zaterdag
20
april
Hoe Word Je Zo Als ...
Extra sportuitzendingen
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.
Presentatie: Elisabeth Steinz.
00:00 De Ongelooflijke Radio (EO)
Interviewprogramma over de relevantie van het geloof in een steeds ongeloviger Nederland. Journalist David Boogerd en theoloog Stefan Paas voeren verdiepende gesprekken met spraakmakende gasten.
01:00 - 03:00 De Wereld van bnnvara
Gesprekken met Nederlanders die in het buitenland wonen. Zij reageren op de actualiteit in eigen land en in Nederland.
Presentatie: Rosa Wierda.
21:00 Soul Night met Shay (bnnvara)
De lekkerste soul, funk en disco.
Presentatie: Shay Kreuger.
00:00 - 07:00 Soul Night Dossier
22:00 The Beat (NTR)
Presentatie: Justin Verkijk.
01:00 - 04:00 Sebastiaan Ockhuysen
23:00 Vrije Geluiden (VPRO)
Nieuwe CD’s, oude platen, concerttips en archiefopnamen aan de grenzen van de klassieke muziek.
Presentatie: Aad van Nieuwkerk.
00:00 - 07:00 De Nacht
Ontspannende klassieke muziek.
23:00 Cor’s Jazz Podium (Max)
Presentatie: Cor Bakker.
00:00 - 23:00 Non-stop
De mooiste soul & jazz.
23:00 Flava B2B Superior
Presentatie: DJ Flava.
00:00 The Encore Radio Show
DJ Prime en DJ Waxfiend.
01:00 - 04:00 The Encore Clubnacht
Live vanuit de Melkweg.
21:00 The Friday Move
Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.
Presentatie: Wilfred Genee.
23:30 Wereldspelers
Jelle Maasbach volgt ondernemers die de stap naar het buitenland maken.
00:00 Cryptocast
Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.
Presentatie: Herbert Blankesteijn.
00:30 Baanbrekende Businessmodellen
Gesprekken met bedrijven die de spelregels in hun branche herschrijven.
Presentatie: John van Schagen & Patrick van der Pijl.
01:00 - 02:00 Digitaal
Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.
Presentatie: Joe van Burik & Ben van der Burg.
22:00 Worldwide Club 20
De twintig grootste clubhits, wereldwijd.
Presentatie: Joost Swinkels.
00:00 Maximum Weekend Mix
Een mix van de allerlekkerste tracks van het weekend.
Presentatie: Tom van der Weerd.
01:00 - 02:00 Lost Radio
Lost Frequencies.
21:00 Sven’s Classix
Sven van Veen draait de lekkerste dance-platen die ooit zijn gemaakt.
00:00 Disco Mix
01:00 - 07:00 Het Weekend van 10 Non-Stop
21:00 Dance Department
Nieuwe dance-tracks en spraakmakende dj’s van over de hele wereld.
Presentatie: Armin van Buuren.
00:00 Club Life
Tiësto.
01:00 - 03:00 A State Of Trance
Armin van Buuren.
15:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
00:00 - 16:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
00:00 - 09:00 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
23:00 Nachtkastjesconcert
Klassieke muziek die zorgt voor een betere en diepere slaap.
00:00 Mindradio
De beste muziek om tot rust te komen.
01:00 - 06:00 Classic In De Nacht
23:00 The Art of The Improvisers
Internationale avant-garde.
00:00 Dansen en de Blues
Een podcast over jazz, met kleurrijke gasten en swingende muziek.
Presentatie: Ben van den Dungen.
01:00 - 03:00 Concertzender Live
Opnames van concerten uit het hele land.
00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio
Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.
00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio
Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.
20:00 Muziekavond
Non-stop christelijke muziek.
00:00 - 05:30 De Nacht
Non-stop christelijke muziek.
20:00 The Boom Room
Deephouse, techno en techhouse. Met de beste nieuwe releases en DJ’s in de studio om een live-set te draaien.
Presentatie: Gijs Alkemade.
00:00 Joris Voorn
DJ-set gemixt door Joris Voorn.
01:00 - 02:00 Eelke Kleijn
DJ-set gemixt door Eelke Kleijn.
10:00 Weekend
Non-stop funk, soul en jazz.
00:00 - 06:00 Night Shift
Non-stop funk, soul en jazz.
20:00 FC Groningen Live
Verslag van de wedstrijd FC Groningen - SC Cambuur (aftrap: 21:00 uur).
00:00 - 08:00 Noord Nonstop
Gevarieerde muziek.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Fryslân Nonstop
18:00 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
00:00 - 08:00 De Nacht van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 07:00 Nachtsessie
Non-stop de beste pop- en lichte muziek.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek
22:00 - 07:00 Non-stop Muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 09:00 Muziek
19:00 - 08:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
23:00 Met het Oog op Morgen
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek
22:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
00:00 - 09:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
19:00 - 02:00 Het Zaterdag Avondcafé
Non-stop muziek met een hoog feestgehalte.
00:00 - 23:59 Non-Stop
Non-stop hits, vooral uit de jaren ’90.
00:00 Summer House
Groovy & Funky Jacking en Tech-House tracks, met een voorkeur voor Italiaanse producers. Niet alleen maar vette beats maar ook piano’s, zang en andere instrumenten.
Presentatie: Andrew Summer.
01:00 - 02:00 TranceLogic
De beste en grootste trancehits, gemixt door Dave Weerdinge.
23:00 Belpop Late Night
De beste muziek uit België.
00:00 - 07:00 De Nacht van Radio 1
22:00 Unwind
Ontspanning.
00:00 - 02:00 Top30
Populaire hitlijst.
Presentatie: Peter Hermans.