Logo oorboekje.nl
menu

De radioprogrammering voor dinsdag 14 augustus 2018

2018

dinsdag

14

augustus

Geen bijzonderheden
Vandaag zijn er geen bijzondere programma’s of programmawijzigingen.
logo Facebook logo Twitter logo RSS
Luister naar NPO Radio 1

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Meer informatie over NPO Radio 1

NOS Journaal

Elk heel uur en van 06:30 tot en met 18:30 uur en van 20:30 tot en met 22:30 uur ieder half uur.

06:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Jurgen van den Berg.

09:30 Spraakmakers

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Ghislaine Plag.

11:30 1 op 1 (kro-ncrv)

Sven Kockelmann praat met een actuele gast.

12:00 De Nieuws BV (bnnvara)

Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.

Presentatie: Patrick Lodiers & Willemijn Veenhoven.

14:00 Radio EenVandaag (AvroTros)

Presentatie: Suzanne Bosman.

16:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)

Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.

Presentatie: Lara Rense.

18:30 Dit Is De Dag (EO)

Stevig opiniërend programma. Een commentator bespreekt een stelling bij de actualiteit en er schuift een gast aan tafel met een mening bij het nieuws.

Presentatie: Tijs van den Brink.

19:00 Bureau Buitenland (VPRO)

Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Chris Kijne.

19:30 Kunststof (NTR)

Talkshow met prominenten over cultuur en media.

Presentatie: Jellie Brouwer.

20:30 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)

Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.

Presentatie: Jeroen Stomphorst.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.

00:00 Nooit Meer Slapen (VPRO)

Cultuurprogramma, met in het eerste uur een lang studiogesprek met een gast uit de cultuur of de actualiteit. In het tweede uur wordt verslag gedaan van actuele gebeurtenissen op het gebied van film, theater, literatuur en beeldende kunst.

Presentatie: Pieter van der Wielen.

02:00 - 06:00 Focus (NTR)

Een programma met verdieping in wetenschappelijke ontwikkelingen, duiding bij actualiteit door in de geschiedenis te duiken, ruimte voor goede gesprekken, archiefopnames en interactie met luisteraars.

Luister naar NPO Radio 2

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Meer informatie over NPO Radio 2

06:00 Jan-Willem Start Op (bnnvara)

Presentatie: Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte.

09:00 Aan de Slag (AvroTros)

Een fris, positief en verrassend muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Bart Arens.

12:00 Gijs 2.0 (kro-ncrv)

Programma waarin veel prettige muziek te horen is.

Presentatie: Gijs Staverman.

14:00 Stenders’ Platenbonanza (bnnvara)

Verzoekplaten.

Presentatie: Frank van ’t Hof.

16:00 De Wild in de Middag (kro-ncrv)

Eigenzinnige, prikkelende en humoristische kijk op de waan van de dag. Licht journalistiek en onderhoudend met verrassende muziek.

Presentatie: Ruud de Wild.

18:00 Wout2Day (kro-ncrv)

Muziek en het allerlaatste nieuws.

Presentatie: Paul Rabbering.

20:00 De Staat van Stasse (kro-ncrv)

Programma met ruimte voor het unieke persoonlijke verhaal van gewone mensen.

Presentatie: Jeroen Kijk in de Vegte.

22:00 Rabbering Laat (AvroTros)

Presentatie: Paul Rabbering.

00:00 ’t Wordt Nu Laat (WNL)

Heel veel muziek en een gast.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

02:00 Rutger (bnnvara)

Presentatie: Rutger Radstaake.

04:00 - 06:00 Vroeg op Frank (bnnvara)

Presentatie: Frank van ’t Hof.

Luister naar NPO 3FM

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Meer informatie over NPO 3FM

Nieuws

  • NOS Op 3
    07:00 t/m 23:00 uur, elk heel uur en om 06:30, 07:30, 08:30, 16:30 en 17:30.
  • NOS Journaal
    00:00 t/m 06:00 uur: elk heel uur

06:00 Domien (bnnvara)

Presentatie: Domien Verschuuren.

09:00 Jorien (NTR)

Presentatie: Jorien Renkema.

12:00 Eva (bnnvara)

Presentatie: Eva Koreman.

14:00 Angelique (kro-ncrv)

Presentatie: Angelique Houtveen.

16:00 Herman (bnnvara)

Presentatie: Herman Hofman.

18:00 Sander (bnnvara)

Presentatie: Sander Hoogendoorn.

21:00 3voor12 Radio (VPRO)

De allernieuwste muzikale trends, alternative tracks en de actualiteit van vandaag en morgen.

Presentatie: Angelique Houtveen.

00:00 Kevin (kro-ncrv)

Presentatie: Kevin van Arnhem.

02:00 Yoeri (AvroTros)

Presentatie: Yoeri Leeflang.

04:00 - 06:00 Joost (AvroTros)

Presentatie: Joost Schulte.

