Logo oorboekje.nl
menu
2017

zaterdag

1

juli

Bijzonderheden, vandaag:
logo Facebook logo Twitter logo RSS
Luister naar NPO Radio 1
Logo NPO Radio 1
Meer informatie over NPO Radio 1
NOS Nieuws
Elk heel uur en om: 07:30, 08:30, 12:30, 13:30, 16:30, 17:30 en 18:30.
05:00 Start (bnn-vara)
Andrew Makkinga neemt samen met de talenten van de BNN-VARA Academy de week nog eens door de mangel en de komende dagen alvast onder de loep.
07:00 Radio 1-Journaal (NOS)
Een uitgebreid nieuwsblok, met het belangrijkste nieuws.
08:30 Nieuwsshow (AvroTros)
Levendig magazine met een keur aan studiogasten. Er wordt gesproken over nieuws uit binnen- en buitenland, wetenschappelijke ontwikkelingen worden toegelicht en er is aandacht voor kunst en cultuur.

Presentatie: Peter de Bie & Mieke van der Wey.

11:00 De Taalstaat (kro-ncrv)
Programma waarin de Nederlandse taal het middelpunt vormt.

Presentatie: Frits Spits.

13:00 Radio 1-Journaal (NOS)
13:08 Kamerbreed (AvroTros)
Kees Boonman volgt het politieke nieuws aan de hand van gesprekken met politieke en maatschappelijke hoofdrolspelers.
14:00 Radio Tour de France (NOS)
Presentatie:
  • 14:00 Gert van ’t Hof
  • 16:00 Robbert Meeder
19:00 Langs de Lijn (NOS)
Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.
00:00 De Overnachting (bnn-vara)
Een prominente gast komt logeren in een hotel. Voor het slapen gaan wordt in de hotelkamer gepraat over daden, dromen en passies.

Presentatie: Filemon Wesselink.

01:00 De Wereld van BNN (BNN)
Gesprek met Nederlanders die in het buitenland verblijven over datgene wat hem of haar is opgevallen.

Presentatie: Jurjen van den Bergh.

03:00 Druktemakers (bnn-vara)
05:00 - 07:00 Start
Andrew Makkinga neemt samen met de talenten van de BNN-VARA Academy de week nog eens door de mangel en de komende dagen alvast onder de loep.
Luister naar NPO Radio 2
Logo NPO Radio 2
Meer informatie over NPO Radio 2
06:00 De EHBO-show (bnn-vara)

Presentatie: Thijs Maalderink.

09:00 Hier is Haandrikman (kro-ncrv)

Presentatie: Bert Haandrikman.

12:00 Zomerspijkers (VARA)
Gesprek met een bekende gast over de liefde voor muziek, carrière, wie ze zijn en wat hen drijft. Live vanuit Beachclub HUB op het Hilversumse Mediapark.

Presentatie: Dolf Jansen.

14:00 Paul (kro-ncrv)

Presentatie: Paul Rabbering.

16:00 Muziekcafé (AvroTros)
Live muziekprogramma vanuit Podium De Vorstin in Hilversum . Met interviews en optredens van artiesten uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Daniël Dekker.

18:00 Corné Klijns Soul Sensations (AvroTros)
De lekkerste soulplaten.

Presentatie: Corné Klijn.

21:00 Soul Night met One’sy (kro-ncrv)
Soul, jazz, funk, r&b en hiphop, maar ook interviews met nieuw soul- en jazz-talent en een albumtrack die net zo mooi is als een uitgebrachte single.
00:00 Ekdoms Funky Weekend Trip (bnn-vara)
Met Gerard Ekdom dansend de nacht in.
02:00 On The Beat (kro-ncrv)
De echte klassiekers uit de soul- en discogenres. Bij voorkeur van vinyl.

Presentatie: Wouter van der Goes.

04:00 - 06:00 Licence 2 Chill (kro-ncrv)
Vrolijk het bed in (of uit) dansen met Jeroen Kijk in de Vegte, die zijn favoriete weekendmuziek draait.
Luister naar NPO 3FM
Logo NPO 3FM
Meer informatie over NPO 3FM
06:00 Angelique (kro-ncrv)

Presentatie: Angelique Houtveen.

09:00 Herman (AvroTros)

Presentatie: Herman Hofman.

12:00 Eva (BNN)

Presentatie: Eva Koreman.

14:00 Mega Top 50 (AvroTros)
De populairste platen van Nederland. De lijst wordt samengesteld aan de hand van streaminggegevens van Spotify, downloadcijfers van GfK en airplay van 7 landelijke radiostations.

Presentatie: Rob Janssen.

16:00 Annemieke (AvroTros)

Presentatie: Annemieke Schollaardt.

19:00 On Stage (VARA)
Live muziek, van grote namen tot beginnende singer-songwriters op hun slaapkamer.

Presentatie: Giel Beelen.

22:00 Saskia & Olivier (kro-ncrv)

Presentatie: Saskia Weerstand & Olivier Bakker.

00:00 Kaj (bnn-vara)

Presentatie: Kaj van der Ree.

02:00 Lex (VARA)

Presentatie: Lex Uiting.

