Logo oorboekje.nl
menu

De radioprogrammering voor zaterdag 26 mei 2018

2018

zaterdag

26

mei

Bijzonderheden, vandaag:
logo Facebook logo Twitter logo RSS
Luister naar NPO Radio 1

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Meer informatie over NPO Radio 1
NOS Nieuws
Elk heel uur en om: 07:30, 08:30, 12:30, 13:30, 16:30, 17:30 en 18:30.
05:00 Riza (bnn-vara)
Cabaretier, rapper en presentator Riza Tisserand laat jonge talenten uit alle sectoren aan het woord. En jonge talenten maken het programma. Er wordt hard gelachen, er wordt serieus gepraat en er is muziek.
07:00 Radio 1-Journaal (NOS)
Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.
08:30 Nieuwsweekend (Max)
Magazine met studiogasten, waarin gesproken wordt over nieuws uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Mieke van der Weij & Peter de Bie.

11:00 De Taalstaat (kro-ncrv)
Programma waarin de Nederlandse taal het middelpunt vormt.

Presentatie: Frits Spits.

13:00 Dr Kelder en Co (AvroTros)
Met gasten van deskundig allooi bespreekt Jort Kelder hysterische opvattingen.
14:00 Argos (VPRO)
Journalistiek speurwerk naar opmerkelijke achtergronden bij het nieuws, of zaken die nieuws zouden moeten zijn.

Presentatie: Max van Weezel.

15:00 Radar Radio (AvroTros)
Consumentenprogramma.

Presentatie: Mischa Blok.

16:00 WNL Op Zaterdag (WNL)
Nieuws talkshow over het nieuws van de dag, economie, ondernemen, politiek, geld en sport, media en cultuur.

Presentatie: Margreet Spijker.

18:00 Opiniemakers (WNL)
Een prominente duider kijkt belangrijke kwesties van de week. Samen met deskundigen aan tafel wordt nieuws besproken en gemaakt.

Presentatie: Wieger Hemmer.

19:00 Langs de Lijn (NOS)
Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.
00:00 De Zes Ogen van de Fries (bnnvara)

Presentatie: Roelof de Vries.

01:00 De Wereld van Bnnvara (bnnvara)
Gesprek met Nederlanders die in het buitenland verblijven over datgene wat hem of haar is opgevallen.

Presentatie: Wouter Bouwman.

03:00 Druktemakers (bnnvara)
05:00 - 07:00 Riza (bnnvara)
Cabaretier, rapper en presentator Riza Tisserand laat jonge talenten uit alle sectoren aan het woord. En jonge talenten maken het programma. Er wordt hard gelachen, er wordt serieus gepraat en er is muziek.
Luister naar NPO Radio 2

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Meer informatie over NPO Radio 2
06:00 Timur en het Weekend (bnnvara)

Presentatie: Timur Perlin.

09:00 Hier is Haandrikman (kro-ncrv)

Presentatie: Bert Haandrikman.

12:00 Spijkers met Koppen (bnnvara)
Dolf Jansen en Felix Meurders ontvangen tal van gasten uit de wereld van politiek, theater, film en sport. Daarnaast is er ook cabaret.
14:00 Annemiekes A-Lijst (AvroTros)
Verzoekplaten.

Presentatie: Annemieke Schollaardt.

16:00 Muziekcafé (AvroTros)
Live muziekprogramma vanuit Podium De Vorstin in Hilversum . Met interviews en optredens van artiesten uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Corné Klijn.

18:00 Soul Night met One’sy (AvroTros)
Soul, jazz, funk, r&b en hiphop, maar ook interviews met nieuw soul- en jazz-talent en een albumtrack die net zo mooi is als een uitgebrachte single.
21:00 Corné Klijns Soul Sensations (AvroTros)
De lekkerste soulplaten.

Presentatie: Corné Klijn.

00:00 Ekdoms Funky Weekend Trip (bnnvara)
Met Gerard Ekdom dansend de nacht in.
02:00 On The Beat (kro-ncrv)
De echte klassiekers uit de soul- en discogenres. Bij voorkeur van vinyl.

Presentatie: Wouter van der Goes.

04:00 - 06:00 Licence 2 Chill (kro-ncrv)
Vrolijk het bed in (of uit) dansen met Jeroen Kijk in de Vegte, die zijn favoriete weekendmuziek draait.
Luister naar NPO 3FM

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Meer informatie over NPO 3FM
06:00 Lieke (AvroTros)

Presentatie: Lieke de Kok.

09:00 Wijnand (kro-ncrv)

Presentatie: Wijnand Speelman.

12:00 Rob (AvroTros)

Presentatie: Rob Janssen.

14:00 Mega Top 50 (AvroTros)
De populairste platen van Nederland. De lijst wordt samengesteld aan de hand van streaminggegevens van Spotify, downloadcijfers van GfK en airplay van 7 landelijke radiostations.

Presentatie: Jorien Renkema.

16:00 Herman (AvroTros)

Presentatie: Herman Hofman.

19:00 Franks Feestje (bnnvara)

Presentatie: Frank van der Lende.