Luister naar NPO Radio 4

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Meer informatie over NPO Radio 4

NOS Nieuws

07:00 t/m 20:00 uur: ieder heel uur, en om 00:00 uur.

00:00 De Nacht (NPO Radio 4) Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)

Programma met klassieke muziek en het laatste nieuws.

Presentatie: Hans Smit.

09:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

14:00 4 de Middag (Max)

Presentatie: Christiaan Kuyvenhoven.

16:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, muzieknieuws en concerttips.

Presentatie: Hans Smit.

19:00 Passaggio (kro-ncrv)

Muziek om bij te komen van de dag en op te laden voor de avond.

Presentatie: Lex Bohlmeijer.

20:00 Zomeravondconcert (AvroTros)

Rechtstreekse uitzending vanuit de Royal Albert Hall in Londen door het West-Eastern Divan Orchestra o.l.v. Daniel Barenboim:

  • Vioolconcert in D, op.77 - Johannes Brahms
    (met violiste Lisa Batiashvili)
  • Looking for Palestine - David Robert Coleman
    (met sopraan Elsa Dreisig)
  • Poème de l’Extase - Alexander Scriabin

Presentatie: Wouter Pleijsier.

22:30 Opium (AvroTros)

Programma met klassieke muziek en kunst en cultuur. Dagelijks is er een hoofdgast en is er live muziek.

00:00 - 07:00 De Nacht (NPO Radio 4) Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

Luister naar NPO Radio 5

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 Wekker-Wakker Non Stop (Max) Non-stop muziek

07:00 Je Dag Is Goed (Max)

Muziek, actualiteit en een verslaggever die op pad is met een opdracht.

Presentatie: Jeroen van Inkel.

10:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Hans Schiffers.

12:00 TinekeShow (Max)

Mensen, muziek en verhalen.

Presentatie: Tineke de Nooij.

14:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Tom Herlaar.

16:00 Bert op 5 (kro-ncrv)

Programma met passie voor muziek, actualiteiten, het spel ’Wat een vak’ en het verhaal van een luisteraar.

Presentatie: Bert Kranenbarg.

18:00 De Max (Max)

De beste muziek uit de afgelopen zeven decennia, met de nadruk op de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Manuëla Kemp.

20:00 Volgspot (kro-ncrv)

Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.

Presentatie: Astrid de Jong.

22:00 Thuis op 5 (EO)

Petra de Joode en Ron Stoeltie maken een virtuele reis langs de populairste Europese vakantiebestemmingen. Iedere week staat de muziek, taal, cultuur en geschiedenis van een ander land centraal.

00:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5) Non-stop muziek

Luister naar NPO Soul & Jazz

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen NPO Radio 6)

Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

19:00 Andrew (NTR)

De nieuwste ontwikkelingen op soul- en jazzgebied, met veel aandacht voor muziek uit Nederland, talent, het album van de week en muzieknieuws.

Presentatie: Andrew Makkinga.

22:00 Avondconcert (NTR)

Een concert uit de archieven van de NTR en VPRO of een recent opgenomen concert.

23:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

Luister naar FunX

Logo FunX FunX (landelijk)

Meer informatie over FunX

04:00 Darkchild

Boeiende, opvallende, geweldige en vreemde zaken.

07:00 Start

Favoriete hits en veel energie. Met de laatste updates uit de showbizz- en entertainment-wereld, het actuele nieuws en het weer en verkeer. Ook schuift er dagelijks een bekende gast aan in de studio.

Presentatie: Fernando.

10:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Dulci.

13:00 Jouw Stad

Het laatste nieuws, entertainment en culturele activiteiten in de buurt. Met interviews en reportages met bekende gasten en willekeurige luisteraars, afgewisseld met no nonsense muziek.

16:00 Morad & Shay

De laatste updates uit het nieuws, bizarre facts en de leukste interviews met een twist.

19:00 De Avondshow

Interessante nieuwsupdates, de meest spraakmakende spelletjes en veel nieuwe muziek.

Presentatie: Patrick Coelho.

23:00 SlowJamz

Wegzwijmel met de lekkerste ’slow jamz’ en liefdesverklaringen van luisteraars.

Presentatie: Hassan.

01:00 The Future

04:00 - 07:00 Darkchild

Boeiende, opvallende, geweldige en vreemde zaken.

Luister naar 100%NL

Logo 100%NL 100%NL

Meer informatie over 100%NL

06:00 Lars Boele

10:00 Thomas van Empelen

13:00 Colin Banks

16:00 Koen Hansen

19:00 Muziekavond Non-stop muziek

22:00 Liefde Non-stop muziek

De mooiste liefdesliedjes.

00:00 - 06:00 Muziek Nacht Non-stop muziek

Luister naar Arrow Classic Rock

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Meer informatie over Arrow Classic Rock

06:00 Roadrunner Non-stop muziek

09:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

12:00 Rocktemple Non-stop muziek

16:00 Roadrunner Non-stop muziek

19:00 Rock of Ages Non-stop muziek

21:00 Symfomania

De beste klassieke en hedendaagse symfonische rocktracks.

