Logo oorboekje.nl
menu
2017

woensdag

28

juni

Bijzonderheden, deze week:
logo Facebook logo Twitter logo RSS
Luister naar NPO Radio 1
Logo NPO Radio 1
Meer informatie over NPO Radio 1
NOS Nieuws
Elk heel uur en om 06:30, 07:30, 08:30, 12:30, 13:30, 17:30 en 18:30.
06:00 Radio 1-Journaal (NOS)
Een uitgebreid nieuwsblok, met het belangrijkste nieuws.

Presentatie: Jurgen van den Berg.

09:30 De Ochtend (kro-ncrv)
Nieuws, achtergronden, mediaforum, nieuwsquiz en stand.nl. Ook is het programma in het land met live-verslaggeving en de reportageserie ’de mini-maatschappij’ waarin gewone Nederlanders hun licht laten schijnen op het nieuws.

Presentatie: Ghislaine Plag.

12:00 De Nieuws BV (bnn-vara)
Nieuws, achtergronden, ophef en vertier.

12:50 - 13:00 Hoorspel ’De 100-jarige man die uit het raam klom en verdween’

Presentatie: Willemijn Veenhoven & Patrick Lodiers.

14:00 Radio EenVandaag (AvroTros)
Actualiteitenprogramma.

Presentatie: Suzanne Bosman.

16:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)
Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.

Presentatie: Lara Rense.

18:30 Dit Is De Dag (EO)
Stevig opiniërend programma. Een commentator bespreekt een stelling bij de actualiteit en er schuift een gast aan tafel met een mening bij het nieuws.

Presentatie: Tijs van den Brink.

19:00 Kunststof (NTR)
Talkshow met prominenten over cultuur en media.

Presentatie: Jellie Brouwer, Petra Possel & Frénk van der Linden.

20:00 Bureau Buitenland (VPRO)
Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Chris Kijne.

20:30 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)
Licht journalistiek gevarieerd magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.

Presentatie: Robbert Meeder & Renze Klamer.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.
00:00 Nooit Meer Slapen (VPRO)
In het eerste uur een gast uit de wereld van de cultuur of de actualiteit. In het tweede uur reportages over literatuur, beeldende kunst, theater en film, én een dagelijkse beschouwing van een auteur die de realiteit benadert vanuit een fictief verhaal.

Presentatie: Pieter van der Wielen.

02:00 Topradio (VARA)
De top 20 best beluisterde interviews en reportages van Radio 1. Luisteraars mogen hierover meepraten.

Presentatie: Luc Sarneel.

04:00 - 06:00 De Dagwacht (AvroTros)
Talentvolle journalisten krijgen de kans om een nieuw programma te maken. Iedere maand een ander format. De makers presenteren zelf.
Luister naar NPO Radio 2
Logo NPO Radio 2
Meer informatie over NPO Radio 2
06:00 Ekdom in de Ochtend (bnn-vara)

Presentatie: Gerard Ekdom.

09:00 Aan de Slag (AvroTros)
Een fris, positief en verrassend muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Bart Arens.

12:00 Gijs 2.0 (kro-ncrv)
Programma waarin veel prettige muziek te horen is.

Presentatie: Gijs Staverman.

14:00 Stenders’ Platenbonanza (AvroTros)
Verzoekplaten.

Presentatie: Rob Stenders.

16:00 De Wild in de Middag (kro-ncrv)

Presentatie: Ruud de Wild.

18:00 Wout2Day (kro-ncrv)
Muziek en het allerlaatste nieuws.

Presentatie: Wouter van der Goes.

20:00 De Staat van Stasse (kro-ncrv)
Programma met ruimte voor het unieke persoonlijke verhaal van gewone mensen.

Presentatie: Stefan Stasse.

22:00 Roodshow Late Night (AvroTros)

Presentatie: Jan-Willem Roodbeen.

00:00 ’t Wordt Nu Laat (WNL)

Presentatie: Marisa Heutink.

02:00 Jan Paul (kro-ncrv)

Presentatie: Jan Paul Grootentraast.

04:00 - 06:00 Vroeg op Frank (VARA)

Presentatie: Frank van ’t Hof.

Luister naar NPO 3FM
Logo NPO 3FM
Meer informatie over NPO 3FM
Nieuws
  • NOS Op 3
    07:00 t/m 23:00 uur, elk heel uur en om 06:30, 07:30, 08:30, 16:30 en 17:30.
  • NOS Journaal
    00:00 t/m 06:00 uur: elk heel uur
06:00 Domien (BNN)

Presentatie: Domien Verschuuren.

09:00 Michiel (NTR)
De mooiste classics, de lekkerste muziek van nu en mooie en opmerkelijke verhalen achter de liedjes.

Presentatie: Michiel Veenstra.

12:00 Mark + Rámon (BNN)

Presentatie: Mark van der Molen & Rámon Verkoeijen.

14:00 Wijnand (kro-ncrv)

Presentatie: Wijnand Speelman.

16:00 Frank (BNN)

Presentatie: Frank van der Lende.

18:00 Sander (BNN)

Presentatie: Sander Hoogendoorn.

21:00 3voor12 Radio (VPRO)
De allernieuwste muzikale trends, alternative tracks en de actualiteit van vandaag en morgen.

Presentatie: Roosmarijn Reijmer.

00:00 Jorien (AvroTros)

Presentatie: Jorien Renkema.

02:00 Lieke (AvroTros)

Presentatie: Lieke de Kok.

04:00 - 06:00 Kevin (kro-ncrv)

Presentatie: Kevin van Arnhem.

Luister naar NPO Radio 4
Logo NPO Radio 4
Meer informatie over NPO Radio 4
NOS Nieuws
07:00 t/m 20:00 uur: ieder heel uur, en om 00:00 uur.
05:00 Voor de Dag (kro-ncrv)

Presentatie: Carine Lacor.