22:00 Olivier (kro-ncrv)

Presentatie: Olivier Bakker.

00:00 Sophie (AvroTros)

Presentatie: Sophie Hijlkema.

02:00 Lex (bnnvara)

Presentatie: Lex Uiting.

04:00 - 06:00 Joost (NTR)

Presentatie: Joost Schulte.

Luister naar NPO Radio 4

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Meer informatie over NPO Radio 4
00:00 De Nacht (AvroTros) Non-stop muziek
Ontspannende klassieke muziek.
07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)
Programma met klassieke muziek en het laatste nieuws.

Presentatie: Niels Heithuis.

09:00 Musica Religiosa (EO)
Klassieke muziek met een religieuze signatuur.

Presentatie: Petra de Joode.

10:00 Een Goedemorgen Met ... (AvroTros)
Een muzikaal portret van een prominente Nederlander.
12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)
Programma met fijne, prettig in het gehoor liggende klassieke muziek. Naast informatie over de muziek en componisten, zijn ook de belangrijkste (muzikale) gespreks­onderwerpen van de dag te horen.
14:00 ZaterdagMatinee (NTR)
16:30 Matinee Café (NTR)
Hans Haffmans bespreekt met enkele gasten muziekopnames van CD, het internet en uit het archief van NPO Radio 4. De nadruk ligt op uitwisseling van persoonlijke smaken, muziekbeleving, voorkeuren en associaties.
17:30 Podium (NTR)
Het belangrijkste muzieknieuws van de afgelopen week, kijk-en luistertips voor het weekend, filmmuziek, cross-over, poëzietips, bijzondere nieuwe cd’s en DVD’s en het Open Podium.

Presentatie: Wouter Pleijsier.

19:00 Opera Live (NTR)
Complete opera’s uit de grote (inter)nationale operahuizen, waar mogelijk rechtstreeks. Actualiteiten, achtergronden en opinies en veel muziek (zowel historische opnamen als de nieuwste releases).

Presentatie: Hein van Eekert.

23:00 Vrije Geluiden (VPRO)
Tom Klaassen verkent de grenzen van de klassieke muziek. Met nieuwe releases, concerttips, reportages, actuele ontwikkelingen in de muziekwereld, een vaste plek voor jong talent, en adembenemende muziek.
00:00 - 07:00 De Nacht (AvroTros) Non-stop muziek
Ontspannende klassieke muziek.
Luister naar NPO Radio 5

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Meer informatie over NPO Radio 5
06:00 Wekker-Wakker Non Stop (Max) Non-stop muziek
07:00 Wekker-Wakker-Weekend (Max)
Verrassende gesprekken en veel muziek. Onder andere met de beste countrymuziek en het mooiste uit het archief van Los Vast.

Presentatie: Jan Rietman.

10:00 Nederland Zingt Gospel (EO)
Luisteraars kunnen op een hele persoonlijke manier anderen een lied aanbieden, bedanken, bemoedigen of gelukwensen.

Presentatie: Ron Stoeltie.

12:00 Rons RadioShow (Max)
Muziek, spelletjes en een gezonde dosis humor.

Presentatie: Ron Brandsteder.

14:00 Open Huis (EO)
Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Petra de Joode.

16:00 Theater van het Sentiment (kro-ncrv)
Voorstelling waarin een dag uit het verleden weer tot leven komt.

Presentatie: Jeanne Kooijmans.

18:00 Zin in Weekend (kro-ncrv)
Muziek, verhalen en reportages die het hart raken.

Presentatie: Wilfred Kemp.

19:00 EO Live (EO)
Goede gesprekken en live muziek.
22:00 Onderweg (EO)
Inspirerende mensen vertellen hun levensverhaal. Hun passie, hun problemen, hun geloof, maar ook hun ongeloof en de levenslessen die ze leerden komen aan bod in een ontspannen setting op een sfeervolle locatie.

Presentatie: Elsbeth Gruteke.

23:00 Musica Religiosa (EO)
Muziekprogramma met hoofdzakelijk klassieke religieuze muziek en voorgelezen passages uit boeken.

Presentatie: Gerja Wolf.

00:00 Politieke Partijen
Zendtijd voor Nederlandse politieke partijen.
00:10 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5) Non-stop muziek
Luister naar NPO Soul & Jazz

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen NPO Radio 6)

Meer informatie over NPO Soul & Jazz
00:00 Non-stop Non-stop muziek
De mooiste soul & jazz.
19:00 Co Live (NTR)
Programma met nieuwe live opnames, pareltjes uit de omroeparchieven en interviews met musici over recente projecten.

Presentatie: Co de Kloet.

21:00 Vrije Geluiden (VPRO)
Tom Klaassen neemt luisteraars mee in de wereld van jazz en houdt jazzliefhebbers op de hoogte van interessante ontwikkelingen in de wereldmuziek. Veel aandacht voor Nederlandse jazz, nieuwe cd’s, liveoptredens en jazzpodia & festivals in ons land.
23:00 Non-stop Non-stop muziek
De mooiste soul & jazz.
00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek
De mooiste soul & jazz.
Luister naar FunX

Logo FunX FunX (landelijk)

Meer informatie over FunX
04:00 The Future
07:00 Music Mix
10:00 Weekend Vibes
13:00 Jouw Stad
Het laatste nieuws, entertainment en culturele activiteiten in de buurt. Met interviews en reportages met bekende gasten en willekeurige luisteraars, afgewisseld met no nonsense muziek.
16:00 @N1els
Hiphop- en R&B-tracks.

