vrijdag
10
mei
06:00 - 09:30 Radio 1-Journaal (NOS)
Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.
Presentatie: Astrid Kersseboom.
09:30 - 11:30 Spraakmakers (kro-ncrv)
Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.
Presentatie: Carl-Johan de Zwart.
06:00 Jan-Willem Start Op (bnnvara)
Presentatie: Morad El Ouakili & Roelof de Vries.
09:00 - 12:00 Aan de Slag (AvroTros)
Muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.
Presentatie: Bart Arens.
06:00 Wijnand In De Ochtend (kro-ncrv)
Een flinke dosis nieuwe muziek en de laatste nieuwtjes.
Presentatie: Wijnand Speelman.
09:00 - 10:00 Tom & Joe (bnnvara)
Presentatie: Tom de Graaf & Joe Stam.
07:00 De Ochtend (kro-ncrv)
Klassieke muziek en het laatste nieuws.
Presentatie: Hans Smit.
09:00 - 12:00 De Klassieken (AvroTros)
De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.
Presentatie: Ab Nieuwdorp.
06:00 Goeiedag Haandrikman (Max)
Het laatste nieuws en bijzondere verhalen. Ook is er een spel, de verjaardagskalender, De Brievenbus en veel muziek.
Presentatie: Bert Haandrikman.
09:00 - 12:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)
Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.
Presentatie: Corné Klijn.
06:00 - 10:00 Start met Fernando
Energie, muziek, nieuws en de laatste updates over sport, entertainment en tech.
Presentatie: Fernando Halman.
06:00 - 10:00 Goedemorgen
Muziek, nieuws en humor.
Presentatie: Giorgio Hokstam & Ingrid Jansen.
06:00 - 10:00 De Ochtendspits
Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland.
Presentatie: Bas van Werven.
06:00 - 10:00 De Coen & Sander Show
De dag beginnen met een lach. Coen Swijnenberg en Sander Lantinga delen hun verhalen, bespreken de opvallendste dingen uit het nieuws en draaien muziek uit de jaren ’70, ’80 en ’90. Daarbij worden ze ondersteund door Merel Westrik, die het laatste nieuws brengt.
06:00 - 10:00 Ekdom in de Morgen
Vrolijk wakker worden met Dokter Pop, het laatste nieuws en (live)muziek.
Presentatie: Gerard Ekdom.
06:00 - 10:00 De 538 Ochtendshow
Muziek, het laatste nieuws, gesprekken met politici en gezellige belletjes met BN’ers en luisteraars.
Presentatie: Tim Klijn, Rick Romijn, Niels van Baarlen & Florentien van der Meulen.
06:00 De Sowieso Ochtendshow
Presentatie: Lars van Dijk.
09:00 - 12:00 Werk in Uitvoering
Presentatie: Taeke Wouda.
06:00 Ook Goeiemorgen
Presentatie: Martijn Muijs.
09:00 - 12:00 Goud van Oud
Een reis naar tracks uit het verleden.
Presentatie: Sander Hoogendoorn.
05:00 Nonstop Music Morning Show
09:00 Top 5 Over 9
Vijf favoriete hits van een luisteraar.
09:30 - 13:00 Nonstop @Work
Up-tempo hits.
07:00 - 10:00 Jo & Jeroen In De Ochtend
Een luchtig ochtendprogramma met muziek en heel veel humor.
Presentatie: Jo de Graaf & Jeroen Smits.
06:00 De Nieuwe Morgen
Nieuws uit kerk en samenleving, overdenkingen en christelijke muziek.
Presentatie: Youri van der Geest.
09:00 - 10:00 Blessings
Verzoekplaten.
Presentatie: Tim Hendriks.
06:00 - 10:00 Kinkstart
No-nonsense ochtendshow.
Presentatie: Michiel Veenstra.
06:00 MixMarathon
De beste dj-sets.
Presentatie: Jarno van der Wielen.
09:00 - 12:00 MixMarathon
De beste dj-sets.
Presentatie: Thomas van Empelen.
06:00 - 10:00 Ochtendshow
Muziek, achtergrondverhalen, actualiteit, en gesprekken met gasten.
Presentatie: Rinse Blanksma.
06:00 - 10:00 De Ochtendploeg
Nieuws uit Groningen en weer en verkeer.