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)
Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast is er het belangrijkste nieuws van de dag.

Presentatie: Margriet Vroomans.

09:00 De Klassieken (AvroTros)
De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

12:00 Licht op 4 (AvroTros)
Een ontspannen en opgewekt programma dat draait om klassieke muziek.
14:00 4 de Middag (Max)

Presentatie: Christiaan Kuyvenhoven.

16:00 Podium (NTR)
Nieuwe cd’s, muzieknieuws en concerttips.

Presentatie: Hans Haffmans / Dieuwertje Blok.

19:00 Passaggio (kro-ncrv)
Muziek om bij te komen van de dag en op te laden voor de avond.

Presentatie: Lex Bohlmeijer.

20:00 Avondconcert (Max)
Live opnamen van Nederlandse en internationale concertpodia.
22:30 Opium (AvroTros)
Programma boordevol klassieke muziek en doordrenkt van kunst en cultuur. Dagelijks ontvangt de presentator een hoofdgast en is er live muziek.
00:00 De Nacht (Radio 4) Non-stop muziek
Ontspannende klassieke muziek.
05:00 - 07:00 Voor de Dag (kro-ncrv)

Presentatie: Jet Berkhout.

Luister naar NPO Radio 5
Logo NPO Radio 5
Meer informatie over NPO Radio 5
06:00 Wekker-Wakker (Max)
Muziek en actuele gesprekken.

Presentatie: Henk Mouwe en Manuëla Kemp.

10:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)
Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Bert Haandrikman.

12:00 TinekeShow (Max)
Mensen, muziek en verhalen.

Presentatie: Tineke de Nooij.

14:00 Open Huis (EO)
Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Tom Herlaar.

16:00 Bert op 5 (kro-ncrv)

Presentatie: Bert Kranenbarg.

18:00 Tijd voor Max Radio (Max)
Muziek en gesprekken bij het nieuws, aangehaakt op het gevoel van de dag.

Presentatie: Henkjan Smits & Elles de Bruin of Margreet Reintjes.

20:00 Volgspot (kro-ncrv)
Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.

Presentatie: Hijlco Span.

22:00 Thuis op 5 (EO)
Yvonne Sprunken en Petra de Joode gaan elke week in een plaats in Nederland op zoek naar smakelijke geschiedenisverhalen, stadse zaken, slimme luisteraars, hoopvolle muziek en een moment van bezinning voor het slapen gaan.
00:00 Politieke Partijen
Zendtijd voor Nederlandse politieke partijen.
00:10 - 06:00 Muzieknacht (Radio 5) Non-stop muziek
Luister naar NPO Soul & Jazz
Logo NPO Soul & Jazz (voorheen NPO Radio 6)
Meer informatie over NPO Soul & Jazz
00:00 Non-Stop Non-stop muziek
De mooiste soul & jazz.
19:00 Andrew (NTR)
De nieuwste ontwikkelingen op soul- & jazzgebied, met veel aandacht voor muziek uit Nederland, Soul & Jazz Talent, het album van de week en muzieknieuws in de Music Update.

Presentatie: Andrew Makkinga.

22:00 Avondconcert (NTR / VPRO)
Een concert uit de rijke archieven van de NTR en VPRO of een recent opgenomen concert.

Presentatie: Andrew Makkinga.

23:00 Non-Stop Non-stop muziek
De mooiste soul & jazz.
00:00 - 19:00 Non-Stop Non-stop muziek
De mooiste soul & jazz.
Luister naar FunX
Logo FunX (landelijk)
Meer informatie over FunX
04:00 Darkchild
Boeiende, opvallende, geweldige en vreemde zaken.
07:00 Start
Favoriete hits en veel energie. Met de laatste updates uit de showbizz- en entertainment-wereld, het actuele nieuws en het weer en verkeer. Ook schuift er dagelijks een bekende gast aan in de studio.

Presentatie: Fernando.

10:00 ClassX
Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Dulci.

13:00 Jouw Stad
Het laatste nieuws, entertainment en culturele activiteiten in de buurt. Met interviews en reportages met bekende gasten en willekeurige luisteraars, afgewisseld met no nonsense muziek.
16:00 Morad & Shay
De laatste updates uit het nieuws, bizarre facts en de leukste interviews met een twist.
19:00 De Avondshow
Interessante nieuwsupdates, de meest spraakmakende spelletjes en veel nieuwe muziek.

Presentatie: Patrick Coelho.

23:00 SlowJamz
Wegzwijmel met de lekkerste ’slow jamz’ en liefdesverklaringen van luisteraars.

Presentatie: Hassan.

01:00 The Future
04:00 - 07:00 Darkchild
Boeiende, opvallende, geweldige en vreemde zaken.
Luister naar 100%NL
Logo 100%NL
Meer informatie over 100%NL
06:00 De Ochtendshow met Lars
Lars Boele draait muziek, belt met BN’ers voor het laatste showbizz-nieuws en deelt prijzen uit.
10:00 Marjon Keller
13:00 Colin Banks
16:00 De Middagshow met Koen

Presentatie: Koen Hansen.

19:00 Muziekavond Non-stop muziek
00:00 - 06:00 Muziek Nacht Non-stop muziek
Luister naar Arrow Classic Rock
Logo Arrow Classic Rock
Meer informatie over Arrow Classic Rock
06:00 Roadrunner Non-stop muziek
09:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek
12:00 Rocktemple Non-stop muziek
16:00 Roadrunner Non-stop muziek
19:00 Rock of Ages Non-stop muziek
21:00 Bluesbox
Blues en Bluesrock, met zowel oud als nieuw werk.

Presentatie: Gerry Jungen.

