Logo oorboekje.nl

De radiogids van maandag 11 december 2023 om 08:00 uur

2023

maandag

11

december

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

< 08:00 >
09:00
10:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Astrid Kersseboom.

09:30 - 11:30 Spraakmakers (kro-ncrv)

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Ghislaine Plag.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

06:00 Jan-Willem Start Op (bnnvara)

Presentatie: Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte.

09:00 Aan de Slag (AvroTros)

Muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Bart Arens.

10:00 - 12:00 De Extra 500 (dag 1 van 5)

Lijst met de 500 nummers die de Top 2000 net niet gehaald hebben.

Presentatie: Bart Arens.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

06:00 Rob & Wijnand en de Ochtendshow (kro-ncrv / AvroTros)

Het laatste nieuws, een scheutje Rob & Wijnand en heel veel muziek.

Presentatie: Rob Janssen & Wijnand Speelman.

09:00 We Want More Zeroes (kro-ncrv / AvroTros)

De beste tracks uit de zeroes.

Presentatie: Rob Janssen, Wijnand Speelman & Jorien Renkema.

10:00 - 12:00 Het Betere Werk (AvroTros)

Bekende classics, nieuwe ontdekkingen en verhalen achter de muziek.

Presentatie: Jorien Renkema.

NPO Klassiek (voorheen NPO Radio 4)

Luister naar NPO Klassiek Meer informatie over NPO Klassiek

07:00 De Ochtend (kro-ncrv)

Klassieke muziek en het laatste nieuws.

Presentatie: Andrea van Pol.

09:00 - 12:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 Goeiedag Haandrikman (Max)

Het laatste nieuws en bijzondere verhalen. Ook is er een spel, de verjaardagskalender, De Brievenbus en veel muziek.

Presentatie: Bert Haandrikman.

09:00 - 12:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Hans Schiffers.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 23:59 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

NPO FunX

Luister naar NPO FunX Meer informatie over NPO FunX

06:00 Start met Fernando

Energie, muziek, nieuws en de laatste updates over sport, entertainment en tech.

Presentatie: Fernando Halman.

10:00 - 13:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.

Landelijk, commercieel:

< 08:00 >
09:00
10:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

06:00 Goedemorgen

Presentatie: Giorgio Hokstam.

10:00 - 13:00 Martijn La Grouw

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 De Ochtendspits

Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland.

Presentatie: Bas van Werven.

10:00 - 11:00 Big Five

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

06:00 - 12:00 Classic In De Ochtend Non-stop muziek

Concertzender

Luister naar Concertzender Meer informatie over Concertzender

07:00 Ochtendeditie

Klassieke muziek.

10:00 - 11:00 Sound The Trumpet, Strike The Viol

Oudemuziekkenner Kees Koudstaal schotelt de mooiste en meest recente CD’s met oude en klassieke muziek voor.

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 De Nieuwe Morgen

Nieuws uit kerk en samenleving, overdenkingen en christelijke muziek.

Presentatie: Youri van der Geest.

09:00 Blessings

Verzoekplaten.

Presentatie: Tim Hendriks.

10:00 - 12:00 Brandstof

Programma waarin verschillende christenen vertellen hoe God in hun leven werkt.

Presentatie: Eunice Nahuis.

Joe

Luister naar Joe Meer informatie over Joe

07:00 Dit is Joe

Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.

Presentatie: Kimberley Dekker.

09:30 Joe Singalong

Regelrechte meezingers.

10:00 - 12:00 Dit is Joe

Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.

Presentatie: Daniël Smulders.

Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

06:00 Kinkstart

No-nonsense ochtendshow.

  • 06:45 Daily Kink
  • 07:15 Kinkstart van je dag
  • 07:45 Daily Kink Headlines
  • 08:20 Bekendmaking Tijdmachine
  • 08:50 Veenstra Vertelt
  • 09:00 90’s Break

Presentatie: Michiel Veenstra.

10:00 - 13:00 Eric Corton

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

06:00 Mattie & Marieke

Presentatie: Mattie Valk & Marieke Elsinga.

10:00 - 11:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

Presentatie: Menno Barreveld.

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

06:00 Top 4000 (dag 17 van 28)

Hitlijst met de 4000 grootste hits aller tijden.

Presentatie: Gerard Ekdom.

10:00 - 12:00 Top 4000 (dag 17 van 28)

Hitlijst met de 4000 grootste hits aller tijden.

Presentatie: Martijn Kolkman.

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

06:00 De 538 Ochtendshow

Muziek, het laatste nieuws, gesprekken met politici en gezellige belletjes met BN’ers en luisteraars.