Presentatie: Niels Hoogland.

19:00 Weekend Gio

Presentatie: Giorgio Hokstam.

21:00 The Partysquad
22:00 Dyna On Air
DJ Dyna.
23:00 In The Mix
De vetse urban club hits uit alle windstreken.
00:00 The Encore Radio Show
DJ Prime en DJ Waxfiend.
01:00 The Encore Clubnacht
04:00 - 07:00 The Future
Luister naar 100%NL

Logo 100%NL 100%NL

Meer informatie over 100%NL
06:00 Muziek Weekend Non-stop muziek
22:00 Liefde Non-stop muziek
De mooiste liefdesliedjes.
00:00 - 06:00 Muziek Nacht Non-stop muziek
Luister naar Arrow Classic Rock

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Meer informatie over Arrow Classic Rock
06:00 Wake Up With Arrow Non-stop muziek
09:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek
12:00 Rock of Ages Non-stop muziek
18:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek
23:00 Easy Rock and Ballads Non-stop muziek
00:00 - 06:00 Rocky Nightflight Non-stop muziek
Luister naar BNR Nieuwsradio

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Meer informatie over BNR Nieuwsradio
Nieuwsupdates
Ieder half en heel uur.
06:00 De Wereld Herhaling
Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

07:00 Zakendoen Herhaling
Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Annette van Soest en Thomas van Zijl.

08:00 De Nationale Autoshow Herhaling
Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

09:00 Bouwmeesters Herhaling
Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

09:30 De Nieuwe Wereld Herhaling
Mark Beekhuis brengt de veranderingen in kaart die ontstaan door innovaties en digitalisering.
10:00 Werkverkenners Herhaling
Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

10:30 Beeldbepalers Herhaling
Programma over media, marketing en communicatie.

Presentatie: Diana Matroos.

11:00 Boekestijn en De Wijk
Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.
11:30 Beurswatch Herhaling
De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

12:00 Beter Herhaling
Programma over ontwikkelingen in de zorg en positieve gezondheid.

Presentatie: Harmke Pijpers.

12:30 Bouwmeesters Herhaling
Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

13:00 De Nieuwe Wereld Herhaling
Mark Beekhuis brengt de veranderingen in kaart die ontstaan door innovaties en digitalisering.
13:30 Juridische Zaken Herhaling
Aandacht voor alles wat met recht en onrecht te maken heeft.

Presentatie: Paul van Liempt.

14:00 Digitaal Herhaling
Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

14:30 De Wereld Herhaling
Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

15:30 Beurswatch Herhaling
De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

16:00 Beter Herhaling
Programma over ontwikkelingen in de zorg en positieve gezondheid.

Presentatie: Harmke Pijpers.

16:30 Boekestijn en De Wijk Herhaling
Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.
17:00 Beeldbepalers Herhaling
Programma over media, marketing en communicatie.

Presentatie: Diana Matroos.

17:30 Bouwmeesters Herhaling
Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

18:00 De Nationale Autoshow Herhaling
Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

19:00 Juridische Zaken Herhaling
Aandacht voor alles wat met recht en onrecht te maken heeft.

Presentatie: Paul van Liempt.

19:30 Werkverkenners Herhaling
Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

20:00 De Nieuwe Wereld Herhaling
Mark Beekhuis brengt de veranderingen in kaart die ontstaan door innovaties en digitalisering.
20:30 Beurswatch Herhaling
De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

21:00 Beter Herhaling
Programma over ontwikkelingen in de zorg en positieve gezondheid.

Presentatie: Harmke Pijpers.

21:30 Boekestijn en De Wijk Herhaling
Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.
22:00 Hemmen Herhaling
De verhalen achter het nieuws in het juiste perspectief.

Presentatie: Roelof Hemmen.

00:00 Zakendoen Herhaling
Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Annette van Soest en Thomas van Zijl.

01:00 Bouwmeesters Herhaling
Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

01:30 Juridische Zaken Herhaling
Aandacht voor alles wat met recht en onrecht te maken heeft.

Presentatie: Paul van Liempt.

02:00 Zakendoen Herhaling
Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Annette van Soest en Thomas van Zijl.

03:00 Hemmen Herhaling
De verhalen achter het nieuws in het juiste perspectief.

Presentatie: Roelof Hemmen.

04:00 Zakendoen Herhaling
Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Annette van Soest en Thomas van Zijl.

