Logo oorboekje.nl
Nu en Straks Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag Frequentiekaarten Eindejaarslijsten 2016
menu
2016
<

vrijdag

9

december

>
Bijzonderheden, vandaag:
  • Eredivisie

    Radio Noord doet vanavond verslag van de wedstrijd FC Groningen - Roda JC. (Deze wedstrijd is ook te volgen in de reguliere sportuitzending van L1 Radio.)
Bijzonderheden, deze week:
  • Top 4000

    Radio 10 zendt van 30 november tot en met 24 december de Top 4000 uit.
  • Top 1000 Allertijden

    Radio Veronica draait van 3 tot en met 9 december de 1000 beste hits aller tijden.
  • The Christmas Station

    Sky Radio draait tot en met de kerstdagen heel veel kerstmuziek.

Landelijke publieke zenders: < 12:00 uur >  

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1
12:00 De Nieuws BV (bnn-vara)
Nieuws, achtergronden, ophef en vertier.

Presentatie: Willemijn Veenhoven.

14:00 - 16:00 Radio EenVandaag (AvroTros)
Actualiteitenprogramma.

Presentatie: Suzanne Bosman.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2
12:00 Gijs 2.0 (kro-ncrv)
Lunchprogramma waarin veel prettige muziek te horen is.

Presentatie: Gijs Staverman.

14:00 - 16:00 Stenders’ Platenbonanza (AvroTros)
Verzoekplaten.

Presentatie: Rob Stenders.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM
12:00 Mark + Rámon (BNN)

Presentatie: Mark van der Molen & Rámon Verkoeijen.

14:00 - 16:00 Wijnand (kro-ncrv)

Presentatie: Wijnand Speelman.

NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4
12:00 Licht op 4 (AvroTros)
Een ontspannen en opgewekt lunchprogramma dat draait om klassieke muziek.
14:00 - 16:00 Muziekwijzer (Max)
Edwin Rutten over de wereld van de klassieke muziek met complete concerten opgenomen in Nederland en daarbuiten, met musici die vertellen over hun vak en hun favoriete muziek.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5
12:00 Tinekeshow (Max)
Mensen, muziek en verhalen.

Presentatie: Tineke de Nooij.

14:00 - 16:00 Open huis (EO)
Muzikaal en informatief programma. Naast muziek met evergreens uit de jaren 60 & 70 aandacht voor het nieuws, weer en het Jukeboxspel.

Presentatie: Tom Herlaar.

NPO Soul & Jazz (voorheen NPO Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz
00:00 Non-Stop nonstop
De mooiste soul & jazz.
19:00 - 22:00 Winfried’s Woonkamer (NTR)
Winfried Baijens praat in zijn eigen woonkamer met artiesten, muzikanten en andere muziekliefhebbers en luistert met hen naar de beste soul en jazz die ze kunnen vinden.

FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX
10:00 ClassX
Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Dulci.

13:00 - 16:00 Jouw Stad
Het laatste nieuws, entertainment en culturele activiteiten in de buurt. Met interviews en reportages met bekende gasten en willekeurige luisteraars, afgewisseld met no nonsense muziek.
Landelijke commerciële zenders: < 12:00 uur >  

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL
10:00 Marjon Keller
13:00 - 15:00 Colin Banks

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock
12:00 Rocktemple nonstop
16:00 - 19:00 Roadrunner nonstop

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio
12:00 Hemmen
De verhalen achter het nieuws in het juiste perspectief.

Presentatie: Roelof Hemmen.

14:00 - 15:00 Ask Me Anything
Jörgen Raymann stelt vragen van luisteraars aan experts.

Classic FM

Luister naar Classic FM Meer informatie over Classic FM
12:00 Intermezzo nonstop
Lichte klassieke muziek met een opgewekt tintje en voldoende rustmomenten.
14:00 - 17:00 Tea After Two nonstop
Muziekmix tegen de middagdip.

Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio
12:00 Het Efteling-uur
De grootste Efteling-hits en verzoekjes.
13:00 - 16:00 De Leukste Kinderliedjes & Mooiste Sprookjes
Zingen en dansen met de allerleukste liedjes van dit moment. Ook zijn er spannende sprookjes te horen.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic
12:00 Lieke Veld
14:00 - 16:00 iTunes Top 30

Presentatie: Wim van Helden.

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10
06:00 - 21:00 Top 4000 (deel 10 van 25)
Het beste van vijf decennia Top 40 hits.
 

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538
12:00 Dane Doet ’t
Lunchshow met veel muziek en gezelligheid.

Presentatie: Frank Dane.

14:00 - 18:00 Top 40
Een overzicht van de 40 populairste platen van de week in de enige echte juiste volgorde. Ook komen de nieuwe Alarmschijf en Dance Smash voorbij.