Presentatie: Edwin Pasveer.
06:00 - 09:30 Fryslân Fan ’e Moarn
Nijs, sport, waar, muzyk en in ferslachjouwer op ’en paad.
Presentatie: Jacob Stelwagen en Jantine Weidenaar.
09:30 - 12:00 No Derfoar
Veel muziek, afgewisseld met interessante onderwerpen en gasten.
Presentatie: Harm Weistra.
07:00 Goedemorgen Drenthe
Een overzicht van het laatste nieuws, weer en verkeer en een gesprek met een gast.
Presentatie: Judith Regendorp.
09:00 - 10:00 Koffie en Keuvelen Nederpop
Muziek van Nederlandse bodem.
Presentatie: Wim Boer.
06:00 Marcel & Bastiaan
Het laatste (regionale) nieuws, een vooruitblik op de dag en muziek.
Presentatie: Marcel Oosten & Bastiaan Kleinjan.
09:00 - 13:00 Bert van Losser
Muziek, gesprekken en spelletjes.
06:00 Flevoland is Wakker
Het laatste regionale- en landelijke nieuws. Ook worden gasten ontvangen om te praten over actuele zaken.
Presentatie: Joline Dalstra en Leo Schouwenaar.
09:00 - 11:00 Flevoland Muziekland
Muziekprogramma met ruimte voor de keuze van luisteraars en kijkers.
06:00 Goedemorgen Gelderland
Nieuws, weer, verkeer en muziek.
Presentatie: Frank van Dijk.
09:00 - 12:00 Op de Koffie
Presentatie: Rob Kleijs.
06:00 - 10:00 Wakker
Nieuws, weer, verkeersinformatie en muziek. Daarnaast is er ruimte voor een goed gesprek over de achtergronden bij het nieuws.
Presentatie: Koen Wijn.
06:00 - 10:00 Nieuwsshow
Regionaal nieuws, weer en verkeer.
Presentatie: Pascal Verlinden & Maarten Bonnemaijers.
06:00 - 10:00 De Ontbijttafel
Het laatste nieuws uit de buurt en de rest van de wereld.
Presentatie: Pieter Kok.
06:00 Utrecht is Wakker
Het laatste nieuws uit de regio, maar ook uit het binnen- en buitenland.
Presentatie: Bob van Beeten.
09:00 - 10:00 93 1.NL
Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.
Presentatie: Edwin Meerman.
06:00 - 10:00 West Wordt Wakker
Regionaal nieuws en hoofdpunten uit het landelijke en internationale nieuws.
Presentatie: Tjeerd Spoor & Jorinda Teeuwen.
06:00 R-Uit
Muziek, afgewisseld met het laatste nieuws, weer en verkeer.
Presentatie: Ronald van Oudheusden.
09:00 - 12:00 De Boer Op
Muziek en gezelligheid.
Presentatie: Ruud de Boer.
06:00 Zeeland wordt Wakker
Het laatste Zeeuwse nieuws, actuele verkeersberichten en muziek.
Presentatie: Remco van Schellen.
09:00 - 12:00 Goedemorgen Zeeland
Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.
Presentatie: Elsa van Hermon.
07:00 Drent Draait Hitzzz
Gezellige radio met hits in verschillende talen. Met een uitgebreid weerbericht, opvallende dingen op Facebook, interactieve spelletjes en humor met onder andere Evert Baptist.
Presentatie: Wim Drent.
09:00 - 10:00 Baptist FM
Presentatie: Evert Baptist.
07:00 - 10:00 Daniël Smulders
Muziek, nieuws uit de provincie Limburg en weer en verkeer.
07:00 Gezellig Wakker Worden
09:00 - 12:00 De Ochtend Met Kevin
Presentatie: Kevin Terpstra.
07:00 De Ochtendshow
Gezelligheid met het laatste nieuws voor bij de koffieautomaat, interviews en radiospelletjes.
Presentatie: Willem Bakker.
09:00 - 15:00 Dwars Door Je Werkdag
00:00 Hits & Classics
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.
09:00 - 12:00 De Vos is Los
De beste vinyl platen en hits uit de jaren ’70, ’80, ’90 en ’00. Ook zijn er interviews en spelletjes.
Presentatie: Bert Vos.