04:00 - 06:00 Lieke (AvroTros)

Presentatie: Lieke de Kok.

Luister naar NPO Radio 4
Logo NPO Radio 4
Meer informatie over NPO Radio 4
NOS Nieuws
07:00, 08:00, 09:00, 11:00, 13:00, 17:00, 18:00, 19:00, 23:00 en 00:00 uur.
00:00 De Nacht (Radio 4) Non-stop muziek
Ontspannende klassieke muziek.
07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)
Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast is er het belangrijkste nieuws van de dag.

Presentatie: Niels Heithuis.

09:00 Musica Religiosa (EO)
Klassieke muziek met een religieuze signatuur.

Presentatie: Elsbeth Gruteke.

10:00 Een Goedemorgen Met ... (AvroTros)
Een muzikaal portret van een prominente Nederlander.
12:00 Licht op 4 (AvroTros)
Een ontspannen en opgewekt programma dat draait om klassieke muziek.
14:00 ZaterdagMatinee (NTR)
Hoogtepunten uit het archief van de ZaterdagMatinee.
17:30 Podium (NTR)
Het belangrijkste muzieknieuws van de afgelopen week, kijk-en luistertips voor het weekend, filmmuziek, cross-over, poëzietips, bijzondere nieuwe cd’s en DVD’s en het Open Podium.

Presentatie: Wouter Pleijsier.

19:00 Zomeravondconcert (AvroTros)
De mooiste concerten uit binnen- en buitenland. Vandaag met Robeco Summer Nights: Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Stanislav Kochanovsky, m.m.v. Arthur en Lucas Jussen, piano.
  • Maurice Ravel - Rhapsody espagnole
  • Francis Poulenc - Concerto for 2 piano’s en orkest in d, op. 61
  • Sergei Prokofiev - Delen uit Romeo et Juliette, op. 64
  • Maurice Ravel - Boléro
    Rechtstreeks vanuit het Concertgebouw, Amsterdam.
23:00 Vrije Geluiden (VPRO)
Tom Klaassen verkent de grenzen van de klassieke muziek. Met nieuwe releases, concerttips, reportages, actuele ontwikkelingen in de muziekwereld, een vaste plek voor jong talent, en adembenemende muziek.
00:00 - 07:00 De Nacht (Radio 4) Non-stop muziek
Ontspannende klassieke muziek.
Luister naar NPO Radio 5
Logo NPO Radio 5
Meer informatie over NPO Radio 5
06:00 Wekker-Wakker (Max)
Verrassende gesprekken, veel muziek en een bekende gast.

Presentatie: Jan Rietman.

10:00 Nederland Zingt op Verzoek (EO)
Een persoonlijke manier anderen een lied aanbieden, bedanken, bemoedigen of gelukwensen. Persoonlijke aandacht en het geestelijke lied gaan hand in hand.

Presentatie: Ron Stoeltie.

12:00 Ron’s RadioShow (Max)
Muziek, spelletjes en een gezonde dosis humor.

Presentatie: Ron Brandsteder.

14:00 Open Huis (EO)
Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Petra de Joode.

16:00 Theater van het Sentiment (kro-ncrv)
Voorstelling waarin een dag uit het verleden weer tot leven komt.

Presentatie: Jeanne Kooijmans.

18:00 Zin in Weekend (kro-ncrv)
Muziek, verhalen en reportages die het hart raken.

Presentatie: Wilfred Kemp en Annemiek Schrijver.

19:00 EO Live (EO)
Goede gesprekken en live muziek.
22:00 Onderweg (EO)
Inspirerende mensen vertellen hun levensverhaal aan Elsbeth Gruteke. Hun passie, hun problemen, hun geloof, maar ook hun ongeloof en de levenslessen die ze leerden komen aan bod in een ontspannen setting op een sfeervolle locatie.
23:00 Musica Religiosa (EO)
Muziekprogramma, met hoofdzakelijk klassieke muziek met christelijk religieuze signatuur. Aan de hand van een thema wordt muziek gekozen waarbij gekozen kan worden uit orgelbespeling, solozang , klein en grootkoorzang, (black) gospel, country, jazz en praise.

Presentatie: Petra de Joode.

00:00 Politieke Partijen
Zendtijd voor Nederlandse politieke partijen.
00:10 - 06:00 Muzieknacht (Radio 5) Non-stop muziek
Luister naar NPO Soul & Jazz
Logo NPO Soul & Jazz (voorheen NPO Radio 6)
Meer informatie over NPO Soul & Jazz
00:00 Non-Stop Non-stop muziek
De mooiste soul & jazz.
19:00 Co Live (NTR)
Programma met nieuwe live opnames, pareltjes uit de omroeparchieven en interviews met musici over recente projecten.

Presentatie: Co de Kloet.