05:00 Werkverkenners Herhaling
Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

05:30 - 06:00 Boekestijn en De Wijk Herhaling
Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.
Luister naar Classic FM

Logo Classic FM Classic FM

Meer informatie over Classic FM
00:00 - 23:59 Non-Stop Non-stop muziek
De beste licht klassieke muziek voor iedereen.
00:00 - 09:00 Non-Stop Non-stop muziek
De beste licht klassieke muziek voor iedereen.
Luister naar Efteling Kids Radio

Logo Efteling Kids Radio Efteling Kids Radio

Meer informatie over Efteling Kids Radio
06:00 Wakker worden in het Sprookjesbos
Leuke kinderliedjes en een spannend avontuur van een Sprookjesbosbewoner.
07:00 Wakker Worden met Mark
Opstaan met DJ Mark, met hulp van de Trollenkoning met het voorspellen van het weer.
09:00 De Grootste Hits
Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.
11:00 Raak
De meiden van Raak draaien de leukste liedjes en besteden aandacht aan jarige luisteraars.
12:00 Het Efteling uur
De grootste Efteling-hits en verzoekjes.
13:00 De Grootste Hits
Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.
15:00 De Radioshow van Ralf Herhaling
Ralf laat zijn favoriete liedjes horen, vertelt wat hij deze week gaat doen en belt met een goede bekende.
16:00 De Weekendshow
DJ Lieke reist door de wereld van de Efteling. Ze gaat op bezoek bij medewerkers van het park en laat de allerleukste momenten van de schoolweek nog eens horen.
18:00 De Grootste Hits & Mooiste Sprookjes
Zingen en dansen met de leukste liedjes van dit moment. En sprookjes voor het slapen gaan, verteld door Klaas Vaak.
21:00 - 06:00 Klaas Vaak - Een Droom Vol Wonderen
Klaas Vaak houdt de wacht nadat hij een sprookje voor het slapengaan verteld heeft. Wegdromen bij sprookjesachtige klassieke muziek en Efteling-melodieën.
Luister naar Qmusic

Logo Qmusic Qmusic

Meer informatie over Qmusic
00:00 Qmusic Non-stop muziek
09:00 Het Foute Uur
Alleen maar ’foute’ muziek.
10:00 Erik van Roekel
13:00 Martijn Kolkman
16:00 Bas van Nimwegen
19:00 Joost & Hila

Presentatie: Joost Swinkels & Hila Noorzai.

22:00 Qmusic Non-stop muziek
00:00 - 09:00 Qmusic Non-stop muziek
Luister naar Radio 10

Logo Radio 10 Radio 10

Meer informatie over Radio 10
00:00 Het Weekend van 10 Non-stop muziek
Non-stop de grootste hits aller tijden.
08:00 Silvan Stoet
12:00 René Verkerk
16:00 Dennis Verheugd
19:00 Sven’s Classix
DJ Sven draait de lekkerste dance-platen die ooit zijn gemaakt.

Met: 20:30 - 21:00 In The Mix, met Ben Liebrand.

22:00 Het Weekend van 10 Non-stop muziek
Non-stop de grootste hits aller tijden.
00:00 - 08:00 Het Weekend van 10 Non-stop muziek
Non-stop de grootste hits aller tijden.
Luister naar Radio 538

Logo Radio 538 Radio 538

Meer informatie over Radio 538
04:00 Desmond Baidjoe
08:00 Het Beste van Evers Staat Op
De leukste fragmenten van de ochtendshow op een rij.

Presentatie: Frank Dane.

12:00 Wietze de Jager
15:00 Daniël Lippens
18:00 Mark Labrand
20:00 Dance Department
Nieuwe dance-tracks en spraakmakende dj’s van over de hele wereld.

Presentatie: Dennis Ruyer.

23:00 Martin Garrix
00:00 Hardwell On Air
01:00 Jacked
Afrojack.
02:00 Sexy By Nature
Sunnery James en Ryan Marciano.
03:00 F** Me I’m Famous
David Guetta.
04:00 - 08:00 Desmond Baidjoe
Luister naar Radio Veronica

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Meer informatie over Radio Veronica
02:00 Non-Stop Non-stop muziek
De beste pop en rock hits.
08:00 Ochtendshow
Hoogtepunten van de ochtendshow van de afgelopen week en de beste pop en rock hits.

Presentatie: Giel Beelen.

12:00 Lindo Duvall
16:00 Gert Jan van Ackooij
20:00 Jurjen Gofers
00:00 - 08:00 Non-Stop Non-stop muziek
De beste pop en rock hits.
Luister naar Sky Radio

Logo Sky Radio Sky Radio

Meer informatie over Sky Radio
05:00 The More Music Morning Show Non-stop muziek
09:00 Non Stop Non-stop muziek
13:00 Weekend Hits Non-stop muziek
16:00 Afternoon Playlist Non-stop muziek
19:00 Evening Playlist Non-stop muziek
22:00 Late Night Non-stop muziek
De meest relaxte hits.
01:00 @Night Non-stop muziek
05:00 - 09:00 The More Music Morning Show Non-stop muziek
Luister naar Slam

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Meer informatie over Slam
06:00 Weekend Non-stop muziek
16:00 Slam 40
Hitlijst, gebaseerd op trends en statistieken op Youtube & Spotify onder jongeren tot 35 jaar.

Presentatie: Michiel Jurrjens.

