vrijdag
19
april
De Vrijdag Vuurwerk Show
Evergreen Toplijst van de Jaren 80
Extra sportuitzendingen
De Evergreen Week Van De Jaren 80
Top Megahit
16:00 EenVandaag (AvroTros)
Actualiteitenprogramma.
Presentatie: Suzanne Bosman.
17:00 - 18:30 Nieuws en Co (NOS / NTR)
Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.
Presentatie: Dieuwke Teertstra.
16:00 - 19:00 De Vrijdag Vuurwerk Show (AvroTros)
Aftrap van het weekend met een explosieve mix van weekendmuziek, een eigen blik op het nieuws en onmogelijke telefoongesprekken die de werkelijkheid even ondersteboven keren.
Presentatie: Rob Janssen.
16:00 - 19:00 Podium (NTR)
Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.
Presentatie: Dieuwertje Blok.
06:00 - 20:00 Evergreen Toplijst van de Jaren 80
De populairste hits uit de jaren ’80.
Presentatie:
00:00 - 23:00 Non-stop
De mooiste soul & jazz.
16:00 - 19:00 Nordin & Vonneke
Muziek, gekke vragen en gesprekken over wat er in de wereld speelt.
Presentatie: Youssef Koukouh & DJ Wef.
16:00 - 18:30 The Friday Move
Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.
Presentatie: Wilfred Genee.
14:00 - 18:00 Top 40
Een overzicht van de 40 populairste singles van Nederland, op basis van airplay, streaming en trends in social media.
Presentatie: Domien Verschuuren.
16:00 - 19:00 Somertijd
Moppen, limericks en een humoristische kijk op het nieuws van de dag.
Presentatie: Rob van Someren.
14:00 - 18:00 Evers & Co
Edwin Evers luidt het weekend in, samen met sidekick Cobus Bosscha en nieuwslezer Henk Blok.
16:00 - 19:00 Spitsstrook
Nieuws, weer en verkeer, vaste rubrieken, humor, gasten en muziek.
Presentatie: Ron Davids & Debby Roukens.
16:00 - 18:00 Classic Rock Café
Verzoekplaten.
Presentatie: Alfred Voogd.
12:00 - 18:00 Classic In De Middag
16:00 Ratatouille
Een mix van wereldmuziek, jazz en klassiek en alles daartussen.
17:00 - 18:00 Disc-Cover
Belangwekkende albums uit de historie van de folk- en rootsmuziek.
Presentatie: Marius Roeting.
00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio
Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.
15:00 - 18:00 MixMarathon
De beste dj-sets.
Presentatie: Hielke Boersma.
10:00 - 19:00 Funky Friday
Non-stop funky, soulvolle, discodelic muziek.
16:00 - 18:00 Studio Grunn
Een mix van muziek en informatie.
Presentatie: Eric Bats.
16:00 - 18:00 Underweis
Het nieuws van de dag.
Presentatie: Eric Ennema & Jan Dirk de Haan.
16:00 - 18:00 Studio Steenbergen
Muziek, shownieuws, een spelletje en theater- en filmtips.
Presentatie: René Steenbergen.
15:00 - 19:00 Studio Flevoland
Programma waarin interessante, opvallende gasten ontvangen worden. Met hen wordt onder andere gepraat over het nieuws van de dag en de achtergronden bij het Flevolandse nieuws.
Presentatie: Odeke de Jong en Jordy Bouw.
16:00 - 19:00 De Koning Te Rijk
Vrolijk programma met veel ruimte voor bijzondere mensen. Iedere week wordt een lintje aan iemand uitgereikt. Vaste gast is royaltydeskundige Rick Evers en er is het spel Radio Bingo.
Presentatie: Cindy de Koning.
16:00 - 19:00 Lang Leve De Vrijdag
Aftrap van het weekend.
Presentatie: Kristian Westerveld & Roxanne Hazenberg.
16:00 - 19:00 L1 Vandaag
Het (regionale) nieuws van vandaag.
Presentatie: Ruben Weekers & Janna Hoofs.
16:00 - 19:00 Vandaag De Dag
Terugblik op de dag en een vooruitblik naar morgen. Luisteraars mogen hun mening geven in ’De Peiling’ en er komen gasten langs.
Presentatie: Patricia Nagelkerke.
15:00 Goedemiddag
Muziek van toen en nu en spelletjes met prijzen.
17:00 - 19:00 Utrecht komt thuis
Regionaal nieuws, het weer, verkeer, muziek en vaste servicerubrieken.
Presentatie: Aart van Eldik.
16:00 - 19:00 West komt Thuis
Terugblik op de dag en het nieuws uit de regio.
Presentatie: Bas Martinius.
16:00 - 19:00 Afslag Rijnmond
Muziek, nieuws, weer en verkeer.
Presentatie: Ronald van der Geer.
16:00 Zeeland komt Thuis
Nieuws, weer en verkeer.
17:30 - 18:00 Zegt u ’t Maar
Reactieprogramma over het nieuws van de dag, maar ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.
10:00 - 00:00 Non-Stop
Non-stop hits, vooral uit de jaren ’90.
16:00 - 18:00 De Wereld Vandaag
De belangrijkste actualiteit van de dag, gepaard met scherpe interviews en analyses.
14:00 Iedereen Klassiek
Klassieke muziek voor beginners, met ook af en toe ontdekkingen uit het minder bekende repertoire.
Presentatie: Lenaart T’jollyn.
17:00 - 18:00 Pompidou
De wereld van de kunst.
16:00 - 18:00 Los Het Op
Programma waarin kleine en grote problemen van Vlamingen opgelost worden.
Presentatie: Linde Merckpoel.