22:00 Rock of Ages Non-stop muziek
23:00 Easy Rock and Ballads Non-stop muziek
00:00 - 06:00 Rocky Nightflight Non-stop muziek
Luister naar BNR Nieuwsradio
Logo BNR Nieuwsradio
Meer informatie over BNR Nieuwsradio
Nieuwsupdates
Ieder half en heel uur.
06:00 De Ochtendspits
Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland.

07:20 en 08:50 Internet Vandaag
Recap van wat er vandaag speelt op internet.

Presentatie: Bas van Werven.

10:00 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Annette van Soest en Thomas van Zijl.

12:00 Hemmen
De verhalen achter het nieuws in het juiste perspectief.

Presentatie: Roelof Hemmen.

14:00 Ask Me Anything
Jörgen Raymann stelt vragen van luisteraars aan experts.
15:00 Digitaal
Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

15:30 Bouwmeesters
Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Jan Postma.

16:00 Spitsuur
Het nieuws dat er vandaag toe doet.

16:40 en 18:20 Internet Vandaag
Recap van wat er vandaag speelt op internet.

17:20 en 18:50 Wetenschap Vandaag
Nieuwe ontwikkelingen en verrassende inzichten op wetenschappelijk gebied.

Presentatie: Roos Abelman.

19:00 Gangmakers
Debatprogramma waarin ondernemers uit een bepaalde regio discussiëren over actuele ondernemerszaken.

Presentatie: Maarten Bouwhuis.

19:30 Beter Herhaling
Programma over ontwikkelingen in de zorg en positieve gezondheid.

Presentatie: Harmke Pijpers.

20:00 Zakendoen Herhaling
Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Annette van Soest en Thomas van Zijl.

21:00 De Nationale Autoshow Herhaling
Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

22:00 Digitaal Herhaling
Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

22:30 Bouwmeesters Herhaling
Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Jan Postma.

23:00 Werkverkenners Herhaling
Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

23:30 Hemmen Herhaling
De verhalen achter het nieuws in het juiste perspectief.

Presentatie: Roelof Hemmen.

00:00 Digitaal Herhaling
Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

00:30 Bouwmeesters Herhaling
Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Jan Postma.

01:00 Gangmakers Herhaling
Debatprogramma waarin ondernemers uit een bepaalde regio discussiëren over actuele ondernemerszaken.

Presentatie: Maarten Bouwhuis.

01:30 De Nieuwe Wereld Herhaling
Mark Beekhuis brengt de veranderingen in kaart die ontstaan door innovaties en digitalisering.
02:00 Zakendoen Herhaling
Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Annette van Soest en Thomas van Zijl.

03:00 Hemmen Herhaling
De verhalen achter het nieuws in het juiste perspectief.

Presentatie: Roelof Hemmen.

04:00 Zakendoen Herhaling
Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Annette van Soest en Thomas van Zijl.

05:00 Hemmen Herhaling
De verhalen achter het nieuws in het juiste perspectief.

Presentatie: Roelof Hemmen.

05:30 - 06:00 Bouwmeesters Herhaling
Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Jan Postma.

Luister naar Classic FM
Logo Classic FM
Meer informatie over Classic FM
00:00 Non-Stop Non-stop muziek
De beste licht klassieke muziek voor iedereen.
07:00 Morning Mood Non-stop muziek
Positief en stressvrij begin van de dag met de mooiste klassieke muziek.
09:00 Coffee Classics Non-stop muziek
Mix van pittige klanken en fijne klassiekers; de juiste achtergrondmuziek.
12:00 Intermezzo Non-stop muziek
Lichte klassieke muziek met een opgewekt tintje en voldoende rustmomenten.
14:00 Tea After Two Non-stop muziek
Muziekmix tegen de middagdip.
17:00 Dining and Wining Non-stop muziek
Achtergrondmuziek voor een gezellige sfeer.
19:00 In Concert
De meest populaire klassieke werken in de complete uitvoering,
21:00 Non-stop Non-stop muziek
De beste licht klassieke muziek voor iedereen.
00:00 - 07:00 Non-Stop Non-stop muziek
De beste licht klassieke muziek voor iedereen.
Luister naar Efteling Kids Radio
Logo Efteling Kids Radio
Meer informatie over Efteling Kids Radio
06:00 Wakker worden in het Sprookjesbos
Leuke kinderliedjes en om 07:30 uur een spannend avontuur van een Sprookjesbosbewoner.
08:00 De Grootste Hits
Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.
10:00 Spelen met Sprookjes
De grootste hits, sprookjes en Sprookjesboomverhalen.
12:00 Het Efteling-uur
De grootste Efteling-hits en verzoekjes.
13:00 De Grootste Hits
Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.
15:00 De Radioshow van Ralf
Ralf laat zijn favoriete liedjes horen, vertelt wat hij deze week gaat doen en belt met een goede bekende.
16:00 De Middagshow
Met dagelijkse items zoals nieuwtjes, updates over Symbolica en de Holle Bolle Hit.
18:00 De Grootste Hits & Mooiste Sprookjes
Zingen en dansen met de leukste liedjes van dit moment. En sprookjes voor het slapen gaan, verteld door Klaas Vaak.
21:00 - 06:00 Klaas Vaak - Een Droom Vol Wonderen
Klaas Vaak houdt de wacht nadat hij een sprookje voor het slapengaan verteld heeft. Wegdromen bij sprookjesachtige klassieke muziek en Efteling-melodieën.
Luister naar Qmusic
Logo Qmusic
Meer informatie over Qmusic
06:00 Mattie & Wim

Presentatie: Mattie Valk & Wim van Helden.

