zondag
5
mei
Millennium Top 1500
Best of Joe Top 500
14:00 Langs de Lijn (NOS)
Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.
Presentatie: Henry Schut en Hugo Borst.
19:00 - 21:00 Dijkstra & Evenblij Ter Plekke (bnnvara)
Het nieuws van de afgelopen week, vanaf een plek ergens in Nederland die in het nieuws is geweest. Met live gasten, diverse rubrieken en verrassend onderwerpen.
Presentatie: Frank Evenblij & Erik Dijkstra.
16:00 Martine In De Middag (EO)
Presentatie: Martine ten Klooster.
18:00 De Verrukkelijke 15 (bnnvara)
Hitlijst die wordt samengesteld door de luisteraars, waarbij gekozen mag worden uit nummers die deejays van NPO Radio 2 hebben voorgedragen.
Presentatie: Leo Blokhuis.
19:00 - 21:00 Blokhuis (bnnvara)
Popkenner en muziekliefhebber Leo Blokhuis neemt de luisteraar mee op een muzikale reis buiten de gebaande paden.
16:00 Yoeri Leeflang (AvroTros)
19:00 - 22:00 Vera on Track (NTR)
De beste nieuwe muziek, het laatste festivalnieuws en interviews die een kijkje achter de schermen geven van festivals en artiesten.
Presentatie: Vera Siemons.
16:30 Diskotabel (NTR)
Recent verschenen cd’s worden besproken door een panel van drie muziekkenners.
Presentatie: Cécile Huijnen.
18:00 - 20:00 Panorama Zondag (kro-ncrv)
Gesprek met een gast over diens culturele landschap. Een goed gesprek aan tafel, met veel muziek.
Presentatie: Hans Smit.
16:00 Theater van het Sentiment (kro-ncrv)
Voorstelling waarin een dag uit het verleden weer tot leven komt.
Presentatie: Bart van Leeuwen.
18:00 - 20:00 De Muzikale Fruitmand (EO)
Verzoekprogramma voor psalmen, lofzangen en geestelijke liederen.
Presentatie: Petra de Joode.
16:00 Sunday Vibes
19:00 - 21:00 Talent
Zoektocht naar veelbelovend hiphop-, R&B-, dance- en reggae-talent van eigen bodem.
Presentatie: Youssef Koukouh.
17:00 De Nationale Autoshow
Alles over auto’s en mobiliteit.
Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.
18:00 Napleiten
Misdaadjournalist Wouter Laumans en strafpleiter Christian Flokstra praten met advocaten en officieren van justitie over bijzondere zaken die hen altijd zullen bijblijven.
19:00 Beurs
Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.
19:30 - 20:00 Duurzaam
Zoektocht naar concrete oplossingen voor een duurzamere wereld.
Presentatie: Harm Edens.
15:00 Millennium Top 1500 (dag 8 van 11)
De meest favoriete hits uit het jaar 2000 tot en met nu.
Presentatie: Martijn La Grouw.
18:00 - 21:00 Millennium Top 1500 (dag 8 van 11)
De meest favoriete hits uit het jaar 2000 tot en met nu.
Presentatie: Julia van Reyendam.
16:00 Top 30
Hitlijst, gebaseerd op streams, downloads, airplay, berichten in de app van RadioNL en aanvragen van liedjes.
Presentatie: Taeke Wouda.
18:00 - 00:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
12:00 - 00:00 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
12:00 Classic In De Middag
18:00 - 22:00 Classic In De Avond
17:00 Een Os Op Het Dak
Een introductie van eigentijdse muziek in gewonemensentaal.
Presentatie: Thea Derks.
18:00 Bureau Radiophonie
Muziek met een nadruk op elektronische klankwerelden.
Presentatie: Harrold Roeland.
19:00 - 20:00 Sensenta
Een muzikaal vervolgverhaal.
00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio
Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.
11:00 Worship Weekend
Non-stop worshipmuziek.
19:00 - 20:00 ’t Heerlijk Loflied
Programma over koor- en kerkmuziek.
Presentatie: Hans van Vuuren.
16:00 Slam 40
Hitlijst met de 40 beste (dance)tracks van deze week.
Presentatie: Anoûl Hendriks.
