

Presentatie: Jarno van der Wielen.

Sublime

Odido: 1021

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

10:00 - 18:00 Non-Stop Werkdag Non-stop muziek

De beste funk, soul & jazzmuziek zonder onderbreking.

Regionaal, publiek:

< 11:00 >
12:00
13:00

Radio Noord

Odido: 1825

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

10:00 De Ochtend Door

Presentatie: Femke de Walle.

12:00 - 14:00 Tussen De Middag

  • Groningers aan het woord in Altijd wat Anders

Presentatie: Niiwino Geertsema.

Omrop Fryslân

Odido: 1820

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

09:30 No Derfoar

Veel muziek, afgewisseld met interessante onderwerpen en gasten.

Presentatie: Harm Weistra.

12:00 No Yn Fryslân

Regionaal nieuws.

Presentatie: Tiete Sijens en Simone Scheffer.

13:00 - 16:00 Goeiemiddei

Middagmagazine met muziek, maar ook verschillende wisselende onderdelen en gasten.

Presentatie: Diana de Groot & Johan Terpstra.

Radio Drenthe

Odido: 1830

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

10:00 Koffie en Keuvelen

Presentatie: Wim Boer.

12:00 - 15:00 Anouk In De Middag

Muziek, nieuws, tips en een spelletje.

Presentatie: Anouk Middel.

Radio Oost

Odido: 1840

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

09:00 Paula Keizer

Muziek en alles wat er speelt in Overijssel en daarbuiten.

12:00 - 16:00 Bert van Losser

Muziek, gesprekken en spelletjes.

Omroep Flevoland

Odido: 1835

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

11:00 - 14:00 Herberg Flevoland

Programma met ruimte voor gezelligheid, lokale- en nationale bekende artiesten, cultuur én wekelijkse rubrieken verzorgd door diverse deskundigen.

Presentatie: Marco Verhagen en Aernout Pleket.

Radio Gelderland

Odido: 1850

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

09:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

12:00 - 14:00 Lunchpauze

Het laatste nieuws.

Omroep Brabant

Odido: 1865

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

10:00 Brabants Bont

Gasten, gesprekken en gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

13:00 - 16:00 Jordy Draait Door

Muziekprogramma.

Presentatie: Jordy Graat.

L1 Radio (Limburg)

Odido: 1870

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

10:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.

13:00 - 16:00 Hithappen

Hits van nu en toen.

Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.

NH Radio (Noord-Holland)

Odido: 1815

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

10:00 Goeiemorgen

Muziekprogramma.

Presentatie: Bart Slim.

12:00 - 14:00 June Tot Twee

Muziek, verslaggevers op locatie, een uitgebreid weerbericht en het spel Pim Pam Pet.

Presentatie: June Hoogcarspel.

Radio M Utrecht

Odido: 1845

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

10:00 Tijd voor U

Gezelligheid, gevarieerde muziek en het spel Woordbouwer.

Presentatie: Pieter Vorage.

12:00 - 14:00 Aan Tafel

Gevarieerde muziek, gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.

Presentatie: Conny Kraaijeveld.

Radio West

Odido: 1801

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

10:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

12:00 - 14:00 Menno in de Middag

Muziek, nieuws uit de regio, verslaggevers in de regio op zoek naar bijzondere verhalen, De WestWeter en het laatste show- en filmnieuws.

Presentatie: Menno Tamming.

Radio Rijnmond

Odido: 1855

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

09:00 De Boer Op

Muziek en gezelligheid.

Presentatie: Ruud de Boer.

12:00 - 14:00 Lunchbreak

Nieuws, De Lunchbox en muziek.

Presentatie: Erik Lemmers.

Omroep Zeeland

Odido: 1860

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

09:00 Goedemorgen Zeeland

Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

12:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws, achtergronden, sport, weer en verkeer.

12:30 Zeeuwse Kamer

Discussie over een actueel onderwerp.

13:00 - 16:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Elias den Hollander.

Regionaal, commercieel:

< 11:00 >
12:00
13:00

Gigant FM

Odido: 2044

Luister naar Gigant FM Meer informatie over Gigant FM

00:00 - 19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

Hitzzz

Odido: 1882

Luister naar Hitzzz Meer informatie over Hitzzz

10:00 - 00:00 Non-Stop Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.

Radio Continu

Odido: 1027

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

09:00 De Ochtend Met Kevin

Presentatie: Kevin Terpstra.

12:00 - 16:00 Non Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

Radio Decibel

Odido: 1026

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

10:00 - 00:00 Non-Stop Non-stop muziek

Non-stop hits, vooral uit de jaren ’90.

Simone FM

Odido: 1881

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

09:00 De Vos is Los

De beste vinyl platen en hits uit de jaren ’70, ’80, ’90 en ’00. Ook zijn er interviews en spelletjes.

Presentatie: Bert Vos.

12:00 - 00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Vlaams:

< 11:00 >
12:00
13:00

VRT Radio 1

Odido: 1101

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

10:00 De Wereld van Sofie

Presentatie: Sofie Lemaire.

12:00 Nieuwe Feiten

Presentatie: Lieven Vandenhaute.

13:00 - 16:00 Ayco

Muziek en nieuws.

Presentatie: Ayco Duyster.

VRT Radio 2

Odido: 1102

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

10:00 Ann&Daan

Praktische tips en de meest uiteenlopende onderwerpen, zoals: lifestyle, gezondheid, sport, natuur en cultuur.

Presentatie: Daan Masset & Ann Reymen.

12:00 Middag

Regionaal programma, met het nieuws uit één van de Belgische provincies.

13:00 - 16:00 Hitmix

Presentatie: Anja Daems.

Klara (VRT)

Odido: 1107

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

09:00 Ampersand

Programma met de nadruk op muziek, maar met ook ruimte voor persoonlijke verhalen.

Presentatie: Sieglinde Michiel.

12:00 - 14:00 Music Matters

Muzieknieuws over klassieke muziek, jazz en global. Met vooral aandacht voor straf, jong talent van eigen bodem, verrassende muzikale keuzes en gesprekken met gepassioneerde musici die vertellen over hun plannen en liefde voor muziek.

Presentatie: Cara Van der Auwera.

Studio Brussel (VRT)

Odido: 1109

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

09:00 Kenneth Berth

13:00 - 16:00 Kirsten Lemaire

MNM (VRT)

Odido: 1108

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

10:00 Brahim

Hits.

Presentatie: Brahim Attaeb.

12:00 Anke Op De Middag

Presentatie: Anke Goergen.

13:00 - 16:00 Maureen Vanherberghen

Non-stop muziek = Non-stop muziek      
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2024 oorboekje.nl