19:00 The Boom Room
Programma waarin diverse gast-dj’s langskomen en waarin de nieuwste dancemuziek centraal staat.

Presentatie: Gijs Alkemade.

00:00 Joris Voorn
01:00 Eelke Kleijn & Olivier Weiter
02:00 Secret Cinema
03:00 Jochem Hamerling
04:00 Franky Rizardo
05:00 - 06:00 Defected In The House
Luister naar Sublime

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Meer informatie over Sublime
00:00 - 23:59 Sublime Non-stop muziek
Non-stop fresh jazzy sounds.
00:00 - 21:00 Sublime Non-stop muziek
Non-stop fresh jazzy sounds.
Luister naar Radio Noord

Logo Radio Noord Radio Noord

Meer informatie over Radio Noord
00:00 Noord Nonstop Non-stop muziek
Gevarieerde muziek.
08:00 Noord en Ommeland
Programma met onderdelen als de uitgaanstips, de wekservice, wensen van luisteraars en vragen over computers en auto’s.

Presentatie: Marcel Nieuwenweg.

11:00 Noord en Ommeland
Programma met onderdelen als de uitgaanstips, de wekservice, wensen van luisteraars en vragen over computers en auto’s.

Presentatie: Hans Waalkens.

14:00 Café Martini
Gevarieerd programma met muziek en de geur van koffie.

Presentatie: Eric Bats & Selma Veltens.

18:00 De Avond van Noord Non-stop muziek
Gevarieerde muziek.
00:00 - 08:00 Noord Nonstop Non-stop muziek
Gevarieerde muziek.
Luister naar Omrop Fryslân

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Meer informatie over Omrop Fryslân
00:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek
08:00 No yn Fryslân
It Fryske nijs, de sport en Piet Paulusma mei it waar.
09:00 Op & Ut
Tips foar in aktyf wykein.

Presentatie: Douwe Heeringa.

12:00 No yn Fryslân
It Fryske nijs, de sport en Piet Paulusma mei it waar.
13:00 Sneon yn Fryslân
Ynteraktyf programma. Weromsjogge op it nijs fan de ôfrûne wike, reagearje op saken dy’t dy middei spylje yn Fryslân en De koer fan Fryslân. Ek rom omtinken foar de sport yn Fryslân.

Presentatie: Diana de Groot.

18:00 De Jûn fan Fryslân Non-stop muziek
In greep út de popmuzyk fan de lêste 40 jier.
22:00 De Dei Foarby
In weromblik op de dei mei in seleksje fan reportaazjes en petearen dy ’t te hearen wienen.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek
Luister naar Radio Drenthe

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Meer informatie over Radio Drenthe
00:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
08:00 Tussen Stoet en Koffie
Uitgaanstips, felicitaties en muziek.

Presentatie: Wim Boer.

09:00 Drenthe Nu
Regionaal nieuws.
09:15 Tussen Stoet en Koffie
Uitgaanstips, felicitaties en muziek.

Presentatie: Wim Boer.

10:00 Hemmeltied
Drentstalig radioprogramma voor de hele familie.

Presentatie: Harm Dijkstra & Leonie van der Werf.

12:00 Drenthe Nu
Regionaal nieuws.
12:15 Cassata
Drentse politiek en de actuele discussies in de provincie.

Presentatie: Margiet Benak.

13:30 Volkooren
Vlot en actueel programma met een vleugje nieuws, cultuur, veel muziek en gezelligheid én een dikke pries.

Presentatie: Ruben Kooren.

17:00 Sport
Regionaal sportprogramma.
18:00 Muziekprofiel
Amateurmuziek.

Presentatie: Nico Sieffers.

19:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
00:00 - 08:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
Luister naar Radio Oost

Logo Radio Oost Radio Oost

Meer informatie over Radio Oost
00:00 Nachtsessie Non-stop muziek
Non-stop de beste pop- en lichte muziek.
07:00 KlaarWakker
Nieuws, sport, het weer en muziek.

Presentatie: Jan-Willem Kobes & Jaco Meijboom.

09:00 Groot Onderhoud
Praatprogramma met al dan niet prominente Overijsselaars over hun passie, politiek, sport en andere zaken.

Presentatie: Bert Eeftink.

10:00 Ziezo Zaterdag
Een luchtig magazine met veel muziek en infotainment op vaste tijdstippen zoals een tuintip en het wekelijkse weerpraatje van Karel van de Kate.

Presentatie: Geert Sprick.

13:00 Toppers van Toen, Treffers van Nu
Muziek uit de jaren zestig en zeventig en actueel sportnieuws.

Presentatie: Oene Loonstra.

16:00 Zaterdagsport
Het zaterdagse sportnieuws, met uitslagen, commentaren en analyses van de vandaag gespeelde wedstrijden.
18:00 Even Uitblazen
Programma met blaas- en volksstümliche muziek.

Presentatie: Geert Sprick.

