dinsdag
7
mei
Amerika Podcast
Millennium Top 1500
De Coen & Sander Show
17:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)
Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.
Presentatie: Fleur Wallenburg.
18:30 Dit Is De Dag (EO)
Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.
Presentatie: Joram Kaat.
19:00 - 20:00 Kunststof: Fadua El Akchaoui, regisseur (NTR)
Talkshow met prominenten over cultuur en media.
Vandaag is schrijver en actrice Fadua El Akchaoui, regisseur te gast.
Presentatie: Willemijn Veenhoven.
16:00 De Wild in de Middag (PowNed)
Een eigenzinnige, prikkelende en humoristische manier om de waan van de dag door te nemen.
Presentatie: Ruud de Wild.
18:00 - 20:00 Het Oor Wil Ook Wat (kro-ncrv)
Liefde voor muziek, verhalen van luisteraars, pijnlijke ontboezemingen en vrolijke onzin.
Presentatie: Jeroen van Inkel.
16:00 Barend & Benner (PowNed)
Humor, de zin en onzin van het leven en muziek.
Presentatie: Barend van Deelen & Nellie Benner.
19:00 - 22:00 Jaimy de Ruijter (bnnvara)
16:00 Podium (NTR)
Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.
Presentatie: Hans Haffmans.
19:00 - 20:00 Opium (AvroTros)
Kunst- en cultuurprogramma, met interviews en reportages.
Presentatie: Annemieke Bosman.
16:00 BertOp5 (kro-ncrv)
Programma met passie voor muziek, radiogeschiedenis, actualiteit en een positieve instelling. Met aandacht voor Franstalige en Nederlandstalige muziek, de items Kan ik iets voor je doen?, de Laatste Ronde, Onvergetelijke Luistermomenten, RadioReuzen, Van Nu naar Toen en het spel Dinges.
18:00 - 20:00 De Avondstart (Max)
Een muzikale reis, van soul en pop tot country en funk. Met muziek van vroeger en het spel De Notenkraker. Ook wordt er gedoken in de archieven van het legendarische Countdown.
Presentatie: Simone Walraven.
16:00 Nordin & Vonneke
Muziek, gekke vragen en gesprekken over wat er in de wereld speelt.
Presentatie: Nordin Besling & Vonneke Bonneke.
19:00 - 23:00 De Avondshow
Presentatie: Chanel.
16:00 The Daily Move
Het laatste nieuws en verdieping met deskundige tafelgasten.
Presentatie: Liesbeth Staats & Kees Dorresteijn.
18:30 Beurs
Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.
19:00 - 20:00 Werkverkenners
Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.
Presentatie: Rens de Jong.
16:00 Kai Merckx
Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90 en het laatste nieuws.
19:00 - 06:00 Dit is Joe
Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
16:00 Domien Verschuuren
Presentatie: Domien Verschuuren & Anton Griep.
19:00 - 22:00 Joost Swinkels
16:00 Somertijd
Moppen, limericks en een humoristische kijk op het nieuws van de dag.
Presentatie: Rob van Someren.
19:00 - 21:00 Silvan Stoet
Met:
20:00 - 21:00 80’s @ 8
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.
15:00 Millennium Top 1500 (dag 10 van 11)
De meest favoriete hits uit het jaar 2000 tot en met nu.
Presentatie: Mark Labrand.
18:00 - 21:00 Millennium Top 1500 (dag 10 van 11)
De meest favoriete hits uit het jaar 2000 tot en met nu.
Presentatie: Julia van Reyendam.
15:00 Gezeur Met Leur
Presentatie: Stefan Leur.
18:30 - 21:00 Dag In, Dag Uit
Presentatie: Ivo Pasveer.
16:00 De Veronica Middagshow
Presentatie: Niek van der Bruggen.
18:00 Veronica Anthems
Presentatie: Jordi Mulderij.
19:00 - 21:00 Jordi Mulderij
16:00 Spitsstrook
Nieuws, weer en verkeer, vaste rubrieken, humor, gasten en muziek.
Presentatie: Debby Roukens & Bernard ter Horst.
19:00 - 21:00 Meer Muziek Met Ronald
Presentatie: Ronald van der Meer.
17:00 Het Paleis van de Weemoed
Jazz, blues en het kauwgomplaatjesgevoel.
Presentatie: Sjaak Roodenburg.
18:00 Holiday For Hipsters
De crimineelste jazz en blues uit de jaren ’30, ’40 en ’50.
Presentatie: Eddy Determeyer.
19:00 - 20:00 De Wandeling
Klassieke muziek, met aandacht voor het minder bekende.
16:00 De Dag Van Vandaag
Het nieuws van de dag, een quiz en inspiratie.
Presentatie: Laurens van de Kraats.
19:00 - 20:00 Wens
Verzoekplatenprogramma met de mooiste psalmen, gezangen en geestelijke liederen.
Presentatie: Tim Hendriks.
16:00 Tim op het Broek
19:00 - 23:00 In Touch
De beste nieuwe muziek.
Presentatie: Jasper Leijdens.
16:00 Middagshow
Gezellige chaos, spanning, onvoorspelbaarheid en muziek.
Presentatie: Daniël Lippens, Erik-Jan Rosendahl & Julia Maan.
19:00 - 06:00 Non Stop
10:00 Non-Stop Werkdag
De beste funk, soul & jazzmuziek zonder onderbreking.
18:00 - 20:00 Classics
Non-stop essentials en bekende artiesten uit de funk, soul en jazz.
16:00 Studio Grunn
Een mix van muziek en informatie.
Presentatie: Eric Bats.
18:00 Vandaag op Noord
Een selectie uit de verhalen en interviews van vandaag, afgewisseld met non-stop muziek.