19:00 - 22:00 Patrick & Max
Presentatie: Patrick Wolda & Max Bolhuis.
15:00 Je Weekend Is Goud
Klassiekers uit vijf generaties popmuziek.
Presentatie: Tommas Eggens.
18:00 - 00:00 De Avond van Noord
Gevarieerde muziek.
13:00 Snein Yn Fryslân
De mooiste muziek met elke week een jaar als kroonjaar. Inclusief muziek en nieuws uit dat jaar en tv van toen. Naast de muziek komt de huidige sport aan bod.
Presentatie: Johan Terpstra.
18:00 - 21:00 De Jûn Fan Fryslân
Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.
16:00 De Gezellige Zondagmiddag
Non-stop vrolijke en gezellige muziek uit de jaren ’60, ’70 en ’80 en nu.
18:00 De Nalatenschap van Harry Muskee
Veel blues van eigen bodem, maar ook andere muziek, gebaseerd op de smaak van wijlen Harry Muskee.
Presentatie: Johan Derksen.
19:00 - 00:00 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
13:00 De Oosttribune
Sportprogramma.
Presentatie: Paul Schabbink.
18:00 - 23:00 De Avond
14:00 Alle 13 Goed
Terug in de tijd met hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80 en het nieuws, verhalen en tv-programma’s van toen.
Presentatie: Jeroen Drogt.
18:00 - 23:00 Non-Stop Muziek
17:00 Van Brabantse Bodem
Alleen maar muziek uit Brabant.
Presentatie: Hubert Mol.
18:00 - 06:00 Non-stop Muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
16:00 Muziek
18:00 Blaaskracht
Gesprek met een gast uit de klassieke muziek.
19:00 - 21:00 Blaaskracht Concert
Opnames van Limburgse harmonieën, fanfares en koren.
17:00 NH Sport
Sportprogramma met veel aandacht voor de verrichtingen van Noord-Hollandse voetbalclubs in de Keuken Kampioen Divisie en de Eredivisie.
19:00 - 00:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
17:00 - 20:00 Het Gouden Weekend
Terugblik op een specifieke periode van 30 jaar of langer geleden. Met muziek en radio- en tv-fragmenten.
Presentatie: Edwin Meerman.
17:00 Muziek Van Alle Tijden
Verzoekplaten.
Presentatie: Pieter Kuipers & Andre Koolen.
19:00 - 21:00 Klassiek op West
Bekende en onbekende klassieke muziek. Van de symfonieën en sonates van Mozart en Beethoven tot de opera’s van Verdi en Rossini. Ook wordt er wereldmuziek gedraaid.
Presentatie: Aad de Been.
12:00 Non-Stop
19:00 - 21:00 De Rijnmond Jukebox
Muziek; van soulmuziek en rock’n roll tot de muziek uit het Great American Songbook.
Presentatie: Dennis Kranenburg.
17:00 Zeeland Nu
Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.
17:15 De Muziekmiddag
Presentatie: Ronald Verburg.
18:00 - 06:00 Muziek
17:00 Kiran
Weekoverzicht van het belangrijkste nieuws uit Suriname en de regio.
18:00 Overlijdensberichten
19:00 - 23:00 Baithak Gana
Muziek die veelal door de voorouders uit India werd meegebracht; de zogenaamde "locals".
14:00 De Vrolijke Uren
Vrolijkheid en gezelligheid, met aandacht voor nieuwe muziek en interviews.
Presentatie: Jan Mooibroek.
18:00 - 20:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
00:00 - 23:59 Hitzzz Only Weekend
Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.
02:00 - 23:59 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.
13:00 Sporza
Sportprogramma.
18:00 - 20:00 Classics
Muziekmonumenten.
Presentatie: Ronald Verhaegen.
16:00 Vlaamse30
Lijst met de beste verkochte Vlaamse singles.
Presentatie: Niels Vandeloo.
18:00 - 20:00 The Rat Pack
De beste crooners en evergreens.
Presentatie: Vanessa Vanhove.
15:00 Hangen Op Zondag
Presentatie: Sali Haidara.
18:00 - 20:00 #ikluisterbelgisch
Alleen maar Belgische muziek.
Presentatie: Kirsten Lemaire.