19:00 De Avond Non-stop muziek
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 07:00 Nachtsessie Non-stop muziek
Non-stop de beste pop- en lichte muziek.
Luister naar Omroep Flevoland

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Meer informatie over Omroep Flevoland
00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek
12:00 Non-Stop Muziek en Weer Non-stop muziek
18:00 Non-Stop Muziek en Weer Non-stop muziek
00:00 - 12:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek
Luister naar Radio Gelderland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Meer informatie over Radio Gelderland
00:00 Muziek Non-Stop Non-stop muziek
07:00 Zin in Zaterdag
De lekkerste muziek en de leukste uitgaanstips uit de provincie.

Presentatie: Bastiaan Boog.

10:00 De Hoop op Zaterdag

Presentatie: Jan de Hoop.

12:00 Gelderland Helpt
Programma waarin mensen elkaar hulp kunnen vragen en aan kunnen bieden.

Presentatie: Marèl van Steenbergen.

14:00 Café GLD

Presentatie: Maarten Daam.

18:00 Muziek Non-stop muziek
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 07:00 Muziek Non-Stop Non-stop muziek
Luister naar Omroep Brabant

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Meer informatie over Omroep Brabant
02:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
09:00 Lekker Weekend
Ontspannen magazine-achtig programma met muziek, tips voor een leuk weekend, verslaggevers op pad, en nieuws.

Presentatie: Hilde de Bresser.

12:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
00:00 - 09:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
Luister naar L1 Radio

Logo L1 Radio L1 Radio

Meer informatie over L1 Radio
00:00 L1 Muziek Non-stop muziek
08:00 Limburgs Land
Natuur en milieu in Limburg.
09:00 Nws
Nieuws, reportages en het krantenoverzicht.
09:30 Limburgs Land
Natuur en milieu in Limburg. (Vervolg van 08:00 uur.)
10:00 Cultuurcafé
Programma boordevol nieuws en evenementen uit de cultuurwereld.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

12:00 Nws
Nieuws, weer en verkeer.
12:15 Cultuurcafé
Programma boordevol nieuws en evenementen uit de cultuurwereld.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

13:00 Festival Radio - Funpop
Verslag van het festival Funpop. Bij dit festival op evenemententerrein Kasteelpark Ter Horst in Horst treden onder andere Danny Vera, Maan, Wolter Kroes, Yes-R en Nienke op.
16:00 Wunderbar
Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.

Presentatie: Rick Cremers.

17:00 Nws
Nieuw, weer en verkeer.
17:15 Klassieke Avond - Europees Kampioenschap voor Harmonieorkesten
Verslag van het Europees Kampioenschap voor harmonieorkesten (ECWO2018) vanuit concertzaal Bozar (beter bekend als het Paleis voor Schone Kunsten) in Brussel. Met opnames en live-uitzendingen van optredens van orkesten uit Nederland, België en Zwitserland.
  • Om 18:00 uur speelt Harmonie St. Michael van Thorn. Daarna spelen de Koninklijke Harmonie St. Cecilia Rotem en vervolgens het Blasorchester Siebnen.
  • Rond 22:30 uur is de prijsuitreiking te horen.

Presentatie: Tom Doesborg en Emil Szarkowicz.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 09:00 L1 Muziek Non-stop muziek
Luister naar NH Radio

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Meer informatie over NH Radio
01:00 Muziekmix Non-stop muziek
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
08:00 De Agenda
Tips voor uitstapjes in de provincie.

Presentatie: Nicolas Ruis.

10:00 NH Sportcafé
Gasten uit de sportwereld en een panel van deskundigen.

Presentatie: Leo Driessen.

12:00 Keur in de Middag
Infotainment-programma met veel feel good items, spellen en informatieblokjes over sport, weer en nieuws.

Presentatie: Eddy Keur.

15:00 Driessen en Driessen
Muzikale weetjes, ditjes en datjes en verborgen muziekverhalen. Een muzikale mix van de gebroeders Leo en Nico Driessen.
17:00 60 Jaar Nederpop
Compleet overzicht van 60 jaar opnames uit de Nederlandse popgeschiedenis. Met de 2000 beste Nederlandse platen ooit gemaakt, waarbij geen enkele klassieker en invloedrijke plaat ontbreekt.

Presentatie: Ewald van Liempt.

20:00 Het Uur van de Wolf
Lana Wolf draait haar favoriete country- en western-muziek.
21:00 Train to Nowhere
Vic van de Reijt, Frits Jonker en Maarten Eilander nemen luisteraars mee op een reis die alle kanten op kan gaan. Aan de hand van een thema verrassen ze elkaar en de luisteraar met hun bijzondere en bizarre vondsten uit de Nederlandse, Duitse, Franse, Italiaanse en Engelstalige muziek.
22:00 Blue Sky
Voormalig Sky Radio-baas Ton Lathouwers draait zijn favoriete radiosongs. Met minder bekende albumtracks en ook radiohits van de jaren ’60 tot nu komen voorbij.
23:00 Goot op de Radio
Leo van der Goot draait redeloze muziek; van hot naar her door de popgeschiedenis. Zo nu en dan keihard en dan weer fluweelzacht.
01:00 - 07:00 Muziekmix Non-stop muziek
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
Luister naar Radio M Utrecht

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Meer informatie over Radio M Utrecht
00:00 De Nacht van M Non-stop muziek
07:00 Prettig weekend
Programma vol weekendtips en afwisselende muziek.