21:00 Vrije Geluiden (VPRO)
Tom Klaassen neemt luisteraars mee in de wereld van jazz en houdt jazzliefhebbers op de hoogte van interessante ontwikkelingen in de wereldmuziek. Veel aandacht voor Nederlandse jazz, nieuwe cd’s, liveoptredens en jazzpodia & festivals in ons land.
23:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek
De mooiste soul & jazz.
Luister naar FunX
Logo FunX (landelijk)
Meer informatie over FunX
04:00 The Future
07:00 Best of Start
10:00 Weekend Vibes
13:00 Jouw Stad
Het laatste nieuws, entertainment en culturele activiteiten in de buurt. Met interviews en reportages met bekende gasten en willekeurige luisteraars, afgewisseld met no nonsense muziek.
16:00 @N1els
Hiphop- en R&B-tracks.

Presentatie: Niels Hoogland.

19:00 Weekend WaX
Party-updates en de lekkerste clubtracks. De vetste artiesten en DJ’s uit de music scene zijn te gast in de studio.

Presentatie: Q-Bah en Riza.

22:00 The Encore Radio Show
DJ Prime en DJ Waxfiend.
23:00 The Mix
De vetse urban club hits uit alle windstreken.
00:00 The Mixtape Battle
01:00 The Encore Clubnacht
04:00 - 07:00 The Future
Luister naar 100%NL
Logo 100%NL
Meer informatie over 100%NL
00:00 Muziek Nacht Non-stop muziek
07:00 Muziek Weekend Non-stop muziek
12:00 Top 10
De tien populairste Nederlandse hits.

Presentatie: Colin Banks.

13:00 Muziek Weekend Non-stop muziek
00:00 - 07:00 Muziek Nacht Non-stop muziek
Luister naar Arrow Classic Rock
Logo Arrow Classic Rock
Meer informatie over Arrow Classic Rock
06:00 Wake Up With Arrow Non-stop muziek
09:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek
12:00 Rock of Ages Non-stop muziek
18:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek
23:00 Easy Rock and Ballads Non-stop muziek
00:00 - 06:00 Rocky Nightflight Non-stop muziek
Luister naar BNR Nieuwsradio
Logo BNR Nieuwsradio
Meer informatie over BNR Nieuwsradio
Nieuwsupdates
Ieder half en heel uur.
06:00 De Wereld Herhaling
Scherpe analyses over de internationale politiek.

06:35 Blik op Europa
Europaverslaggever Jesse Pinster op zoek naar verhalen uit Europa.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

07:00 Zakendoen Herhaling
Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Annette van Soest en Thomas van Zijl.

08:00 De Nationale Autoshow Herhaling
Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

09:00 Bouwmeesters Herhaling
Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Jan Postma.

09:30 De Nieuwe Wereld Herhaling
Mark Beekhuis brengt de veranderingen in kaart die ontstaan door innovaties en digitalisering.
10:00 FD Persoonlijk On Air
Vooraanstaande gasten vertellen wat hen drijft en inspireert en geven een kijkje in hun persoonlijke leven. Ook komen de rubrieken Droomweekend, Oog voor, Black Book en Huis te koop in het programma terug.

Presentatie: Paul Laseur.

11:00 Boekestijn & De Wijk
Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Jan Postma over de grenzen van Europa.
11:30 Duurzaam Herhaling
Harm Edens voelt ondernemers, politici en wetenschappers aan de tand over hun ideeën voor een duurzame wereld.
12:00 Digitaal Herhaling
Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

12:30 Gangmakers Herhaling
Debatprogramma waarin ondernemers uit een bepaalde regio discussiëren over actuele ondernemerszaken.

Presentatie: Maarten Bouwhuis.

13:00 Eyeopeners Herhaling
Alles over impactvolle innovaties waar je nu al iets aan hebt. Voor gezondheid, stad, carrière en vrije tijd.

Presentatie: Meindert Schut.

13:30 Juridische Zaken Herhaling
Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Jan Postma.

14:00 Digitaal Herhaling
Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

14:30 FD Persoonlijk On Air Herhaling
Vooraanstaande gasten vertellen wat hen drijft en inspireert en geven een kijkje in hun persoonlijke leven. Ook komen de rubrieken Droomweekend, Oog voor, Black Book en Huis te koop in het programma terug.

Presentatie: Paul Laseur.

15:30 Beurswatch Herhaling
De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: René de Monchy.

16:00 Beter Herhaling
Programma over ontwikkelingen in de zorg en positieve gezondheid.

Presentatie: Harmke Pijpers.

16:30 Boekestijn & De Wijk Herhaling
Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Jan Postma over de grenzen van Europa.
17:00 Eyeopeners Herhaling
Alles over impactvolle innovaties waar je nu al iets aan hebt. Voor gezondheid, stad, carrière en vrije tijd.

Presentatie: Meindert Schut.

17:30 Bouwmeesters Herhaling
Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Jan Postma.

18:00 De Nationale Autoshow Herhaling
Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

19:00 Juridische Zaken Herhaling
Aandacht voor alles wat met recht en onrecht te maken heeft.

Presentatie: Paul van Liempt.

19:30 Digitaal Herhaling
Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

20:00 De Nieuwe Wereld Herhaling
Mark Beekhuis brengt de veranderingen in kaart die ontstaan door innovaties en digitalisering.
20:30 Beurswatch Herhaling
De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: René de Monchy.