Presentatie: Arie Verstegen.

22:00 Rock of Ages Non-stop muziek

23:00 Easy Rock and Ballads Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Rocky Nightflight Non-stop muziek

Luister naar BNR Nieuwsradio

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Meer informatie over BNR Nieuwsradio

Nieuwsupdates

Ieder half en heel uur.

06:00 De Ochtendspits

Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland. 07:35 en 09:30 Tech Update
Nieuws op het gebied van tech.

Presentatie: Meindert Schut.

10:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

12:00 Hemmen

De verhalen achter het nieuws in het juiste perspectief.

Presentatie: Roelof Hemmen.

14:00 Ask Me Anything

Jörgen Raymann stelt vragen van luisteraars aan experts.

15:00 Beeldbepalers

Programma over media, marketing en communicatie.

Presentatie: Diana Matroos.

15:30 Juridische Zaken

Aandacht voor alles wat met recht en onrecht te maken heeft.

Presentatie: Paul van Liempt.

16:00 Spitsuur

Het nieuws dat er vandaag toe doet. 16:35 en 18:20 Tech Update
Nieuws op het gebied van tech.
16:24 en 17:40 Wetenschap Vandaag
Nieuwe ontwikkelingen en verrassende inzichten op wetenschappelijk gebied.

Presentatie: Thomas van Zijl.

19:00 Werkverkenners

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

19:30 Beeldbepalers Herhaling

Programma over media, marketing en communicatie.

Presentatie: Diana Matroos.

20:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

21:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

21:30 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

22:00 Beeldbepalers Herhaling

Programma over media, marketing en communicatie.

Presentatie: Diana Matroos.

22:30 Juridische Zaken Herhaling

Aandacht voor alles wat met recht en onrecht te maken heeft.

Presentatie: Paul van Liempt.

23:00 De Nieuwe Wereld Herhaling

Mark Beekhuis brengt de veranderingen in kaart die ontstaan door innovaties en digitalisering.

23:30 Hemmen Herhaling

De verhalen achter het nieuws in het juiste perspectief.

Presentatie: Roelof Hemmen.

00:00 Beeldbepalers Herhaling

Programma over media, marketing en communicatie.

Presentatie: Diana Matroos.

00:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

01:00 De Nieuwe Wereld Herhaling

Mark Beekhuis brengt de veranderingen in kaart die ontstaan door innovaties en digitalisering.

01:30 Juridische Zaken Herhaling

Aandacht voor alles wat met recht en onrecht te maken heeft.

Presentatie: Paul van Liempt.

02:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

03:00 Hemmen Herhaling

De verhalen achter het nieuws in het juiste perspectief.

Presentatie: Roelof Hemmen.

04:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

05:00 - 06:00 Hemmen Herhaling

De verhalen achter het nieuws in het juiste perspectief.

Presentatie: Roelof Hemmen.

Luister naar Classic FM

Logo Classic FM Classic FM

Meer informatie over Classic FM

00:00 Non-Stop Non-stop muziek

De beste licht klassieke muziek voor iedereen.

07:00 Morning Mood Non-stop muziek

Positief en stressvrij begin van de dag met de mooiste klassieke muziek.

09:00 Coffee Classics Non-stop muziek

Mix van pittige klanken en fijne klassiekers; de juiste achtergrondmuziek.

12:00 Intermezzo Non-stop muziek

Lichte klassieke muziek met een opgewekt tintje en voldoende rustmomenten.

14:00 Tea After Two Non-stop muziek

Muziekmix tegen de middagdip.

17:00 Dining and Wining Non-stop muziek

Achtergrondmuziek voor een gezellige sfeer.

19:00 Lounge Classics

Een mix van de meest rustgevende, licht klassieke muziek.

21:00 Non-stop Non-stop muziek

De beste licht klassieke muziek voor iedereen.

00:00 - 07:00 Non-Stop Non-stop muziek

De beste licht klassieke muziek voor iedereen.

Luister naar Efteling Kids Radio

Logo Efteling Kids Radio Efteling Kids Radio

Meer informatie over Efteling Kids Radio

06:00 Wakker worden in het Sprookjesbos

Leuke kinderliedjes en om 07:30 uur een spannend avontuur van een Sprookjesbosbewoner.

08:00 De Grootste Hits

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.

10:00 Spelen met Sprookjes

De grootste hits, sprookjes en Sprookjesboomverhalen.

12:00 Het Efteling uur

De grootste Efteling-hits en verzoekjes.

13:00 De Grootste Hits

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.

16:00 De Middagshow

Met dagelijkse items zoals nieuwtjes, updates over Symbolica en de Holle Bolle Hit.

18:00 De Grootste Hits & Mooiste Sprookjes

Zingen en dansen met de leukste liedjes van dit moment. En sprookjes voor het slapen gaan, verteld door Klaas Vaak.