Presentatie: Hubert Mol.

10:00 De Servicelijn
Programma waarin luisteraars oproepen kunnen doen.

Presentatie: Peter Holland.

12:00 De Week
Terugblik op de mooiste, beste en leukste radiomomenten van de afgelopen week.

Presentatie: Ingrid Corvers.

14:00 Namen & Rugnummers
Regionaal sportprogramma.
18:00 93 1.nl nonstop Non-stop muziek
Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.
19:00 De Verlenging
Terugblik op de sportgebeurtenissen van vandaag.
20:00 Het Gouden Weekend
Terugblik op een specifieke periode van 30 jaar of langer geleden. Met muziek en radio- en tv-fragmenten.

Presentatie: Edwin Meerman.

22:00 Eveliens Lovesongs
De meest romantische muziek van toen en nu.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

23:00 De Nacht van M Non-stop muziek
00:00 - 08:00 De Nacht van M Non-stop muziek
Luister naar Radio West

Logo Radio West Radio West

Meer informatie over Radio West
00:00 Nonstop muziek Non-stop muziek
09:00 Uit
Uitgaansprogramma met reportages, interviews uit de wereld van kunst en cultuur en uitgaanstips.

Presentatie: Rogier van der Zanden.

12:00 Nonstop Muziek Non-stop muziek
14:00 Sport
Regionaal sportprogramma, met veel aandacht voor de Tweede en Derde klasse in het amateurvoetbal.
18:00 Nonstop Muziek Non-stop muziek
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 07:00 Nonstop muziek Non-stop muziek
Luister naar Radio Rijnmond

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Meer informatie over Radio Rijnmond
00:00 Non-stop Non-stop muziek
08:00 Chris natuurlijk
Lichtvoetig programma boordevol groen, natuur, cultuur, milieu, wetenschap en vrije tijd.
09:00 Muziek voor Volwassenen
Blues, soul, country en Americana met Johan Derksen.
12:00 Vraag het de Bieb
Antwoord op diverse vragen.

Presentatie: Erik Lemmers.

14:00 Non-Stop Non-stop muziek
15:00 Sport
Vanmiddag met veel aandacht voor de hockeywedstrijd HC Bloemendaal - HC Rotterdam die om 16:00 uur begint. Dit is een wedstrijd in de halve finale van de Euro Hockey League.
18:00 Non-Stop Non-stop muziek
Muziek uit de jaren ’60.
19:00 Non-Stop Non-stop muziek
Muziek uit de jaren ’70.
20:00 Non-Stop Non-stop muziek
Muziek uit de jaren ’80.
21:00 Non-Stop Non-stop muziek
Muziek uit de jaren ’90.
22:00 Non-Stop Non-stop muziek
00:00 - 09:00 Non-stop Non-stop muziek
Luister naar Omroep Zeeland

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Meer informatie over Omroep Zeeland
00:00 Muziek Non-stop muziek
08:00 De Zeeuwse Top 40
Muziek uit Zeeland.

Presentatie: Elsa van Hermon.

09:00 Weekend
Zeeuws nieuws, muziek, het antwoordapparaat en een belletje met Zeeuwen in het buitenland.

Presentatie: Elias den Hollander.

12:00 Zeeland Nu
Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.
13:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Ronald Verburg.

17:00 Zeeland Nu
Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.
18:00 De Zeeuwse Top 40
Muziek uit Zeeland.

Presentatie: Elsa van Hermon.

19:00 Muziek Non-stop muziek
00:00 - 08:00 Muziek Non-stop muziek
Luister naar Amor FM

Logo Amor FM Amor FM

Meer informatie over Amor FM
06:00 Religie en Gebed
08:00 Actualiteiten
09:00 Vermais
12:00 Overlijdensberichten
13:00 Vermais
17:00 Actualiteiten
18:00 Overlijdensberichten
19:00 Vermais
23:00 Avond
00:00 - 06:00 Nacht
Luister naar Coastline

Logo Coastline Coastline

Meer informatie over Coastline
06:00 Weekend Classics
09:00 Renee van Doorn
11:00 Weekend Classics
15:00 Pascall Maessen
17:00 Back to the 80’s

Presentatie: Ray Gauthier.

19:00 De Nacht Door Non-stop muziek
00:00 - 10:00 De Nacht Door Non-stop muziek
Luister naar Frysk FM

Logo Frysk FM Frysk FM

Meer informatie over Frysk FM
00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek
Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Fryslân, waarvan het grootste deel in de Friese taal is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Friese muzikanten of tekstschrijvers.
00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek
Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Fryslân, waarvan het grootste deel in de Friese taal is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Friese muzikanten of tekstschrijvers.
Luister naar Groot Nieuws Radio

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Meer informatie over Groot Nieuws Radio
06:00 Het Weekend Non-stop muziek
Non-stop oude en nieuwe songs met een vertrouwde boodschap.
19:00 ’t Heerlijk Loflied
Een programma met verhalen uit de kerk- en koormuziek.