21:00 Gangmakers Herhaling
Debatprogramma waarin ondernemers uit een bepaalde regio discussiëren over actuele ondernemerszaken.

Presentatie: Maarten Bouwhuis.

21:30 Beter Herhaling
Programma over ontwikkelingen in de zorg en positieve gezondheid.

Presentatie: Harmke Pijpers.

22:00 Hemmen Herhaling
De verhalen achter het nieuws in het juiste perspectief.

Presentatie: Roelof Hemmen.

00:00 Zakendoen Herhaling
Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Annette van Soest en Thomas van Zijl.

01:00 Bouwmeesters Herhaling
Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Jan Postma.

01:30 Beter Herhaling
Programma over ontwikkelingen in de zorg en positieve gezondheid.

Presentatie: Harmke Pijpers.

02:00 Zakendoen Herhaling
Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Annette van Soest en Thomas van Zijl.

03:00 Hemmen Herhaling
De verhalen achter het nieuws in het juiste perspectief.

Presentatie: Roelof Hemmen.

04:00 Zakendoen Herhaling
Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Annette van Soest en Thomas van Zijl.

05:00 Beurswatch Herhaling
De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Pieter van der Werff.

05:30 - 06:00 Eyeopeners Herhaling
Alles over impactvolle innovaties waar je nu al iets aan hebt. Voor gezondheid, stad, carrière en vrije tijd.

Presentatie: Meindert Schut.

Luister naar Classic FM
Logo Classic FM
Meer informatie over Classic FM
00:00 - 23:59 Non-Stop Non-stop muziek
De beste licht klassieke muziek voor iedereen.
00:00 - 09:00 Non-Stop Non-stop muziek
De beste licht klassieke muziek voor iedereen.
Luister naar Efteling Kids Radio
Logo Efteling Kids Radio
Meer informatie over Efteling Kids Radio
06:00 Wakker worden in het Sprookjesbos
Leuke kinderliedjes en om 07:30 uur een spannend avontuur van een Sprookjesbosbewoner.
08:00 Wakker Worden met Mark
Opstaan met DJ Mark, met hulp van de Trollenkoning met het voorspellen van het weer.
09:00 De Grootste Hits
Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.
11:00 Raak
De meiden van Raak draaien de leukste liedjes en besteden aandacht aan jarige luisteraars.
12:00 Het Efteling-uur
De grootste Efteling-hits en verzoekjes.
13:00 De Grootste Hits
Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.
15:00 De Radioshow van Ralf Herhaling
Ralf laat zijn favoriete liedjes horen, vertelt wat hij deze week gaat doen en belt met een goede bekende.
16:00 De Weekendshow
DJ Lieke reist door de wereld van de Efteling. Ze gaat op bezoek bij medewerkers van het park en laat de allerleukste momenten van de schoolweek nog eens horen.
18:00 De Grootste Hits & Mooiste Sprookjes
Zingen en dansen met de leukste liedjes van dit moment. En sprookjes voor het slapen gaan, verteld door Klaas Vaak.
21:00 - 06:00 Klaas Vaak - Een Droom Vol Wonderen
Klaas Vaak houdt de wacht nadat hij een sprookje voor het slapengaan verteld heeft. Wegdromen bij sprookjesachtige klassieke muziek en Efteling-melodieën.
Luister naar Qmusic
Logo Qmusic
Meer informatie over Qmusic
00:00 Qmusic Non-stop muziek
07:00 Kimberley Dekker
09:00 Het Foute Uur
Alleen maar 'foute' muziek.
10:00 Erik van Roekel
13:00 Martijn Kolkman
16:00 Bas van Nimwegen
19:00 Joost Swinkels
21:00 Hila Noorzai
00:00 - 07:00 Qmusic Non-stop muziek
Luister naar Radio 10
Logo Radio 10
Meer informatie over Radio 10
00:00 Het Weekend van 10 Non-stop muziek
Non-stop de grootste hits aller tijden.
08:00 Silvan Stoet
12:00 René Verkerk
16:00 Dennis Verheugd
19:00 Sven’s Classix
DJ Sven draait de lekkerste dance-platen die ooit zijn gemaakt.

Met: 20:30 - 21:00 In The Mix, met Ben Liebrand.

22:00 Het Weekend van 10 Non-stop muziek
Non-stop de grootste hits aller tijden.
00:00 - 08:00 Het Weekend van 10 Non-stop muziek
Non-stop de grootste hits aller tijden.
Luister naar Radio 538
Logo Radio 538
Meer informatie over Radio 538
04:00 Bas Menting
08:00 Het Beste van Evers Staat Op
De leukste fragmenten van de ochtendshow nog één keer op een rij.

Presentatie: Edwin Evers.

12:00 Barend van Deelen
15:00 Mark Labrand
18:00 Edwin Noorlander
20:00 Dance Department
Nieuwe dance-tracks en spraakmakende dj’s van over de hele wereld.

Presentatie: Dennis Ruyer.

