zaterdag
20
april
Hoe Word Je Zo Als ...
Extra sportuitzendingen
08:30 Nieuwsweekend (Max)
Magazine met studiogasten, waarin gesproken wordt over nieuws uit binnen- en buitenland.
Presentatie: Pieter van der Wielen & Mieke van der Weij.
11:00 - 13:00 De Taalstaat (kro-ncrv)
Programma waarin de Nederlandse taal het middelpunt vormt.
Presentatie: Margriet Vroomans.
07:00 Vroeg Pieken (kro-ncrv)
Presentatie: Evert Duipmans.
10:00 - 12:00 Rinkeldekinkel (bnnvara)
Presentatie: Jeroen van Inkel.
09:00 Musica Religiosa (EO)
Klassieke muziek met een religieuze signatuur.
Presentatie: Elsbeth Gruteke.
10:00 - 12:00 Een Goedemorgen Met ... (AvroTros)
Een muzikaal portret van een prominente Nederlander.
06:00 Wekker-Wakker-Weekend (Max)
Verrassende gesprekken en veel muziek. Onder andere met de beste countrymuziek en het mooiste uit het archief van Los Vast.
Presentatie: Jan Rietman.
10:00 - 12:00 FM Op 5 (bnnvara)
Gesprekken met luisteraars die vandaag iets bijzonders meemaken, waar ze altijd al van droomden. Daarnaast zit in het programma een geheim telefoonnummer verstopt, waarmee een prijs te winnen valt.
Presentatie: Felix Meurders.
07:00 Best of Jouw Stad
10:00 - 13:00 Weekend Request
Verzoekplaten.
Presentatie: Jayh Jawson.
09:00 Cryptocast
Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.
Presentatie: Herbert Blankesteijn.
09:30 Studio Den Haag
Politiek verslaggevers Mats Akkerman en Leendert Beekman praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.
Presentatie: Mark Beekhuis.
10:00 Napleiten
Misdaadjournalist Wouter Laumans en strafpleiter Christian Flokstra praten met advocaten en officieren van justitie over bijzondere zaken die hen altijd zullen bijblijven.
11:00 Boekestijn & De Wijk
Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.
11:30 - 12:00 Van Bekhovens Britten
Lia van Bekhoven en Connor Clerx praten over de grootste nieuwsonderwerpen en de belangrijkste ontwikkelingen in het Verenigd Koninkrijk.
09:00 - 12:00 Het Beste van De 538 Ochtendshow
Presentatie: Niels van der Veen.
09:00 - 12:00 Verschuurens Goud van Oud
Presentatie: Maurice Verschuuren.
08:00 Het Weekoverzicht
Hoogtepunten van programma’s die eerder deze week te horen waren, zoals interviews uit de ochtend- en middagshow en een selectie van ’advertentie donderdag’ en ’moppen vrijdag’.
Presentatie: Arie Grootveld.
10:00 - 12:00 De Zorgeloze Zaterdag
Presentatie: Rob Duyn.
00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
07:00 Ochtendeditie
Klassieke muziek.
10:00 Nuove Musiche
Muziek van nieuwe, bijzondere cd’s met Oude Muziek.
11:00 - 12:00 Zwerven Door de Barok
Muziek uit de 17e en 18e eeuw.
00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio
Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.
05:30 Worship Weekend
Non-stop worshipmuziek.
10:00 - 12:00 Brandstof
Programma waarin verschillende christenen vertellen hoe God in hun leven werkt.
Presentatie: Eunice Nahuis.
06:00 Morning Moods
Relaxen met een non-stop selectie van fijne soul en relaxte jazz.
10:00 - 00:00 Weekend
Non-stop funk, soul en jazz.
08:00 Noord en Ommeland
Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.
Presentatie: Marcel Nieuwenweg.
11:00 - 14:00 Noord en Ommeland
Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.
Presentatie: Sergej in ‘t Veen.
09:00 - 12:00 Op & Ut
Programma met aandacht voor een verscheidenheid aan voorstellingen en tentoonstellingen en andere onderwerpen op het gebied van cultuur in Fryslân.
Presentatie: Douwe Heeringa & Roelof Lousma.
09:00 Drenthe Nu
Regionaal nieuws.
09:15 - 12:00 Hemmeltied
Drentstalig radioprogramma voor de hele familie.
Presentatie: Harm Dijkstra & Leonie van der Werf.
08:00 - 12:00 Bas & Bert
Muziek en gasten.
Presentatie: Bert van Losser & Bas Nijhuis.
07:00 Zin in Zaterdag
De lekkerste muziek en de leukste uitgaanstips uit de provincie.
Presentatie: Bastiaan Boog.
10:00 - 12:00 De Hoop op Zaterdag
Presentatie: Jan de Hoop & Ad van Gameren.
09:00 Natuur en Zo
Programma met speciale aandacht voor natuur, milieu en tuinen in het Limburgse land. Met deskundige gasten, reportages over het buitenleven en tuintips.
Presentatie: Robert Janssen.
10:00 - 12:00 Cultuurcafé
Limburgse kunst, cultuur en volkscultuur.
Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.
08:00 De Agenda
Tips voor uitstapjes in de provincie.
Presentatie: Nicolas Ruis.
10:00 - 12:00 Sportcafé
Gasten uit de sportwereld en een panel van deskundigen.
Presentatie: Leo Driessen.
07:00 Prettig Weekend
Programma vol weekendtips en afwisselende muziek.
Presentatie: Koop Geersing.
10:00 - 12:00 De Servicelijn
Programma waarin luisteraars oproepen kunnen doen.
Presentatie: Vivian Boelen.
09:00 - 12:00 Uit
Uitgaansprogramma met reportages, interviews uit de wereld van kunst en cultuur en uitgaanstips.
Presentatie: Rogier van der Zanden.
09:00 - 12:00 Weekend
Zeeuws nieuws, muziek, het antwoordapparaat, gesprekken met Zeeuwen in het buitenland.
Presentatie: Elias den Hollander.
00:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
10:00 - 13:00 Opkikker
De geurigste muziek en rond 11:30 uur de bekendmaking van de nieuwe MegaGigant.
Presentatie: Jaco Kikkert.
00:00 - 19:00 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.
09:00 Vox
Muzieklijst, samengesteld door luisteraars.
Presentatie: Max Vryens.
11:00 - 12:00 Het Uur Van De Waarheid
Een duik in de wondere wereld van bedrog, nepnieuws en complotten en gesprekken met factcheckers, experten en luisteraars over de moeilijke zoektocht naar wat feit is en wat fictie.
Presentatie: Dennis van den Buijs.
08:00 Weekwatchers
Samen met gasten wordt op originele en verrassende manier teruggeblikt op de afgelopen week.
Presentatie: Ruben Van Gucht.
10:00 De Zoete Inval
Spelprogramma.
Presentatie: Luc Appermont.
11:00 - 13:00 Top30
Populaire hitlijst.
Presentatie: Peter Hermans.
07:00 Klara Staat Op
Een soundtrack met nieuwe en tijdloze platen; met muzikale weetjes en ontdekkingen.
Presentatie: Sander De Keere.
10:00 - 12:00 De Liefhebber
Een duik in het muzikale verleden en de platenkast van een bekende muziekliefhebber.
Presentatie: Katelijne Boon.
07:00 Studio Brussel Staat Op
Presentatie: Dries Lenaerts.
10:00 - 12:00 De Afrekening
Muzieklijst, gebaseerd op stemmen van luisteraars.
Presentatie: Olga Leyers.