19:00 - 00:00 De Avond van Noord
Gevarieerde muziek.
16:00 Underweis
Het nieuws van de dag.
Presentatie: Eric Ennema & Jan Dirk de Haan.
18:00 Noardewyn
Een podium voor muziek die in Fryslân wordt gemaakt. Met Friese bands, troubadours, dj’s, maar ook dichters.
Presentatie: Willem de Vries.
19:00 - 22:00 De Jûn Fan Fryslân
Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.
16:00 Studio Steenbergen
Muziek, shownieuws, een spelletje en theater- en filmtips.
Presentatie: René Steenbergen.
18:00 Muziek voor Volwassenen
Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.
19:00 - 00:00 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
15:00 Studio Flevoland
Programma waarin interessante, opvallende gasten ontvangen worden. Met hen wordt onder andere gepraat over het nieuws van de dag en de achtergronden bij het Flevolandse nieuws.
Presentatie: Odeke de Jong en Jordy Bouw.
19:00 - 21:00 Het Beste van Flevoland
16:00 Thuis in Gelderland
Het belangrijkste (regionale) nieuws van de dag en muziek.
Presentatie: Eric van den Berg.
19:00 - 23:00 Non-Stop Muziek
16:00 Afslag Zuid
Het nieuws van de dag, de beste muziek van toen en nu en weer en verkeer.
Presentatie: Ronny Balk.
19:00 - 06:00 Non-stop Muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
16:00 L1 Vandaag
Het (regionale) nieuws van vandaag.
Presentatie: Ruben Weekers & Janna Hoofs.
19:00 - 20:00 Plat-eweg
Dialectmuziek. (Herhaling van afgelopen zaterdag.)
Presentatie: Henk Hover.
16:00 Vandaag De Dag
Terugblik op de dag en een vooruitblik naar morgen. Luisteraars mogen hun mening geven in ’De Peiling’ en er komen gasten langs.
Presentatie: Patricia Nagelkerke.
19:00 - 06:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
17:00 Utrecht komt thuis
Regionaal nieuws, het weer, verkeer, muziek en vaste servicerubrieken.
Presentatie: Aart van Eldik.
19:00 - 20:00 Studio Seventies
Non-stop muziek uit de jaren ’70.
16:00 West komt Thuis
Terugblik op de dag en het nieuws uit de regio.
Presentatie: Bas Martinius.
19:00 - 21:00 Non-Stop Muziek
16:00 Afslag Rijnmond
Muziek, nieuws, weer en verkeer.
Presentatie: Reint Jan Potze.
19:00 - 20:00 Van Eigen Bodem
Non-stop muziek van artiesten uit eigen land, met de grootste hits en bijna vergeten juweeltjes.
16:00 Zeeland komt Thuis
Nieuws, weer en verkeer.
17:30 Zegt u ’t Maar
Reactieprogramma over het nieuws van de dag, maar ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.
18:00 Zeeland komt Thuis
Nieuws, weer en verkeer.
19:00 - 06:00 Muziek
17:00 Nieuws
17:10 Bhojan ke Samai par chutney
18:00 Overlijdensberichten
19:00 - 20:00 Amor FM
00:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
19:00 - 22:00 Net Even Anders
Presentatie: Arco de Boed.
10:00 - 00:00 Non-Stop Hitzzz
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.
10:00 - 00:00 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
16:00 De Middagshow Met Jan
Presentatie: Jan Procee.
18:00 Goud van Oud
Non-stop de beste internationale hits uit vervlogen tijden. Met muziek uit de jaren ’60, ’70, ’80 en ’90.
19:00 - 00:00 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.
17:00 De Middagshow
Presentatie: Erik Kerkhof.
18:00 - 20:00 Non-Stop
Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.
16:00 Brand in de Middag
Presentatie: Barry Brand.
18:00 Drivetime Beats
DJ-mix.
19:00 - 07:00 Wild Nights
16:00 De Wereld Vandaag
De belangrijkste actualiteit van de dag, gepaard met scherpe interviews en analyses.
18:00 Het Kwartier
Feiten en achtergrond bij drie nieuwsverhalen van de dag.
Presentatie: Lode Roels.
18:30 Voorproevers
Een keuze uit het non-fictie-aanbod van boeken, documentaires en podcasts.
Presentatie: Ronald Verhaegen.
19:00 - 22:00 Wonderland
Muziekprogramma.
Presentatie: Hannelore van Besouw.
16:00 Spits
Het nieuws van de dag.
Presentatie: David Van Ooteghem.
18:00 - 20:00 BeneBene
Muziek van Vlaamse artiesten. Met nieuw werk, live-sessies en interviews.
Presentatie: Kim Debrie.
17:00 Pompidou
De wereld van de kunst.
Presentatie: Nicky Aerts.
18:00 - 20:00 Django
Een mix van jazz, klassiek en filmmuziek.
Presentatie: Tine De Donder.
16:00 De Roo & De Rycke
Presentatie: Eva De Roo & Xander De Rycke.
18:00 De Jaren Nul
De beste muziek uit de jaren ’00.
Presentatie: Sam De Bruyn.
19:00 - 21:00 Radar
Het nieuwste uit de muziekwereld, met nieuwe platen, opvallende muzikale trends en niet te missen concerten.
Presentatie: Michèle Cuvelier.
16:00 Gillis & Govaerts
Een mix van hits, actualiteit en entertainment.
Presentatie: Sander Gillis & Laura Govaerts.
18:00 Alles Geven Tussen Zes En Zeven
Fun.
Presentatie: Sander Gillis.
19:00 - 21:00 Generation M
De wereld van jongeren, met gesprekken over zaken die hen bezighouden. Van seks, liefde en vrienden tot school, werk, klimaat en politiek.
Presentatie: Dorianne Aussems.