23:00 Martin Garrix
00:00 Hardwell On Air
01:00 Jacked
Afrojack.
02:00 Sexy By Nature
Sunnery James en Ryan Marciano.
03:00 F** Me I’m Famous
David Guetta.
04:00 - 08:00 Bas Menting
Luister naar Radio Veronica
Logo Radio Veronica
Meer informatie over Radio Veronica
02:00 Non-Stop Non-stop muziek
De beste pop en rock hits.
08:00 Martijn Muijs
12:00 Maurice Verschuuren
16:00 Lindo Duvall
20:00 Jurjen Gofers
00:00 - 08:00 Non-Stop Non-stop muziek
De beste pop en rock hits.
Luister naar Sky Radio
Logo Sky Radio
Meer informatie over Sky Radio
05:00 The More Music Morning Show Non-stop muziek
09:00 Non Stop Non-stop muziek
13:00 Weekend Hits Non-stop muziek
16:00 Afternoon Playlist Non-stop muziek
19:00 Evening Playlist Non-stop muziek
22:00 Late Night Non-stop muziek
De meest relaxte hits.
01:00 @Night Non-stop muziek
05:00 - 09:00 The More Music Morning Show Non-stop muziek
Luister naar Slam
Logo Slam (voorheen Slam FM)
Meer informatie over Slam
06:00 Non Stop Non-stop muziek
12:00 WeekendTom

Presentatie: Tom van der Weerd.

15:00 Slam 40
Hitlijst, gebaseerd op trends en statistieken op Youtube & Spotify onder jongeren tot 35 jaar.

Presentatie: Michiel Jurrjens.

18:00 De Midden in Je Weekend Show

Presentatie: Tom van der Weerd & Giorgio Hokstam.

20:00 The Boom Room
Programma waarin diverse gast-dj’s langskomen en waarin de nieuwste dancemuziek centraal staat.

Presentatie: Gijs Alkemade.

01:00 Olivier Wieter & Eelke Kleijn
Mixmarathon.
02:00 Jochem Hamerling
Mixmarathon.
03:00 Nicole Moudaber
Mixmarathon.
04:00 Claptone
Mixmarathon.
05:00 - 06:00 Defected In The House
Mixmarathon.
Luister naar Sublime FM
Logo Sublime FM
Meer informatie over Sublime FM
00:00 - 23:59 Sublime FM Non-stop muziek
Een flow van de lekkerste muziek met veel aandacht voor moderne jazz, soul en funk.
00:00 - 23:59 Sublime FM Non-stop muziek
Een flow van de lekkerste muziek met veel aandacht voor moderne jazz, soul en funk.
Luister naar Radio Noord
Logo Radio Noord
Meer informatie over Radio Noord
00:00 Noord Nonstop Non-stop muziek
Gevarieerde muziek.
08:00 Noord en Ommeland
Programma met onderdelen als de uitgaanstips, de wekservice, wensen van luisteraars en vragen over computers en auto’s.

Presentatie: Marcel Nieuwenweg.

11:00 Noord en Ommeland
Programma met onderdelen als de uitgaanstips, de wekservice, wensen van luisteraars en vragen over computers en auto’s.

Presentatie: Hans Waalkens.

14:00 Café Martini
Gevarieerd programma met muziek en de geur van koffie.

Presentatie: Eric Bats & Selma Veltens.

18:00 De Avond van Noord Non-stop muziek
Gevarieerde muziek.
00:00 - 08:00 Noord Nonstop Non-stop muziek
Gevarieerde muziek.
Luister naar Omrop Fryslân
Logo Omrop Fryslân
Meer informatie over Omrop Fryslân
00:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek
08:00 No yn Fryslân
It Fryske nijs, de sport en Piet Paulusma mei it waar.
09:00 Op & Ut
Tips foar in aktyf wykein.

Presentatie: Douwe Heeringa.

12:00 No yn Fryslân
It Fryske nijs, de sport en Piet Paulusma mei it waar.
13:00 Sneon yn Fryslân
Ynteraktyf programma. Weromsjogge op it nijs fan de ôfrûne wike, reagearje op saken dy’t dy middei spylje yn Fryslân en De koer fan Fryslân. Ek rom omtinken foar de sport yn Fryslân.

Presentatie: Diana de Groot.

18:00 De Jûn fan Fryslân Non-stop muziek
In geweldige greep út de popmuzyk fan de lêste 40 jier.
22:00 De Dei Foarby
In weromblik op de dei mei in seleksje fan reportaazjes en petearen dy ’t te hearen wienen.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek
Luister naar Radio Drenthe
Logo Radio Drenthe
Meer informatie over Radio Drenthe
00:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
08:00 Tussen Stoet en Koffie
Uitgaanstips, felicitaties en muziek.

Presentatie: Wim Boer.

09:00 Drenthe Nu
Regionaal nieuws.
09:15 Tussen Stoet en Koffie
Uitgaanstips, felicitaties en muziek.

Presentatie: Wim Boer.

10:00 Hemmeltied
Drentstalig radioprogramma voor de hele familie.

Presentatie: Harm Dijkstra & Leonie van der Werf.

12:00 Drenthe Nu
Regionaal nieuws.
12:15 Volkooren
Vlot en actueel programma met een vleugje nieuws, cultuur, veel muziek en gezelligheid én een dikke pries.