Presentatie: Ivo van Breukelen.

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica
00:00 Top 1000 Allertijden (dag 7 van 7)
De 1000 beste hits aller tijden.
Met ’s avonds en ’s nachts herhalingen van de nummers die overdag te horen waren.
18:00 - 20:00 Martijn in de Middag
Muziek, comedy, het nieuws van de dag en interactie met luisteraars.

Presentatie: Martijn Muijs.

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio
00:00 - 23:59 The Christmas Station nonstop
Een aangepaste playlist, voor de helft gevuld met kerstmuziek.
 

Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam
11:00 Mixmarathon
De beste dj sets.

Presentatie: Tom van der Weerd.

16:00 - 19:00 Mixmarathon
De beste dj sets.

Presentatie: Gijs Alkemade.

Sublime FM

Luister naar Sublime FM Meer informatie over Sublime FM
00:00 - 23:59 Sublime FM nonstop
Een flow van de lekkerste muziek met veel aandacht voor moderne jazz, soul en funk.
 
Regionale publieke zenders: < 12:00 uur >  

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord
12:00 Op Noord
Nieuws, actualiteiten, evenementen, sport, weer en muziek. Met het gesprek van de dag in Het Lopend Vuur, de kennisquiz Klouk en vele andere zaken.

Presentatie: Edwin Pasveer.

16:00 - 18:00 Op Noord
nieuws, actualiteiten, evenementen, sport, weer en muziek. Met het gesprek van de dag in Het Lopend Vuur, de kennisquiz Klouk en vele andere zaken.

Presentatie: Oetse Eilander.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân
12:00 No yn Fryslân
It Fryske nijs, de sport en Piet Paulusma mei it waar.
13:00 - 16:00 Noardewyn Live
It muzikale doarpsplein fan Fryslân.

Presentatie: Willem de Vries.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe
12:00 Drenthe Nu
Regionaal nieuws.
13:00 - 16:00 Anouk in de Middag
De beste muziek, bellen met een verslaggever die voor het nieuws onderweg is en interviews over allerlei onderwerpen.

Presentatie: Anouk Middel.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost
12:00 Sarah
Lunchprogramma met interessante verhalen uit Overijssel en een flinke portie muziek.

Presentatie: Sarah de Geest.

14:00 - 17:00 Goeiemiddag Overijssel
Luchtig middagprogramma met veel muziek.

Presentatie: Marcel Spijkerman.

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland
12:00 Nieuwsstudio
Nieuws uit de provincie.

Presentatie: Leo Schouwenaar.

13:00 - 17:00 Rob in de Middag
Een gevarieerd middagprogramma met diverse onderwerpen.

Presentatie: Rob Brouwer.

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland
09:00 Rob Kleijs
Show vol muziek, interessante gesprekken en het spel De Geluidsbarrière.
13:00 - 16:00 Ronald van den Bosch
Achtergronden van het nieuws en gesprekken met mensen die iets te vertellen hebben.

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant
10:00 Martin Volder
13:00 - 16:00 Hubert Mol
Veel muziek, gezelligheid en het laatste Brabantse nieuws.

L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio
10:00 Kris en Ruud
Nieuws uit Limburg, weer, verkeer, achtergronden.
13:00 - 16:00 Sjoerd
Muziek, prijzen en het nieuws van de dag.

NH (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Meer informatie over NH
12:00 Lunchroom
Het laatste nieuws, de Hap van de Dag en het weer. Bernd de Boer peilt de mening van Noord-Hollanders over actuele zaken.

Presentatie: Patricia Nagelkerke.

14:00 - 16:00 June
Met 'June helpt', nieuws van een BN'er, de laatste roddels uit de bladen, een spel en vrijkaarten.

Presentatie: June Hoogcarspel.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht
12:00 Aan Tafel
Lunchprogramma met lekkere muziek en interessante gasten. Verder vervult een verslaggever een opdracht van een luisteraar in 'de enveloppe' en houdt Dr. Felix zijn medisch consult.

Presentatie: Conny Kraaijeveld.

14:00 - 15:00 Studio Sixties
Terug naar de jaren zestig met de grootste hits uit die tijd.

Presentatie: Edwin Meerman.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West
10:00 Debby en haar mannen
Programma boordevol gasten, gezelligheid en gedoe. Gepresenteerd door Debby Roukens, met elke dag een andere man aan haar zijde.
13:00 - 16:00 Patrick in de Middag
Het laatste nieuws, actueel weer en verkeer, shownieuws, telefoongesprekken en muziek.

Presentatie: Patrick van Houten.