21:00 - 06:00 Klaas Vaak - Een Droom Vol Wonderen

Klaas Vaak houdt de wacht nadat hij een sprookje voor het slapengaan verteld heeft. Wegdromen bij sprookjesachtige klassieke muziek en Efteling-melodieën.

Luister naar Qmusic

Logo Qmusic Qmusic

Meer informatie over Qmusic

06:00 Joost & Hila

Presentatie: Joost Swinkels & Hila Noorzai.

09:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

10:00 Joep Roelofsen

12:00 Kimberley Dekker

14:00 Wim van Helden

16:00 Stephan Bouwman

19:00 Menno Barreveld

21:00 Kai Merckx

00:00 Qmusic Non-stop muziek

04:00 - 06:00 Gido Kuin

Luister naar Radio 10

Logo Radio 10 Radio 10

Meer informatie over Radio 10

06:00 Goeiemorgen Lex

Presentatie: Lex Gaarthuis.

10:00 Jeroen Nieuwenhuize

13:00 Edwin Diergaarde

16:00 Vakantietijd

Presentatie: René Verkerk.

19:00 Edwin Ouwehand

Met: 20:00 - 21:00 80’s @ 8
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.

21:00 Top 4000 Classics Non-stop muziek

Non-stop de beste hits uit de Top 4000.

00:00 - 06:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Radio 538

Logo Radio 538 Radio 538

Meer informatie over Radio 538

06:00 Evers Staat Op

Presentatie: Frank Dane.

10:00 Menno de Boer

12:00 Wietze de Jager

14:00 Mark Labrand

16:00 Middagshow met Ivo

Presentatie: Ivo van Breukelen.

19:00 Barend van Deelen

22:00 Daniël Lippens

00:00 Edwin Noorlander

02:00 Anoûl Hendriks

04:00 - 06:00 Desmond Baidjoe

Luister naar Radio Veronica

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Meer informatie over Radio Veronica

06:00 Ochtendshow

Het laatste nieuws, het gesprek van de dag, live optredens en de beste pop en rock hits.

Presentatie: Giel Beelen.

09:00 NonStop 1000 Aller Tijden Non-stop muziek

10:00 Dennis Ruyer

13:00 Tim Klijn

16:00 Middagshow

Presentatie: Niek van der Bruggen.

19:00 Dennis Hoebee

22:00 Martijn Muijs

02:00 - 06:00 Non-Stop Non-stop muziek

De beste pop en rock hits.

Luister naar Sky Radio

Logo Sky Radio Sky Radio

Meer informatie over Sky Radio

05:00 The More Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 @Work Playlist Non-stop muziek

Up-tempo hits.

13:00 Non Stop Non-stop muziek

16:00 Afternoon Playlist Non-stop muziek

19:00 Evening Playlist Non-stop muziek

22:00 Late Night Non-stop muziek

De meest relaxte hits.

01:00 @Night Non-stop muziek

05:00 - 09:00 The More Music Morning Show Non-stop muziek

Luister naar Slam

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Meer informatie over Slam

06:00 Joost is Wakker

Ochtendshow met veel muziek.

Presentatie: Joost Burger.

09:00 Non Stop Non-stop muziek

12:00 Michiel

Presentatie: Michiel Jurrjens.

16:00 Joey van der Velden

19:00 Club Ondersteboven

Tom van der Weerd en Bram Krikke maken een programma samen met luisteraars en artiesten.

22:00 Harm & Kees

Presentatie: Harm den Besten & Kees Dorresteijn.

00:00 - 06:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Sublime

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Meer informatie over Sublime

00:00 - 23:59 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

00:00 - 23:59 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Luister naar Radio Noord

Logo Radio Noord Radio Noord

Meer informatie over Radio Noord

06:00 Vroeg op Noord

Nieuws, verkeer en andere zaken die in de provincie Groningen spelen. Rob en Wiebe zijn de verslaggevers die live op pad gaan. Harma Boer vertelt wat voor weer het wordt en er is een nieuwsquiz.

Presentatie: Karel Oosterhuis & Edwin in ’t Veld.

09:00 Babette op Noord

Muziek, actualiteiten en informatie.

Presentatie: Babette Alma.

12:00 Edwin Op Noord

Aandacht voor het nieuws uit Groningen, evenementen, de weeramateur van de dag, de kennisquiz Klouk, het Oh-zit-dat-zo-bureau en muziek. Het gesprek van de dag wordt gevoerd in Het Lopend Vuur.

Presentatie: Edwin Pasveer.

16:00 Spits Op Noord

Nieuws, actualiteiten, evenementen, sport, weer en muziek. Met het gesprek van de dag in Het Lopend Vuur, Altijd wat Anders en vele andere zaken.

Presentatie: Oetse Eilander.