Presentatie: Hans van Vuuren.

20:00 Het Weekend Non-stop muziek
Non-stop oude en nieuwe songs met een vertrouwde boodschap.
00:00 - 06:00 De Nacht Non-stop muziek
Non-stop gospelmuziek.
Luister naar Grunn FM

Logo Grunn FM Grunn FM

Meer informatie over Grunn FM
00:00 - 23:59 Grunn FM Non-stop muziek
Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Groningen waarvan het grootste deel in het Gronings dialect is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Groningse muzikanten of tekstschrijvers.
00:00 - 23:59 Grunn FM Non-stop muziek
Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Groningen waarvan het grootste deel in het Gronings dialect is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Groningse muzikanten of tekstschrijvers.
Luister naar Joy Radio

Logo Joy Radio Joy Radio

Meer informatie over Joy Radio
00:00 Non Stop Non-stop muziek
07:00 Regiomix
07:30 Non Stop Non-stop muziek
09:00 90’s @ 9 Non-stop muziek
10:00 Non Stop Non-stop muziek
18:00 Regiomix
18:30 Non Stop Non-stop muziek
00:00 - 07:00 Non Stop Non-stop muziek
Luister naar Qmusic Limburg

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Meer informatie over Qmusic Limburg
00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek
07:00 Daniël Smulders
09:00 Het Foute Uur
De leukste ’foute’ muziek.
10:00 Non Stop Hits Non-stop muziek
18:00 Het Foute Uur
De leukste ’foute’ muziek.
19:00 Non Stop Hits Non-stop muziek
00:00 - 07:00 Non Stop Hits Non-stop muziek
Luister naar Radio 8FM

Logo Radio 8FM Radio 8FM

Meer informatie over Radio 8FM
00:00 - 23:59 Nonstop Classic Hits Non-stop muziek
00:00 - 23:59 Nonstop Classic Hits Non-stop muziek
Luister naar Radio Continu

Logo Radio Continu Radio Continu

Meer informatie over Radio Continu
00:00 Non Stop Muziek Non-stop muziek
Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.
16:00 Harry’s Jukebox
Gezelligheid, met de piraatplaat, wekelijks een live interview met een artiest in de studio, en vaak een prijsvraag en muziek.

Presentatie: Harry Langenburg.

19:00 Het Zaterdagavond Café Non-stop muziek
Muziekprogramma met een hoog feestgehalte.
02:00 - 16:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek
Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.
Luister naar Radio Decibel

Logo Radio Decibel Radio Decibel

Meer informatie over Radio Decibel
00:00 Non-Stop Non-stop muziek
09:00 90’s @ 9 Non-stop muziek
10:00 Non-Stop Non-stop muziek
00:00 - 09:00 Non-Stop Non-stop muziek
Luister naar Radio NL

Logo Radio NL Radio NL

Meer informatie over Radio NL
00:00 - 23:59 Non-Stop Non-stop muziek
Nederlandstalige muziek.
00:00 - 23:59 Non-Stop Non-stop muziek
Nederlandstalige muziek.
Luister naar Radio NL Kids

Logo Radio NL Kids Radio NL Kids

Meer informatie over Radio NL Kids
00:00 - 23:59 Radio NL Kids Non-stop muziek
Non-stop muziek voor kinderen.
00:00 - 23:59 Radio NL Kids Non-stop muziek
Non-stop muziek voor kinderen.
Luister naar Simone FM

Logo Simone FM Simone FM

Meer informatie over Simone FM
00:00 Hits & Classics Non-stop muziek
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.
09:00 Best Classics
De beste classics, afgewisseld met (muzikale) feitjes, verzoekplaten en aandacht voor het actuele nieuws en de verkeersinformatie.

Presentatie: Johan Mooibroek.

12:00 Melvin Wiersma
15:00 Maurits de Groot
18:00 Dance Classics Non-stop muziek
De allerleukste dance classics, maar ook veel vergeten disco hits.
00:00 - 09:00 Hits & Classics Non-stop muziek
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.
Luister naar Ujala Radio

Logo Ujala Radio Ujala Radio

Meer informatie over Ujala Radio
00:00 - 23:59 Ujala Radio
00:00 - 23:59 Ujala Radio
Luister naar Waterstad FM

Logo Waterstad FM Waterstad FM

Meer informatie over Waterstad FM
00:00 - 23:59 Muziek Nonstop Non-stop muziek
Muziek uit de jaren ’70, ’80, ’90, ’00 en de hits van nu.
00:00 - 23:59 Muziek Nonstop Non-stop muziek
Muziek uit de jaren ’70, ’80, ’90, ’00 en de hits van nu.
Luister naar Wild Hitradio

Logo Wild Hitradio Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Meer informatie over Wild Hitradio
06:00 Non-Stop Non-stop muziek
20:00 ID
DJ Jurgen.
22:00 DJ Jean @ Work
DJ Jean.
00:00 - 06:00 @Night Non-stop muziek
Non-stop de beste hits.
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2018 oorboekje.nl