Presentatie: Ruben Kooren.

16:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
00:00 - 08:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
Luister naar Radio Oost
Logo Radio Oost
Meer informatie over Radio Oost
00:00 Nachtsessie Non-stop muziek
Non-stop de beste pop- en lichte muziek.
07:00 KlaarWakker
Nieuws, sport, het weer en muziek.

Presentatie: Martin Steenbeeke.

09:00 Groot Onderhoud
Praatprogramma met al dan niet prominente Overijsselaars over hun passie, politiek, sport en andere zaken.

Presentatie: Bert Eeftink.

10:00 Ziezo Zaterdag
Een luchtig magazine met veel muziek en infotainment op vaste tijdstippen zoals een tuintip en het wekelijkse weerpraatje van Karel van de Kate.

Presentatie: Geert Sprick.

13:00 Toppers van Toen, Treffers van Nu
Muziek uit de jaren zestig en zeventig en actueel sportnieuws.

Presentatie: Oene Loonstra.

16:00 Zaterdagsport
Het zaterdagse sportnieuws, met uitslagen, commentaren en analyses van de vandaag gespeelde wedstrijden.
18:00 Even Uitblazen
Programma met blaas- en volksstümliche muziek.

Presentatie: Geert Sprick.

19:00 Jetzt geht’s Los
Vrolijk programma vol muziek uit de Alpenlanden zoals volkstümliche musik, schlager, jodler, blasmusik en echte volksmusik.

Presentatie: Wijbrand van der Sande.

20:00 De Avond Non-stop muziek
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 07:00 Nachtsessie Non-stop muziek
Non-stop de beste pop- en lichte muziek.
Luister naar Omroep Flevoland
Logo Omroep Flevoland
Meer informatie over Omroep Flevoland
00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek
12:00 Non-Stop Muziek en Weer Non-stop muziek
18:00 Non-Stop Muziek en Weer Non-stop muziek
00:00 - 22:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek
Luister naar Radio Gelderland
Logo Radio Gelderland
Meer informatie over Radio Gelderland
00:00 Muziek Non-Stop Non-stop muziek
07:00 Zin in Zaterdag
De lekkerste muziek en de leukste uitgaanstips uit de provincie.

Presentatie: Bastiaan Boog.

10:00 De Hoop op Zaterdag

Presentatie: Jan de Hoop.

12:00 Gelderland Helpt
Programma waarin mensen elkaar hulp kunnen vragen en aan kunnen bieden.

Presentatie: Marèl van Steenbergen.

14:00 Café GLD

Presentatie: Maarten Daam.

18:00 Muziek Non-stop muziek
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 07:00 Muziek Non-Stop Non-stop muziek
Luister naar Omroep Brabant
Logo Omroep Brabant
Meer informatie over Omroep Brabant
02:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
09:00 Lekker Weekend
Ontspannen magazine-achtig programma met muziek, tips voor een leuk weekend, verslaggevers op pad, en nieuws.

Presentatie: Hilde de Bresser.

12:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
00:00 - 09:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
Luister naar L1 Radio
Logo L1 Radio
Meer informatie over L1 Radio
00:00 L1 Muziek Non-stop muziek
08:00 Limburgs Land
Natuur en milieu in Limburg.
09:00 Nws
Nieuws, reportages en het krantenoverzicht.
09:30 Limburgs Land
Natuur en milieu in Limburg. (Vervolg van 08:00 uur.)
10:00 Cultuurcafé
Programma boordevol nieuws en evenementen uit de cultuurwereld.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

12:00 Nws
Nieuws, weer en verkeer.
12:15 Cultuurcafé
Programma boordevol nieuws en evenementen uit de cultuurwereld.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

13:00 Plat-eweg
Limburgstalig muziekprogramma. Met interviews met bands en artiesten, de Geluid van Zuid-cd, de L1mbo Top 10, een reportage en een column.
16:00 Wunderbar
Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.

Presentatie: Rick Cremers.

19:00 Muziek Non-stop muziek
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 09:00 L1 Muziek Non-stop muziek
Luister naar NH Radio
Logo NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)
Meer informatie over NH Radio
00:00 Muziekmix Non-stop muziek
08:00 De Agenda
Tips voor uitstapjes in de provincie.

Presentatie: Saskia van Ooijen.

10:00 Sportcafé
Gasten uit de sportwereld en een panel van deskundigen.

Presentatie: Leo Driessen.

12:00 NH Leeft
Isabella Prins gaat de provincie in en bezoekt evenementen.
13:00 ZomerRick
Rick van Velthuysen draait muzikale en zomerse herinneringen van luisteraars.
15:00 Driessen en Driessen
Muzikale weetjes, ditjes en datjes en verborgen muziekverhalen. Een muzikale mix van de gebroeders Leo en Nico Driessen.
17:00 Muziekmix Non-stop muziek
00:00 - 08:00 Muziekmix Non-stop muziek
Luister naar Radio M Utrecht
Logo Radio M Utrecht
Meer informatie over Radio M Utrecht
00:00 De Nacht van M Non-stop muziek
De beste en mooiste non-stop muziek.
07:00 Prettig weekend
Programma vol weekendtips en afwisselende muziek.