09:00 Het Foute Uur
Alleen maar ’foute’ muziek.
10:00 Joep Roelofsen
12:00 Lieke Veld
14:00 Erik van Roekel
16:00 Stephan Bouwman
19:00 Menno Barreveld
21:00 Bas van Nimwegen
00:00 Mandy Woelkens
03:00 - 06:00 Hila Noorzai
Luister naar Radio 10
Logo Radio 10
Meer informatie over Radio 10
06:00 Goeiemorgen Lex

Presentatie: Lex Gaarthuis.

10:00 Edwin Diergaarde
13:00 Robert Feller
16:00 Somertijd
De leukste moppen en limericks, met Rob van Someren en zijn sidekicks DJ Sven en Luuk van den Braak.
19:00 Edwin Ouwehand
Met:

20:00 - 20:30 80’s @ 8
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.

21:00 Top 4000 Classics Non-stop muziek
Non-stop de beste hits uit de Top 4000.
00:00 - 06:00 De Nacht van 10 Non-stop muziek
Non-stop de grootste hits aller tijden.
Luister naar Radio 538
Logo Radio 538
Meer informatie over Radio 538
06:00 Evers Staat Op
De dag beginnen met Edwin Evers, sidekicks Niels van Baarlen en Rick Romijn, razende reporter Jelte van der Goot en nieuwslezer Henk Blok.
10:00 Menno de Boer
12:00 Frank Dane
14:00 Mark Labrand
16:00 Coen & Sander Show
Coen Swijnenberg en Sander Lantinga zorgen voor gezelligheid met veel muziek, leuke nieuwtjes, gezellige gasten en het laatste nieuws met nieuwslezeres Hannelore Zwitserlood.
19:00 Trending Tracks
De populairste hits van nu.

Presentatie: Martijn Biemans.

21:00 De Avondploeg
Veel gasten, hits en nieuwtjes.

Presentatie: Daniël Lippens & Ivo van Breukelen.

00:00 Edwin Noorlander
03:00 - 06:00 Desmond Baidjoe
Luister naar Radio Veronica
Logo Radio Veronica
Meer informatie over Radio Veronica
05:00 Ochtendshow

Presentatie: Niek van der Bruggen.

10:00 Top 1000 Classics

Presentatie: Jeroen Nieuwenhuize.

12:00 Tim Klijn
16:00 Middagshow

Presentatie: Dennis Ruyer.

19:00 Dennis Hoebee
22:00 Gert-Jan van Ackooij
02:00 Non-Stop Non-stop muziek
De beste pop en rock hits.
05:00 - 10:00 Ochtendshow

Presentatie: Niek van der Bruggen.

Luister naar Sky Radio
Logo Sky Radio
Meer informatie over Sky Radio
05:00 The More Music Morning Show Non-stop muziek
09:00 @Work Playlist Non-stop muziek
Up-tempo hits.
13:00 Non Stop Non-stop muziek
16:00 Afternoon Playlist Non-stop muziek
19:00 Evening Playlist Non-stop muziek
22:00 Late Night Non-stop muziek
De meest relaxte hits.
01:00 @Night Non-stop muziek
05:00 - 09:00 The More Music Morning Show Non-stop muziek
Luister naar Slam
Logo Slam (voorheen Slam FM)
Meer informatie over Slam
00:00 Bij Igmarathon
Marathonuitzending om te vieren dat Bij Igmar het radioprogramma is met de meeste volgers op YouTube. Bevriende BN’ers komen langs om delen mee te presenteren of om op te treden. Daarnaast zijn er prijzen te winnen en komen spraakmakende hoogtepunten van het YouTube-kanaal voorbij.

Presentatie: Igmar Felicia.

22:36 Jordi Warners
00:00 - 06:00 Non Stop Non-stop muziek
Luister naar Sublime FM
Logo Sublime FM
Meer informatie over Sublime FM
00:00 - 23:59 Sublime FM Non-stop muziek
Een flow van de lekkerste muziek met veel aandacht voor moderne jazz, soul en funk.
00:00 - 23:59 Sublime FM Non-stop muziek
Een flow van de lekkerste muziek met veel aandacht voor moderne jazz, soul en funk.
Luister naar Radio Noord
Logo Radio Noord
Meer informatie over Radio Noord
06:00 Vroeg op Noord
Nieuws, verkeer en andere zaken die in de provincie Groningen spelen. Rob en Wiebe zijn de verslaggevers die live op pad gaan. Harma Boer vertelt wat voor weer het wordt en er is een nieuwsquiz.

Presentatie: Karel Oosterhuis & Edwin in ’t Veld.

09:00 Babette op Noord
Muziek, actualiteiten en informatie.

Presentatie: Babette Alma.

12:00 Edwin Op Noord
Aandacht voor het nieuws uit Groningen, evenementen, de weeramateur van de dag, de kennisquiz Klouk, het Oh-zit-dat-zo-bureau en muziek. Het gesprek van de dag wordt gevoerd in Het Lopend Vuur.

Presentatie: Edwin Pasveer.

16:00 Spits Op Noord
Nieuws, actualiteiten, evenementen, sport, weer en muziek. Met het gesprek van de dag in Het Lopend Vuur, Altijd wat Anders en vele andere zaken.

Presentatie: Oetse Eilander.

18:00 Vandaag op Noord Non-stop muziek
Non-stop muziek afgewisseld met de beste verhalen en interviews van vandaag.
19:00 Alles Plat Non-stop muziek
Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.
20:00 De Avond van Noord Non-stop muziek
Gevarieerde muziek.
00:00 - 06:00 Noord Nonstop Non-stop muziek
Gevarieerde muziek.
Luister naar Omrop Fryslân
Logo Omrop Fryslân
Meer informatie over Omrop Fryslân
06:00 Fryslân fan ’e moarn
It nijs, waar en de sport.

Presentatie: Jacob Stelwagen.