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond
10:00 Dwars door Rijnmond
Met volop muziek en nieuws.

Presentatie: Chantal Quak.

13:00 - 16:00 Middag aan de Maas
Muziek, mooie regionale verhalen en alle ruimte voor nieuws en achtergronden.

Presentatie: Marcia Tap.

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland
12:00 Zeeland Nu

Presentatie: Martijn Katsman.

13:00 - 16:00 Muziekmiddag

Presentatie: Elias den Hollander.

Regionale commerciële zenders: < 12:00 uur >  

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM
12:00 Overlijdensberichten
13:00 - 17:00 Vermais

Fresh FM

Luister naar Fresh FM Meer informatie over Fresh FM
00:00 - 23:59 Fresh FM nonstop
 

Joy Radio Friesland

Luister naar Joy Radio Friesland Meer informatie over Joy Radio Friesland
12:00 In de Mix
12:30 - 17:00 Non Stop nonstop

Joy Radio Groningen / Drenthe

Luister naar Joy Radio Groningen / Drenthe Meer informatie over Joy Radio Groningen / Drenthe
12:00 In de Mix
12:30 - 17:00 Non Stop nonstop

Puur NL

Luister naar Puur NL Meer informatie over Puur NL
10:00 Puur NL Café
De laatste nieuwtjes, entertainment, leuke gasten in de studio en gezellige muziek.

Presentatie: Emilie Sleven.

13:00 - 15:00 Top 20
De 20 beste Nederlandstalige nummers van Zuid-Nederland.

Presentatie: Pascal Verlinden.

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg
10:00 Jules van Hest
Met verzoekjes van Limburgse luisteraars.
13:00 - 00:00 Qmusic Nederland
Doorgifte van de landelijke editie van Qmusic.

Radio 8FM Noord & Oost (voorheen Freez FM)

Luister naar Radio 8FM Noord & Oost Meer informatie over Radio 8FM Noord & Oost
00:00 - 23:59 Non stop nonstop
 

Radio 8FM Zuid

Luister naar Radio 8FM Zuid Meer informatie over Radio 8FM Zuid
10:00 Non-Stop nonstop
14:00 - 18:00 Brabant Onderweg
Het nieuws van de dag en het weer & verkeer in Brabant en vooral de beste classics.

Presentatie: Erik Kerkhof.

Radio 8FM Randstad (voorheen Radio Royaal)

Luister naar Radio 8FM Randstad Meer informatie over Radio 8FM Randstad
10:00 Marcel van Alff
13:00 - 16:00 Edwin van 't Geloof

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu
12:00 Een Steen Goede Middag
De gezelligste muziek. Luisteraars kunnen hun muzikale bijdrage leveren aan De SteenGoede5, er staat elke week een nieuw album centraal in De Dobbelsteen, er zijn prijzen te winnen en er komen regelmatig artiesten op bezoek.

Presentatie: René Steenbergen.

15:00 - 18:00 Gezeur met Leur
Stefan Leur laat zijn creatieve geest de vrije loop. Met een zoektocht naar de mooiste liedjes, verzoekplaten en veel andere muziek.

Presentatie: Stefan Leur.

Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel
10:00 Stefan Brau
Met om 12:00 uur de Rewind Lunch met de allerbeste Rewind Hits door luisteraars samengesteld.
13:00 - 16:00 Lindo Duvall
Humor en de beste ’Rewind Hits’.

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL
12:00 Op Volle Kracht
Verzoekjes, prijsvragen en de gezelligste Nederlandse muziek.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

15:00 - 19:00 Rondje van de Regio
Muziek uit de regio en veel aandacht voor lokale artiesten.

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM
12:00 Patrick
Muziek en lunch-nieuwtjes. Verder is er muziek die de hitlijsten nooit hebben gehaald en er zijn prijzen in de Lunchbingo.

Presentatie: Patrick Wolda.

15:00 - 18:00 Typisch Anton
Aandacht voor het laatste nieuws, de actuele file- en flitsinformatie, het weerbericht en muziek.

Presentatie: Anton Griep.

Ujala Radio

Luister naar Ujala Radio Meer informatie over Ujala Radio
12:00 Vrij Programma met Fermais

Presentatie: Farida.

16:00 - 19:00 Hits in The Spits

Presentatie: RJ.

Waterstad FM

Luister naar Waterstad FM Meer informatie over Waterstad FM
00:00 - 23:59 Waterstad FM nonstop
Hits vanaf de jaren ’80 aangevuld met de muziek van nu .
 

Wild FM

Luister naar Wild FM Meer informatie over Wild FM
12:00 Lunch
14:00 - 16:00 Theun Herder
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2016 oorboekje.nl