Presentatie: Hubert Mol.

10:00 De Servicelijn
Programma waarin luisteraars oproepen kunnen doen.

Presentatie: Peter Holland.

12:00 De Week
Terugblik op de mooiste, beste en leukste radiomomenten van de afgelopen week.

Presentatie: Ingrid Corvers.

14:00 Lekker Weer Van Leeuwen
Gezellig programma met de beste muziek en het spelletje Raad waar die Staat.

Presentatie: Bart van Leeuwen.

18:00 93 1.nl nonstop Non-stop muziek
Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.
19:00 Het Gouden Weekend
Terugblik op een specifieke periode van 30 jaar of langer geleden. Met muziek en radio- en tv-fragmenten.

Presentatie: Edwin Meerman.

22:00 Eveliens Lovesongs
De meest romantische muziek van toen en nu.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

23:00 De Nacht van M Non-stop muziek
De beste en mooiste non-stop muziek.
00:00 - 08:00 De Nacht van M Non-stop muziek
De beste & mooiste muziek.
Luister naar Radio West
Logo Radio West
Meer informatie over Radio West
00:00 Nonstop muziek Non-stop muziek
09:00 Uit
Uitgaansprogramma met reportages, interviews uit de wereld van kunst en cultuur en uitgaanstips.

Presentatie: Rogier van der Zanden.

12:00 Nonstop Muziek Non-stop muziek
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 07:00 Nonstop muziek Non-stop muziek
Luister naar Radio Rijnmond
Logo Radio Rijnmond
Meer informatie over Radio Rijnmond
00:00 Non-stop Non-stop muziek
08:00 Chris natuurlijk
Lichtvoetig programma boordevol groen, natuur, cultuur, milieu, wetenschap en vrije tijd.
09:00 Muziek voor Volwassenen
Blues, soul, country en Americana met Johan Derksen.
12:00 Vraag het de Bieb
14:00 Non-Stop Non-stop muziek
18:00 Non-Stop Non-stop muziek
Muziek uit de jaren ’60.
19:00 Non-Stop Non-stop muziek
Muziek uit de jaren ’70.
20:00 Non-Stop Non-stop muziek
Muziek uit de jaren ’80.
21:00 Non-Stop Non-stop muziek
Muziek uit de jaren ’90.
22:00 Non-Stop Non-stop muziek
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 09:00 Non-stop Non-stop muziek
Luister naar Omroep Zeeland
Logo Omroep Zeeland
Meer informatie over Omroep Zeeland
00:00 Muziek Non-stop muziek
08:00 De Zeeuwse Top 40
Muziek uit Zeeland.

Presentatie: Elsa van Hermon.

09:00 Weekend
Zeeuws nieuws, muziek, het antwoordapparaat en een belletje met Zeeuwen in het buitenland.

Presentatie: Elias den Hollander.

12:00 Zeeland Nu
Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.
13:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Ronald Verburg.

17:00 Zeeland Nu
Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.
18:00 De Zeeuwse Top 40
Muziek uit Zeeland.

Presentatie: Elsa van Hermon.

19:00 Muziek Non-stop muziek
00:00 - 08:00 Muziek Non-stop muziek
Luister naar Amor FM
Logo Amor FM
Meer informatie over Amor FM
06:00 Religie en Gebed
08:00 Actualiteiten
09:00 Vermais
12:00 Overlijdensberichten
13:00 Vermais
17:00 Actualiteiten
18:00 Overlijdensberichten
19:00 Vermais
23:00 Avond
00:00 - 06:00 Nacht
Luister naar Fresh FM
Logo Fresh FM
Meer informatie over Fresh FM
00:00 - 23:59 Fresh FM Non-stop muziek
00:00 - 23:59 Fresh FM Non-stop muziek
Luister naar Frysk FM
Logo Frysk FM
Meer informatie over Frysk FM
00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek
Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Fryslân, waarvan het grootste deel in de Friese taal is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Friese muzikanten of tekstschrijvers.
00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek
Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Fryslân, waarvan het grootste deel in de Friese taal is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Friese muzikanten of tekstschrijvers.
Luister naar Groot Nieuws Radio
Logo Groot Nieuws Radio
Meer informatie over Groot Nieuws Radio
06:00 Het Weekend Non-stop muziek
Non-stop oude en nieuwe songs met een vertrouwde boodschap.
19:00 Wens Non-stop muziek
Verzoekplatenprogramma met gewijde muziek.
20:00 Het Weekend Non-stop muziek
Non-stop oude en nieuwe songs met een vertrouwde boodschap.
00:00 - 06:00 De Nacht Non-stop muziek
Non-stop gospelmuziek.
Luister naar Grunn FM
Logo Grunn FM
Meer informatie over Grunn FM
00:00 - 23:59 Grunn FM Non-stop muziek
Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Groningen waarvan het grootste deel in het Gronings dialect is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Groningse muzikanten of tekstschrijvers.
00:00 - 23:59 Grunn FM Non-stop muziek
Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Groningen waarvan het grootste deel in het Gronings dialect is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Groningse muzikanten of tekstschrijvers.
Luister naar Joy Radio
Logo Joy Radio
Meer informatie over Joy Radio
00:00 Non Stop Non-stop muziek
07:00 Regiomix
07:30 Non Stop Non-stop muziek
09:00 90’s @ 9 Non-stop muziek
10:00 Non Stop Non-stop muziek
18:00 Regiomix
18:30 Non Stop Non-stop muziek
00:00 - 07:00 Non Stop Non-stop muziek
Luister naar Puur NL
Logo Puur NL
Meer informatie over Puur NL
00:00 - 23:59 Nonstop Muziek Non-stop muziek
00:00 - 23:59 Nonstop Muziek Non-stop muziek
Luister naar Qmusic Limburg
Logo Qmusic Limburg
Meer informatie over Qmusic Limburg
00:00 Qmusic Nederland
Doorgifte van de landelijke editie van Qmusic.
09:00 Het Foute Uur (editie Limburg)
Foute hits die iedereen kent en iedereen meezingt.

