vrijdag
17
mei
17:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)
Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.
Presentatie: Dieuwke Teertstra.
18:30 Dit Is De Dag (EO)
Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.
Presentatie: Margje Fikse.
19:00 - 20:00 Het Misdaadbureau (WNL)
Onderzoeksprogramma naar misdaad in Nederland.
Presentatie: Maaike Timmerman.
16:00 Keur In De Middag (PowNed)
Presentatie: Eddy Keur.
18:00 - 20:00 Rinkeldekinkel (bnnvara)
Presentatie: Jeroen van Inkel.
16:00 De Vrijdag Vuurwerk Show (AvroTros)
Aftrap van het weekend met een explosieve mix van weekendmuziek, een eigen blik op het nieuws en onmogelijke telefoongesprekken die de werkelijkheid even ondersteboven keren.
Presentatie: Rob Janssen.
19:00 - 22:00 De Avondvrijdagshow (PowNed)
Presentatie: Yoeri Leeflang.
16:00 Podium (NTR)
Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.
Presentatie: Maartje Stokkers.
19:00 - 20:00 Opium (AvroTros)
Kunst- en cultuurprogramma, met interviews en reportages.
Presentatie: Brecht van Hulten.
16:00 The Friday Move
Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.
Presentatie: Wilfred Genee.
18:30 Beurs
Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.
19:00 Doorgelicht
Nina van den Dungen en Jim Tehupuring richten de schijnwerper op de bedrijven achter favoriete aandelen, zodat luisteraars (als belegger) kunnen bepalen wat ze nou écht waard zijn.
19:30 - 20:00 Studio Den Haag
Politiek verslaggevers Mats Akkerman en Leendert Beekman praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.
Presentatie: Mark Beekhuis.
16:00 Top 40 Nummer 1 Hits
Een selectie van nummer 1 hits uit de geschiedenis van de Top 40.
Presentatie: Toine van Peperstraten.
18:00 - 20:00 Ingrid Pérez
De beste muziek voor het weekendgevoel.
14:00 Top 40
Een overzicht van de 40 populairste singles van Nederland, op basis van airplay, streaming en trends in social media.
Presentatie: Stephan Bouwman.
18:00 Het Foute Uur
Alleen maar ’foute’ muziek.
Presentatie: Joey van der Velden.
19:00 - 21:00 Joey van der Velden
16:00 Somertijd
Moppen, limericks en een humoristische kijk op het nieuws van de dag.
Presentatie: Rob van Someren.
19:00 - 21:00 Happy Hours
Verzoekplaten.
Presentatie: Luuk van den Braak.
14:00 Evers & Co
Edwin Evers luidt het weekend in, samen met sidekick Cobus Bosscha en nieuwslezer Henk Blok.
18:00 - 21:00 Bas & Dylan
Presentatie: Bas Menting & Dylan Boet.
15:00 Gezeur Met Leur
Presentatie: Stefan Leur.
18:30 - 21:00 Dag In, Dag Uit
Presentatie: Ivo Pasveer.
16:00 De Veronica Middagshow
Presentatie: Niek van der Bruggen.
18:00 Veronica Anthems
Presentatie: Jannes Drop.
19:00 - 21:00 Jannes Drop
16:00 Tim & Joy
Presentatie: Tim op het Broek & Joy Stempher.
19:00 - 21:00 Vrijdag CorVee
Aftrap van het weekend.
Presentatie: Michiel Veenstra & Eric Corton.
14:00 MixMarathon
De beste dj-sets.
Presentatie: Thomas van Empelen.
18:00 MixMarathon: Oliver Heldens
DJ-set van Oliver Heldens.
19:00 - 20:00 MixMarathon: Nicky Romero
DJ-set van Nicky Romero.
16:00 Studio Grunn
Een mix van muziek en informatie.
Presentatie: Eric Bats.
18:00 Vandaag op Noord
Een selectie uit de verhalen en interviews van vandaag, afgewisseld met non-stop muziek.
19:00 - 00:00 De Avond van Noord
Gevarieerde muziek.
16:00 Underweis
Het nieuws van de dag.
Presentatie: Eric Ennema & Jan Dirk de Haan.
18:00 Noardewyn
Een podium voor muziek die in Fryslân wordt gemaakt. Met Friese bands, troubadours, dj’s, maar ook dichters.
Presentatie: Willem de Vries.
19:00 - 22:00 De Jûn Fan Fryslân
Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.
16:00 Studio Steenbergen
Muziek, shownieuws, een spelletje en theater- en filmtips.
Presentatie: René Steenbergen.
18:00 Muziek voor Volwassenen
Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.
19:00 - 00:00 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
15:00 Studio Flevoland
Programma waarin interessante, opvallende gasten ontvangen worden. Met hen wordt onder andere gepraat over het nieuws van de dag en de achtergronden bij het Flevolandse nieuws.
