zaterdag
4
mei
Dodenherdenking
De Stand van het Water
Millennium Top 1500
Best of Joe Top 500
18:30 Nationale Herdenking 2024 (NOS)
Gesprekken over de oorlog en een verslag van de herdenkingsbijeenkomst in De Nieuwe Kerk in Amsterdam, met de voordracht van schrijfster Dido Michielsen en de toespraak van burgemeester Femke Halsema op de Dam.
Te gast zijn Josua Ossendrijver (geboren tijdens de oorlog en later werkzaam op een basisschool) en Joandi Hartendorp (gepromoveerd op de lessen over de Holocaust en het Slavernijverleden). Er wordt met hen onder andere gesproken over de rol van Holocaustonderwijs.
Presentatie: Sander van Hoorn.
20:30 - 22:00 De Stand van het Water (NTR)
Programma over diverse problemen met het water in Nederland, zoals overstroming, extreme droogte en zorgen over de waterkwaliteit.
Presentatie: Mirthe van der Drift.
18:00 Soul Night met Corné (AvroTros)
De lekkerste soul, funk en disco.
Presentatie: Corné Klijn.
21:00 - 00:00 Soul Night met Shay (bnnvara)
De lekkerste soul, funk en disco.
Presentatie: Shay Kreuger.
19:00 - 22:00 Vera on Track (NTR)
De beste nieuwe muziek, het laatste festivalnieuws en interviews die een kijkje achter de schermen geven van festivals en artiesten.
Presentatie: Vera Siemons.
19:00 - 23:00 Opera Live: Roberto Devereux door DNO (NTR)
De uitzending van vanavond begint met stemmige muziek in de aanloop naar de Dodenherdenking.
Vanaf ongeveer 20.10 uur is een uitvoering te horen van de opera Roberto Devereux, uitgevoerd door De Nationale Opera.
Presentatie: Hein van Eekert.
20:00 - 23:00 Volgspot (kro-ncrv)
Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.
Presentatie: Hijlco Span.
00:00 - 23:00 Non-stop
De mooiste soul & jazz.
19:00 Club Cartiez
Fissa, vibes, leuke gasten en goede sets.
Presentatie: Cartiez.
21:00 - 22:00 The Partysquad
17:00 - 09:00 Non-Stop
20:00 Napleiten
Misdaadjournalist Wouter Laumans en strafpleiter Christian Flokstra praten met advocaten en officieren van justitie over bijzondere zaken die hen altijd zullen bijblijven.
21:00 - 23:30 The Friday Move
Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.
Presentatie: Wilfred Genee.
19:00 - 00:00 Dit is Joe
Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
18:00 Jules van Hest
21:00 - 00:00 Sven’s Classix
Sven van Veen draait de lekkerste dance-platen die ooit zijn gemaakt.
19:00 Global Dance Chart
De 40 grootste dance hits op aarde.
Presentatie: Wessel van Diepen.
21:00 - 00:00 Dance Department
Nieuwe dance-tracks en spraakmakende dj’s van over de hele wereld.
Presentatie: Armin van Buuren.
15:00 - 00:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
20:00 - 22:00 The 70s & 80s Files
Serie waarin alle nummers voorbijkomen die in de jaren ’70 en ’80 in de Nederlandse hitparades stonden. Ieder nummer wordt slechts één keer gedraaid.
Presentatie: Arjan Snijders.
19:00 - 22:00 Feel Good Evening
00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
18:00 - 22:00 Classic In De Avond
20:00 Behind The Dikes
Nederlandse jazz.
21:00 - 22:00 InJazz Radio
Veel hedendaagse en Nederlandse jazz.
Presentatie: Co de Kloet.
00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio
Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.
18:00 Lars Wijnhoven
21:00 - 00:00 00’s Party
De fijnste alternatieve muziek uit de jaren ’00.
Presentatie: Lisa Konings.
20:00 - 00:00 The Boom Room
Deephouse, techno en techhouse. Met de beste nieuwe releases en DJ’s in de studio om een live-set te draaien.
Presentatie: Gijs Alkemade.
10:00 - 00:00 Weekend
Non-stop funk, soul en jazz.
18:00 - 00:00 De Avond van Noord
Gevarieerde muziek.
19:30 Deadebetinking
Een programma met aangepaste muziek.
20:30 - 22:00 De Jûn Fan Fryslân
Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.
19:30 Dodenherdenking Westerbork
Verslag van de jaarlijkse Dodenherdenking waarbij alle Joden, Sinti en Roma, die via kamp Westerbork uit Nederland zijn weggevoerd, herdacht worden.
20:15 - 00:00 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
18:00 - 23:00 De Avond
00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek
18:00 - 23:00 Non-Stop Muziek
18:00 - 07:00 Non-stop Muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
19:00 - 08:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
20:00 - 22:00 De Avond Van De Nostalgie
Non-stop muziek uit de jaren ’50, ’60, ’70 en ’80.
19:00 Dodenherdenking
Een speciaal programma rondom de herdenking. Een verslaggever doet live verslag van de Kinderherdenking in Madurodam, een andere verslaggever gaat naar elders in de regio.
Presentatie: Olivier de Neve.
21:00 - 23:00 Romantiek op West
Ballads en liefdesliedjes.
20:00 80’s Na Achten
Non-stop muziek uit de jaren ’80.
21:00 - 22:00 90’s Na Negenen
Non-stop muziek uit de jaren ’90.
18:00 - 09:00 Muziek
19:00 - 22:00 DJ Carrousel
Een diversiteit aan muziek en een mix van verschillende DJ’s.
00:00 - 23:59 Hitzzz Only Weekend
Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.
19:00 - 02:00 Het Zaterdag Avondcafé
Non-stop muziek met een hoog feestgehalte.
00:00 - 23:59 Non-Stop
Non-stop hits, vooral uit de jaren ’90.
18:00 - 00:00 Dance Classics
18:00 - 23:00 Sporza
Sportprogramma.
20:00 - 22:00 80, 90 & Nillies
Muziek uit de jaren ’80, ’90 en ’00.
Presentatie: Dirk Ghijs.
19:00 Party
Feesten op de vetste beats en heetste tracks.
Presentatie: Esther Nwanu.
21:00 - 23:00 Party Hits