09:00 Muzyk yn bedriuw
Klassikers en evergreens, platen út it ferline en fan hjoed-de-dei, mar yn it foarste plak jo favoriten.

Presentatie: Arjen Overmaat.

12:00 No yn Fryslân
It Fryske nijs, de sport en Piet Paulusma mei it waar.

Presentatie: Tiete Sijens.

13:00 De Middei fan Fryslân

Presentatie: Femke de Walle.

16:00 Weistra op wei
De bêste muzyk fan de lêste 40 jier, mar ek in protte nijs, nijsgjirrige petearen oer aktuele saken en Piet Paulusma mei it waar.

Presentatie: Harm Weistra.

18:00 Radio Froskepôle
Jûn oan muzyk yn de streektaal. It Frysk en de yn Fryslân sprutsen streektalen foarop, mar dêrnjonken ek muzyk yn streektalen út oare regio’s yn binnen- en bûtenlân.

Presentatie: Gurbe Douwstra.

19:00 De Jûn fan Fryslân Non-stop muziek
In geweldige greep út de popmuzyk fan de lêste 40 jier.
22:00 De Dei Foarby
In weromblik op de dei mei in seleksje fan reportaazjes en petearen dy ’t te hearen wienen.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 Radio Froskepôle Herhaling
Jûn oan muzyk yn de streektaal. It Frysk en de yn Fryslân sprutsen streektalen foarop, mar dêrnjonken ek muzyk yn streektalen út oare regio’s yn binnen- en bûtenlân.
01:00 - 06:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek
Luister naar Radio Drenthe
Logo Radio Drenthe
Meer informatie over Radio Drenthe
Regionaal nieuws
om 09:00, 10:00, 11:00, 14:00, 15:00 en 16:00 uur.
06:00 Drenthe Nu
Regionaal nieuws.

Presentatie: Marjan Koekoek.

09:00 Draaideur Non-stop muziek
Non-stop muziek in het Nederlands en de streektaal.
10:00 De Brink
Gezellig ochtendprogramma met nieuws, gasten, een spel en veel muziek.

Presentatie: Sophie Timmer of Aaldert Oosterhuis.

12:00 Drenthe Nu
Regionaal nieuws.
13:00 Anouk in de Middag
De beste muziek, bellen met een verslaggever die voor het nieuws onderweg is en interviews over allerlei onderwerpen.

Presentatie: Anouk Middel.

16:00 Drenthe Nu
Regionaal nieuws.
18:00 Muziek voor Volwassenen
Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.
19:00 Alles Plat Non-stop muziek
Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.
20:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
00:00 - 06:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
Luister naar Radio Oost
Logo Radio Oost
Meer informatie over Radio Oost
06:00 KlaarWakker
Nieuws, sport, het weer en muziek.

Presentatie: Jan-Willem Kobes.

09:00 Goeiemorgen Overijssel
Muziek en interessante onderwerpen.

Presentatie: Bert van Losser.

12:00 De Lunch
Verhalen uit Overijssel en een flinke portie muziek.

Presentatie: Mark Bakker.

14:00 Goeiemiddag Overijssel
Luchtig programma met veel muziek.

Presentatie: Marcel Spijkerman.

17:00 Afslag Oost
Het laatste nieuws, het weer, actuele verkeersinformatie en veel mooie muziek.

Presentatie: Hans van Wieren.

18:00 Achter de Schermen
Discussieprogramma over nieuws en actualiteiten.

Presentatie: Martin Steenbeeke.

18:30 Nonstop muziek Non-stop muziek
19:00 Alles Plat Non-stop muziek
Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.
20:00 De Avond Non-stop muziek
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Nachtsessie Non-stop muziek
Non-stop de beste pop- en lichte muziek.
Luister naar Omroep Flevoland
Logo Omroep Flevoland
Meer informatie over Omroep Flevoland
00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek
06:30 Dit is Flevoland

Presentatie: Leo Schouwenaar & Kasper Kooij.

10:30 Dit is Flevoland

Presentatie: Aernout Pleket & Marco Verhagen.

14:30 Dit is Flevoland

Presentatie: Jeroen van der Laan & Odeke de Jong.

18:30 Non-Stop Muziek Non-stop muziek
19:00 Het Beste van Flevoland
21:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek
00:00 - 06:30 Non-Stop Muziek Non-stop muziek
Luister naar Radio Gelderland
Logo Radio Gelderland
Meer informatie over Radio Gelderland
06:00 Goedemorgen Gelderland
Nieuws, weer, verkeer en muziek.

Presentatie: Nieke Hoitink.

09:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

13:00 Gelderland Muziekland

Presentatie: Eric van den Berg.

16:00 Thuis in Gelderland

Presentatie: Frank van Dijk.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek
Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.
20:00 Muziek Non-stop muziek
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Muziek Non-Stop Non-stop muziek
Luister naar Omroep Brabant
Logo Omroep Brabant
Meer informatie over Omroep Brabant
00:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
07:00 Wakker
Het laatste nieuws, het weer, de actuele verkeersinformatie en een lekkere portie muziek. Daarnaast is er altijd ruimte voor een goed gesprek over de achtergronden bij het nieuws.

Presentatie: Tessel Linders & Maarten Kortlever.

10:00 Brabants Bont
Leuke gasten, interessante gesprekken en heel veel gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Koen Wijn & Arianne de Jong.

13:00 Muziek & Zo
Veel muziek; van klassiekers tot Brabants goed.

Presentatie: Eefke Boelhouwers.

16:00 Afslag Zuid
Het nieuws van de dag, de beste muziek van toen en nu en weer en verkeer.

Presentatie: Kristian Westerveld.

19:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
00:00 - 07:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
Luister naar L1 Radio
Logo L1 Radio
Meer informatie over L1 Radio

NOS nieuws Elk heel uur
L1 Radionieuws Tussen 07:30 en 18:30 uur op ieder half uur.
00:00 L1 Muziek Non-stop muziek
07:00 Maarten en Tom
Nieuws uit Limburg, weer, verkeer.
10:00 Kris en Ruud
Nieuws uit Limburg, weer, verkeer, achtergronden.
13:00 Sjoerd
Muziek, prijzen en het nieuws van de dag.
16:00 Dennis en Tim
Nieuws uit Limburg, weer, verkeer.
19:00 Plat-eweg Herhaling
Muziek in het Limburgs. (Herhaling van afgelopen zaterdag.)

Presentatie: Henk Hover.

20:00 Wunderbar Herhaling
Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.

Presentatie: Rick Cremers.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 07:00 L1 Muziek Non-stop muziek
Luister naar NH Radio
Logo NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)
Meer informatie over NH Radio
06:00 Spitstijd
Het laatste nieuws, de Rijdende Reporter, NH Peilt, HiHaHilarius, het weer van Jan Visser en muziek.

Presentatie: Jeanne Kooijmans & Peter Maarsen.

09:00 NH Tot Twaalf

Presentatie: June Hoogcarspel.

12:00 Lunchroom
Het laatste nieuws, reportages op locatie, de Rijdende Reporter en NH Peilt.

Presentatie: Patricia Nagelkerke.

15:00 Spitstijd
Het laatste nieuws, NH Peilt, HiHaHilarius en veel meer.

Presentatie: Aart van Eldik & Barbara Mulder.

18:00 Vandaag
Samenvatting van de radiodag, met hoogtepunten uit het nieuws en achtergronden afgewisseld met luchtige informatie en lekkere muziek.
19:00 Muziekmix Non-stop muziek
00:00 - 06:00 Muziekmix Non-stop muziek
Luister naar Radio M Utrecht
Logo Radio M Utrecht
Meer informatie over Radio M Utrecht
06:00 Utrecht is Wakker
Het laatste nieuws. Niet alleen uit de regio, maar ook ruim aandacht voor gebeurtenissen in binnen- en buitenland. En verder weer, verkeer en de kranten.

Presentatie: Richard Grootbod.

09:00 93 1.NL
Nederlandstalige muziek.

Presentatie: Edwin Meerman.

10:00 Tijd voor U
Gezellig programma voor bij de koffie waarin getrakteerd wordt op lekkere recepten en een tip uit grootmoeders tijd.

Presentatie: Pieter Vorage.

12:00 Aan Tafel
Lunchprogramma met lekkere muziek en interessante gasten. Verder vervult een verslaggever een opdracht van een luisteraar in 'de enveloppe' en houdt Dr. Felix zijn medisch consult.

Presentatie: Conny Kraaijeveld.

14:00 Studio Sixties
Terug naar de jaren zestig met de grootste hits uit die tijd.

Presentatie: Edwin Meerman.

15:00 Goedemiddag
Muziek van toen en nu en spelletjes met prijzen.

Presentatie: Jos van Heerden.

17:00 Utrecht komt thuis
Actuele middagshow met muziek, weer en verkeer.

Presentatie: Maya Eksteen.

19:00 De Dag
Terugblik op de programma's van vandaag.
20:00 De Avond van M
De beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

22:00 Eveliens Lovesongs
De meest romantische muziek van toen en nu.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

23:00 De Nacht van M Non-stop muziek
De beste en mooiste non-stop muziek.
00:00 - 06:00 De Nacht van M Non-stop muziek
De beste en mooiste non-stop muziek.
Luister naar Radio West
Logo Radio West
Meer informatie over Radio West
06:00 Mogge Michiel
Het laatste nieuws uit de stad, de provincie en de rest van de wereld.

Presentatie: Michiel Steenwinkel.

09:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

12:00 SuperDebby
Veel muziek en (hulp)vragen en antwoorden van luisteraars.

Presentatie: Debby Roukens.

14:00 Jouw Middagshow
Verzoekplaten en uitgaanstips door luisteraars.
16:00 Studio Haagsche Bluf
Nieuwsprogramma met muziek, weer en verkeer. Ook is er iedere dag een bijzondere gast met een boeiend verhaal.

Presentatie: Tjeerd Spoor.

19:00 Rudo
Heel veel lekkere muziek en de hoogtepunten van de dag.

Presentatie: Rudo Slappendel.

20:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek
Luister naar Radio Rijnmond
Logo Radio Rijnmond
Meer informatie over Radio Rijnmond
06:00 wakker@rijnmond.nl
Wakker worden met nieuws, sport, weer, verkeer en veel opgewekte muziek.

Presentatie: Reint Jan Potze en Etienne Verhoeff.

10:00 Dwars door Rijnmond
Met volop muziek en nieuws.

Presentatie: Chantal Quak.

13:00 Middag aan de Maas
Muziek, mooie regionale verhalen en alle ruimte voor nieuws en achtergronden.

Presentatie: Marcia Tap.

16:00 Rijnmond Nu
Actualiteiten, sport, cultuur en achtergronden bij het nieuws.
19:00 Chicks and the City
Brutale radio voor en door meiden in de leeftijd 15-25 jaar uit Rijnmond.

Presentatie: Natasja Morales.

20:00 Non-Stop Non-stop muziek
22:00 Live uit Lloyd
Gevarieerd muziekprogramma met live muziek als rode draad.

Presentatie: Ronald van Oudheusden.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Non-stop Non-stop muziek
Luister naar Omroep Zeeland
Logo Omroep Zeeland
Meer informatie over Omroep Zeeland
06:00 Zeeland wordt Wakker
Het laatste Zeeuwse nieuws, actuele verkeersberichten en muziek.

Presentatie: Remco van Schellen.

