zaterdag
4
mei
Dodenherdenking
De Stand van het Water
Millennium Top 1500
Best of Joe Top 500
18:30 Nationale Herdenking 2024 (NOS)
Gesprekken over de oorlog en een verslag van de herdenkingsbijeenkomst in De Nieuwe Kerk in Amsterdam, met de voordracht van schrijfster Dido Michielsen en de toespraak van burgemeester Femke Halsema op de Dam.
Te gast zijn Josua Ossendrijver (geboren tijdens de oorlog en later werkzaam op een basisschool) en Joandi Hartendorp (gepromoveerd op de lessen over de Holocaust en het Slavernijverleden). Er wordt met hen onder andere gesproken over de rol van Holocaustonderwijs.
Presentatie: Sander van Hoorn.
20:30 - 22:00 De Stand van het Water (NTR)
Programma over diverse problemen met het water in Nederland, zoals overstroming, extreme droogte en zorgen over de waterkwaliteit.
Presentatie: Mirthe van der Drift.
18:00 - 21:00 Soul Night met Corné (AvroTros)
De lekkerste soul, funk en disco.
Presentatie: Corné Klijn.
19:00 - 22:00 Vera on Track (NTR)
De beste nieuwe muziek, het laatste festivalnieuws en interviews die een kijkje achter de schermen geven van festivals en artiesten.
Presentatie: Vera Siemons.
19:00 - 23:00 Opera Live: Roberto Devereux door DNO (NTR)
De uitzending van vanavond begint met stemmige muziek in de aanloop naar de Dodenherdenking.
Vanaf ongeveer 20.10 uur is een uitvoering te horen van de opera Roberto Devereux, uitgevoerd door De Nationale Opera.
Presentatie: Hein van Eekert.
18:00 De Muzikale Fruitmand (EO)
Verzoekprogramma voor psalmen, lofzangen en geestelijke liederen.
Presentatie: Petra de Joode.
20:00 - 23:00 Volgspot (kro-ncrv)
Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.
Presentatie: Hijlco Span.
00:00 - 23:00 Non-stop
De mooiste soul & jazz.
19:00 - 21:00 Club Cartiez
Fissa, vibes, leuke gasten en goede sets.
Presentatie: Cartiez.
17:00 - 09:00 Non-Stop
19:00 BNR Mobility
Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.
Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.
19:30 Beter
De nieuwste zorginnovaties.
Presentatie: Nina van den Dungen.
20:00 - 21:00 Napleiten
Misdaadjournalist Wouter Laumans en strafpleiter Christian Flokstra praten met advocaten en officieren van justitie over bijzondere zaken die hen altijd zullen bijblijven.
18:00 - 21:00 Jules van Hest
19:00 - 21:00 Global Dance Chart
De 40 grootste dance hits op aarde.
Presentatie: Wessel van Diepen.
15:00 - 00:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
18:00 Thijs Meeuwsen
20:00 - 22:00 The 70s & 80s Files
Serie waarin alle nummers voorbijkomen die in de jaren ’70 en ’80 in de Nederlandse hitparades stonden. Ieder nummer wordt slechts één keer gedraaid.
Presentatie: Arjan Snijders.
00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
18:00 - 22:00 Classic In De Avond
19:00 Het Paleis van de Weemoed
Jazz, blues en het kauwgomplaatjesgevoel.
Presentatie: Sjaak Roodenburg.
20:00 - 21:00 Behind The Dikes
Nederlandse jazz.
00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio
Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.
19:00 ’t Heerlijk Loflied
Programma over koor- en kerkmuziek.
Presentatie: Hans van Vuuren.
20:00 - 00:00 Muziekavond
Non-stop christelijke muziek.
18:00 Wkndmx
De grootste en meest dansbare hits van dit moment in een energieke mix van Martin Pieters.
Presentatie: Daniël Lippens.
20:00 - 00:00 The Boom Room
Deephouse, techno en techhouse. Met de beste nieuwe releases en DJ’s in de studio om een live-set te draaien.
Presentatie: Gijs Alkemade.
10:00 - 00:00 Weekend
Non-stop funk, soul en jazz.
18:00 - 00:00 De Avond van Noord
Gevarieerde muziek.
18:00 De Jûn Fan Fryslân
Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.
19:30 Deadebetinking
Een programma met aangepaste muziek.
20:30 - 22:00 De Jûn Fan Fryslân
Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.
18:00 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
19:30 Dodenherdenking Westerbork
Verslag van de jaarlijkse Dodenherdenking waarbij alle Joden, Sinti en Roma, die via kamp Westerbork uit Nederland zijn weggevoerd, herdacht worden.
20:15 - 00:00 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
18:00 - 23:00 De Avond
00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek
18:00 - 23:00 Non-Stop Muziek
18:00 - 07:00 Non-stop Muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
19:00 - 08:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
17:00 Het Gouden Weekend
Terugblik op een specifieke periode van 30 jaar of langer geleden. Met muziek en radio- en tv-fragmenten.
Presentatie: Edwin Meerman.
20:00 - 22:00 De Avond Van De Nostalgie
Non-stop muziek uit de jaren ’50, ’60, ’70 en ’80.
19:00 - 21:00 Dodenherdenking
Een speciaal programma rondom de herdenking. Een verslaggever doet live verslag van de Kinderherdenking in Madurodam, een andere verslaggever gaat naar elders in de regio.
Presentatie: Olivier de Neve.
19:00 Van Eigen Bodem
Non-stop muziek van artiesten uit eigen land, met de grootste hits en bijna vergeten juweeltjes.
20:00 - 21:00 80’s Na Achten
Non-stop muziek uit de jaren ’80.
18:00 - 09:00 Muziek
19:00 - 22:00 DJ Carrousel
Een diversiteit aan muziek en een mix van verschillende DJ’s.
19:00 - 02:00 Het Zaterdag Avondcafé
Non-stop muziek met een hoog feestgehalte.
00:00 - 23:59 Non-Stop
Non-stop hits, vooral uit de jaren ’90.
18:00 - 23:00 Sporza
Sportprogramma.
18:00 Album200
Zoektocht naar de mooiste albums die Vlaanderen de afgelopen week heeft gekocht. Met hits van vroeger en nu en tips voor de muzieklijsten.
Presentatie: Romy Deridder.
20:00 - 22:00 80, 90 & Nillies
Muziek uit de jaren ’80, ’90 en ’00.
Presentatie: Dirk Ghijs.
18:00 Caramba
Ritmische muziek.
Presentatie: Nicky Aerts.
20:00 - 23:00 Classic
Presentatie: Sylvia Broeckaert.
18:00 Hallo Met Studio Brussel
Gesprekken met luisteraars en verzoekplaten.
20:00 - 23:00 Untz
Non-stop beats.
Presentatie: Jeroen Delodder.
19:00 - 21:00 Party
Feesten op de vetste beats en heetste tracks.
Presentatie: Esther Nwanu.