Presentatie: Jules van Hest.

10:00 Jules van Hest
Met verzoekjes van Limburgse luisteraars.
13:00 Qmusic Nederland
Doorgifte van de landelijke editie van Qmusic.
00:00 - 09:00 Qmusic Nederland
Doorgifte van de landelijke editie van Qmusic.
Luister naar Radio 8FM
Logo Radio 8FM
Meer informatie over Radio 8FM
00:00 Nonstop Classic Hits Non-stop muziek
07:00 Weekoverzicht
09:00 Nonstop Classic Hits Non-stop muziek
00:00 - 07:00 Nonstop Classic Hits Non-stop muziek
Luister naar Radio Continu
Logo Radio Continu
Meer informatie over Radio Continu
00:00 Non Stop Muziek Non-stop muziek
Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.
16:00 Harry’s Jukebox
Gezelligheid, met de piraatplaat, wekelijks een live interview met een artiest in de studio, en vaak een prijsvraag en muziek.

Presentatie: Harry Langenburg.

19:00 Het Zaterdagavond Café Non-stop muziek
Muziekprogramma met een hoog feestgehalte.
02:00 - 10:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek
Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.
Luister naar Radio Decibel
Logo Radio Decibel
Meer informatie over Radio Decibel
00:00 - 23:59 Non-Stop Non-stop muziek
De beste ’rewind hits’ en de hits van nu.
00:00 - 23:59 Non-Stop Non-stop muziek
De beste ’rewind hits’ en de hits van nu.
Luister naar Radio NL
Logo Radio NL
Meer informatie over Radio NL
00:00 - 23:59 Non-Stop Non-stop muziek
Nederlandstalige muziek.
00:00 - 23:59 Non-Stop Non-stop muziek
Nederlandstalige muziek.
Luister naar Simone FM
Logo Simone FM
Meer informatie over Simone FM
00:00 Hits & Classics Non-stop muziek
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek, afgewisseld met nieuws.
09:00 Best Classics
De beste classics, afgewisseld met (muzikale) feitjes, verzoekplaten en aandacht voor het actuele nieuws en de verkeersinformatie.

Presentatie: Johan Mooibroek.

12:00 Melvin Wiersma
15:00 Hielke

Presentatie: Hielke Boersma.

18:00 Dance Classics Non-stop muziek
De allerleukste dance classics, maar ook veel vergeten disco hits.
00:00 - 09:00 Hits & Classics Non-stop muziek
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek, afgewisseld met nieuws.
Luister naar Tukker FM
Logo Tukker FM
Meer informatie over Tukker FM
00:00 - 23:59 Tukker FM Non-stop muziek
Gevarieerde muziekmix, met piratenklassiekers, dialectmuziek en hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80.
00:00 - 23:59 Tukker FM Non-stop muziek
Gevarieerde muziekmix, met piratenklassiekers, dialectmuziek en hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80.
Luister naar Ujala Radio
Logo Ujala Radio
Meer informatie over Ujala Radio
08:00 Lloyd
13:00 Vrij Programma met Fermais

Presentatie: Farieda.

16:00 Quiz & Film / Acteur Special

Presentatie: Sharan.

19:00 Kavita
22:00 - 01:00 Sara
Luister naar Waterstad FM
Logo Waterstad FM
Meer informatie over Waterstad FM
00:00 - 23:59 Muziek Nonstop Non-stop muziek
Muziek uit de jaren ’70, ’80, ’90, ’00 en de hits van nu.
00:00 - 23:59 Muziek Nonstop Non-stop muziek
Muziek uit de jaren ’70, ’80, ’90, ’00 en de hits van nu.
Luister naar Wild Hitradio
Logo Wild Hitradio (voorheen Wild FM)
Meer informatie over Wild Hitradio
06:00 Non-Stop Non-stop muziek
10:00 René Dupon
12:00 Non-Stop Non-stop muziek
16:00 Peter Hanegraaf
18:00 Michiel Zwartepoorte
21:00 Daniel Argoud
00:00 - 06:00 @Night Non-stop muziek
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2017 oorboekje.nl