09:00 Goedemorgen Zeeland
Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

12:00 Zeeland Nu

12:30 - 13:00 De Zeeuwse Kamer
Gesprek met een gast over een onderwerp dat in het nieuws is.

Presentatie: Martijn Katsman.

13:00 Muziekmiddag

Presentatie: Elias den Hollander.

16:00 Zeeland komt Thuis
Nieuws, weer en verkeer.
17:30 - 18:00 Zegt u 't Maar
Reactieprogramma over het nieuws van de dag, ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.

Presentatie: Martijn Katsman.

19:00 Muziek Non-stop muziek
00:00 - 06:00 Muziek Non-stop muziek
Luister naar Amor FM
Logo Amor FM
Meer informatie over Amor FM
06:00 Religie en Gebed
08:00 Nieuws en actualiteiten
09:00 Vermais
12:00 Overlijdensberichten
13:00 Vermais
17:00 Actualiteiten
18:00 Overlijdensberichten
19:00 Vermais
23:00 Avond
00:00 - 06:00 Nacht
Luister naar Fresh FM
Logo Fresh FM
Meer informatie over Fresh FM
00:00 - 23:59 Fresh FM Non-stop muziek
00:00 - 23:59 Fresh FM Non-stop muziek
Luister naar Frysk FM
Logo Frysk FM
Meer informatie over Frysk FM
00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek
Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Fryslân, waarvan het grootste deel in de Friese taal is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Friese muzikanten of tekstschrijvers.
00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek
Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Fryslân, waarvan het grootste deel in de Friese taal is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Friese muzikanten of tekstschrijvers.
Luister naar Groot Nieuws Radio
Logo Groot Nieuws Radio
Meer informatie over Groot Nieuws Radio
06:00 De Nieuwe Morgen
Nieuws uit kerk en samenleving, een inspirerende overdenking en muziek.

Presentatie: Annemarie Biljard.

09:00 Blessings
Verzoekplaten als speciale blessing voor vrienden, familie, collega, buur of geliefde. Muziek als bemoediging, originele felicitatie, een dankjewel, uiting van liefde of als zonnige vakantiegroet.

Presentatie: Tim Hendriks.

10:00 Bij Jorieke
Twee luisteraars schuiven aan voor de ’kring’. Zij lezen uit de Bijbel en behandelen twee hoofdstukken uit het boek ’Veertigvragentijd’.

Presentatie: Jorieke Fredrikze.

12:00 Sandwich
Veel muziek, maar ook nieuws, opbouwing en gezelligheid.

Presentatie: Nando Kok.

14:00 Backstage
Muziekprogramma met verhalen van artiesten, nieuwe muziek en een kijkje achter de schermen.

Presentatie: Hans van Vuuren.

16:00 Dag van Vandaag
Het belangrijkste nieuws van die dag op een rij en een bespreking van boeken en apps. In verschillende rubrieken komen thema’s voorbij zoals opvoeding en geloof.

Presentatie: Marien Korterink.

19:00 Wens
Verzoekplatenprogramma met gewijde muziek.

Presentatie: Tim Hendriks.

20:00 Muziekavond Non-stop muziek
Non-stop rustige luistermuziek voor op de achtergrond.
00:00 De Nacht Non-stop muziek
Non-stop gospelmuziek.
05:25 - 06:00 De Bijbel Door
Een gedeelte van de bijbel.

Presentatie: Cor Weeda.

Luister naar Grunn FM
Logo Grunn FM
Meer informatie over Grunn FM
00:00 - 23:59 Grunn FM Non-stop muziek
Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Groningen waarvan het grootste deel in het Gronings dialect is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Groningse muzikanten of tekstschrijvers.
00:00 - 23:59 Grunn FM Non-stop muziek
Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Groningen waarvan het grootste deel in het Gronings dialect is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Groningse muzikanten of tekstschrijvers.
Luister naar Joy Radio
Logo Joy Radio
Meer informatie over Joy Radio
00:00 Non Stop Non-stop muziek
07:00 Regiomix
07:30 Non Stop Non-stop muziek
09:00 90’s @ 9 Non-stop muziek
10:00 Non Stop Non-stop muziek
15:00 Joey in de Middag

Presentatie: Joey Hereman.

18:00 Regiomix
18:30 Non Stop Non-stop muziek
00:00 - 07:00 Non Stop Non-stop muziek
Luister naar Puur NL
Logo Puur NL
Meer informatie over Puur NL
00:00 Nonstop Muziek Non-stop muziek
10:00 Puur NL Café
De laatste nieuwtjes, entertainment, leuke gasten in de studio en gezellige muziek.

Presentatie: Emilie Sleven.

13:00 Nonstop Muziek Non-stop muziek
14:00 Goedemiddag Brabant
De beste Nederlandstalige muziek, nieuwtjes, weer, actueel verkeer, verzoekjes, gesprekken met artiesten en veel meer.

Presentatie: Rudy Evers.

18:00 Nonstop Muziek Non-stop muziek
00:00 - 10:00 Nonstop Muziek Non-stop muziek
Luister naar Qmusic Limburg
Logo Qmusic Limburg
Meer informatie over Qmusic Limburg
00:00 Qmusic Nederland
Doorgifte van de landelijke editie van Qmusic.
09:00 Het Foute Uur (editie Limburg)
Foute hits die iedereen kent en iedereen meezingt.

Presentatie: Jules van Hest.

10:00 Jules van Hest
Met verzoekjes van Limburgse luisteraars.
13:00 Qmusic Nederland
Doorgifte van de landelijke editie van Qmusic.
00:00 - 09:00 Qmusic Nederland
Doorgifte van de landelijke editie van Qmusic.
Luister naar Radio 8FM
Logo Radio 8FM
Meer informatie over Radio 8FM
06:00 Wakker Brabant
Fris, ontspannen, breed georiënteerd, luchtig en vrolijk ochtendprogramma vol classics. Met het meest opmerkelijke nieuws dat Brabant bezig houdt inclusief het nieuws uit de regio.