Presentatie: Tim Klijn, Rick Romijn, Niels van Baarlen & Florentien van der Meulen.

10:00 - 13:00 Lindo Duvall

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

06:00 De Sowieso Ochtendshow

Presentatie: Lars van Dijk.

09:00 - 12:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Taeke Wouda.

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

06:00 Ook Goeiemorgen

Presentatie: Frank van der Lende.

09:00 - 12:00 Goud van Oud

Een reis naar tracks uit het verleden.

Presentatie: Sander Hoogendoorn.

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

00:00 - 23:59 The Christmas Station Non-stop muziek

Non-stop kerstmuziek.

Slam

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

07:00 Early Birds

Een frisse kijk op de wereld, actuele onderwerpen en vooral veel muziek.

Presentatie: Anoûl Hendriks & Marijn Oosterveen.

09:00 Slam Countdown: Top 100 van 2006

De 100 beste tracks uit het jaar 2006.

Presentatie: Anoûl Hendriks.

10:00 - 13:00 Slam Countdown: Top 100 van 2006

De 100 beste tracks uit het jaar 2006.

Presentatie: Thomas van Empelen.

Sublime

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

06:00 Ochtendshow

Muziek, achtergrondverhalen, actualiteit, en gesprekken met gasten.

  • 08:25 ABC (keuze uit 3 liedjes)
  • 09:00 Take 5 (5 platen non-stop achter elkaar)
  • 09:40 Musicology (mini-popquiz)

Presentatie: Jaap Brienen.

10:00 - 16:00 Non-Stop Werkdag Non-stop muziek

De beste funk, soul & jazzmuziek zonder onderbreking.

Regionaal, publiek:

< 08:00 >
09:00
10:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

06:00 Edwin op Noord

Nieuws uit Groningen en weer en verkeer. Luisteraars kunnen reageren op een stelling en vlak voor 10:00 uur is een muzikale Top 3 te horen, naar aanleiding van de actualiteit.

Presentatie: Edwin Pasveer.

10:00 - 13:00 Hallo Groningen

Gevarieerd programma met verrassende items, het gesprek van de dag en veel muziek.

Presentatie: Femke de Walle.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

06:00 Fryslân Fan ’e Moarn

Nijs, sport, waar, muzyk en in ferslachjouwer op ’en paad.

Presentatie: Jacob Stelwagen en Jantine Weidenaar.

09:30 - 12:00 No Derfoar

Veel muziek, afgewisseld met interessante onderwerpen en gasten.

Presentatie: Harm Weistra.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

07:00 Goedemorgen Drenthe

Een overzicht van het laatste nieuws, weer en verkeer en een gesprek met een gast.

Presentatie: Judith Regendorp.

09:00 Koffie en Keuvelen Nederpop

Muziek van Nederlandse bodem.

Presentatie: Wim Boer.

10:00 - 12:00 Koffie en Keuvelen

Presentatie: Wim Boer.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

06:00 Marcel & Bastiaan

Het laatste (regionale) nieuws, een vooruitblik op de dag en muziek.

Presentatie: Marcel Oosten & Bastiaan Kleinjan.

09:00 - 12:00 Paula Keizer

Muziek en alles wat er speelt in Overijssel en daarbuiten.

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

06:00 - 19:00 Dit is Flevoland

Nieuws, informatie, weer, verkeer en muziek.

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

06:00 Goedemorgen Gelderland

Nieuws, weer, verkeer en muziek.

Presentatie: Frank van Dijk.

09:00 - 12:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

06:00 Wakker

Nieuws, weer, verkeersinformatie en muziek. Daarnaast is er ruimte voor een goed gesprek over de achtergronden bij het nieuws.

Presentatie: Koen Wijn.

10:00 - 13:00 Brabants Bont

Gasten, gesprekken en gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

L1 Radio (Limburg)

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

06:00 Nieuwsshow

Regionaal nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Pascal Verlinden & Maarten Bonnemaijers.

10:00 - 13:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.

NH Radio (Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

06:00 De Ontbijttafel

Het laatste nieuws uit de buurt en de rest van de wereld.

Presentatie: Pieter Kok.

10:00 - 12:00 Goeiemorgen

Muziekprogramma.

Presentatie: Bart Slim.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

06:00 Utrecht is Wakker

Het laatste nieuws uit de regio, maar ook uit het binnen- en buitenland.

Presentatie: Bob van Beeten.

09:00 93 1.NL

Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.

Presentatie: Edwin Meerman.

10:00 - 12:00 Tijd voor U

Gezelligheid, gevarieerde muziek en het spel Woordbouwer.

