vrijdag
19
april
De Vrijdag Vuurwerk Show
Evergreen Toplijst van de Jaren 80
Extra sportuitzendingen
De Evergreen Week Van De Jaren 80
Top Megahit
12:00 De Nieuws BV (bnnvara)
Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.
Presentatie: Stephan Komduur.
13:30 - 14:00 Bureau Buitenland (VPRO)
Nieuws en achtergronden uit het buitenland.
Presentatie: Tim de Wit of Sophie Derkzen.
12:00 - 14:00 Annemiekes A-Lunch (AvroTros)
Veel muziek, aandacht voor nieuwe podcasts, boeken, theatershows, albums en spraakmakend nieuws uit de media.
Presentatie: Desiree van der Heiden.
10:00 Top Megahit (dag 5 van 5)
Lijst met de populairste Megahits.
Presentatie: Ivo van Breukelen.
13:00 - 16:00 Top Megahit (dag 5 van 5)
Lijst met de populairste Megahits.
Presentatie: Sophie Hijlkema.
12:00 - 14:00 De Muziekfabriek (AvroTros)
Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.
Presentatie: Jet Berkhout.
06:00 - 20:00 Evergreen Toplijst van de Jaren 80
De populairste hits uit de jaren ’80.
Presentatie:
00:00 - 23:00 Non-stop
De mooiste soul & jazz.
10:00 ClassX
Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.
Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.
13:00 - 16:00 Imani
De beste muziek van nu en aandacht voor luisteraars en alles wat er buiten de randstad gebeurt.
Presentatie: Imani Gonçalves.
11:00 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
13:30 - 14:00 Studio Den Haag
Politiek verslaggevers Mats Akkerman en Leendert Beekman praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.
Presentatie: Mark Beekhuis.
10:00 Daniël Smulders
Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
12:00 - 13:00 80’s Lunch
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.
13:00 - 16:00 Edwin Noorlander
Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
12:00 - 15:00 Op Volle Kracht
Programma met veel verzoekplaten.
Presentatie: Hessel Wijkstra.
12:00 Lunch Hour
Luchtig programma met hits van toen en nu.
Presentatie: Klaas van het Hof.
13:00 - 15:00 Hottentotten
Presentatie: Harald Bos.
00:00 - 16:00 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
12:00 Tussen Droom en Daad
Fin de siècle, impressionisme, expressionisme, industrialisme, futurisme en ook weemoedigheid, die niemand kan verklaren.
13:00 - 14:00 Geen Dag Zonder Bach
Programma over het oeuvre van Johann Sebastian Bach.
Presentatie: Govert Jan Bach.
00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio
Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.
12:00 - 14:00 De Lunchroom
Positiviteit, nieuws, nieuwe muziek en wetenschap.
Presentatie: Daan Hartgers.
10:00 - 19:00 Funky Friday
Non-stop funky, soulvolle, discodelic muziek.
12:00 - 14:00 Tussen De Middag
Presentatie: Niiwino Geertsema.
12:00 No Yn Fryslân
Regionaal nieuws.
Presentatie: Tiete Sijens en Simone Scheffer.
13:00 - 16:00 Goeiemiddei
Middagmagazine met muziek, maar ook verschillende wisselende onderdelen en gasten.
Presentatie: Diana de Groot & Johan Terpstra.
12:00 - 15:00 Anouk In De Middag
Muziek, nieuws, tips en een spelletje.
Presentatie: Anouk Middel.
09:00 Bert van Losser
Muziek, gesprekken en spelletjes.
13:00 - 16:00 Paula Keizer
Muziek en alles wat er speelt in Overijssel en daarbuiten.
11:00 - 14:00 Herberg Flevoland
Programma met ruimte voor gezelligheid, lokale- en nationale bekende artiesten, cultuur én wekelijkse rubrieken verzorgd door diverse deskundigen.
Presentatie: Marco Verhagen en Aernout Pleket.
10:00 Brabants Bont
Gasten, gesprekken en gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.
Presentatie: Hubert Mol.
13:00 - 16:00 Bel en Bestel
Verzoekplaten.
Presentatie: Maarten Kortlever.
10:00 Route Regio
Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.
Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.
13:00 - 16:00 Hithappen
Hits van nu en toen.
Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.
12:00 - 14:00 June Tot Twee
Muziek, verslaggevers op locatie, een uitgebreid weerbericht en het spel Pim Pam Pet.
Presentatie: June Hoogcarspel.
12:00 - 14:00 Aan Tafel
Gevarieerde muziek, gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.
Presentatie: Conny Kraaijeveld.
12:00 - 14:00 Menno in de Middag
Muziek, nieuws uit de regio, verslaggevers in de regio op zoek naar bijzondere verhalen, De WestWeter en het laatste show- en filmnieuws.
Presentatie: Menno Tamming.
12:00 - 14:00 Lunchbreak
Nieuws, De Lunchbox en muziek.
Presentatie: Erik Lemmers.
12:00 Zeeland Nu
Zeeuws nieuws, achtergronden, sport, weer en verkeer.
12:30 Zeeuws Diep
Discussieprogramma over het nieuws van de afgelopen week. Met iedere week drie forumleden aan tafel.
13:00 - 16:00 De Muziekmiddag
Presentatie: Elias den Hollander.
12:00 - 16:00 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.
10:00 - 00:00 Non-Stop
Non-stop hits, vooral uit de jaren ’90.
12:00 Nieuwe Feiten
Presentatie: Lieven Vandenhaute.
13:00 - 16:00 Friday On My Mind
Presentatie: Ilse Liebens.
12:00 Middag
Regionaal programma, met het nieuws uit één van de Belgische provincies.
13:00 - 16:00 Weekend
Presentatie: Caren Meynen.
12:00 - 14:00 De Twintigers
Gesprek met de twintiger van de week. Het concert, opgenomen in Studio Toots, vormt het hart van deze uitzending. Er wordt gesproken met de artiest en ook de mens achter de muziek wordt belicht. De jonge muzikanten komen uit de wereld van klassiek, jazz en world.
Presentatie: Carlo Siau.
12:00 The Missing Link
Muzikale rebussen, waarbij het verband gezocht wordt tussen de platen.
Presentatie: Marie Neefs.
13:00 - 16:00 Michèle Cuvelier
12:00 Follow Friday
Luisteraars linken platen aan elkaar.
Presentatie: Evelyn De Backer.
13:00 - 16:00 Anke Goergen