Presentatie: Ronny van Brabant & Emilie Sleven.

09:00 Nonstop Classic Hits Non-stop muziek
15:00 Brabant Onderweg
Het nieuws van de dag en het weer & verkeer in Brabant en vooral de beste classics.

Presentatie: Willem Doreleijers.

19:00 Nonstop Classic Hits Non-stop muziek
00:00 - 06:00 Nonstop Classic Hits Non-stop muziek
Luister naar Radio Continu
Logo Radio Continu
Meer informatie over Radio Continu
00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek
Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.
07:00 Muziek uit de Regio Non-stop muziek
De beste hits uit de regio.
09:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek
Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.
12:00 Middag Kevin
Kevin Terpstra draait de gezelligste muziek. Luisteraars kunnen hun muzikale bijdrage leveren, er zijn prijzen te winnen en er komen regelmatig artiesten op bezoek.
15:00 Gezeur met Leur
Stefan Leur laat zijn creatieve geest de vrije loop. Met een zoektocht naar de mooiste liedjes, verzoekplaten en veel andere muziek.

Presentatie: Stefan Leur.

18:00 Muziek uit de Regio Non-stop muziek
De beste muziek uit de regio.
19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek
Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.
00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek
Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.
Luister naar Radio Decibel
Logo Radio Decibel
Meer informatie over Radio Decibel
00:00 - 23:59 Non-Stop Non-stop muziek
De beste ’rewind hits’ en de hits van nu.
00:00 - 23:59 Non-Stop Non-stop muziek
De beste ’rewind hits’ en de hits van nu.
Luister naar Radio NL
Logo Radio NL
Meer informatie over Radio NL
06:00 Morgenstond
De beste Nederlandse hits en het laatste nieuws.

Presentatie: Marcel de Vries.

10:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Perry Kramps.

12:00 Op Volle Kracht
Verzoekjes, prijsvragen en de gezelligste Nederlandse muziek.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

15:00 Oost West, Thuis Best

Presentatie: Kevin Smit.

19:00 Dag In, Dag Uit

Presentatie: Perry Kramps.

21:00 Non-Stop Non-stop muziek
Nederlandstalige muziek.
00:00 - 06:00 Non-Stop Non-stop muziek
Nederlandstalige muziek.
Luister naar Simone FM
Logo Simone FM
Meer informatie over Simone FM
00:00 Hits & Classics Non-stop muziek
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek, afgewisseld met nieuws.
07:00 De Vos is Los
Het laatste nieuws uit de regio, het weerbericht van weerman Jannes Wiersema en er zijn prijzen te winnen. Ook is er de beste muziek.

Presentatie: Bert Vos.

10:00 Best Classics
De beste classics, afgewisseld met (muzikale) feitjes, verzoekplaten en aandacht voor het actuele nieuws en de verkeersinformatie.

Presentatie: Wim Drent.

12:00 Broodje Blom
Muziek en kans op prijzen.

Presentatie: Danny Blom.

15:00 Goeiemidddag Patrick
Het laatste nieuws, de actuele file- en flitsinformatie, het weerbericht en muziek.

Presentatie: Patrick Wolda.

18:00 Hits & Classics Non-stop muziek
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek, afgewisseld met nieuws.
00:00 - 07:00 Hits & Classics Non-stop muziek
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek, afgewisseld met nieuws.
Luister naar Tukker FM
Logo Tukker FM
Meer informatie over Tukker FM
00:00 - 23:59 Tukker FM Non-stop muziek
Gevarieerde muziekmix, met piratenklassiekers, dialectmuziek en hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80.
00:00 - 23:59 Tukker FM Non-stop muziek
Gevarieerde muziekmix, met piratenklassiekers, dialectmuziek en hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80.
Luister naar Ujala Radio
Logo Ujala Radio
Meer informatie over Ujala Radio
07:00 The Wake Up and Update Show
Entertainment, actualiteiten en info met horoscoop en stelling van de dag.

Presentatie: Satish.

10:00 Vrij Programma met Fermais

Presentatie: Vijay.

12:00 Vrij Programma met Fermais

Presentatie: Rahiela.

15:00 Prinsen en Prinsesjes

Presentatie: UB.

18:00 Vrij Programma met Fermais

Presentatie: Seema.

20:00 Paris Moerlie
22:00 - 00:00 Back to the Future

Presentatie: Rattan.

Luister naar Waterstad FM
Logo Waterstad FM
Meer informatie over Waterstad FM
Regionaal nieuws
Van 07:30 tot 18:30 uur elk half uur regionaal nieuws.
00:00 - 23:59 Waterstad FM Non-stop muziek
Muziek uit de jaren ’70, ’80, ’90, ’00 en de hits van nu.
00:00 - 23:59 Waterstad FM Non-stop muziek
Muziek uit de jaren ’70, ’80, ’90, ’00 en de hits van nu.
Luister naar Wild Hitradio
Logo Wild Hitradio (voorheen Wild FM)
Meer informatie over Wild Hitradio
00:00 @Night Non-stop muziek
07:00 Wake-Up

Presentatie: Stefan Brau.

09:00 Classics

Presentatie: Wouter Kooiman.

12:00 Lunch Non-stop muziek
Non-stop de beste hits.
14:00 Nick Velderman
16:00 De Middagshow

Presentatie: Matthieu Schotvanger.

18:00 - 20:00 Theun Herder
Met onder andere de ’6@6’.
21:00 Non-Stop Non-stop muziek
00:00 - 07:00 @Night Non-stop muziek
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2017 oorboekje.nl