Presentatie: Pieter Vorage.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

06:00 West Wordt Wakker

Regionaal nieuws en hoofdpunten uit het landelijke en internationale nieuws.

Presentatie: Tjeerd Spoor & Jorinda Teeuwen.

10:00 - 12:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

06:00 R-Uit

Muziek, afgewisseld met het laatste nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Ronald van Oudheusden.

09:00 - 12:00 De Boer Op

Muziek en gezelligheid.

Presentatie: Ruud de Boer.

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

06:00 Zeeland wordt Wakker

Het laatste Zeeuwse nieuws, actuele verkeersberichten en muziek.

Presentatie: Remco van Schellen.

09:00 - 12:00 Goedemorgen Zeeland

Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

Regionaal, commercieel:

< 08:00 >
09:00
10:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

08:00 Amor FM

09:00 AKD

10:00 - 12:00 Amor FM

Gigant FM

Luister naar Gigant FM Meer informatie over Gigant FM

00:00 - 19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

Hitzzz

Luister naar Hitzzz Meer informatie over Hitzzz

07:00 Drent Draait Hitzzz

Gezellige radio met hits in verschillende talen. Met een uitgebreid weerbericht, opvallende dingen op Facebook, interactieve spelletjes en humor met onder andere Evert Baptist.

Presentatie: Wim Drent.

10:00 - 00:00 Non-Stop Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

07:00 Daniël Smulders

Muziek, nieuws uit de provincie Limburg en weer en verkeer.

10:00 - 11:00 Het Foute Uur Non-stop muziek

De leukste ’foute’ muziek.

Radio 10 Brabant

Meer informatie over Radio 10 Brabant

07:00 Luuk van den Braak

10:00 - 00:00 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

07:00 Gezellig Wakker Worden Non-stop muziek

09:00 - 12:00 De Ochtend Met Kevin

Presentatie: Kevin Terpstra.

Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

07:00 De Ochtendshow

Gezelligheid met het laatste nieuws voor bij de koffieautomaat, interviews en radiospelletjes.

Presentatie: Willem Bakker.

09:00 - 17:00 Dwars Door Je Werkdag Non-stop muziek

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

09:00 - 12:00 De Vos is Los

De beste vinyl platen en hits uit de jaren ’70, ’80, ’90 en ’00. Ook zijn er interviews en spelletjes.

Presentatie: Bert Vos.

Wild FM

Luister naar Wild FM Meer informatie over Wild FM

06:00 Wake Up Wild

Presentatie: Jurgen Rijkers.

09:00 - 12:00 BPM

Presentatie: Peter van Leeuwen.

Vlaams:

< 08:00 >
09:00
10:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

06:00 De Ochtend

Een overzicht van wat vandaag van belang is. Sleutelfiguren komen langs voor reacties en interviews. Eigen en externe experts zorgen voor analyses en duiding.

Presentatie: Leen De Witte & Benedikte Coussement.

09:00 Classic Stories

De verhalen achter popklassiekers. Ook is er ruimte voor persoonlijke verhalen over liedjes of artiesten die een grote rol gespeeld hebben in iemands leven.

Presentatie: Korneel De Clercq.

10:00 - 12:00 De Wereld van Sofie

Presentatie: Sofie Lemaire.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

06:00 Goeiemorgen Morgen

Presentatie: Peter Van de Veire & Kim Van Oncen.

09:00 Kick-Start

Verzoekplaten.

Presentatie: Benjamien Schollaert.

10:00 - 12:00 Ann&Daan

Praktische tips en de meest uiteenlopende onderwerpen, zoals: lifestyle, gezondheid, sport, natuur en cultuur.

Presentatie: Daan Masset & Ann Reymen.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

06:00 Espresso

Rustige muziek en nieuws over het culturele leven in Vlaanderen.

Presentatie: Clara De Decker.

09:00 - 12:00 Ampersand

Programma met de nadruk op muziek, maar met ook ruimte voor persoonlijke verhalen.

Presentatie: Katleen Van Bavel.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

06:00 Fien en Thibault Staan Op

Presentatie: Fien Germijns & Thibault Christiaensen.

09:00 - 12:00 Joris Brys

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

06:00 Kawtar & Keyaert

Presentatie: Kawtar Ehlalouch & Robin Keyaert.

09:00 Sing Your Song

Meezingen met de allergrootste hits.

Presentatie: Brahim Attaeb.

10:00 - 12:00 Brahim

Hits.

Presentatie: Brahim Attaeb.

Non-stop muziek = Non-stop muziek      
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2024 oorboekje.nl