Presentatie: Odeke de Jong en Jordy Bouw.
19:00 - 21:00 Het Beste van Flevoland
16:00 De Koning Te Rijk
Vrolijk programma met veel ruimte voor bijzondere mensen. Iedere week wordt een lintje aan iemand uitgereikt. Vaste gast is royaltydeskundige Rick Evers en er is het spel Radio Bingo.
Presentatie: Cindy de Koning.
19:00 - 23:00 Non-Stop Muziek
16:00 Lang Leve De Vrijdag
Aftrap van het weekend.
Presentatie: Kristian Westerveld & Roxanne Hazenberg.
19:00 - 21:00 Wie Kent Björn
Een programma van radiotalent Björn Wilbers.
Deze show is onderdeel van een zoektocht naar nieuw radiotalent. Kandidaten krijgen de vrije hand en mogen een radioprogramma maken. Ras-Brabander Björn Wilbers is de eerste deelnemer en mag enkele weken een eigen programma maken.
16:00 L1 Vandaag
Het (regionale) nieuws van vandaag.
Presentatie: Ruben Weekers & Janna Hoofs.
19:00 - 20:00 Plat-eweg
Dialectmuziek.
Presentatie: Henk Hover.
16:00 Vandaag De Dag
Terugblik op de dag en een vooruitblik naar morgen. Luisteraars mogen hun mening geven in ’De Peiling’ en er komen gasten langs.
Presentatie: Patricia Nagelkerke.
19:00 - 22:00 NH Sport
Sportprogramma met veel aandacht voor de verrichtingen van Noord-Hollandse voetbalclubs in de Keuken Kampioen Divisie en de Eredivisie.
Presentatie: Robbert van den Heuvel.
17:00 Utrecht komt thuis
Regionaal nieuws, het weer, verkeer, muziek en vaste servicerubrieken.
Presentatie: Aart van Eldik.
19:00 - 20:00 Studio Seventies
Non-stop muziek uit de jaren ’70.
16:00 West komt Thuis
Terugblik op de dag en het nieuws uit de regio.
Presentatie: Bas Martinius.
19:00 - 21:00 Non-Stop Muziek
16:00 Afslag Rijnmond
Muziek, nieuws, weer en verkeer.
Presentatie: Ronald van der Geer.
19:00 - 20:00 Van Eigen Bodem
Non-stop muziek van artiesten uit eigen land, met de grootste hits en bijna vergeten juweeltjes.
16:00 Zeeland komt Thuis
Nieuws, weer en verkeer.
17:30 Zegt u ’t Maar
Reactieprogramma over het nieuws van de dag, maar ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.
18:00 Zeeland komt Thuis
Nieuws, weer en verkeer.
19:00 - 09:00 Muziek
17:00 Nieuws
17:10 Bhojan ke Samai par chutney
18:00 Overlijdensberichten
19:00 - 20:00 Amor FM
15:00 Vrijdagmiddag Hitzzz
Een feestje op de radio, met hits en veel gekkigheid en gezelligheid.
Presentatie: Hermen Schomaker.
18:00 - 20:00 Non-Stop Hitzzz
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.
15:30 Top 40
Een overzicht van de 40 populairste platen, op basis van airplay, streaming en trends in social media.
18:00 Het Foute Uur
De leukste ’foute’ muziek.
19:00 - 00:00 Non Stop Hits
10:00 - 00:00 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
15:00 JN30
De populairste hits van deze week.
Presentatie: Koen van der Vorst.
18:00 - 20:00 Het Weekend
12:00 Hits & Classics
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.
18:00 - 00:00 Dance Classics
16:00 De Wereld Vandaag
De belangrijkste actualiteit van de dag, gepaard met scherpe interviews en analyses.
18:00 - 20:00 Culture Club
Culturele agenda.
Presentatie: Bent Van Looy.
16:00 Spits
Het nieuws van de dag.
Presentatie: David Van Ooteghem.
18:00 - 22:00 80, 90 & Nillies
Muziek uit de jaren ’80, ’90 en ’00.
Presentatie: Dirk Ghijs.
15:00 Koningin Elisabethwedstrijd
Uitzending van de halve finale van de Koningin Elisabethwedstrijd Viool, rechtstreeks vanuit Flagey.
Katelijne Boon en Nicole Van Opstal zorgen voor omkadering met een aantal gasten.
18:30 - 20:00 So What?
Een selectie wonderlijke jazz en aanverwanten.
Presentatie: Lies Steppe.
16:00 Los Het Op
Programma waarin kleine en grote problemen van Vlamingen opgelost worden.
Presentatie: Linde Merckpoel.
18:00 - 20:00 De Festivalzender (live op Extrema Outdoor)
Presentatie: Jeroen Delodder.