18:00 Vandaag op Noord Non-stop muziek

Non-stop muziek afgewisseld met de beste verhalen en interviews van vandaag.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

00:00 - 06:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Luister naar Omrop Fryslân

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Meer informatie over Omrop Fryslân

06:00 Fryslân fan ’e moarn

It nijs, waar en de sport.

Presentatie: Jacob Stelwagen.

09:00 Muzyk yn Bedriuw

Klassikers en evergreens, platen út it ferline en fan hjoed-de-dei, mar yn it foarste plak jo favoriten.

Presentatie: Arjen Overmaat.

12:00 No yn Fryslân

It Fryske nijs, de sport en Piet Paulusma mei it waar.

Presentatie: Tiete Sijens.

13:00 De Middei fan Fryslân

Presentatie: Femke de Walle.

16:00 Weistra op Wei

De bêste muzyk fan de lêste 40 jier, mar ek in protte nijs, nijsgjirrige petearen oer aktuele saken en Piet Paulusma mei it waar.

Presentatie: Harm Weistra.

19:00 Casa Ennema

Muzyk fan Fryske artysten en talint; fan Frysktalige lústerferskes oant Ingelsktalige popmuzyk fan Fryske boaiem.

Presentatie: Eric Ennema.

20:00 De Jûn fan Fryslân Non-stop muziek

In greep út de popmuzyk fan de lêste 40 jier.

22:00 De Dei Foarby

In weromblik op de dei mei in seleksje fan reportaazjes en petearen dy ’t te hearen wienen.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 Casa Ennema Herhaling

Muzyk fan Fryske artysten en talint; fan Frysktalige lústerferskes oant Ingelsktalige popmuzyk fan Fryske boaiem.

Presentatie: Eric Ennema.

01:00 - 06:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

Luister naar Radio Drenthe

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Meer informatie over Radio Drenthe

Regionaal nieuws

om 09:00, 10:00, 11:00, 14:00, 15:00 en 16:00 uur.

06:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

Presentatie: René Steenbergen.

09:00 Draaideur Non-stop muziek

Non-stop muziek in het Nederlands en de streektaal.

10:00 De Brink

Gezellig ochtendprogramma met nieuws, gasten, een spel en veel muziek.

Presentatie: Sophie Timmer of Aaldert Oosterhuis.

12:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

13:00 Anouk in de Middag

De beste muziek, bellen met een verslaggever die voor het nieuws onderweg is en interviews over allerlei onderwerpen.

Presentatie: Anouk Middel.

16:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

18:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

00:00 - 06:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Luister naar Radio Oost

Logo Radio Oost Radio Oost

Meer informatie over Radio Oost

06:00 KlaarWakker

Nieuws, sport, het weer en muziek.

Presentatie: Jan-Willem Kobes & Jaco Meijboom.

09:00 Goeiemorgen Overijssel

Muziek en interessante onderwerpen.

Presentatie: Bert van Losser.

12:00 Sarah

Verhalen uit Overijssel en een flinke portie muziek.

Presentatie: Sarah de Geest.

14:00 Goeiemiddag Overijssel

Luchtig programma met veel muziek.

Presentatie: Marcel Spijkerman.

17:00 Afslag Oost

Het laatste (sport)nieuws uit Overijssel en verkeersinformatie.

Presentatie: Hans van Wieren.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 De Avond Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

Luister naar Omroep Flevoland

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

06:30 Dit is Flevoland

Presentatie: Leo Schouwenaar & Kasper Kooij.

10:30 Dit is Flevoland

Presentatie: Aernout Pleket & Marco Verhagen.

14:30 Dit is Flevoland

Presentatie: Jeroen van der Laan & Odeke de Jong.

18:30 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

19:00 Het Beste van Flevoland

21:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

00:00 - 06:30 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Gelderland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Meer informatie over Radio Gelderland

06:00 Goedemorgen Gelderland

Nieuws, weer, verkeer en muziek.

Presentatie: Nieke Hoitink.

09:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

13:00 Gelderland Muziekland

Presentatie: Eric van den Berg.

16:00 Thuis in Gelderland

Presentatie: Frank van Dijk.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Muziek Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Omroep Brabant

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Meer informatie over Omroep Brabant

06:00 Wakker

Het laatste nieuws, het weer, de actuele verkeersinformatie en een lekkere portie muziek. Daarnaast is er altijd ruimte voor een goed gesprek over de achtergronden bij het nieuws.

Presentatie: Maarten Kortlever.

10:00 Brabants Bont

Leuke gasten, interessante gesprekken en heel veel gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Koen Wijn & Arianne de Jong.

13:00 Muziek & Zo

Veel muziek; van klassiekers tot Brabants goed.

Presentatie: Eefke Boelhouwers.

16:00 Afslag Zuid

Het nieuws van de dag, de beste muziek van toen en nu en weer en verkeer.

Presentatie: Kristian Westerveld.

19:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

00:00 - 06:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Luister naar L1 Radio

Logo L1 Radio L1 Radio

Meer informatie over L1 Radio

NOS nieuws Elk heel uur
L1 Radionieuws Tussen 07:30 en 18:30 uur op ieder half uur.

06:00 Maarten en Tim

Nieuws uit Limburg, weer, verkeer.

Presentatie: Maarten Bonnemaijers & Tim op het Broek.

10:00 Kris en Ruud

Nieuws uit Limburg, weer, verkeer, achtergronden.

Presentatie: Kris Németh & Ruud Kleinen.

13:00 Stefan

Muziek, prijzen en het nieuws van de dag.

Presentatie: Stefan Collaris.

16:00 Dennis en Sjoerd

Nieuws uit Limburg, weer, verkeer.

Presentatie: Dennis Ewald & Sjoerd Duijkaerts.

19:00 Plat-eweg Herhaling

Muziek in het Limburgs. (Herhaling van afgelopen zaterdag.)

Presentatie: Henk Hover.

20:00 Cultuurcafé Herhaling

Programma boordevol nieuws en evenementen uit de cultuurwereld.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

22:00 Klassieke Gast Herhaling

Emil Szarkowicz praat met een gast uit de klassieke muziek.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Muziek Non-stop muziek

Luister naar NH Radio

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Meer informatie over NH Radio

06:00 Spitstijd

Het laatste nieuws, reportages, de mening van de Noord-Hollander, verkeersinformatie en het weer.

Presentatie: Jeanne Kooijmans & Bart Slim.

09:00 June Tot Twaalf

Verhalen van Noord-Hollanders en een studiogast.

Presentatie: June Hoogcarspel.

12:00 Lunchroom

Het laatste nieuws, reportages op locatie, de Rijdende Reporter en NH Peilt.

Presentatie: Patricia Nagelkerke.

15:00 Spitstijd

Het laatste nieuws, NH Peilt, HiHaHilarius en veel meer.

Presentatie: Aart van Eldik & Barbara Mulder.

18:00 De Peiling

Bernd de Boer en Natasja Floor voeren het gesprek van de dag en peilen de mening van Noord-Holland. Daarbij staan persoonlijke verhalen van bellers uit de provincie centraal.

19:00 Die 60’s Show

Henk Peeters draait alle hits die in de jaren ’60 in de top 50 gestaan hebben in Nederland, Engeland en Amerika. Met grote hits en vergeten pareltjes op min of meer alfabetische volgorde. In deze serie komen alle hits maar één keer voorbij.

21:00 The Future of Rock & Roll

Bram van Splunteren brengt een spannende mix van nieuwe muziek en oude muziek die nog als nieuw klinkt. Van Fats Domino tot Kendrick Lamar en van Steely Dan tot Thundercat.

22:00 OLM

Mart Smeets draait zijn favoriete muziek. Uit zijn immense privé collectie selecteert hij het mooiste en het beste op gebied van Americana, blues, country, soul en hedendaagse luistermuziek. Daarbij vertelt hij verhalen over de singer-songwriters, zangers, zangeressen en bands.

00:00 Gevoelige Snaren

Jean-Pierre Geelen draait zijn favoriete muziek. Hij houdt van rustige gitaren en ander mooi muzikaal werk.

01:00 - 06:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

Luister naar Radio M Utrecht

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Meer informatie over Radio M Utrecht

06:00 Utrecht is Wakker

Het laatste nieuws. Niet alleen uit de regio, maar ook ruim aandacht voor gebeurtenissen in binnen- en buitenland. En verder weer, verkeer en de kranten.

Presentatie: Richard Grootbod.

09:00 93 1.NL

Nederlandstalige muziek.

Presentatie: Edwin Meerman.

10:00 Tijd voor U

Gezellig programma voor bij de koffie waarin getrakteerd wordt op lekkere recepten en een tip uit grootmoeders tijd.

Presentatie: Pieter Vorage.

12:00 Aan Tafel

Lunchprogramma met lekkere muziek en interessante gasten. Verder vervult een verslaggever een opdracht van een luisteraar in 'de enveloppe' en houdt Dr. Felix zijn medisch consult.

Presentatie: Conny Kraaijeveld.

14:00 Studio Sixties

Terug naar de jaren zestig met de grootste hits uit die tijd.

Presentatie: Edwin Meerman.

15:00 Goedemiddag

Muziek van toen en nu en spelletjes met prijzen.

Presentatie: Jos van Heerden.

17:00 Utrecht komt thuis

Actuele middagshow met muziek, weer en verkeer.

Presentatie: Maya Eksteen.

19:00 De Dag

Terugblik op de programma's van vandaag.

20:00 De Avond van M

De beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

22:00 Eveliens Lovesongs

De meest romantische muziek van toen en nu.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

23:00 De Nacht van M Non-stop muziek

00:00 - 06:00 De Nacht van M Non-stop muziek

Luister naar Radio West

Logo Radio West Radio West

Meer informatie over Radio West

06:00 De Westwekker

Veel muziek, afgewisseld met de hoofdpunten van het nieuws. Arthur Boddéus of Ivar Lingen vertellen wat het nieuws is van de afgelopen uren.

