vrijdag
10
mei
20:00 5 Dagen (NTR)
Programma dat vijf dagen lang uit één gemeente komt. Met vijf persoonlijke verhalen bij het nieuws, één hoofdpijndossier en één prachtig burgerinitiatief.
Presentatie: Ajouad El Miloudi.
20:30 - 23:00 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)
Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.
20:00 Het Platenpaleis (bnnvara)
Presentatie: Jasper de Vries.
22:00 - 00:00 Club Staverman (kro-ncrv)
Presentatie: Gijs Staverman.
19:00 De Avondvrijdagshow (PowNed)
Presentatie: Jamie Reuter & Olivier Bakker.
22:00 - 01:00 3voor12 Radio (VPRO)
Nieuwe muziek, muzikale trends, alternative tracks, livemuziek, festivalnieuws, concertverslagen en de actualiteit van vandaag en morgen.
Daarbij is er volop aandacht voor nieuw Nederlands talent, aanstormende internationale acts en achtergronden bij muziek.
Presentatie: Eva Koreman.
20:00 - 22:30 Vrijdagconcert (AvroTros)
Presentatie: Leonard Evers.
22:30 - 00:00 Passaggio Late Night (kro-ncrv)
Presentatie: Pieter van Nes.
20:00 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
21:00 De Nationale Autoshow
Alles over auto’s en mobiliteit.
Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.
22:00 - 23:00 Big Five
Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.
Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.
19:00 Happy Hours
Verzoekplaten.
Presentatie: Luuk van den Braak.
21:00 - 00:00 Den’s Fever
De beste disco, dance en soul track.
Presentatie: Dennis Verheugd.
18:00 Bas & Dylan
Presentatie: Bas Menting & Dylan Boet.
21:00 Weekendmix
22:00 - 23:00 The Martin Garrix Radio Show
18:30 Dag In, Dag Uit
Presentatie: Ivo Pasveer.
21:00 - 00:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
20:00 Fleur Presents
Presentatie: Fleur Huijs.
22:00 - 00:00 Klapstoel Live
Onderwerpen die jongeren bezighouden en hoogtepunten van deze week op TikTok.
Presentatie: Klapstoel.
19:00 Vrijdag CorVee
Aftrap van het weekend.
Presentatie: Michiel Veenstra & Eric Corton.
21:00 - 00:00 90’s Party
De fijnste alternatieve muziek uit de jaren ’90.
Presentatie: Stefan Koopmanschap.
20:00 MixMarathon: R3hab
DJ-set van R3hab.
21:00 MixMarathon: Alok
DJ-set van Alok.
22:00 - 23:00 MixMarathon: Fedde Le Grand
DJ-set van Fedde Le Grand.
19:00 De Jûn Fan Fryslân
Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.
22:00 - 23:00 De Dei Foarby
Terugblik op de dag met een selectie uit reportages en interview die eerder vandaag te horen waren.
19:00 - 00:00 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
19:00 Wie Kent Björn
Een programma van radiotalent Björn Wilbers.
Deze show is onderdeel van een zoektocht naar nieuw radiotalent. Kandidaten krijgen de vrije hand en mogen een radioprogramma maken. Ras-Brabander Björn Wilbers is de eerste deelnemer en mag enkele weken een eigen programma maken.
21:00 - 00:00 Non-stop Muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
20:00 L1 Sport Radio
Regionaal sportprogramma met veel aandacht voor de verrichtingen van Limburgse voetbalclubs in de Eredivisie en de Keuken Kampioen Divisie.
22:00 - 23:00 Muziek
19:00 NH Sport
Sportprogramma met veel aandacht voor de verrichtingen van Noord-Hollandse voetbalclubs in de Keuken Kampioen Divisie en de Eredivisie.
Presentatie: Robbert van den Heuvel.
22:00 - 08:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
20:00 De Avond Van De Nostalgie
Non-stop muziek uit de jaren ’50, ’60, ’70 en ’80.
22:00 - 23:00 Eveliens Lovesongs
De meest romantische muziek van toen en nu.
Presentatie: Evelien de Bruijn.
20:00 80’s Na Achten
Non-stop muziek uit de jaren ’80.
21:00 90’s Na Negenen
Non-stop muziek uit de jaren ’90.
22:00 - 23:00 Lovesongs
Non-stop lovesongs.
17:00 WieKent Bakema
Presentatie: Bert Bakema.
21:00 - 00:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
20:00 - 00:00 Hitzzz Only Weekend
Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.
10:00 - 00:00 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
18:00 80, 90 & Nillies
Muziek uit de jaren ’80, ’90 en ’00.
22:00 - 00:00 Unwind
Ontspanning.
20:00 Klara Live
Eigen opnamen van binnenlandse concerten en een selectie uit het Europese concertaanbod.
22:00 - 00:00 Valckenaers & Vanhoudt
Zoektocht naar pure schoonheid in grensverleggende muziek van vroeger en nu. Met verrassende zijsprongen en onverwachte combinaties, met nieuwe geluiden en boeiende schemerzones.
Presentatie: Gerrit Valckenaers en Bart Vanhoudt.