07:00 Muijs in de Morgen

Het nieuws, het weer en de actuele verkeerssituatie, maar ook gesprekken met gasten en lekkere muziek.

Presentatie: Bas Muijs.

09:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

12:00 Broodje Bral

Luchtig programma met sprankelende muziek, verfrissend nieuws en veel Haagse humor.

Presentatie: Sjaak Bral.

14:00 Debby Draait Door

Muziek en bijbehorende herinneringen.

Presentatie: Debby Roukens.

16:00 Studio Haagsche Bluf

Nieuwsprogramma met muziek, weer en verkeer. Ook is er iedere dag een bijzondere gast met een boeiend verhaal.

Presentatie: Tjeerd Spoor.

19:00 Rudo

Heel veel muziek en de hoogtepunten van de dag.

Presentatie: Rudo Slappendel.

20:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Rijnmond

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Meer informatie over Radio Rijnmond

06:00 wakker@rijnmond.nl

Wakker worden met nieuws, sport, weer, verkeer en veel opgewekte muziek.

Presentatie: Reint Jan Potze en Etienne Verhoeff.

10:00 Dwars door Rijnmond

Met volop muziek en nieuws.

Presentatie: Chantal Quak.

13:00 Middag aan de Maas

Muziek, mooie regionale verhalen en alle ruimte voor nieuws en achtergronden.

Presentatie: Marcia Tap.

16:00 Rijnmond Nu

Actualiteiten, sport, cultuur en achtergronden bij het nieuws.

19:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Non-stop Non-stop muziek

Luister naar Omroep Zeeland

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Meer informatie over Omroep Zeeland

06:00 Zeeland wordt Wakker

Het laatste Zeeuwse nieuws, actuele verkeersberichten en muziek.

Presentatie: Remco van Schellen.

09:00 Goedemorgen Zeeland

Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

12:00 Zeeland Nu

12:30 - 13:00 De Zeeuwse Kamer
Gesprek met een gast over een onderwerp dat in het nieuws is.

Presentatie: Jan Vogel.

13:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Elias den Hollander.

16:00 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer. 17:30 - 18:00 Zegt u ’t Maar
Reactieprogramma over het nieuws van de dag, ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.

Presentatie: Jan Vogel.

19:00 Muziek Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Muziek Non-stop muziek

Luister naar Amor FM

Logo Amor FM Amor FM

Meer informatie over Amor FM

06:00 Religie en Gebed

08:00 Nieuws en actualiteiten

09:00 Vermais

12:00 Overlijdensberichten

13:00 Vermais

17:00 Actualiteiten

18:00 Overlijdensberichten

19:00 Vermais

23:00 Avond

00:00 - 06:00 Nacht

Luister naar Coastline

Logo Coastline Coastline

Meer informatie over Coastline

05:00 De Van Der Molen Ochtendshow

Presentatie: Bart van der Molen.

07:00 Traffic Radio

Presentatie: Rick van Velthuysen.

09:00 Je Maatje in Muziek

Presentatie: Ferry Rademaker.

10:00 Classic Hits Non-stop muziek

12:00 Lunchuur

Presentatie: Wim van Velzen.

13:00 Classic Hits Non-stop muziek

17:00 Tussen Werk & Thuis

Presentatie: Jan de Boer.

18:00 Classic Hits Non-stop muziek

00:00 De Nacht Door Non-stop muziek

05:00 - 07:00 De Van Der Molen Ochtendshow

Presentatie: Bart van der Molen.

Luister naar Frysk FM

Logo Frysk FM Frysk FM

Meer informatie over Frysk FM

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Fryslân, waarvan het grootste deel in de Friese taal is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Friese muzikanten of tekstschrijvers.

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Fryslân, waarvan het grootste deel in de Friese taal is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Friese muzikanten of tekstschrijvers.

Luister naar Groot Nieuws Radio

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 Zomerradio Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

07:00 Zomerradio

Presentatie: Lukas Kramer.

09:00 Zomerblessings

Verzoekplaten.

Presentatie: Lukas Kramer.

10:00 Zomerradio Samenkomst

Opnames van New Wine 2018.

Presentatie: Lukas Kramer.

12:00 Zomerradio Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

16:00 Muziek aan het Werk

Presentatie: Hanno Janse.

18:00 Zomerradio Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

19:00 Wens

De mooiste psalmen, gezangen en geestelijke liederen.

20:00 Zomerradio Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Non-stop gospelmuziek.

05:25 - 06:00 De Bijbel Door

Een gedeelte van de bijbel.

Presentatie: Cor Weeda en Ieke Andree.

Luister naar Grunn FM

Logo Grunn FM Grunn FM

Meer informatie over Grunn FM

00:00 - 23:59 Grunn FM Non-stop muziek

Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Groningen waarvan het grootste deel in het Gronings dialect is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Groningse muzikanten of tekstschrijvers.

00:00 - 23:59 Grunn FM Non-stop muziek

Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Groningen waarvan het grootste deel in het Gronings dialect is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Groningse muzikanten of tekstschrijvers.

Luister naar Joy Radio

Logo Joy Radio Joy Radio

Meer informatie over Joy Radio

00:00 Non Stop Non-stop muziek

07:00 Regiomix

07:30 Non Stop Non-stop muziek

09:00 90’s @ 9 Non-stop muziek

10:00 Non Stop Non-stop muziek

15:00 Middagshow

Presentatie: Ivo Pasveer.

18:00 Regiomix

18:30 Non Stop Non-stop muziek

00:00 - 07:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Qmusic Limburg

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Meer informatie over Qmusic Limburg

00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

07:00 Daniël Smulders

09:00 Het Foute Uur

De leukste ’foute’ muziek.

10:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

18:00 Het Foute Uur

De leukste ’foute’ muziek.

19:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

00:00 - 07:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Luister naar Radio 8FM

Logo Radio 8FM Radio 8FM

Meer informatie over Radio 8FM

00:00 - 23:59 Nonstop Classic Hits Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Nonstop Classic Hits Non-stop muziek

Luister naar Radio Continu

Logo Radio Continu Radio Continu

Meer informatie over Radio Continu

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

07:00 Drent Draait Door

Presentatie: Wim Drent.

10:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

De beste muziek uit de regio.

12:00 Middag Kevin

Kevin Terpstra draait de gezelligste muziek. Luisteraars kunnen hun muzikale bijdrage leveren, er zijn prijzen te winnen en er komen regelmatig artiesten op bezoek.

15:00 Gezeur met Leur

Stefan Leur laat zijn creatieve geest de vrije loop. Met een zoektocht naar de mooiste liedjes, verzoekplaten en veel andere muziek.

Presentatie: Stefan Leur.

18:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

De beste muziek uit de regio.

19:00 Non Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Luister naar Radio Decibel

Logo Radio Decibel Radio Decibel

Meer informatie over Radio Decibel

00:00 Non-Stop Non-stop muziek

09:00 90’s @ 9 Non-stop muziek

10:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 09:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Radio NL

Logo Radio NL Radio NL

Meer informatie over Radio NL

06:00 Morgenstond

De beste Nederlandse hits en het laatste nieuws.

Presentatie: Marcel de Vries.

10:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Taeke Wouda.

12:00 Op Volle Kracht

Verzoekjes, prijsvragen en de gezelligste Nederlandse muziek.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

15:00 Oost West, Thuis Best

Presentatie: Kevin Smit.

18:00 Dag In, Dag Uit

Presentatie: Alfred Hof.

21:00 Non-Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

00:00 - 06:00 Non-Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Luister naar Radio NL Kids

Logo Radio NL Kids Radio NL Kids

Meer informatie over Radio NL Kids

00:00 - 23:59 Radio NL Kids Non-stop muziek

Non-stop muziek voor kinderen.

00:00 - 23:59 Radio NL Kids Non-stop muziek

Non-stop muziek voor kinderen.

Luister naar Simone FM

Logo Simone FM Simone FM

Meer informatie over Simone FM

00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

07:00 De Vos is Los

Muziek, regionieuws, het weerbericht van weerman Jannes Wiersema en kansen om prijzen te winnen.

Presentatie: Bert Vos.

10:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

16:00 De Middagshow met Danny & Patrick

Presentatie: Danny Blom & Patrick Wolda.

19:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

00:00 - 07:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Luister naar Ujala Radio

Logo Ujala Radio Ujala Radio

Meer informatie over Ujala Radio

00:00 - 23:59 Ujala Radio

00:00 - 23:59 Ujala Radio

Luister naar Waterstad FM

Logo Waterstad FM Waterstad FM

Meer informatie over Waterstad FM

Regionaal nieuws

Van 07:30 tot 18:30 uur elk half uur regionaal nieuws.

00:00 - 23:59 Waterstad FM Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’70, ’80, ’90, ’00 en de hits van nu.

00:00 - 23:59 Waterstad FM Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’70, ’80, ’90, ’00 en de hits van nu.

Luister naar Wild Hitradio

Logo Wild Hitradio Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Meer informatie over Wild Hitradio

00:00 @Night Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.

07:00 De Ochtendshow

Presentatie: Jurgen Rijkers.

09:00 Classics

Presentatie: Frank Schildkamp.

12:00 Lunch

Presentatie: Dimitris Kops.

16:00 De Middagshow

Presentatie: Wouter Kooiman.

18:00 Wild @ 6

Met de 6 @ 6 en de Mix @ 6.

19:00 Avond Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.

00:00 - 07:00 @Night Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.

Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2018 oorboekje.nl